fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 24 по 30 січня

Овен

Початок тижня для Овнів буде не найкращим. Аркан «Місяць» вказує на проблеми, які можуть виникнути через плітки або домисли. Порада картки – не довіряти оточенню та діяти, покладаючись на інтуїцію.

Аркан «Помірність» закликає Овнів відмовитися від поспіху та не приймати рішень на емоціях, щоб не зашкодити собі та своїй репутації. Тому Аркану важливо зосередитися на деталях, щоб прийти до довгоочікуваного успіху.

Наприкінці тижня за картою «Ієрофант» Овнам не варто відволікатися від справ. Їхнє завершення гарантує нагороду, тому відкладати їх немає сенсу. Також Аркан вказує на необхідність стримувати обіцянки, щоби не втрачати репутації.

Телець

Аркан «Вежа» віщує зміни, які є невідворотними, а значить, Тельцям потрібно прийняти те, що відбувається, щоб знайти найкраще рішення та залучити позитивні зміни. Порада картки – не шукати виправдань, а виправляти помилки та не зупинятися у розвитку.

Карта «Ієрофант» з’являється у розкладі, закликаючи Тельців розставити пріоритети та займатися тими справами, які допомагають покращити життя. Тому Аркану не варто відмовлятися від мудрих порад, щоб не робити образливих помилок.

Аркан “Мир” говорить про необхідність зберігати внутрішню рівновагу. Тельцям важливо розуміти, що ризики та поспіх не приведуть ні до чого доброго, тому наприкінці тижня важливо обмірковувати кожен крок.

Близнюки

На початку тижня Близнюкам потрібен час, щоб знайти правильне рішення. По карті «Поміркованість» необхідно усвідомити, що поспіх не дасть хорошого результату, а отже, потрібно прийти до рівноваги для успішного виконання роботи.

По карті «Повішений» Близнюки мають бути готові до того, що досягти мети буде проблематично через сковуючі обставини. Порада картки – знайти причину, щоб усунути її та вирішити труднощі.

Аркан “Сонце” випаде на вихідні, і для Близнюків це знак активних дій. По цій карті перешкод немає, а отже, треба діяти сміливо, щоб обійти конкурентів та зібрати солодкі плоди докладених зусиль.

Рак

Аркан «Мир» відкриває тиждень, вказуючи Ракам на можливість досягти успіху. Для цього важливо дотримуватися правил і законів, а також не звертати з дороги. Вірні рішення та спокійна впевненість у собі будуть гарантами успіхів.

У середині тижня Раки будуть мати можливість перейняти досвід мудрих наставників. Аркан «Ієрофант» говорить про заступництво, завдяки якому вдасться вирішити складні питання та знайти істину.

По карті «Сонце» Раків чекає вдале завершення тижня, коли справи просуваються без затримок і попереду чекає успіху. По цій карті є можливість поставити крапку у складній справі та відзначити перемогу, розділивши її із близькими людьми.

Лев

«Імператриця» в розкладі – карта, яка закликає Левів звернути увагу на стосунки із близькими людьми. За цим Арканом зростає довіра, а отже, з’являється можливість розв’язати розбіжності та зблизитись із родичами.

Аркан «Помірність» говорить про необхідність приймати самостійні рішення, не зазнаючи тиску з боку. Леви зможуть отримати впевненість, якщо уважно аналізуватимуть події і слухатимуть докази розуму.

Карта «Зірка» вказує на гармонійний розвиток подій, якщо не змінювати плани та довіряти своїй інтуїції. Левам важливо пам’ятати про те, що наполегливість та чесність дадуть хороші плоди та приведуть до добрих результатів.

Діва

Аркан «Самітник» говорить Дівам про можливість взяти вихідний або перерву, щоб ще раз виправити допущені помилки або відновити сили перед рішучим ривком. Аркан описує ситуацію, коли важливо залишитися наодинці зі своїми думками і дійти вірного рішення.

По карті «Дурень» Дівам не можна допускати недбале ставлення до того, що відбувається в житті. Аркан говорить про те, що події розвиватимуться стрімко, тому в певний момент доведеться швидко реагувати та підлаштовуватися під обставини, щоб не прогаяти своєї вигоди.

Аркан «Мир» говорить про благополучне завершення тижня, коли Діви зможуть досягти поставлених завдань і легко впоратися з можливими складнощами. Також картка вказує на вирішення суперечок чи конфліктів шляхом досягнення компромісу.

Терези

«Колесо удачі» – карта, що попереджає Терезів про несподіванки. Аркан говорить про те, що події будуть розвиватися стрімко, і зберігати внутрішню рівновагу важливо, щоб зробити правильні висновки та взяти управління подіями у свої руки.

Аркан «Зірка» вказує на те, що події йдуть у потрібному руслі. Терезам важливо лише зберігати впевненість і спокій, щоб поставити крапку у складних справах та отримати нагороду за свою роботу.

“Ієрофант” у розкладі – карта мотивації. По ній Терезам важливо розставити пріоритети, щоб завершити тиждень успішно і зробити заплановане вчасно. Також Аркан вказує на допомогу, від якої не варто відмовлятися, щоби вирішити складнощі.

Скорпіон

На початку тижня Скорпіонам не можна покладатися на випадок. Аркан «Дурень» закликає відповідати, щоб не обдурити самих себе. Ситуація вирішиться позитивно, якщо бути залученими до роботи і не допускати недбалості.

Аркан “Смерть” говорить про те, що життя неминуче зміниться. Зміни будуть позитивними, якщо не відмовлятися від майбутнього та зачиняти двері минулого, яке тягне назад та заважає розвитку.

По карті «Самітник» Скорпіони зможуть провести вихідні на самоті, відновити сили та вирішити важливі питання. Аркан вказує на можливість скоригувати плани, щоби розпочати новий тиждень вдало.

Стрілець

Аркан “Імператор” обіцяє можливість підвищити свій авторитет за рахунок прийняття мудрих рішень. Стрільцям важливо управляти колективом або працювати в команді, ґрунтуючись на довірі та вмінні лідирувати без агресії та напору.

Аркан «Маг» закликає Стрільців користуватися своїми талантами та впроваджувати нововведення, які не лише полегшать шлях до мети, а й допоможуть знайти свій шлях до успіху. По цій карті не можна робити ризиковані дії, не обміркувавши їх наслідки.

По карті «Повішений» Стрільці будуть скуті обставинами, і для того, щоб вирішити важкі питання, потрібно повернутися на початок, проаналізувати свої дії та знайти помилки, що заважають просуванню.

Козеріг

«Сонце» у розкладі – карта, що вказує на успіх та відсутність проблем. Козерогів чекає тріумф, проте довго святкувати перемогу не варто, щоб не упустити можливостей та підкорення нових вершин

Аркан «Диявол» несе у собі попередження. Козерогам важливо залишатися чесними та неупередженими, щоб пройти випробування. Завдяки прийняттю мудрих рішень вдасться знайти впевненість і обійти пастки долі.

Аркан «Ієрофант» закликає Козерогів проаналізувати події тижня та скласти план дій. Розставивши пріоритети, Козероги зможуть швидко дійти поставлених цілей і не помилитися, приймаючи доленосні рішення.

Водолій

Аркан “Зірка” говорить про те, що на початку тижня Водолії не зустрінуть перешкод на своєму шляху. По цій карті в життя втіляться сміливі мрії, якщо вірити в себе і не відмовлятися від задуманого, різко змінюючи плани.

За картою «Верховна жриця» важливими будуть не так обставини, як їх аналіз. Водолії зможуть помітити важливі деталі, якщо довірятимуть своїй інтуїції. Виправити ситуацію і повернути її на свою користь буде значно простіше.

Аркан «Маг» закликає Водоліїв діяти та приймати рішення самостійно. Вміння використовувати набуті навички та таланти дозволить досягти нових вершин і зарекомендувати себе з кращого боку.

Риби

Аркан «Повішений» говорить про те, що Риби перебувають у безвиході. По цій карті справи не зрушать з місця, якщо не повернутись до самого початку і не знайти допущених неточностей. Робота над помилками допоможе вчасно виявити помилку.

За картою «Імператор» Риби зможуть отримати вагому підтримку та виконати роботу вчасно. Порада Аркана — приймати мудрі рішення і не ставити себе вище за інших, щоб не зганьбити свою репутацію.

Карта «Зірка» говорить про те, що Риби обрали правильний шлях і попереду на них чекає нагорода. Тому по Аркану важливо вірити в себе і не боятися того, що чекає попереду. Уміння залишатися у стані спокою позбавить помилок.

You cannot copy content of this page