Таро-прогноз на тиждень з 25 квітня до 1 травня

Овен

Аркан “Закохані” відкриває тиждень, закликаючи Овнів визначитися з найменшими діями. Вибір буде серйозним, а значить, потрібно врахувати ризики і не переоцінювати своїх сил, щоб досягти нових успіхів.

У середині тижня по карті «Повішений» Овни можуть зіткнутися з тим, що якусь справу виконати буде складно. Це означає, що потрібно відволіктися та переключити увагу на інші завдання.

Аркан «Маг» відкриває травень, і по цій карті настає час заявити про себе. Рішучим Овнам не важко знайти свій шлях до успіху, не залежати від оточення і добиватися нових перемог самостійно.

Телець

Тельцям на початку тижня не варто поспішати. Аркан «Поміркованість» закликає сповільнитися, щоб не прогаяти нічого важливого: це можуть бути знаки долі, помічати які важливо для власного благополуччя.

“Імператор” у розкладі – карта рішучих заходів. За цим Арканом Тельцям не важко досягти нових вершин, проте новий статус треба утримати. Мудрі рішення та вміння працювати у команді допоможуть зберегти авторитет.

Аркан «Місяць» описує ситуацію, коли можна легко обдуритися, якщо довіряти чуткам і домислам. Карта закликає Тельців довіритися інтуїції та слідувати наміченим шляхом, не боячись приймати сміливі рішення.

Близнюки

Аркан «Маг» говорить про вміння домовлятися з людьми, йти за мрією і не зупинятися на середині шляху. Карта обіцяє успіхи, якщо Близнюки зосередяться на тому, що для них важливо та значуще.

За картою «Правосуддя» Близнюки мають бути дуже чесними перед собою. Уміння приймати вірні рішення і дотримуватися букви закону допоможе подолати труднощі та залучити позитивні зміни .

Завершує тиждень та відкриває травень карта «Сонце». Нею Близнюки зможуть здобути щастя, поправити матеріальне становище і досягти нових висот успіху. Також Аркан говорить про час, коли можна відпочити та відновити сили перед рішучим ривком.

Рак

Аркан Башта говорить про те, що в життя Раків увірвуться різкі зміни. Карта символізує акрах ілюзій, а значить, Ракам настав час подивитися правді в очі і не противитися подіям, які змінять життя на краще.

За картою «Імператор» Раки зможуть упоратися з проблемами та труднощами, якщо слухатимуть голос розуму. Аркан говорить про час, коли настав час вийти з тіні та активно працювати для залучення в життя благополуччя.

Аркан «Колісниця» обіцяє Ракам перемогу по всіх напрямках. По цій карті важливо зібратися з силами та подолати останній рубіж, що відокремлює від довгоочікуваної вершини успіху. Важливо не переоцінити своїх сил.

Лев

Карта «Імператриця» обіцяє Левам позитивні зміни та сприятливий результат задуманих справ. Швидкого результату чекати не доводиться, проте доля прихильна, а отже, перешкод на шляху не виникне.

«Смерть» у розкладі – карта, що попереджає про те, що настав час прощатися з минулим. З життя Левів йтиме все те, що відіграло свою роль. Порада Аркана — не чинити опір тому, щоб не упустити нових можливостей.

По карті «Закохані» Левів чекає серйозний вибір, зробивши який, вони зможуть піднятися на новий щабель успіху і здобути своє щастя. Головне – слухати своє серце, а не поради збоку.

Діва

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, закликаючи Дів зробити ривок. По цій карті вдасться значно просунутися, знайти впевненість і стати незалежними від оточення. Здатність справлятися з перешкодами додасть зусиль для нових перемог.

За картою «Імператриця» Діви зможуть відчути внутрішню свободу, завдяки якій вдасться оновити енергетику та налаштуватися на оптимізм. Аркан обіцяє зростання і розвиток, а значить, шлях був обраний правильно.

Наприкінці тижня по карті «Імператор» Дівам знадобиться їхня практичність. Карта обіцяє успіхи в діловому середовищі, а отже, потрібно приймати мудрі рішення і не поспішати з висновками, якщо ситуація видається неоднозначною.

Терези

На початку тижня по карті «Місяць» Терези будуть присвячені таємницям, які допоможуть їм наблизитися до розгадки. Аркан не можна сприймати негативно – він вказує на необхідність прислухатися до себе, не залишатися в незнанні, щоб не блукати у пошуках виходу.

По карті «Повішений» Терези виявляться в безвиході, вийти з якого вийде, якщо залишити паніку. Якщо завдання не можна виконати, отже, настав час переключити увагу на інші справи.

Аркан “Зірка” завершує тиждень, вказуючи на завершення труднощів. За цим Арканом Терези зможуть знайти впевненість, зрозуміти сенс того, що відбувається в житті і виправити обставини, що склалися, на свою користь.

Скорпіон

Тиждень починається з карти “Диявол”. По ній Скорпіонам важливо залишатися стійкими та неупередженими, щоб не потрапити до сумнівних ситуацій. Контроль усіх сфер життя допоможе зменшити ризики.

По карті «Правосуддя» настав час взяти своє життя під контроль і перестати ховатися за спинами оточення. Вміння правильно розставляти пріоритети та діяти чесно приведе Скорпіонів до нових перемог.

По карті «Повішений» Скорпіони зможуть вибрати час, щоб залишитися наодинці, поміркувати про майбутнє і зайнятися плануванням. Добровільна самоізоляція принесе свої плоди та допоможе розставити пріоритети.

Стрілець

Стрільці мають бути готові до різких змін у житті. Аркан «Вежа» закликає не чинити опір тому, що відбувається, і подивитися правді в очі. Необхідні трансформації допоможуть залишити за спиною минуле та застарілі ідеї, які заважають подальшому розвитку.

Карта «Повішений» говорить про те, що Стрільцям необхідно на якийсь час відмовитися від виконання завдань, які не піддаються. Настав час переключити увагу, щоб перезавантажити свідомість і не марнувати часу.

Карта «Мир» обіцяє завершення труднощів та набуття свого місця. Стрільці зможуть розібратися з будь-якими проблемами, знайти відповіді на хвилюючі питання та набути внутрішньої гармонії.

Козеріг

Карта «Дурень» віщує шлях, який Козеріг має пройти самостійно. Вони стоять на порозі відкриттів, коли кожен крок може привести як до щастя, так і збентежити. Порада картки – не боятися небезпек і долати проблеми в міру їх надходження.

Аркан «Смерть» обіцяє новий життєвий етап замість того, що вже готове відійти у минуле. Козерогам для щасливого майбутнього не варто зациклюватися на тому, що віджило і вже не зіграє жодної ролі у житті.

Аркан «Повішений» закликає Козерогів залишитися наодинці з собою, щоб розібратися в тому, що відбувається, знайти відповіді на нагальні питання та відновити сили для активної роботи над щасливим майбутнім.

Водолій

Аркан “Верховна жриця” відкриває тиждень, закликає Водоліїв не поспішати з активними діями. По цій карті необхідно почати з самоаналізу і довіряти інтуїції, щоб дійти вірних рішень.

Карта «Смерть» не випадково слідує за першим Арканом. Її мета — попередити Водоліїв про необхідність попрощатися з минулим, винести уроки і йти далі, не втрачаючи нових перспектив.

«Дурень» у розкладі – карта несподіванок. Представники Знаку стоятимуть на порозі нових відкриттів, і від їхніх дій залежить подальший розвиток подій. Злякавшись невідомості, Водолії ризикують залишитися ні з чим.

Риби

Карта «Колісниця» закликає Риб не зволікати та втілювати сміливі плани. По цій карті не можна сумніватися у своїх силах, адже шанс, дарований долею, допоможе досягти нових успіхів. Важливо лише не переоцінити себе, щоб ноша не виявилася непосильною.

“Диявол” у розкладі – карта, що попереджає про проблеми. Рибам важливо контролювати себе і зважувати кожен крок, щоб не зайти в глухий кут. За цим Арканом сила волі допоможе подолати складнощі та вийти переможцями.

Аркан «Самітник» закликає Риб взяти паузу, щоб зібратися з думками, відпочити та вирішити складні завдання. Глибинні процеси самопізнання займуть якийсь час, проте це необхідно оновлення енергетики і знаходження вірних рішень.