fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз на тиждень з 31 серпня по 6 вересня дозволить Знакам Зодіаку заздалегідь спланувати час і без проблем прийти до потрібних результатів

Тарологи рекомендують вивчити розклади, виконані за допомогою старших Арканоів, щоб зрозуміти застереження і своєчасно обійти неприємності. Не варто забувати про те, що розклади карт – це не заклик до дії, а лише опис ситуації, яку можна змінити на свою користь завдяки своєчасним діям.

Овен

Карта «Вежа» обіцяє Овнам активний початок тижня. З цього Аркану їм належить залишити застарілі ідеї та направити сили на втілення в життя нових проектів. Порада карти – не будувати повітряних замків і без жалю прощатися з ілюзіями.

Аркан «Колісниця» відкриває перед Овнами прекрасні перспективи. За цією карткою немає перешкод, а значить, можна сміливо братися за справи, в тому числі і ті, що були відкладені раніше через неможливість зрушити їх з точки.

Кінець тижня ознаменувався Арканом «Імператриця». По ньому Овни можуть бути впевнені в тому, що справи рухаються в правильному напрямку. Швидких результатів чекати не доводиться, однак перші підсумки вкладених зусиль порадують.

Телець

«Імператор» в розкладі – карта, яка закликає Тельців до відповідальності. З цього Аркану завдяки мудрим рішенням Тельці зможуть швидко і в строк виконати задумане, завоювати авторитет і прийти до довгоочікуваної мети без втрат.

Аркан «Сила» говорить Тельцям про відвагу і оптимізмі, які допоможуть впоратися з мінливістю долі і вистояти під напором обставин. За цією карткою гармонія між розумом і почуттями дозволить досягти бажаного в короткий термін.

По карті «Маг» Тельці на початку вересня зможуть досягти успіху, якщо будуть покладатися на свої знання і вміння. Аркан символізує неординарне мислення, завдяки якому Тельці зможуть піти новим шляхом і швидше прийти до потрібних результатів.

Близнюки

Аркан «Правосуддя» говорить про рівновагу, яка буде необхідна Близнюкам на початку тижня. Внутрішня гармонія допоможе послідовно вирішувати завдання і виключити прикрі промахи.

Карта «Сила» говорить про стійкість і бажання долати труднощі на шляху до мети. З цього Аркану Близнюки зможуть прийти до успіху, якщо перестануть відкладати важливі справи на невизначений час і не стануть ухилятися від роботи на догоду розвагам.

По карті «Помірність» Близнюки зможуть поставити крапку в давній суперечці, помиритися з близькими людьми і виправити помилки минулого. З цього Аркану важливо не поспішати і зважувати кожне рішення, щоб досягти успіху.

Рак

По карті «Закохані» Ракам на початку тижня варто приділити увагу вирішенню особистих питань. Аркан говорить про необхідність вибору, який і буде визначати подальші події.

Аркан «Правосуддя» символізує успіх і удачу, проте Ракам доведеться забути про хитрощі і шахрайство. За цією карткою чесні і зважені рішення приведуть до беззастережної перемоги, а спроби зшахраювати можуть коштувати дуже дорого.

«Диявол» в розкладі – карта, яка закликає Раків бути обережними і не потурати миттєвим примхам. З цього Аркану в кінці тижня Ракам необхідно взяти себе в руки, щоб не робити помилок, які можуть стати причиною неприємностей.

Лев

По карті «Колісниця» Леви зможуть активно почати тиждень і з легкістю подолати перешкоди на шляху до потрібних результатів. З цього Аркану не виключені відрядження і подорожі, під час яких вдасться обзавестися корисними контактами.

Аркан «Диявол» попереджає Левів про те, що на їх шляху будуть зустрічатися спокуси, які важливо обходити стороною. Одномоментні пориви, якщо їх не стримувати, можуть стати причиною неприємностей і віддалить від мети.

«Смерть» в розкладі – карта, яка закликає Левів залишити за спиною віджиле минуле і без жалю почати новий етап життя. З цього Аркану в кінці тижня буде час на роздуми і коригування планів.

Діва

Аркан «Вежа» говорить Дівам про можливість відмовитися від старих звичок. Напередодні осені Діви зможуть розсунути рамки, звільнитися від усього наносного для здобуття нового досвіду і поліпшення життя.

По карті «Імператор» Дівам вдасться досягти нових успіхів у діловому середовищі, але для цього важливо дотримуватися правила і відмовитися від обману. Аркан обіцяє фінансове благополуччя тим, хто не перекладає відповідальність на сторонніх.

Карта «Мир» повідомляє про те, що мета буде досягнута, і Діви можуть не сумніватися в своїх успіхах. Аркан обіцяє завершення складного етапу і час, коли можна насолоджуватися перемогами, приймати подарунки долі і розробляти план з підкорення нових вершин.

Терези

«Мир» символізує перемогу над слабкостями, і Терезам по цій карті вдасться знайти гармонію із зовнішнім світом, а також впевненість у своїй правоті. Аркан обіцяє завершення важкого етапу життя, коли Терези зможуть подолати перешкоди на шляху до щастя.

Аркан «Імператриця» закликає Терезів до обережності. За цією карткою поспіх може стати причиною промахів і невдач, а вдумлива робота і вміння помічати деталі дозволять прийти до потрібних результатів.

По карті «Вежа» Терезам належить попрощатися з ілюзіями і подивитися правді в очі. Карта символізує зміни, і вони увірвуться в життя в той момент, коли Терези зможуть відмовитися від застарілого минулого і планів, яким не судилося збутися.

Скорпіон

Карта «Імператор» говорить про те, що тиждень для Скорпіонів почнеться вдало. З цього Аркану легко дається рішення складних питань, однак Скорпіонам важливо зберігати внутрішній спокій і покладатися на доводи розуму.

«Зірка» в розкладі – карта, що символізує вірно обраний шлях. За нею в середині тижні не буде перешкод для виконання запланованої роботи і удача не відвернеться в потрібний момент.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає Скорпіонів до терпіння. У вихідні дні важливо контролювати емоції, щоб не наробити помилок через неуважність і перепадів настрою.

Стрілець

На початку тижня, судячи по карті «Місяць», Стрільцям належить прислухатися до інтуїції. Внутрішній голос допоможе зорієнтуватися і не дасть помилитися як з вибором напрямку, так і з тим, хто з оточення може нашкодити.

По карті «Колісниця» Стрільцям в середині тижня має бути активно попрацювати на своє благо. Аркан говорить про те, що сила волі і оптимізм допоможуть подолати труднощі, а також без зусиль залучити в життя тільки позитивні зміни.

Аркан «Сила» означає, що тиждень завершиться на позитивній ноті. З цього Аркану не буде непереборних перешкод, і Стрільці зможуть розібратися зі складними справами і питаннями, не витрачаючи часу і сил даремно.

Козеріг

Карта «Суд» віщує Козерогам звільнення від труднощів. Аркан обіцяє вдале завершення літа, і Козероги зможуть залишити за спиною минуле і ті справи, які більше не грають ролі в цьому.

«Імператриця» в розкладі говорить про мудрість і прояснення ситуації. За цією карткою Козерогам будуть доступні приховані раніше істини, і завдяки такому стану справ буде можливість швидко вирішити складні питання.

По карті «Правосуддя» Козероги можуть не переживати за стан своїх справ. Аркан говорить про те, що тиждень завершиться гармонійно, і від Козерогів буде потрібна чесність перед своїми близькими, завдяки якій в сім’ї настане взаєморозуміння.

Водолій

Аркан «Колесо фортуни» відкриває тиждень, і по ньому Водоліям доведеться пройти випробування на міцність. Карта говорить про те, що не всі події будуть підвладні Водоліям, і їм буде потрібно витримка, щоб холоднокровно оцінити ситуацію.

Карта «Правосуддя» говорить про успіх в будь-яких починаннях і про приємні новини. Водоліям доведеться грати за правилами і діяти чесно, інакше обман може негативно відбитися на ділових успіхи і стати причиною фінансових труднощів.

Аркан «Помірність» закликає Водоліїв завершити тиждень в спокійному режимі. Вдумлива робота і завершення поточних проектів стануть найкращим проведенням часу для тих, хто прагне поставити крапку в справах і отримати заслужену нагороду.

Риби

Аркан «Диявол» обіцяє неприємності, якщо Риби будуть халатно ставитися до своїх обов’язків і замість роботи почнуть відволікатися на дрібниці. За цією карткою важливо пересилити себе, щоб відмовитися від спокус.

«Маг» в розкладі – карта, що обіцяє несподівані успіхи. З цього Аркану Рибам не варто йти уторованим шляхом. Креатив і винахідливість допоможуть розширити горизонти і знайти новий, більш простий спосіб справлятися з труднощами.

Карта «Дурень» символізує несподіваний поворот долі, коли Риби можуть швидко прийти до успіху або, навпаки, ще більше сповільнитися. Все буде залежати від швидкості реакції і вибору подальшого шляху .

You cannot copy content of this page