fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз на тиждень з 30 листопада по 6 грудня

Останній місяць року вже стартує, і цей час – найбільш відповідальний. Вихід на фінішну пряму нерідко супроводжується нервозністю, яка заважає втіленню планів. Таро-прогноз допоможе заздалегідь визначитися з цілями на тиждень і провести його без промахів.

Підказки старших Арканів на тиждень з 30 листопада по 6 грудня допоможуть Знакам Зодіаку не розгубитися і завершити всі найважливіші справи. Прогноз дозволить заздалегідь дізнатися про ключові події найближчого майбутнього, скласти план дій і з легкістю подолати можливі труднощі.

Овен

Аркан «Мир» обіцяє Овнам прекрасне завершення листопада. З цього Аркану цілі досягаються без перешкод, і з’являється час для нетривалого відпочинку. В цей час варто відновити сили для останнього ривка перед новим роком.

Аркан «Зірка» говорить про те, що початок грудня буде спокійним і розміреним. За цією карткою цілі будуть досягнуті в термін, якщо не змінювати плани і йти до своєї мети без ривків і поспіху.

По карті «Правосуддя» Овнам доведеться отримати нагороду або осуд – все буде залежати від вчинків, скоєних в недавньому минулому. Аркан говорить про необхідність залишатися чесними перед собою і оточенням, щоб не витрачати потім дорогоцінний час на роботу над помилками.

Телець

В кінці листопада по карті «Верховна жриця» Тельцям не можна поспішати, приймаючи серйозні рішення. Карта закликає довіритися внутрішньому голосу, щоб вибрати єдино вірний шлях до успіху.

Аркан «Пустельник» говорить про тимчасове затишшя, коли Тельці зможуть залишитися наодинці зі своїми думками, ще раз пробігтися по цілям на місяць і зібратися з силами, щоб завершити рік на позитивній ноті.

Карта «Смерть» обіцяє Тельцям неминучі зміни, які вже готові увірватися в життя. Аркан говорить про неминуче завершення чергового життєвого етапу, коли потрібно відпустити минуле і з легким серцем починати щось нове.

Близнюки

Аркан «Вежа» говорить Близнюкам про необхідність відмовитися від ілюзій і не покладатися на випадок. За цією карткою світогляд змінюється, і є можливість залишити в минулому все те, що заважало розвитку.

Карта «Правосуддя» обіцяє дозвіл складної ситуації або питання. З цього Аркану настає ясність і розуміння того, за що або проти чого йшла боротьба. Близнюкам важливо використовувати отримані знання, щоб досягти благополуччя.

«Маг» в розкладі – карта, що відповідає за рух і активність. По ній Близнюки зможуть досягти нових успіхів, якщо будуть покладатися на себе і перестануть йти за чужими нав’язаними ідеалами.

Рак

Аркан «Мир» вказує Ракам на необхідність досягнення гармонії із зовнішнім світом. У стані рівноваги буде простіше добиватися нових успіхів і протистояти труднощам, які більше не стануть причиною емоційних гойдалок.

По карті «Місяць» Ракам важливо прислухатися до внутрішнього голосу, щоб вийти зі скрутного становища. З цього Аркану не можна довіряти чуткам і пліткам, які не допоможуть знайти вихід, а лише погіршать сумніви.

Згідно з картою «Дурень» в кінці тижня Раки зможуть стати щасливчиками долі, якщо перестануть сумніватися в собі і своїх силах. Аркан обіцяє позитивні зміни, якщо ставитися до змін з позитивом і не шукати каверзи там, де його немає.

Лев

Аркан «Імператриця» говорить про успіхи, які трапляться в далекому майбутньому. Левам з цього Аркану не варто поспішати, адже справи просуваються в потрібному напрямку, і попереду чекає заслужена нагорода.

Карта «Помірність» попереджає про те, що поспіх буде згубним, і Левам належить відмовитися від поспішних рішень, щоб виключити ризики і відмовитися від авантюр, які можуть завершитися сумно.

По карті «Ієрофант» Левів очікують насичені вихідні, за час яких вдасться виконати значну частину роботи і отримати підтримку. Аркан обіцяє зустріч з тими, хто зможе допомогти в складних питаннях.

Діва

На початку тижня по карті «Колесо фортуни» Дівам доведеться прийняти свою долю, щоб досягти успіхів. Аркан говорить про непередбачені події, які змінять життя на краще, якщо не чинити опір тому, що відбувається.

«Сила» в розкладі – карта, яка закликає Дів йти до мети без сумнівів. Аркан обіцяє приємні зміни, якщо повірити в себе і перестати слухати поради від оточуючих людей. Поставлені завдання втіляться в реальність незабаром, якщо не зволікати.

Аркан «Вежа» обіцяє Дівам позбавлення від баласту, однак метаморфози можуть проходити болісно, якщо чіплятися за віджиле минуле і застарілі підвалини. На початку зими Дівам доведеться переглянути плани на життя, щоб не стояти на місці і не упускати вигоду.

Терези

Аркан «Ієрофант» закликає Терезів повірити в себе, щоб повністю розкрити сплячі таланти і здібності. За цією карткою важливо присвячувати час тих справах, які мають сенс особисто для Терезів, а не для людей, які намагаються ними маніпулювати.

Карта «Диявол» віщує, що Терези зможуть відкрити в собі кращі риси характеру і не стануть потурати поганим звичкам, які заважають розвитку. За цією карткою в середині тижня час і сили краще витратити на боротьбу за щасливе майбутнє, яку не можна програти.

«Зірка» в розкладі показує, що Терези візьмуться за справу, щоб втілити в життя найзаповітніші мрії. Внутрішній голос допоможе знайти вірний шлях, а також не зайти в глухий кут, піддавшись на вмовляння оточення.

Скорпіон

Карта «Сонце» віщує зростання і прогрес, і Скорпіони зможуть почати тиждень впевнено. З цього Аркану здійснення задуманого трапиться, якщо Скорпіони будуть спиратися на свій досвід і знання і не стануть перекладати відповідальність на сторонніх.

Аркан «Імператриця» обіцяє Скорпіонам швидке завершення шляху і довгоочікувану нагороду. Згідно цій карті наступають гармонія і розуміння суті подій, що відбуваються, завдяки чому Скорпіони зможуть досягти благополуччя.

Карта «Правосуддя» вказує на чесність і професіоналізм, вміння домовлятися і приймати відповідальні рішення. Завдяки цим рисам, Скорпіони зможуть вийти переможцями зі складних ситуацій.

Стрілець

Аркан «Верховна жриця» відкриває тиждень і говорить про необхідність приймати рішення інтуїтивно. Навіть не бачачи всієї повноти картини, Стрільці йдуть вірним шляхом.

Карта «Суд» повідомляє про те, що великий етап життя закономірно відходить у минуле. Відбувається вирішення складних ситуацій і питань, які нарешті підходять до логічного завершення, несучи звільнення.

Аркан «Дурень» символізує вітер змін і нові можливості. За цією карткою Стрільцям важливо серйозно поставитися до того, що відбувається, щоб прийняті рішення допомагали йти вперед, а не привели до чергової роботі над помилками.

Козеріг

Аркан «Місяць» нагадує Козерогам про те, що не завжди потрібно вірити своїм очам. Справжній стан речей може бути не підвладний логіці, тому слід більше покладатися на свої почуття та інтуїцію.

Карта «Пустельник» закликає Козерогів відмовитися від емоцій, щоб подивитися на ситуацію, що склалася неупереджено. Так вийде вибрати правильне рішення, яке допоможе вийти зі скрутного становища.

По карті «Суд» в кінці тижня Козероги повинні бути готові до вирішення складної ситуації. Чесність в боротьбі і оптимізм приведуть до відмінних результатів, і Козероги зможуть насолодитися черговою перемогою.

Водолій

Карта «Смерть» перегортає сторінку життя, і Водолії в кінці осені повинні бути готові до неминучих змін. Настає пора попрощатися з минулим, щоб не упустити нові можливості.

Аркан «Суд» вторить першій карті розкладу, і по ньому Водолії підходять до закономірної розв’язки. Карта каже про прорив, коли можна сміливо ставити крапку в справах, щоб відкрити для себе нові перспективи.

По карті «Диявол» емоції і почуття можуть уповільнити шлях до успіху, і Водоліям доведеться відмовитися від потурання слабкостям. Випробування допоможуть стати сильніше і вище, попрощатися з острахом і внутрішніми бар’єрами.

Риби

Аркан «Вежа» символізує катастрофу, але лише в тому випадку, якщо Риби будуть сприймати необхідні зміни як щось жахливе. Оптимістичний настрій і воля до перемоги допоможуть подолати труднощі і отримати гідну нагороду.

Карта «Верховна жриця» закликає Риб не поспішати і прислухатися до інтуїції. Увага до деталей і передчуттів допоможуть обійти стороною як неприємних людей, так і сумнівні авантюри.

Карта «Ієрофант» завершує тиждень, і по ній Рибам важливо присвятити час найважливішим справам. Осмислена праця і рух до поставленої мети допоможуть швидко завершити розпочате.

You cannot copy content of this page