Таро-прогноз на тиждень з 24 по 30 серпня: Розклади карт Таро допоможуть Знакам Зодіаку правильно розставити пріоритети і з легкістю вирішити складні моменти

Розклади старших Арканів допомагають передбачити події та складати план дій, завдяки якому ви зможете швидко виконувати задумані справи і обходити стороною неприємності. Тарологи радять уважно розглянути розклади карт на прийдешній тиждень серпня, щоб бути в курсі подій і грамотно розподіляти час для вирішення серйозних питань.

Овен

Останній тиждень серпня почнеться з карти «Імператриця». Аркан говорить про те, що Овни рухаються в правильному напрямку і незабаром зможуть отримати гідну винагороду за свою працю.

Карта «Сонце» відповідає за нові успіхи і позитивні новини. Перешкод на шляху немає, і представники цього сузір’я можуть просувати сміливі ідеї і не боятися провалу. Також з цього Аркану Овни зможуть відпочити і набратися сил для наступних перемог.

«Повішений» в розкладі – карта тимчасового призупинення справ. Овни в кінці серпня будуть змушені «заморозити» деякі справи, щоб не втрачати часу дарма. З цього Аркану важливо мати запасний план, завдяки якому вийде вчасно переключитися.

Телець

Карта «Пустельник» означає тимчасовий відхід від світу, пошук спокою і самотності. Тельці з цього Аркану зможуть почати останній тиждень серпня з пошуку відповідей на питання, що цікавлять, озирнутися і скласти план дій на прийдешній тиждень.

Аркан «Помірність» говорить про успішні результати справ, проте Тельцям не варто розраховувати на швидкий фінал. Стабільна робота і дотримання гармонії у всьому не дадуть оступитися і зайти в глухий кут.

Карта «Суд» обіцяє звільнення від складної справи, дозвіл труднощів і набуття стійкості. З цього Аркану Тельці зможуть завершити серпень на позитивній ноті, відновити свою репутацію і залишити в минулому проблеми.

Близнюки

Аркан «Верховна жриця» говорить про внутрішні сили, які дозволять почати останній тиждень серпня з залучення удачі. За цією карткою Близнюки зможуть зрозуміти суть подій, що відбуваються, орієнтуючись на внутрішній голос, і обійти перешкоди стороною.

«Помірність» в розкладі – карта, яка вказує Близнюкам на необхідність залишити поспіх. Справи будуть просуватися своєю чергою, що дозволить вчасно знайти приховані неточності і швидко вирішити заплутані ситуації.

По карті «Імператриця» справи наближаються до розв’язки, і незабаром Близнюки зможуть зрозуміти, до чого їх привела доля. З цього Аркану допомога прийде з боку близької людини, яка підтримає в хвилину слабкості і не дасть оступитися.

Рак

Аркан «Ієрофант» обіцяє Ракам дуже добрий початок тижня і успішний результат започаткованих раніше справ. Карта символізує чесноти і дотримання моральних принципів, завдяки чому Раки зможуть досягти благополуччя і не втратити хорошу репутацію.

Карта «Колесо фортуни» символізує непередбачені обставини, які можуть застати зненацька. З цього Аркану Ракам можна піддаватися паніці і діяти в поспіху. Порада карти – довіритися долі і якийсь час плисти за течією, щоб розібратися в ситуації і діяти напевно.

«Закохані» в розкладі – карта, яка вказує Ракам на необхідність зробити важливий вибір. В кінці серпня належить мобілізувати сили і використовувати отримані навички для того, щоб прийняти вірне рішення і піднятися на новий щабель розвитку.

Лев

«Імператриця» в розкладі для Левів свідчить про те, що в житті намічаються позитивні зміни. Леви в кінці серпня можуть зустріти людину, яка надасть допомогу, якщо вдасться заручитися підтримкою.

По карті «Диявол» Леви зіткнуться з випробуваннями, і в середині тижня їм важливо спрямовувати сили в русло вирішення виникаючих проблем. Тим, хто не оступиться і не стане потурати руйнівним емоціям, посміхнеться удача.

По карті «Місяць» Левам варто остерігатися оточення і не розголошувати своїх секретів. Така тактика вбереже від інтриг і впливу недоброзичливців, які готові нашкодити через заздрість.

Діва

«Правосуддя» для Дів – карта закономірного результату. З цього Аркану кожен отримує по заслугах, і якщо в справах не було помилок і промахів, нагорода не змусить себе чекати. Тим, хто оступився, доля надасть можливість попрацювати над помилками.

Аркан «Суд» говорить про успіхи, які допоможуть Дівам піднятися на новий щабель. Карта обіцяє процвітання тим, хто готовий до чесної боротьби і не прагне відкласти на невизначений термін вирішення важливих питань.

Карта «Місяць» вказує на страхи і внутрішню боротьбу, яка може перешкодити Дівам як в роботі, так і в особистому житті. З цього Аркану варто позбутися від стресу, який не дає приймати правильні рішення і стає причиною помилок.

Терези

Карта «Закохані» закликає Терезів слухати своє серце і не йти на поводу оточення. На початку тижня їм належить зробити важливий крок і для цього вибрати правильний напрям, прислухаючись в першу чергу до себе.

«Повішений» в розкладі – карта, яка передвіщає тимчасовий застій. Терезам доведеться зіткнутися з тим, що деякі справи буде неможливо виконати, і доведеться переключитися на другорядні обов’язки, щоб не втрачати часу на переживання і даремний труд.

Аркан «Мир» говорить про завершення труднощів і знаходження свого місця. За цією карткою Терези в кінці місяця зможуть досягти мети, залишити в минулому розбіжності і проблеми, а також насолодитися черговою перемогою в колі близьких по духу людей.

Скорпіон

Карта «Імператриця» вказує Скорпіонам на вірно обраний шлях, в кінці якого на них чекає гідна винагорода. Порада Аркана – не поспішати, щоб в поспіху не зробити помилок, які віднімуть час і віддалить успіх.

Аркан «Дурень» вторить першій карті розкладу і застерігає Скорпіонів. За цією карткою можна халатно ставитися до своїх обов’язків, перекладати відповідальність і намагатися відкласти вирішення важливих питань на невизначений час.

По карті «Пустельник» у Скорпіонів в кінці серпня з’явиться час, коли вони зможуть усамітнитися, підвести підсумки і відновити енергію для того, щоб завершити складні справи або почати щось нове і цікаве.

Стрілець

Аркан «Імператриця» говорить Стрільцям, що вони знаходяться на вірному шляху, і для того, щоб завершити розпочате з успіхом, потрібно лише продовжувати працювати. Також карта говорить про те, що допомога прийде з боку близької людини жіночої статі.

«Зірка» в розкладі символізує перемогу, і з цього Аркану Стрільці можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Карта відкриває чудові перспективи, де немає місця розчарувань і провалів.

Аркан «Мир» вказує Стрільцям на відмінне завершення тижня, коли вони зможуть вирішити розбіжності з близькими і колегами. За цією карткою перешкод на шляху немає, і можна рухатися до мети, усуваючи недоліки і насолоджуючись новими перемогами.

Козеріг

Аркан «Колесо фортуни» обіцяє Козерогам деякі труднощі на початку тижня. Кругообіг справ, в який потраплять представники цього сузір’я, може збентежити, однак поспішати з висновками не варто. Пил вляжеться, і стане зрозумілим хід подій.

По карті «Імператор» Козерогам варто спиратися на мудрість і цуратися упереджених суджень. Аркан говорить про перемогу розуму над емоціями, завоюванні авторитету і про просування по кар’єрних сходах.

«Маг» в розкладі – карта винахідливості і оптимізму. По ній Козероги можуть не боятися сміливих рішень, завдяки яким з’явиться можливість полегшити собі працю і швидко завоювати нові вершини.

Водолій

Карта «Смерть», незважаючи на таку назву, обіцяє Водоліям відмінний початок тижня. З цього Аркану не важко попрощатися з минулим і залишити за спиною все те, що заважало особистісному розвитку.

По карті «Пустельник» Водолії зможуть скорегувати плани, не поспішати з висновками і відновити сили для нових рішучих перемог. Карта символізує тимчасовий спокій, так необхідний для підзарядки і відповідей на важливі питання.

Аркан «Вежа» в розкладі – карта, яка закликає Водоліїв відмовитися від ілюзій і не будувати повітряних замків. По ній змінюється світогляд, ситуація прояснюється, вимальовуються реальні перспективи.

Риби

Карта «Повішений» говорить Рибам про те, що тиждень не варто починати з активних дій. З цього Аркану деякі справи в силу непередбачених обставин виконати відразу не вийде, і Рибам варто перемкнутися, щоб не втрачати часу дарма.

«Імператриця» в розкладі – позитивна карта, яка вказує на безсумнівні успіхи. З цього Аркану Риби не зможуть відразу отримати нагороду, однак можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку.

Аркан «Помірність» закликає Риб знайти золоту середину і навчитися контролю над емоціями. Така тактика вбереже від прикрих промахів і не дасть помилитися при прийнятті важливих рішень.