fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз на тиждень з 26 червня по 2 липня

Овен

Карта “Суд” закликає Овнів зібратися з силами. Аркан говорить про те, що неприємності добігають кінця, проте представникам Знаку не можна допускати недбалості або ризику. На початку тижня важливо бути обережними та послідовними, щоб звільнитися від проблем та турбот, а не спричинити нові неприємності.

“Дурань” у розкладі – карта щасливого випадку. Овни зможуть залучити удачу у справах, якщо перестануть сподіватися на диво і не ризикуватимуть марно. По цій карті важливо усвідомлювати дії і пам’ятати про те, що активна робота та вміння прораховувати ходи допоможуть обійти стороною проблеми .

Аркан Вежа закликає Овнів не відмовлятися від змін, які готові увірватися в життя. Колишні підвалини починають руйнуватися, отже, треба сміливо дивитися у майбутнє і боятися залишати у минулому усе те, що давно застаріло. Порада карти – йти вперед і створювати нову реальність, сповнену щасливих подій.

Телець

На Тельців чекає чудовий літній тиждень, який починається з Аркана «Зірка». Це означає, що мета близька – до неї потрібно просто дійти і не згортати з збудованого маршруту. Також карта говорить про те, що виконання будь-якого бажання це лише питання часу. Тільці зможуть залучити щастя та успіх, якщо йтимуть назустріч мрії.

«Мир» у розкладі – карта гармонії та спокою. За цією картою налагоджуються взаємини з близькими та діловими партнерами, стає простіше вирішувати складні завдання та знаходити вірні рішення у сумнівних ситуаціях. Тельцям варто довіряти інтуїції, яка допоможе оминути пастки долі.

Завершує тиждень Аркан «Сонце», який символізує успіх, щастя та нові перспективи. По цій карті Тельці зможуть здобути гідну нагороду за свою роботу, досягти бажаної мети та поділитися своїми успіхами з близьким. Також Аркан говорить про те, що нові можливості не можна упускати – прямо зараз досягти нових вершин успіху буде набагато простіше.

Близнюки

Аркан «Закохані» випадає на початок тижня, а це означає, що Близнюкам доведеться зробити відповідальний вибір. Від нього залежатиме майбутнє, тому діяти потрібно обережно та враховуватиме ризики. Приймати рішення важливо самостійно, щоб не погнатися за двома зайцями і не піти неправдивим слідом.

Мапа «Сила» символізує готовність до боротьби за своє щастя. Близнюки зможуть подолати складнощі, якщо повірять у свої сили і не пасуватимуть перед тимчасовими труднощами. Аркан обіцяє успіх і шану, якщо діяти обачно і не переоцінювати себе. Така тактика убереже від прикрих промахів.

«Колесо удачі» у розкладі — карта несподіваних, але довгоочікуваних змін. Порада картки — не поспішати з висновками та уважно стежити за розвитком подій. Близнюки зможуть взяти кермо влади в свої руки, проте для цього потрібно зберігати самовладання і не дозволяти собі необдуманих вчинків.

Рак

Карта «Повішений» говорить про те, що Ракам не варто витрачати час на справи, які неможливо зрушити з точки. На початку тижня важливо переключити увагу на другорядні завдання, щоб відволіктися і переключити свідомість. Така тактика дозволить подивитись проблеми під іншим кутом і трохи пізніше знайти оригінальне рішення.

«Маг» у розкладі – карта винахідливості та сміливості. За цим Аркан представники сузір’я зможуть вирішити складні завдання, відкрити нові горизонти, а також знайти справжнє призначення. Порада карти – прислухатися до себе та розкривати таланти повною мірою. З їхньою допомогою буде легше досягти нових вершин успіху.

Аркан «Зірка» обіцяє Ракам виконання заповітних бажань та гарантує успіх у тому випадку, якщо не повертати зі шляху. Це означає, що зараз потрібно йти до своєї мети, ретельно обмірковуючи кожен крок і не піддаючись провокаціям. Досягти успіхів допоможе вміння залишатися у стані внутрішньої гармонії.

Лев

Аркан «Вежа» говорить про те, що Левам доведеться попрощатися з деякими планами та ідеями. По цій карті важливо пам’ятати про те, що зміни будуть на краще, якщо тримати себе в руках і не чіплятися за минуле, яке заважає подальшому розвитку. На представників Знаку чекають позитивні події в тому випадку, якщо не панікувати і тверезо оцінювати те, що відбувається.

Аркан «Правосуддя» обіцяє Левам відновлення репутації, вирішення проблем та торжество справедливості. Порада карти – залишатися чесними та неупередженими, діяти в рамках закону та не дозволяти собі негативних емоцій . Вони не допоможуть вирішити важливі питання, а лише погіршать ситуацію.

Завершує тиждень позитивний Аркан “Сонце”. На цій карті Левів чекає заслужена нагорода, успіх та шана. Представники Знаку зможуть взяти паузу, щоб відновити сили, відзначити чергову перемогу та насолодитися своїм щастям. Також карта скиглить порятунок від матеріальних труднощів.

Діва

Карта «Місяць» закликає Дів до обачності. На початку тижня через брак інформації можуть виникнути труднощі, вирішити які не допоможе паніка та недбале ставлення до своїх обов’язків. Тому Аркану важливо діяти обачно і не поспішати, щоб не зайти в глухий кут.

Аркан “Суд” говорить про те, що проблеми незабаром відступлять. Дівам важливо пам’ятати про те, що чесність та вміння діяти з холодним розрахунком убережуть від неприємностей. Порада карти — не піддаватися на провокації і пам’ятати про те, що успіх чекає на тих, хто слідує планам і не намагається перехитрити долю.

Наприкінці тижня по карті «Ієрофант» Дівам доведеться розставити пріоритети, щоб розпочати липень з активної роботи над важливими завданнями. Така тактика убереже від втрати дорогоцінного часу та сил на вирішення незначних завдань. Також по цій карті представники Знаку зможуть зустріти наставників, які допоможуть подолати труднощі та знайти шлях до щастя.

Терези

На початку тижня Терезам не варто покладатися на волю випадку. Аркан «Дурень», хоч і віщує щасливі випадковості, закликає представників сузір’я залишатися зібраними та відповідальними. Увага до деталей та передчуття стануть чудовою підмогою при прийнятті важливих рішень.

Аркан «Мир» говорить про те, що Терези зможуть закінчити перший місяць літа на позитивній ноті. Карта обіцяє безтурботний час, коли можна легко поставити крапку в важливих справах, знайти точки дотику з оточенням і вирішити конфлікти до того, як вони перестали бути невинними.

По карті «Сила» представники цього сузір’я повинні пам’ятати про те, що досягти успіхів можна завдяки талантам та вмінню знаходити неординарні рішення. Аркан обіцяє успіх тим, хто зможе сміливо дивитися в майбутнє і не пасувати перед тимчасовими труднощами. Їхнє подолання загартує характер і додасть впевненості при вирішенні подібних питань.

Скорпіон

На початку тижня по карті «Колесо удачі» Скорпіонам посміхнеться успіх. Представники сузір’я зможуть знайти шлях на щастя, якщо не поспішають з висновками і піддаватися паніці. За цим Арканом події розвиватимуться стрімко, проте їм треба дати статися, щоб зрозуміти суть і знову взяти контроль у свої руки.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Скорпіонам настав час підбити проміжні підсумки, залишитися наодинці зі своїми думками і скоригувати подальші цілі. На цій карті можуть виникнути деякі складнощі, подолати які допоможе перемикання уваги, а також повноцінний відпочинок .

Карта «Диявол» закликає Скорпіонів до обережності. За цим Арканом на представників сузір’я чекають випробування, які важливо пройти з честю та гідністю. Це означає, що не варто потурати миттєвим забаганкам і капризам, які можуть завести в глухий кут і позбавити нових можливостей.

Стрілець

Аркан «Дурень» попереджає Стрільців про те, що цього тижня не можна допускати недбалості. Вітання у хмарах та будівництво повітряних замків не допоможе дійти бажаної мети, а отже, потрібно зосередитися та уважно стежити за тим, як розвиваються події. Пильність та вміння швидко підлаштовуватись під обставини допоможуть залучити успіх.

По карті «Імператор» Стрільцям важливо пам’ятати не лише про відповідальність, а й про те, що перемоги не даються просто так. Аркан закликає приймати мудрі рішення, не боятися роботи та пам’ятати про те, що піднятися на вершину успіху – це половина справи. Друга — утриматись на ній і не зіпсувати своєї репутації.

Карта «Вежа» віщує зміни, які вже давно готові увірватися в життя. Вони не принесуть нічого поганого, а лише звільнять від сковуючих обставин і допоможуть залишити минуле за спиною. Стрільцям варто позитивно поставитися до подій, які відбуватимуться, щоб не проґавити приємних можливостей.

Козеріг

Аркан «Поміркованість» попереджає Козерогів про те, що поспіх не дасть бажаних результатів. Тиждень варто почати розмірено, визначитися з цілями та розставити пріоритети. Завдяки такій тактиці буде простіше організувати себе і не прогаяти важливих подій, які призведуть до нових успіхів.

Аркан «Колесниця» віщує нові успіхи, проте для цього представникам сузір’я важливо вірити у свої сили та грамотно розподіляти сили. Захоплюючі пригоди не забаряться, якщо з оптимізмом дивитися в майбутнє і не дозволяти собі зациклюватися на дрібних негараздах.

Аркан Таро «Закохані» обіцяє Козерогам зміни в особистому житті. По карті представники сузір’я зможуть визначитися з вибором партнера, стратегією його завоювання, а також завершити відносини, якщо вони вижили себе. Порада картки – приймати самостійні рішення і не поспішати, щоб не оступитися.

Водолій

Аркан «Дурак» є позитивною картою, проте Водолії мають пам’ятати про відповідальність. Недбале ставлення до справ, ризики, перемикання уваги можуть стати причиною прикрих промахів. Це означає, що розпочати тиждень важливо з планування та розподілу своїх сил.

Аркан «Вежа» обіцяє представникам сузір’я зміни у житті, які обов’язково стануть початком нового та щасливого етапу життя. Для цього важливо пам’ятати, що часом важливо залишати минуле за спиною і відпускати застарілі ідеї. Також Водоліям настав час прощатися з бажанням видати бажане за дійсне.

По карті «Імператор» настає час для рішучих дій. Аркан обіцяє славу і шану у тому випадку, якщо Водолії будуть відповідальними та активними. Вміння приймати мудрі рішення, працювати на повну силу і правильно розставляти пріоритети допоможе залучити до життя позитивні зміни.

Риби

Аркан Башта віщує зміни, до яких Риби можуть бути не готові. Порада карти — не чинити опір тому, що відбувається, адже з життя йде все те, що заважає щастю та розвитку. Представники сузір’я зможуть звільнитися від ілюзій та знайти справжній шлях до щастя, який раніше був недоступний.

Карта «Диявол» завжди попереджає про негаразди. Вони можуть виникнути через нестримність, невміння стримувати емоції або обмежувати свої забаганки. Рибам належить пройти випробування волі, яке загартує характер і допоможе усунути з кола спілкування токсичних людей.

«Світ» у розкладі – карта довгоочікуваного успіху та умиротворення. За цим Арканом Риби зможуть досягти поставленої мети, насолодитися успіхами і з легкістю подолати тимчасові труднощі. Карта обіцяє нові можливості тим, хто може керувати своїми емоціями та перебувати в гармонії з навколишнім світом.

You cannot copy content of this page