Таро-прогноз на тиждень з 28 вересня по 4 жовтня

Підказки старших Арканів вбережуть від поспішних рішень і допоможуть зробити вірні висновки, які приведуть до чергової перемоги. Завдяки своєчасним порадам кожен з представників Зодіакального кола зможе обійти стороною сумнівні авантюри і не помилитися під час прийняття відповідальних рішень.

Овен

Карта «Мир» символізує перемогу над слабкостями, які тягнуть вниз і заважають розвитку. З цього Аркану Овни зможуть впоратися з будь-якими труднощами і вже на початку тижня отримати винагороду.

Аркан «Ієрофант» говорить про благополучний результат затіяної справи, але для цього Овнам важливо знати міру в усьому. Не виключено, що допомога прийде з боку мудрої людини, і від неї не варто відмовлятися.

«Смерть» в розкладі – карта, що уособлює зміни, які можуть принести дискомфорт. Овнам для досягнення благополуччя не варто чинити опір тому, що відбувається, адже все, що відбувається в житті, на краще.

Телець

По карті «Вежа» Тельцям на початку тижня належить переглянути свої підвалини, щоб попрощатися з ілюзіями і не тішити себе самообманом. Завдяки такій роботі Тельці зможуть змінити своє життя на краще.

Аркан «Суд» говорить про те, що Тельці досягнуть справедливості і зможуть впоратися навіть з найскладнішими і заплутаними справами, якщо перестануть боятися. Сміливість і вміння ставитися до подій неупереджено допоможуть досягти успіхів.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає Тельців прислухатися до своєї інтуїції. Завдяки внутрішнім передчуттям буде простіше орієнтуватися в справах і не промахнутися, вибираючи той чи інший напрямок.

Близнюки

Аркан «Суд» говорить про звільнення, і Близнюки на початку тижня зможуть стати вільнішими, розібравшись зі складною ситуацією, поставивши крапку в суперечливому питанні або розірвавши токсичні зв’язки.

По карті «Імператор» Близнюки зможуть досягти нових висот у діловому середовищі, якщо будуть спиратися на свої кращі риси і не стануть потурати слабкостям. З цього Аркану впевненість в собі буде підкріплена допомогою з боку владної людини.

По карті «Закохані» Близнюкам належить зробити вибір, проте поспішати не можна. Приймаючи рішення, важливо спиратися на свої почуття, слухати серце, а не нав’язані з боку думки.

Рак

По карті «Помірність» на початку тижня Ракам належить стримати свій запал і не поспішати з висновками. Аркан вказує на приємні перспективи, але важливо сповільнитися, щоб не пропустити знаків, що вказують на шлях до щастя.

Аркан «Диявол» попереджає Раків про те, що в середині тижня вони зіткнуться з спокусами, які можуть відвести від мети і доставити безліч клопоту. Ракам не варто йти на поводу емоцій, що руйнують особисте щастя.

По карті «Ієрофант» Ракам в кінці тижня важливо буде розставити пріоритети, щоб виконувати лише ті справи, які мають значення. Аркан говорить про мудрість і вміння обходити неприємності стороною, а також про допомогу, яка прийде в потрібний момент.

Лев

Карта «Дурень» відкриває тиждень, і по ній Леви повинні бути готові до того, щоб впустити в життя зміни. Аркан закликає відмовитися від стереотипного мислення і прислухатися до себе, щоб знайти вірний шлях, що веде до нових перемог.

«Ієрофант» в розкладі – карта, яка закликає Левів присвятити середину тижня рішенням дійсно важливих і наболілих питань. Сприятливі обставини дозволять без зусиль розібратися в складних справах.

Аркан «Помірність» закликає Левів до обережності. У вихідні дні не можна потурати спокусам і переходити з крайності в крайність, інакше удача відвернеться, а фінансове становище може похитнутися.

Діва

Аркан «Дурень» є застереженням. За цією карткою не можна халатно ставитися до своїх обов’язків, щоб не упустити важливі деталі. Неуважність може призвести до труднощів, в тому числі фінансових.

По карті «Помірність» Дівам не можна поспішати. Карта закликає зберігати спокій і не робити дій, поки ситуація не проясниться. Поспіх призведе до погіршення результатів і лише віддалить від поставленої мети.

Аркан «Місяць» у розкладі говорить про те, що Дівам потрібна впевненість у собі. Карта обіцяє неприємності лише в тому випадку, якщо Діви будуть потурати страхам і сумніватися в собі. Оптимістичний настрій допоможе впоратися з труднощами і прийняти вірне рішення.

Терези

Аркан «Правосуддя» закликає Терезів до обережності. За цією карткою всі дії повинні бути чесними, інакше за підсумком роботи Терезів чекає закономірний осуд і подальше відпрацювання скоєних промахів.

По карті «Сонце» Терези можуть бути впевнені в тому, що йдуть у вірному напрямку. Аркан обіцяє позитивний розвиток подій і удачу у всіх починаннях. Порада карти – насолоджуватися кожним днем ​​і з упевненістю дивитися в майбутнє.

Карта «Смерть» закликає Терезів поставити крапку в тій справі, яка вже готова стати минулим. За цією карткою відбуваються зміни в житті, чинити опір яким не має сенсу заради свого ж блага.

Скорпіон

Аркан «Дурень» закликає Скорпіонів почати тиждень з відповідальних рішень і не забувати про дані раніше обіцянки. Халатність, допущена в роботі, в майбутньому може обернутися непереборною перешкодою.

Карта «Пустельник» говорить про можливість взяти паузу, щоб скласти план дій, позначити головні завдання і знайти відповіді на хвилюючі питання. З цього Аркану Скорпіони також зможуть відпочити і відновити сили.

«Мир» в розкладі – карта, яка вказує на успіхи. По ній Скорпіони зможуть знайти компромісні рішення, помиритися з близькими і колегами, а також набути впевненості, необхідної для завершення важливих справ.

Стрілець

Карта «Дурень» символізує оманливу легкість і закликає Стрільців на початку тижня зосередитися на справах. Халатність і неуважність можуть стати причиною фінансових проблем і втрати репутації.

Аркан «Зірка» говорить про те, що Стрільці рухаються в правильному напрямку, і на їх шляху не буде перешкод. Аркан обіцяє успіх у справах, однак для цього Стрільцям важливо знати міру в усьому і не потурати миттєвим примхам.

В кінці тижня по карті «Імператриця» Стрільці можуть покластися на долю. Поява цього Аркана в розкладі вказує на швидку розв’язку, і Стрільцям потрібно лише дати подіям йти своєю чергою.

Козеріг

Карта «Правосуддя» закликає Козерогів до відповідальності за слова та вчинки. Кожна дія відбивається в майбутньому, і щоб не було проблем, Козерогам важливо бути чесними як перед собою, так і перед оточенням.

Аркан «Дурень» описує ситуацію, коли Козерогам потрібно зупинитися і ще раз оцінити те, що відбувається, щоб вчасно побачити недоліки і виправити їх, поки ті не переросли в серйозні перешкоди.

Карта «Колісниця» говорить про те, що Козероги зможуть зробити рішучий ривок і досягти мети. З цього Аркану не можна зволікати і сумніватися – у Козерогів є необхідні знання та навички для отримання потрібного результату.

Водолій

Карта «Повішений» символізує тимчасовий застій, і Водоліям може здатися, що вони в глухому куті. Аркан закликає не впадати у відчай і знаходити для себе нові заняття, щоб не втрачати часу даремно.

По карті «Закохані» Водоліям можна забувати про відповідальність при прийнятті важливих рішень. Аркан закликає прислухатися до себе, щоб вибрати правильний шлях, що веде до процвітання.

Аркан «Правосуддя» закликає Водоліїв виховувати в собі кращі риси, спираючись на чесність і неупередженість. За цією карткою можна потурати слабкостям і піддаватися на провокації.

Риби

Аркан «Імператриця» говорить про зростання і розвиток, і на початку тижня Риби можуть спокійно займатися наміченими справами і знати, що в доступному для огляду майбутньому їх чекає успіх і заслужена нагорода.

«Закохані» в розкладі – карта, яка закликає до відповідального вибору, від якого буде залежати подальший розвиток подій. Рибам не можна поспішати і спиратися на думку оточення – лише серцем вони зможуть знайти вірний шлях.

По карті «Ієрофант» Риби в кінці тижня можуть зустріти свого наставника, який допоможе у вирішенні важливих питань і підтримає у важку хвилину.