Таро-прогноз на тиждень з 25 по 31 січня: Останній тиждень січня обіцяє бути насиченим на події, тому варто максимально виключити промахи

Кожен розклад карт Таро – це індивідуальний прогноз, завдяки якому буде простіше приймати рішення і оцінювати те, що відбувається в житті. Астрологи рекомендують залишити поспіх, який буде заважати аналізу карт. Неспішне вивчення прогнозу дозволить вчасно відмовитися від нездійсненних цілей і спрямувати сили на рішення дійсно значимих питань.

Овен

Аркан «Зірка» обіцяє Овнам успіх на обраному терені і відсутність проблем в досягненні поставлених завдань. За цією карткою можна сміливо дивитися в майбутнє і не боятися відповідальності.

По карті «Повішений» в середині тижня Овнів чекає тимчасове припинення якоїсь справи. Порада карти – не намагатися з наскоку вирішити ситуацію, а відволіктися на інші заняття. Згодом вийде зрозуміти причини паузи і позбутися від перешкод.

По карті «Диявол» Овни не повинні втрачати пильності. Аркан обіцяє проблеми тим, хто не вміє стримувати емоцій і потурає шкідливим звичкам. Слабкості не повинні ставати перешкодою на шляху до щасливого життя.

Телець

«Ієрофант» в розкладі для Тельців – карта, яка закликає відповідально поставитися до того, що відбувається в житті. З цього Аркану у Тельців буде можливість швидко вирішити суперечливі питання, якщо вони приділять час дійсно важливим справам.

По карті «Вежа» Тельці зіткнуться з непередбачуваними подіями, які змінять їх світогляд і можуть стати причиною розгубленості. Порада карти – не втручатися в хід подій.

Карта «Імператриця» завершує тиждень, і по ній Тельці зможуть побачити позитивну динаміку. Поспіх краще залишити, щоб не упустити важливі знаки, які допоможуть знайти шлях до щасливого життя.

Близнюки

Карта «Місяць» виступає попередженням, і по ній Близнюкам на початку тижня не можна вірити чуткам. Чужі домисли можуть посіяти сумніви, які стануть перешкодою до щасливого життя.

Карта «Сонце» говорить про те, що в житті Близнюків настає світла смуга. З цього Аркану приходять позитивні новини і є можливість завоювати нові вершини завдяки винахідливості.

Аркан «Імператриця» вказує Близнюкам на те, що вони вибрали вірний напрямок, і попереду їх чекає нагорода. Події будуть розвиватися неспішно, і Близнюкам не варто квапити час, щоб виключити прикрі промахи.

Рак

Карта «Сонце» відкриває тиждень, і по ній Раки зможуть взяти невелику перерву, щоб зібратися з силами, переглянути плани і вже без тіні сумнівів прийматися за нові прибуткові проекти.

«Сила» в розкладі – карта, яка закликає Раків не пасувати перед труднощами. Активність і впевненість в своїх силах допоможуть подолати тимчасові перепони і досягти поставлених цілей за короткий термін.

Карта «Верховна жриця» описує ситуацію, в якій Ракам можна поспішати. Вдумливість і увага до інтуїції дадуть можливість обійти стороною неприємності і залучити в життя позитивні зміни.

Лев

По карті «Колесо фортуни» Левів на початку тижня чекають непередбачувані події, на які неможливо вплинути. Зміни будуть в кращу сторону, якщо не панікувати і уважно стежити за подіями.

Аркан «Пустельник» закликає Левів взяти паузу, щоб осмислити те, що відбувається, знайти відповіді на хвилюючі питання і без поспіху скорегувати плани. Імпульсивність буде шкодити, а значить, в середині тижня важливо зберігати холоднокровність.

«Маг» в розкладі – карта винахідливості. По ній Леви зможуть не тільки набути впевненості, але і просунутися в справах за рахунок неординарного підходу. Їх знань і навичок буде достатньо для того, щоб вийти зі скрутного становища .

Діва

Аркан «Імператриця» обіцяє Дівам зміни в кращу сторону. Події відбуватимуться неспішно, і Дівам знадобиться витримка, щоб уникнути неприємностей, пов’язаних з прийняттям поспішних рішень.

По карті «Ієрофант» Дівам важливо зосередитися на вирішенні першочергових питань. Відповідальність і вдумливість допоможуть уникнути промахів, які будуть віддаляти їх від поставлених цілей.

Аркан «Повішений» служить для Дів нагадуванням. Він говорить про необхідність поставити крапку в незавершені справи, щоб потім не повертатися назад, втрачаючи дорогоцінний час і випускаючи нові можливості.

Терези

Аркан «Диявол» в розкладі для Терезів закликає не починати тиждень з потурання своїм емоціям і примхам. За цією карткою Терези будуть заново вчитися відвазі і сміливості, які допоможуть в боротьбі з ілюзіями і обманом.

Карта «Колісниця» говорить про час, коли потрібно діяти активно і не зволікати. За цією карткою Терези зможуть швидко вирішити поставлені завдання, а також впоратися з проблемами, що виникають завдяки своєму досвіду та винахідливості.

Карта «Місяць» закликає Терезів відмовитися від сумнівів і домислів, не спиратися на чутки в боротьбі за щасливе життя. Аркан символізує період, коли важливо налаштуватися на позитив, не дозволяючи руйнівним емоціям стати непереборною перешкодою на шляху до щастя.

Скорпіон

Аркан «Помірність» закликає Скорпіонів виключити поспіх, особливо в справах, які вимагають вдумливої ​​роботи. За цією картою події розвиваються повільно, але квапити час – до неприємностей в подальшому і прикрих промахів.

Карта «Дурень» говорить про те, що Скорпіони можуть оступитися, якщо поквапляться з рішеннями. З цього Аркану важливо витримати час, щоб зрозуміти причину того, що відбувається, і вже після взяти кермо влади в свої руки.

«Зірка» в розкладі – карта надій, уособлення щастя і безтурботності. По ній Скорпіони в кінці тижня можуть не переживати за стан своїх справ. Аркан обіцяє приємні зміни в подальшому.

Стрілець

«Ієрофант» в розкладі – карта, яка закликає Стрільців зробити відповідальний вибір, щоб не розмінюватися на дрібниці і виконувати ті справи, які відіграють першорядну роль в житті і спрямовані на досягнення благополуччя.

Аркан «Зірка» говорить про те, що Стрільці рухаються в правильному напрямку і незабаром зможуть переконатися в тому, що їх ідеї втілюються в життя. Візуалізуючи мету, Стрільці не зіб’ються з маршруту.

Карта «Імператор» віщує швидкий ріст у фінансовому або діловому середовищі. Успіх важливо буде підкріпити діями, інакше динаміка піде на спад, і Стрільці не зможуть отримати винагороду в покладений термін.

Козеріг

Аркан «Колісниця» закликає Козерогів не втрачати часу даром і приступати до справ. За цією карткою буде простіше вирішити важкі питання і на хвилі активності подолати тимчасові перешкоди.

В середині тижня по карті «Пустельник» у Козерогів буде час для того, щоб осмислити те, що відбувається, підвести проміжні підсумки і відновити сили після активного початку тижня.

Карта «Дурень» закликає Козерогів не втрачати пильності. Окрилені успіхом представники цього Знака можуть упустити значущі деталі, і попереду на них чекатиме прикра робота над помилками.

Водолій

«Вежа» в розкладі для Водоліїв – карта, яка закликає не втрачати пильності і не намагатися піти від проблем. З цього Аркану відбувається крах ілюзій і стереотипів, і Водоліям доведеться побачити правду без прикрас.

Аркан «Повішений» вказує на те, що якусь справу буде неможливо продовжити. Це не означає, що Водолії повинні опускати руки – в такі моменти важливо перемикатися на іншу роботу, щоб не втрачати даремно часу.

Позитивний Аркан «Сонце» говорить про досягненні цілей і приємні новини. Кінець січневого тижня буде вдалим як для повноцінного відпочинку, так і для починань, запланованих Водоліями заздалегідь.

Риби

Аркан «Ієрофант» означає, що обов’язками не варто нехтувати, адже від цього значною мірою залежить майбутня перемога. Пам’ятати про дані раніше обіцянки потрібно і в особистому житті, щоб не починати тиждень з докорів з боку близьких.

Аркан «Закохані» обіцяє Рибам вибір, який може виявитися непростим. Однак зробити його на цьому тижні все ж доведеться, інакше Риби ризикують втратити свою удачу.

Аркан «Пустельник» – карта усамітнення. Якщо Риби відчувають необхідність на час закритися від усіх, то опиратися такому бажанню не потрібно. Час, проведений в ізоляції, буде ідеальним для відпочинку і переосмислення багатьох речей.