fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 3 по 9 травня: здійснити свої мрії вийде завдяки підказкам старших Арканів

Овен

«Смерть» в розкладі на початок тижня – карта, яка закликає Овнів не чинити опір змінам. Вони будуть неминучим підсумком і допоможуть Овнам залишити за спиною все те, що вже не має ніякої цінності.

По карті «Ієрофант» в середині тижня Овнам варто прислухатися до думки мудрих наставників, а також навчитися розподіляти час і сили таким чином, щоб вчасно виконувати всі важливі і першорядні справи.

По карті «Диявол» в кінці тижня Овнам не можна потурати слабкостям і піддаватися на авантюрні пропозиції. Карта закликає боротися зі слабкостями і пороками, щоб не зайти в глухий кут.

Телець

Аркан «Суд» відкриває тиждень, і по цій карті Тельці зможуть зробити ривок і звільнитися від проблем і турбот. Порада карти – діяти чесно і неупереджено, а також не опускати рук, щоб не віддаляти свій успіх.

Карта «Імператриця» закликає Тельців не поспішати. За цією карткою події йдуть своєю чергою, проблем не передбачається і попереду чекають лише приємні новини. Тельцям важливо налаштуватися на успіх і досягти внутрішньої рівноваги, щоб знайти щастя.

По карті «Мир» Тельці досягнуть бажаної мети і зможуть виконати заповітне бажання. Аркан обіцяє сприятливий розвиток подій, а значить, можна братися за складні справи і не боятися відповідальності.

Близнюки

По карті «Правосуддя» Близнюкам важливо пам’ятати про те, що лише чесні вчинки приведуть до кращого життя. Карта вказує на благополучне вирішення труднощів, а також вміння підлаштовуватися під обставини, щоб не упустить своєї вигоди.

Аркан «Закохані» закликає Близнюків до пильності. За цією карткою доведеться приймати відповідальні рішення, і Близнюки повинні бути готовими до того, що їм доведеться пожертвувати чимось для того, щоб знайти більше.

«Сонце» в розкладі – карта заслуженої нагороди за труди і докладені зусилля. З цього Аркану Близнюки зможуть насолодитися своїм тріумфом і розділити перемогу з найближчими людьми, а також відновити сили для подальших звершень.

Рак

Аркан «Ієрофант» закликає Раків почати тиждень з планування, щоб присвячувати час дійсно важливим справам. Аркан обіцяє також знайомства, які можуть бути корисні для ділового середовища.

Карта «Вежа» говорить про перехідний етап, коли життя Раків буде зазнавати необхідні зміни. З життя будуть йти непотрібні події і навіть люди, які більше не зіграють ніякої ролі. Ракам варто покластися на долю, щоб не ускладнювати ситуацію.

По карті «Колісниця» Раки зможуть зробити крок вперед і закрити двері минулого, щоб наповнити своє життя новим змістом. Карта закликає не зволікати, а й не ризикувати. Приймаючи зважені рішення, Раки зможуть прийти до нових успіхів.

Лев

Карта «Смерть» закликає Левів не чинити опір і впустити в життя необхідні зміни. Аркан описує період, коли з життя йде все старе, звільняючи місце новим подвигам і перемогам.

«Суд» в розкладі – карта, яка вказує на перемоги. З цього Аркану приходять приємні новини, виходить відновити репутацію, відстояти свою думку і звільнитися від усього, що гнітить і заважає розвитку.

По карті «Маг» Леви не повинні забувати про творчу складову. В кінці тижня будуть приходити нові ідеї, які не варто скидати з рахунків – вони допоможуть поліпшити життя і полегшити працю.

Діва

«Вежа» в розкладі на початок тижня – карта, по якій Дівам доведеться випробувати потрясіння. Проблеми можуть виникнути в будь-якій сфері життя, але для того, щоб змінити події на краще, Дівам важливо не чинити опір змінам і не боятися відпускати те, що більше не має сенсу.

По карті «Колесо Фортуни» Дівам не варто йти наперекір долі. Події на вихідних можуть розвиватися непередбачувано, але Дівам найкраще якийсь час плисти за течією, збираючись з силами, щоб в потрібний момент приступити до справ.

Аркан «Смерть» говорить про звільнення і завершення. За цією карткою Діви можуть відчути дискомфорт, адже життя буде змінюватися, але нові правила гри потрібно прийняти, щоб не закривати собі шлях до щасливого майбутнього .

Терези

Аркан «Ієрофант» закликає Терезів на початку тижня визначитися з цілями, щоб не звертати з шляху і не відволікатися. Так вийде швидко досягти бажаних результатів і не втратити дорогоцінний час.

Карта «Мир» відкриває шлях до щастя, і Терези зможуть виявити, що знаходяться за крок від мети і ось-ось досягнуть свого тріумфу. Аркан закликає не звертати з шляху і не потурати слабкостям, щоб отримати від життя все, що потрібно.

У вихідні дні по карті «Правосуддя» Терези зможуть усунути недоліки в роботі, щоб пізніше не збиралося купи проблем, відмовитися від деяких планів і визначитися з подальшими цілями.

Скорпіон

По карті «Правосуддя» Скорпіони зможуть досягти справедливості і відстояти свою думку. Порада Аркана – діяти чесно і не судити упереджено, щоб в майбутньому не мати справу з проблемами і роботою над помилками.

По карті «Маг» Скорпіони зможуть знайти свій шлях до успіху, стати лідерами і вести команду до нових вершин. Нові ідеї втіляться в життя, якщо не боятися відповідальності і перестати мислити стереотипами.

Аркан «Імператор» обіцяє Скорпіонам визнання і шану. За цією карткою справи йдуть в гору, і якщо відмовитися від обману і хитрості, вийде заслужити довіру, відкрити перед собою нові перспективи.

Стрілець

Карта «Колісниця» закликає Стрільців почати тиждень активно. За цією карткою потрібно позбавлятися від сумнівів і боязкості, які заважають руху вперед і закривають шлях до щасливого життя.

Карта «Місяць» застерігає Стрільців. З цього Аркану не можна довіряти чуткам і потурати своїм страхам, якщо вони нічим не обгрунтовані. В іншому випадку Стрільці можуть надовго залишитися в сутінках без можливості вийти до світла.

«Іерофант» в розкладі – карта, яка закликає Стрільців не відкладати важливих справ і рішень. В кінці тижня настане сприятливий час для вирішення серйозних питань і завершення важливих справ.

Козеріг

Аркан «Повішений» описує ситуацію глухого кута, коли Козерогам важливо розібратися з тим, що відбувається, щоб виключити помилки. Настає час взяти себе в руки і приступити до справ, не мріючи про успіх, а рухаючись до нього рішучими кроками.

По карті «Помірність» Козерогам необхідно дотримуватися у всьому золотої середини, дотримуватися правил і не поспішати, щоб в поспіху не упустити важливих знаків-застережень.

«Мир» в розкладі на кінці тижня – карта здобуття щастя, вирішення проблем і досягнення заповітної мети. З цього Аркану вирішуються розбіжності, і попереду чекають приємні перспективи.

Водолій

Аркан «Імператор» відкриває травневий тиждень, і по ньому Водоліям потрібно зосередитися на фінансовий бік життя. Карта вказує на можливість поправити фінансове становище, якщо «брати бика за роги».

Карта «Смерть» обіцяє Водоліям звільнення від неприємності і порожніх клопоту. Все, що потрібно, – не чинити опір неминучим змінам і не шкодувати про минуле, яке вже зіграло свою роль.

Карта «Сила» говорить про можливість впоратися з будь-якими негараздами і проблемами, якщо підійти до вирішення питання з оптимістичним настроєм і бажанням перемогти.

Риби

Початок тижня, судячи по карті «Імператриця», віщує спокійний час, коли можна не поспішати, але і не ставитися до справ абияк. Успіх прийде в доступному для огляду майбутньому, якщо Риби знайдуть внутрішню рівновагу і перестануть думати про себе в негативному ключі.

«Сонце» в розкладі – карта перемог, щастя і фінансового благополуччя. Аркан вказує на швидкий тріумф, після якого можна взяти перерву для відновлення енергії. Риби також можуть підкорювати нові цілі, не боячись неприємностей.

По карті «Маг» Риби зможуть почати роботу в команді, взяти на себе кермо влади і прийти до успіху. Для цього доведеться потрудитися, тому вихідні можна назвати спокійним і умиротвореним часом.

You cannot copy content of this page