fbpx

Таро прогноз на тиждень з 25 по 31 жовтня

Овен

Аркан «Колесо фортуни» відкриває тиждень, вказуючи Овнам на необхідність залишатися в спокійному стані. Події можуть вийти з-під контролю, однак це не буде приводом для паніки. Доля робить поворот, і трохи пізніше буде зрозуміло, навіщо потрібні ці зміни.

Аркан «Сила» обіцяє Овнам нові успіхи, якщо не боятися активної роботи. За цією картою впоратися з труднощами допоможе оптимістичний настрій.

«Колісниця» завершує тиждень і місяць, вказуючи Овнам на необхідність зробити рішучий ривок, щоб поставити крапку в розпочатій справі. Сприятливі обставини і необхідні знання є – залишилося лише зробити останні кроки і отримати нагороду.

Телець

У Тельців буде насичений тиждень, який відкриває карта «Закохані». Аркан вказує на необхідність розставити пріоритети, зайнятися важливими справами і не відволікатися, щоб досягти нових вершин.

Аркан «Верховна жриця» вказує Тельцям на сильну інтуїцію, до якої важливо прислухатися, щоб не допустити промахів. Удача буде на боці терплячих представників знаку, які вміють вичікувати і вчасно розпочати розв’язання складних питань.

«Суд» в розкладі на кінець жовтня – карта, яка закликає Тельців йти до кінця, діяти чесно і неупереджено. Завдяки такій тактиці вдасться обійти конкурентів і відстояти своє чесне ім’я.

Близнюки

Близнюкам на початку тижня випаде пожинати плоди вкладених зусиль. Аркан «Правосуддя» вказує на те, що чесні вчинки і дії будуть винагороджені, а помилки будуть вимагати відпрацювання.

По карті «Помірність» в середині тижня Близнюкам не можна поспішати. За цією картою справи рухаються в правильному напрямку. Потрібна копітка робота, щоб виключити неточності і не зупинятися на досягнутому.

Карта «Маг» розв’язує Близнюкам руки, і по ній можна сміливо йти назустріч своїй мрії. Аркан вказує на можливість проявити свої таланти, знайти власний шлях і досягти чудових результатів.

Рак

«Диявол» в розкладі для Раків – карта, яка закликає на початку тижня бути обережними та обачними. Перевірка на міцність пройде вдало, якщо не потурати миттєвим примхам і не йти на поводу у руйнівних емоцій.

По карті «Верховна жриця» Раки зможуть довіритися своїм передчуттям. Аркан вказує на період, коли будуть виникати неоднозначні ситуації. Уміння вичікувати і аналізувати врятують Раків від необачних вчинків.

По карті «Помірність» Ракам необхідно залишатися в гармонії з собою, щоб не допустити нових помилок. Аркан вказує на благополучні зміни, і Раки можуть спокійно займатися наміченими справами, опинившись від поспіху і поверхневих суджень.

Лев

Аркан «Сонце» відкриває тиждень, вказуючи Левам на відмінний час для нових досягнень. За цією картою немає перешкод на шляху до поставлених завдань, а значить, можна сміливо рухатися вперед, завойовуючи нові вершини і отримуючи гідну винагороду.

Карта «Суд» закликає Левів проаналізувати свою роботу, щоб винести корисні уроки і, якщо це необхідно, провести роботу над помилками. Копітка праця допоможе уникнути негараздів в майбутньому.

По карті «Колесо фортуни» Левів в кінці жовтня чекають зміни, які увірвуться в життя стрімко. На перших порах важливо зберігати спокій, щоб не допустити неточностей. Аналіз ситуації допоможе визначитися з подальшим напрямком роботи.

Діва

Аркан «Помірність» закликає Дів цуратися суперечок і конфліктів, які позбавлять сил і підірвуть репутацію. Одиночна вдумлива робота принесе набагато більше користі, і на початку тижня Діви повинні зосередитися на собі і своїх потребах.

По карті «Верховна жриця» в середині тижня велику роль в житті Дів буде грати інтуїція. Внутрішній голос допоможе прийняти правильні рішення і не допустити помилок, які в майбутньому зажадають уваги.

Карта «Дурень» закликає Дів до вдумливої ​​роботі. В кінці тижня може здатися, що можна відпочити, проте це не так. Дівам важливо контролювати всі процеси, щоб виключити неточності і помилки.

Терези

Аркан «Смерть» відкриває тиждень, вказуючи Терезам на необхідність трансформацій. За цією картою зміни в житті будуть на краще, якщо не чинити опір тому, що відбувається і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Карта «Диявол» вказує на час випробувань, коли Терезам доведеться протистояти спокусам. Пройшовши таку перевірку, буде легше розрізняти важливе від наносного і планувати справи на майбутнє.

По карті «Помірність» в кінці жовтня Терези зможуть сповільнитися, усвідомити, що відбувається в їхньому житті і розставити пріоритети. Аркан закликає не поспішати, щоб не упустити нічого значущого.

Скорпіон

Аркан «Імператор» вказує Скорпіонам на період, коли потрібно мудро правити своїм життям, щоб не помилитися з вибором шляху і відкрити ті двері, які приведуть до благополучного майбутнього.

По карті «Смерть» Скорпіони зможуть позбутися від усього, що їм заважає. Це можуть бути старі плани, невдалі проекти і токсичні прив’язки. Карта символізує перехід на новий етап життя, коли двері минулого закриваються, а попереду видно нові перспективи.

Карта «Закохані» символізує вибір, і Скорпіонам потрібно прийняти самостійне рішення, від якого буде залежати розвиток подій. Для того щоб не промахнутися, важливо відмовитися від поспіху і прислухатися до голосу серця.

Стрілець

«Сила» в розкладі на початок тижня – карта, яка вказує на можливість досягти кращих результатів. Цей Аркан вказує Стрільцям на необхідність активних дій. Зволікання може позбавити дарованого долею шансу, тому не можна потурати сумнівам.

По карті «Диявол» Стрільці після перших перемог не повинні зупинятися. Аркан говорить про випробування, які потрібно пройти з гідністю, покладаючись на доводи розуму. Обережність і вдумлива робота вбережуть від помилок.

Карта «Ієрофант» завершує тиждень, і по ній Стрільцям потрібно розставити пріоритети, щоб почати останній місяць осені з активної роботи над першорядними завданнями. Завдяки правильно прийнятим рішенням не важко змінити життя на краще.

Козеріг

Аркан «Повішений» говорить про тимчасові труднощі, які потрібно подолати. Козерогам не варто боятися того, що відбувається – якщо справи не просуваються, значить, потрібно переключити увагу на інші завдання, щоб не втрачати дорогоцінного часу.

По карті «Смерть» Козероги будуть стояти на порозі нових відкриттів. Аркан вказує на необхідність попрощатися з минулим і не зациклюватися на тому, що вже втратило сенс, щоб не упустити нові можливості.

В кінці тижня по карті «Верховна жриця» головну роль буде грати інтуїція. Увага до передчуттів вбереже Козерогів не тільки від поспішних дій, але і від впливу з боку недоброзичливців.

Водолій

Водоліям по карті «Верховна жриця» варто почати тиждень з набуття внутрішньої гармонії. У стані спокою буде простіше прийняти правильні рішення і обійти стороною можливі перешкоди.

Аркан «Помірність» говорить про нові успіхи, які можливі при наявності відповідальності і відсутності поспіху. Водолії зможуть досягти бажаної мети, якщо залишать спроби прискорити час.

В кінці тижня по Аркану «Повішений» Водоліям важливо залишитися наодинці з собою, щоб осмислити те, що відбувається, знайти помилки і виправити їх. Поки ситуація залишається під контролем, проблем не буде.

Риби

«Зірка» в розкладі на початок тижня – карта, яка вказує Рибам на вірно обраний шлях. За цією картою перешкод не буде, якщо не міняти напрям і не поспішати. Довіряти потрібно знакам долі, які приведуть до бажаного результату.

Карта «Суд» символізує успіхи і перемоги. По ній Риби зможуть завершити складні проекти, звільнитися від усього, що сковує, а також обійти конкурентів у чесній боротьбі. Діяти потрібно мудро, щоб в майбутньому не проводити роботу над помилками.

По карті «Закохані» Рибам належить зробити важливий вибір, який не можна здійснювати в поспіху. Рибам важливо врахувати свої переваги, щоб в майбутньому досягти нових успіхів і не розчаруватися результатами.

You cannot copy content of this page