Таро прогноз на тиждень з 29 березня по 4 квітня: розклад допоможе дізнатися, що приготувала доля і знайти для себе вірний шлях до успіх

Овен

Кінець березня пройде у Овнів благополучно. Аркан «Імператриця» обіцяє успіх і благополучне завершення розпочатих справ. Аркан закликає Овнів не поспішати, щоб уникнути помилок і прикрих неприємностей.

По карті «Вежа» Овни не повинні жити минулим, яке заважає розвитку. Аркан закликає відмовитися від старого, щоб дати місце паросткам нового і знайти для себе перспективні цілі.

По карті «Дурень» Овнам не можна ігнорувати здоровий глузд і передчуття. Аркан говорить про успіхи, але для того, щоб щастя не минуло стороною, Овнам важливо бути пильними. Така тактика допоможе не втратити своє щастя.

Телець

Карта «Імператор» закликає Тельців до наполегливості, яка допоможе завершити справи березня. По ній необхідно керуватися найкращими рисами характеру і діяти чесно, щоб завоювати авторитет і знайти благополуччя.

В середині тижня від Тельців будуть потрібні увага до деталей і завчасне планування. Карта «Закохані» говорить про вибір, який допоможе піднятися на новий щабель. Головне – не помилитися.

Кінець тижня пройде успішно, якщо Тельці прислухаються до поради карти «Смерть». Вона полягає в необхідності залишити спроби воскресіння минулого, яке себе віджило і закрити двері, щоб отримати можливість відкрити нові.

Близнюки

По карті «Колісниця» Близнюки зможуть без зусиль завершити розпочаті справи. Аркан закликає до рішучих дій і оптимістичного настрою, завдяки якому буде простіше долати перешкоди.

Аркан «Сонце» описує ситуацію, коли труднощі залишаються в минулому. За цією карткою в житті Близнюків починається біла смуга, коли можна сміливо втілювати в життя плани і нововведення, не побоюючись провалу.

По карті «Суд» Близнюків чекає черговий прорив. Аркан обіцяє сприятливе вирішення суперечок, набуття контролю над подіями і завершення періоду складнощів. За цією карткою важливо діяти чесно, щоб не втратити дорогоцінну репутацію.

Рак

Аркан «Дурень» обіцяє Ракам нові успіхи, але для цього їм належить переосмислити своє життя, виправити помилки і вибудувати тактику таким чином, щоб в ній не було місця для промахів і розчарувань.

По карті «Диявол» Ракам можна ризикувати. На кону буде не тільки репутація, а й благополучне життя, тому так важливо бути обачними. Потурання примхам і небажання розвиватися інтелектуально будуть згубними.

Аркан «Імператор» завершує тиждень, вказуючи на успіхи. За цією карткою Раки зможуть вийти на новий щабель розвитку, якщо будуть прислухатися до доводів розуму і не стануть здійснювати протиправних дій.

Лев

Березень завершується під егідою карти «Диявол». Вона закликає Левів до відповідальності. Аркан говорить про необхідність відмови від шкідливих звичок, які не просто завадять подальших успіхів, але і підставлять під сумнів репутацію.

По карті «Закохані» Левам належить поміркувати про майбутнє. Аркан говорить про період, коли потрібно прийняти відповідальне рішення, змінити або скасувати яке не вийде. Левам необхідно діяти за велінням серця, а не йти на поводу сторонньої думки.

Карта «Колісниця» віщує події, завдяки яким Леви зможуть піднятися на новий щабель успіху. Для того, щоб не оступитися, важливо пам’ятати про те, що самовпевненість і невірна оцінка своїх сил приведуть до поразки.

Діва

Аркан «Маг» відкриває тиждень, вказуючи Дівам на необхідність активних дій. Рішучість і кмітливість допоможуть впоратися зі складними завданнями і прийти до нових успіхів.

По карті «Диявол» Дівам належить битися з темною стороною своєї особистості, щоб не потрапити у владу залежностей . Карта вказує на необхідність відмови від спокус і надмірностей, які не приведуть ні до чого хорошого.

Аркан «Вежа» в розкладі попереджає: Діви повинні бути готові до того, що здається стабільність ось-ось завалиться. Такий стан справ закономірний, і Дівам стане тісно в існуючих рамках, а значить, потрібно виходити на новий рівень, прощаючись з усім, що застаріло.

Терези

Аркан «Колісниця» символізує активність і рух. Терезам вдасться без зусиль прийти до своєї мети, якщо не зволікати і не покладатися на волю випадку. Доля в їх руках – потрібно лише навчитися нею керувати.

По карті «Суд» Терези в середині тижня зможуть звільнитися від труднощів. вирішити складні завдання і просунутися в справах. Аркан закликає чесно виконувати свої обов’язки, щоб не втрачати репутацію і залучати успіх.

Карта «Імператриця» вказує на благополуччя, однак Терезам не можна поспішати. Порада карти – не квапити події і дати їм йти своєю чергою. Так вийде уберегтися від помилок і промахів.

Скорпіон

Початок тижня, судячи по карті «Місяць», пройде для Скорпіонів нелегко. Аркан закликає почати боротьбу зі страхами, які заважають щастю і процвітанню. Позбувшись від внутрішніх блоків, вийде знайти шлях до щасливого життя.

«Колісниця» в розкладі – карта, що відповідає за стрімкі зміни на краще. Скорпіонам не варто чинити опір подіям – краще брати в них активну участь, щоб взяти долю у свої руки і досягти потрібних результатів.

По карті «Колесо фортуни» в життя увірвуться зміни. Аркан попереджає про те, що на події не можна буде вплинути, і Скорпіонам найкраще почекати, щоб зрозуміти суть того, що відбувається.

Стрілець

«Зірка» в розкладі на початок тижня – оптимістична карта. По ній Стрільці можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Аркан символізує шлях до успіху, не затьмарений перешкодами і труднощами.

Аркан «Суд» закликає Стрільців діяти наполегливо, але не переступати меж. Чесність і вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом допоможуть вийти лідерами з будь-якого конфлікту і не втратити обличчя.

По карті «Пустельник» у Стрільців в кінці тижня буде час на підбиття підсумків і відпочинок. Аркан радить на час залишити турботи, щоб зануритися в свій внутрішній світ і знайти відповіді на важливі питання.

Козеріг

Козероги на початку тижня зможуть на час забути про суєту і залишитися наодинці зі своїми думками. Аркан «Пустельник» вказує на можливість зробити перерву, завдяки якому вийде набути впевненості і скорегувати плани таким чином, щоб в майбутньому не виникло труднощів.

Карта «Сила» закликає Козерогів до рішучих дій. За цією карткою боротьба за благополуччя не буде складною, якщо мислити оптимістично і не боятися труднощів.

Аркан «Маг» обіцяє Козерогам нові можливості. За цією карткою не можна зупинятися на досягнутому – Козерогам важливо шукати нові шляхи розвитку, йти своїм шляхом, який приведе до щастя.

Водолій

Карта «Імператор» завершує березень, і по ній Водолії зможуть прийти до успіху. Аркан закликає до чесної праці і відповідальності, які неодмінно призведуть до мети.

Аркан «Диявол» говорить про час випробувань, коли Водоліям важливо тренувати силу волі. Уміння відмовлятися від усього, що веде до регресу, дозволить без зусиль подолати тимчасові труднощі.

По карті «Імператриця» Водолії можуть бути впевнені в тому, що вибрали вірний шлях. Щастя вже не за горами – залишилося лише пройти по обраної дорозі.

Риби

«Суд» в розкладі для Риб – карта, яка закликає нести відповідальність за вчинки і слова, щоб не втратити репутацію. За цією карткою вдасться перемогти в будь-якій суперечці, якщо не покладатися на емоції і слідувати доводам розуму.

По карті «Вежа» Риб чекають зміни, які неминуче увірвуться в життя. Аркан радить не чинити опір тому, що відбувається, інакше Риби ризикують втратити свою удачу.

Аркан «Помірність» закликає Риб уповільнити біг, щоб не упустити важливих знаків Всесвіту. Вони допоможуть знайти вірний шлях до успіху і попередять, якщо вибрано неправильний напрямок.