Таро прогноз на тиждень з 3 по 9 серпня: ловіть цінні підказки, які допоможуть уникнути труднощів і проблем

Розклади старших Арканов дозволяють заздалегідь дізнаватися про майбутні події і складати план дій на найближче майбутнє. Астрологи та тарологи пропонують познайомитися з розкладами на прийдешній тиждень з 3 по 9 серпня, щоб без поспіху проаналізувати підказки карт і знайти для себе оптимальні рішення.

Не варто забувати про те, що Аркан описують ситуації, які можуть змінитися завдяки мудрим рішенням і виваженим крокам, а значить, навіть найнеприємніші моменти можна обернути на свою користь.

Овен

Аркан «Суд» відкриває тиждень, і по цій карті Овнів чекає позбавлення від турбот. Настає період, коли справи зрушаться з точки, і Овни зможуть відновити те, що було раніше змушені поставити на паузу.

Аркан «Місяць» у розкладі описує ситуацію, коли Овнам може не вистачити сміливості для рішучого кроку вперед. Пораада карти – не боятися невідомості, щоб не упустити перспективних можливостей.

По карті «Вежа» Овнам доведеться попрощатися з тими планами, які більше не актуальні, позбутися ілюзій і подивитися правді в очі. Перехідний період випадає на вихідні, а значить, буде час прийти в себе і знайти вірне рішення.

Телець

Аркан «Зірка» відкриває тиждень, і по цій карті Тельці зможуть впевнено продовжувати розпочаті справи, не сумніваючись в майбутніх успіхах. Аркан символізує захист від неприємностей і непередбачених проблем.

Аркан «Маг» вказує на наполегливість і рішучість. Карта лідерства означає прорив і успіх, і Тельці з цього Аркану зможуть підлаштовуватися під обставини і з легкістю долати перешкоди.

По карті «Колісниця» Тельці зможуть поставити крапку в справах, зробивши заключний ривок. Сміливість і вміння наполягати на своєму стануть запорукою щасливого життя, в якому немає місця маніпуляторам.

Близнюки

Карта «Ієрофант» символізує мудрість і вміння приймати зважені рішення. По ній Близнюкам на початку тижня потрібно розставити пріоритети, щоб присвячувати час лише тим справам, які мають сенс і несуть позитивні зміни.

«Зірка» – це карта надій, яскравих перспектив і здійснення мрій. Аркан говорить про оптимістичний настрій, який допоможе Близнюкам досягти успіхів, не докладаючи до цього титанічних зусиль.

По карті «Правосуддя» Близнюки зможуть прояснити ситуацію, об’єктивно судити про події, що відбуваються і безпомилково знайти шлях, що веде до щасливих змін. Також згідно з цією картою важливо діяти чесно, щоб не допускати помилок.

Рак

По карті «Повішений» Раків на початку тижня чекає тимчасове припинення справ. Скуті обставинами, Раки можуть зробити невірні висновки, тому поспішати не можна.

«Сонце» в розкладі – позитивна карта, що обіцяє Ракам приємні новини і сюрпризи. З цього Аркану в життя приходять позитивні зміни і з’являється можливість почати те, що раніше здавалося складним і трудомістким.

Аркан «Мир» говорить про те, що Раки зможуть досягти мети, знайти гармонію із зовнішнім світом і попрощатися з труднощами. Карта обіцяє прекрасне завершення тижня, коли Раки зможуть насолодитися результатами своєї роботи в повній мірі.

Лев

Аркан «Дурень» передбачає ситуацію, в якій Левам належить провести роботу над помилками, щоб виключити неточності і в майбутньому не втрачати часу. За цією карткою халатне ставлення до обов’язків може привести до проблем, а значить, потрібно бути гранично уважними.

Карта «Закохані» говорить про необхідність зробити серйозний вибір, який дозволить Левам піднятися на новий щабель і залучити в життя благополуччя. Мудрі рішення і відсутність поспіху допоможуть Левам зробити вірні висновки.

«Імператриця» в розкладі – карта, що символізує успіхи, але у віддаленому майбутньому. Випадаючи в розкладі, вона вказує на правильно прийняті рішення. Леви можуть бути впевнені в тому, що йдуть у вірному напрямку.

Діва

По карті «Імператриця» Діви на початку тижня можуть покластися на долю і не переживати за результат започаткованих справ. Аркан говорить про ріст і процвітання, і при відсутності поспіху Діви зможуть незабаром прийти до відмінних результатів роботи.

Згідно з картою «Ієрофант», з’являється можливість займатися тим, що має сенс. Аркан говорить про час, коли Діви зможуть почати шлях до процвітання, направивши сили на розвиток бізнесу або просування по кар’єрних сходах.

«Імператор» в розкладі – карта, яка вказує на переважання волі і логіки, і по ній Діви зможуть приймати вірні рішення, не піддаючись на провокації і контролюючи емоції. Аркан обіцяє шану і процвітання, і Діви зможуть завоювати авторитет.

Терези

Карта «Іерофант» несе в собі попередження. Для того, щоб досягти мети, Терезам з понеділка потрібно слідувати складеним раніше плану і присвячувати час лише осмисленій праці, але без зайвого фанатизму.

Карта «Вежа» символізує крах ілюзій. Аркан закликає відмовитися від самообману, подивитися правді в очі і не боятися активної праці. Прикладені сили допоможуть швидко досягти потрібного результату.

Аркан «Зірка» символізує мудрість і надію і для Терезів означає досягнення мрії. За цією карткою найсміливіші бажання можна втілити в життя, якщо йти до мети і не звертати під тиском зовнішніх обставин.

Скорпіон

Карта «Пустельник» символізує пошук спокою і самотності, і у Скорпіонів на початку тижня буде можливість на час відійти від справ, щоб розібратися в собі, знайти внутрішню гармонію і відновити сили для активного способу життя.

Карта «Сонце» говорить про впевненість в завтрашньому дні і приємні новини. По ній Скорпіони зможуть досягти поставлених завдань, насолодитися результатами праці, а також почати щось нове і варте уваги.

Аркан «Смерть» в розкладі говорить про перехідний етап. В кінці серпневої тижні Скорпіонам доведеться попрощатися з минулим, залишити в ньому все, що застаріло, щоб звільнити місце для нових захоплюючих пригод.

Стрілець

Початок тижня по карті «Смерть» буде для Стрільців часом змін. З цього Аркану з їхнього життя йде все наносне, що заважає розвитку. Порада карти – не противитися подіям, що відбуваються, щоб залишити за спиною все, що не дає рухатися вперед.

Аркан «Зірка» вказує на прихильність долі, і Стрільці можуть сміливо рухатися вперед, не боячись затримок і неприємностей. Зусилля увінчаються успіхом, якщо не відмовлятися від планів і відкривати нові горизонти.

По карті «Імператор» Стрільцям належить зануритися в справи з головою. Аркан говорить про час, коли будь-яка складність буде по плечу, а значить, в кінці тижня буде сприятливий час для вирішення складних питань.

Козеріг

Аркан «Дурень» вказує на майбутні життєві заминки, і для того, щоб з ними впоратися, належить провести роботу над помилками. Козерогам на початку тижня варто звернути увагу на незавершені справи, щоб поставити в них крапку.

По карті «Місяць» Козерогам належить розібратися зі своїми емоціями, щоб захистити себе від безпідставних переживань і страхів. Досягнувши гармонії, Козерогам буде простіше справлятися зі справами і не зупинятися через постійне почуття невпевненості.

«Вежа» в розкладі – карта, яка вказує на необхідність відмовлятися від ілюзій і планів, які не вдасться втілити в життя. В кінці тижня Козерогам належить залишити за спиною все, що не має ніякого сенсу, щоб прийти до щастя.

Водолій

Карта «Диявол» несе в собі попередження і вказує, що Водоліям важливо буде зберігати спокій і не піддаватися на провокації. Так буде простіше справлятися зі справами і обходити неприємності стороною.

Аркан «Ієрофант» говорить про час, коли будь-які труднощі будуть по плечу, якщо присвячувати час усвідомленій праці і не відволікатися на розваги. За цією карткою Водолії зможуть прийти до успіху, якщо направлять сили на рішення раніше розпочатих справ.

Аркан «Смерть» віщує зміни в житті, і для того, щоб вони пройшли без неприємностей, Водоліям не варто опиратися, що відбувається. З життя йде все, що застаріло, звільняючи місце новому і захоплюючому.

Риби

Карта «Сила» відкриває тиждень і обіцяє Рибам відмінний старт. З цього Аркану готовність до боротьби і оптимістичний настрій дозволять Рибам швидко прийти до поставленої мети і залучити в життя процвітання.

За Аркану «Сонце» Риб чекає дивовижна середина тижня, коли удача буде на їхньому боці. Карта говорить про везіння і приємні новини, а значить, Риби можуть сміливо йти до своєї мрії і не боятися зриву планів.

Аркан «Колесо фортуни» обіцяє несподіваний поворот долі, коли Риби можуть опинитися в гущі подій. Порада карти – не поспішати з висновками, дати неминучому статися, щоб пізніше взяти долю у свої руки завдяки зваженим рішенням.