fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз на тиждень з 26 жовтня по 1 листопада: Жовтень добігає кінця, і для того, щоб останній тиждень місяця минув успішно, знакам Зодіаку варто прислухатися до порад старших Арканів

Кожен розклад карт унікальний, і тарологи рекомендують уважно поставитися до цих знаків. Поради Арканів не закликають до активних дій, а підштовхують до роздумів і дозволяють охопити всю картину, щоб приймати правильні рішення і безпомилково знаходити шлях до успіху. Завершити жовтень і почати останній місяць осені з успіхів допоможе черговий прогноз.

Овен

Аркан «Імператриця» обіцяє Овнам продуктивний початок тижня. За цією карткою успіх прийде, але не відразу, тому потрібно постаратися і не квапити події. Також Аркан обіцяє благополуччя в сімейному житті, а значить, Овнам не варто ігнорувати своїх близьких.

Карта «Пустельник» говорить про внутрішній розвиток. З цього Аркану Овни в середині тижня зможуть приділити увагу своїм душевним станам, привести почуття до гармонії і скласти план дій на кінець жовтня.

«Сонце» в розкладі – карта, яка вказує на перемогу і хороші новини. З цього Аркану Овни зможуть отримати нагороду за свою працю, взяти паузу або ж з новими силами братися за втілення в життя задуманого.

Телець

Карта «Мир» символізує гармонійний початок тижня, коли Тельці можуть не переживати за результат справ. Карта означає досягнення свого місця під Сонцем, перемогу над неприємностями і вдале вирішення складних питань.

По карті «Ієрофант» Тельці повинні діяти мудро, спираючись на отриманий раніше досвід, а не на емоції. З цього Аркану в життя приходять лише ті події, на які налаштовується підсвідомість, і в думках не повинно бути сумнівів і паніки.

«Повішений» в розкладі – карта, яка вказує на те, що деякі з цих справ не вдасться довести до кінця в жовтні. Порада карти – переключити увагу, щоб не витрачати час даремно і не стукати в двері, які поки що не готові відкритися.

Близнюки

Карта «Ієрофант» обіцяє Близнюкам успіхи, якщо вони зосередяться на вирішенні основних справ і завдань. З цього Аркану грамотно розставлені пріоритети полегшать рішення будь-якого питання.

Аркан «Зірка» закликає Близнюків до витримки і відповідальності. Справи рухаються до завершення, і уважність допоможе Близнюкам закінчити розпочате в термін, а також отримати бажану нагороду.

В кінці тижня по карті «Дурень» Близнюкам як і раніше не можна втрачати пильності. При уявній безтурботності можуть виникнути труднощі через халатне ставлення до своїх справ.

Рак

По карті «Верховна жриця» Ракам варто уважно ставитися до своїх передчуттів. Внутрішній голос і вміння вичікувати допоможуть вчасно побачити неприємності і з легкістю вирішити складні питання.

Карта «Зірка» є одним із символів вищого заступництва, і Ракам посміхнеться удача. Порада карти – не поспішати і не пишатися своїми успіхами, щоб заздрісники не виявляли зайвої активності.

Аркан «Вежа» символізує крах планів, але Ракам не варто боятися того, що відбувається. Позбувшись від ілюзій, буде простіше оцінити обстановку і вибрати стратегію, яка приведе до перемоги.

Лев

Карта «Імператор» обіцяє Левам приємні перспективи в діловому середовищі. Для того щоб досягти нових вершин, Левам належить чинити мудро і неупереджено, а також не ставити себе вище оточення.

По карті «Імператриця» Леви зможуть знайти внутрішню гармонію, яка допоможе легко впоратися з емоціями і вибрати правильний напрям, що веде до успіху. Аркан говорить також про налагодження стосунків у сім’ї і гармонії між закоханими.

В кінці тижня, судячи по карті «Пустельник», Леви зможуть проаналізувати події місяця, виправити помилки, якщо вони є, і набратися сил для того, щоб почати останній місяць осені активно.

Діва

Карта «Правосуддя» застерігає Дів від необдуманих кроків. З цього Аркану кожне слово і вчинок відіб’ються в майбутньому, і Діви можуть отримати як винагороду, так і осуд з детальнейшей роботою над помилками.

«Дурень» в розкладі – карта випадковості. По ній Дівам не можна занадто серйозно ставитися до всього, що відбувається в житті. Часом потрібно відпустити ситуацію і подивитися на неї під іншим кутом, адже відповідь може лежати на поверхні.

Аркан «Повішений», випадаючи на останні вихідні жовтня і початок листопада, вказує Дівам на можливу зупинку справ. За цією карткою не можна втрачати часу дарма, тому Діви повинні бути готові до того, щоб переключитися на інші заняття.

Терези

По карті «Місяць» Терезів на початку тижня чекають якісь таємниці, які стануть відомі. Не виключено, що Терези зможуть дізнатися про те, хто за їх спиною плете інтриги, вчасно підготуватися і не дати заздрісникам узяти гору.

Карта «Сила» говорить про те, що Терезам не можна зволікати. Середина жовтневого тижня буде вдалим часом для старту або фінішу: все залежить від поточного стану справ. Впевненість в собі і чесність по відношенню до оточення допоможуть швидко досягти потрібних результатів.

Аркан «Імператриця» говорить про стабільність. Стабільна робота і довіра внутрішньому чуттю не дадуть Терезам звернути з вірного шляху. Також карта вказує на розвиток відносин: Терези зможуть налагодити особисте життя.

Скорпіон

На початку тижня по карті «Колесо фортуни» Скорпіони не зможуть управляти подіями. Більш того, вони можуть бути збентежені тим, що відбувається. Порада Аркана: на час покластися на долю, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, і тільки після цього брати ситуацію в свої руки.

Аркан «Суд» говорить про успіх і завершення труднощів. Це може бути кінець судового розгляду, набуття колишньої доброї репутації, точка в суперечливому і довгограючому питанні на користь Скорпіонів.

В кінці тижня по карті «Дурень» Скорпіонам не можна розслаблятися. Халатність призведе до несподіваних результатів, які можуть відкинути назад з завойованих позицій.

Стрілець

«Імператор» в розкладі – карта мудрості та вміння володіти собою. Порада карти для Стрільців: почати тиждень з прийняття самостійних рішень, а не під впливом ситуації або оточення.

Аркан «Сонце» говорить про успіхи, а значить, Стрільцям вдасться впоратися з будь-якими труднощами, часом навіть не помічаючи їх. Також карта обіцяє приємні новини, упустити які ніяк не можна – вони можуть виявитися доленосними.

Карта «Правосуддя» вказує на перемогу і торжество справедливості. За цією карткою Стрільці отримають заслужену нагороду або осуд у разі допущених помилок. В кінці тижня випаде можливість виправдати своє чесне ім’я, відмовившись від думок про помсту.

Козеріг

Карта «Мир» обіцяє вирішення конфліктів і складних ситуацій. З цього Аркану Козероги зможуть відпочити і набратися сил перед черговим ривком, а також знайти гармонію у відносинах з родиною і партнерами.

«Дурень» в розкладі – карта, яка вказує на необачні вчинки і необдумані рішення. Порада Аркана для Козерогів: не пускати справи на самоплив, інакше результат може не тільки розчарувати, але і віддалити від поставленої мети.

Аркан «Диявол» можна розтлумачити як попередження. Халатність, недбалість, потурання поганим звичкам не привнесуть в життя Козерогів нічого путнього, а лише зіб’ють з вірного шляху.

Водолій

Аркан «Маг» відкриває тиждень і закликає Водоліїв не відмовлятися від нових ідей. Креативні рішення та вміння з оптимізмом зустрічати труднощі дозволять заявити про себе, стати лідерами, готовими не тільки командувати, а й мудро правити.

По карті «Колесо фортуни» з середи по п’ятницю Водолії повинні бути готові до несподіванок, які не потрібно виправляти або намагатися керувати долею. Події йдуть своєю чергою, і якщо бути уважними, то незабаром прийде успіх.

Карта «Вежа» закликає Водоліїв без сумніву руйнувати ілюзії спокою і розміреності. Лише відкривши серце і не ховаючись за стіною байдужості, можна взяти курс на перемогу.

Риби

Карта «Закохані» закликає Риб відповідально поставитися до подальшої долі і прийняти вірне рішення, від якого буде залежати подальше благополуччя.

Аркан «Суд» говорить про можливість домогтися справедливості і навести порядок в справах. За цією карткою Рибам належить побороти страх і виступити проти тих, хто намагається перешкодити втіленню в життя сміливих ідей.

В кінці тижня Рибам по карті «Зірка» не варто хвилюватися за майбутнє. Діючи обережно і без ривків, вийде поставити крапку в складній справі, насолодитися успіхами і з легким серцем почати новий місяць.

You cannot copy content of this page