fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 31 травня по 6 червня: початок нового місяця – завжди важливий етап, особливо якщо мова йде про зміну пори року. Провести перший тиждень червня успішно допоможуть своєчасні рекомендації старших Арканів

Овен

Аркан «Сила» відкриває тиждень, і по цій карті Овни зможуть без зусиль завершити справи травня. Аркан вказує на необхідність налаштуватися на оптимізм, щоб дрібні негаразди не стали причиною невпевненості і не віддали від успіхів.

По карті «Верховна жриця» Овнам важливо бути готовими до змін, але при цьому відмовитися від поспіху. Увага до деталей і інтуїції допоможуть швидко залучити в життя необхідні події та не зробити необачних кроків, що ведуть до поразки.

Аркан «Сонце» завершує тиждень, і по цій карті Овни зможуть насолодитися своєю перемогою. Карта вказує на набуття фінансового благополуччя, успішне завершення складних проектів і завдань, а також на можливість почати нові грандіозні справи.

Телець

По карті «Закохані», яка відкриває тиждень, Тельцям належить зробити серйозний крок. Аркан говорить про необхідність вибору, коли Тельцям варто відмовитися від відпочинку і направити всі сили на вирішення проблем.

По карті «Повішений» Тельцям важливо звернути увагу на плани, скорегувати їх і відмовитися від усього, що втратило актуальність. Не виключено, що доведеться провести роботу над помилками, щоб в майбутньому не зайти в глухий кут через допущені помилки.

В кінці тижня по карті «Імператор» Тельці зможуть набути впевненості, протистояти обставинам і завоювати авторитет. Діяти потрібно рішуче, але без агресії, щоб не зіпсувати свою репутацію.

Близнюки

По карті «Колесо Фортуни» Близнюки повинні бути готові до того, що в життя увірвуться несподівані зміни. Ситуація буде сумбурна, але Близнюкам важливо пам’ятати про те, що рішучі дії можливі лише в тому випадку, коли ситуація зрозуміла.

Карта «Верховна жриця» закликає Близнюків довіритися інтуїції. Внутрішній голос допоможе не упустити важливих знаків, які вкажуть на шлях до благополучного життя. Аркан говорить про приємні перспективи, якщо не поспішати і не переоцінювати своїх сил.

По карті «Смерть» Близнюків в кінці тижня чекають закономірні зміни. Аркан описує ситуацію переходу, коли один життєвий етап змінюється іншим. Порада карти – не боятися змін і з легкістю відпускати минуле, відкриваючи перед собою нові перспективи.

Рак

Аркан «Правосуддя» закликає Раків діяти чесно і не намагатися обманом досягти благополуччя. За цією карткою початок тижня визначить подальші успіхи, а значить, до процесу потрібно підходити з усією відповідальністю.

Карта «Колісниця» закликає Раків не боятися активної роботи. Аркан вказує на період, коли шлях чистий, і Раки зможуть досягти поставлених завдань, якщо не будуть зволікати і сумніватися в собі.

По карті «Смерть» тиждень завершується змінами, які давно назрівали. Ракам не варто боятися нового життєвого етапу, адже він буде наповнений новими перспективами і приємними подіями.

Лев

Аркан «Повішений» обіцяє зміни, але для того, щоб вони були на краще, Левам важливо змінити тактику, знайти новий підхід до вирішення завдань і не боятися змінювати плани. За цією карткою важливо налаштуватися на успіх і слухати своє серце.

Аркан «Вежа» говорить про руйнування ілюзій, коли Леви виявлять, що деякі з цілей більше не актуальні. Зміни неминучі, і їм не варто опиратися, щоб скоріше прибрати з життя все те, що застаріло і заважає будувати щасливе майбутнє.

По карті «Імператриця» Леви можуть бути спокійні: плани і сміливі ідеї втіляться в життя, якщо планомірно йти до мети, не поспішати і не намагатися скоротити шлях хитрістю. Аркан вказує і на можливе заступництво, завдяки якому вийде обійти підводні камені.

Діва

Карта «Правосуддя» відкриває тиждень, і по ньому Дівам необхідна обачність. Аркан закликає діяти з усією відповідальністю, щоб не створювати собі зайвих проблем і не віддалятися від кінцевої мети.

Карта «Зірка» є одною з найбільш позитивних карт, і по ній Діви можуть не сумніватися в своєму успіху. Аркан говорить про те, що мета близька, але для її отримання не можна звертати з шляху і кидати розпочате.

Аркан «Смерть» говорить про неминучі і сприятливі зміни. Діви в кінці тижня можуть бути збентежені тим, що відбувається, однак опиратися тому, що відбувається немає сенсу. З життя йде все, що застаріло, звільняючи місце новому і захоплюючому.

Терези

Карта «Колісниця» закликає Терезів почати тиждень активно і не боятися відповідальних кроків. Аркан описує ситуацію, коли зволікання може коштувати дуже дорого і позбавити приємних перспектив, тому Терезам потрібно зібратися і зробити ривок.

Карта «Місяць» несе в собі застереження. Терезам не можна потурати своїм страхам і довіряти чуткам, які заведуть у глухий кут і будуть заважати розвитку. Уміння приймати самостійні рішення і сміливість допоможуть вийти зі скрутної ситуації з перемогою.

Аркан «Верховна жриця» закликає Терезів знизити темп, щоб не упустити важливих знаків, які допоможуть вибрати правильний шлях і не оступитися в кроці від перемоги. Увага до інтуїції допоможе не упустити відповідний момент для активних дій.

Скорпіон

Аркан «Помірність» відкриває тиждень, і по ньому Скорпіонам не варто поспішати. Карта закликає досягти внутрішньої гармонії, щоб не діяти необачно і не привертати в життя непотрібних труднощів.

Карта «Суд» вказує Скорпіонам на швидке благополучне вирішення труднощів. Для того, щоб успіх не змусив себе чекати, важливо діяти чесно і не робити пауз, щоб не упустити нові можливості.

По карті «Верховна жриця» Скорпіонам в середині тижня не варто поспішати. Аркан вказує на благополучні зміни, які прийдуть в життя тих, хто вміє бути терплячим і не квапить події.

Стрілець

Аркан «Диявол» вказує на проблеми, але лише в тому випадку, якщо Стрільці на початку тижня будуть потурати своїй ліні або поганим звичкам. Перевірка на міцність, пройдена успішно, гарантує Стрільцям благополучний результат.

По карті «Повішений» Стрільці можуть зіткнутися з труднощами. Порада карти – відмовитися від застарілих планів й ідей, щоб розчистити собі шлях і не займатися марною роботою, втрачаючи дорогоцінний час.

Карта «Вежа» говорить про необхідність боротися з шкідливими звичками, які руйнують щастя і відштовхують удачу. Стрільцям пора подивитися правді в очі і не намагатися сховатися за ілюзіями від суворої реальності.

Козеріг

По карті «Диявол» Козерогам на початку тижня важливо залишатися пильними. Є ризик звернути не на той шлях, тому не можна потурати спокусам і йти на поводу сторонньої думки.

Аркан «Пустельник» говорить про необхідність на час ізолюватися від зовнішнього шуму, привести почуття до гармонії і відновити сили, які будуть потрібні для вирішення важливих завдань, завершення необхідних справ або втілення нових проектів.

Карта «Помірність» вторить Аркану «Пустельник», закликаючи Козерогів досягти рівноваги і знайти золоту середину, щоб не схибити, приймаючи серйозні рішення. Успіх гарантований тим, хто не поспішає і аналізує події.

Водолій

Аркан «Зірка» відкриває тиждень, і по ній Водолії можуть не сумніватися в своєму успіху. Рецепт щастя простий: з оптимізмом дивитися в майбутнє і не звертати з обраного маршруту.

По карті «Закохані» Водоліям в середині тижня потрібно ухвалити серйозне рішення, здатне змінити життя на краще. Порада карти – не боятися жертвувати малим, щоб в кінці шляху отримати гідну нагороду.

Карта «Верховна жриця» закликає Водоліїв не думати поверхнево. Ситуація потребує глибокого аналізу, який допоможе не оступитися і прийняти правильні рішення, які приведуть до успіху.

Риби

Карта «Мир» обіцяє Рибам досягнення заповітної мети, завершення неприємностей і можливість привнести в життя нововведення. За цією карткою Риб чекає прекрасний початок тижня, коли важливо залишатися в доброму настрої, щоб не відштовхнути удачу.

По карті «Колісниця» Риби зможуть зробити ривок, щоб досягти необхідної мети. Карта закликає не зволікати і не сумніватися – сил і часу буде достатньо для того, щоб змінити життя на краще.

Аркан «Імператор» закликає Риб мислити логічно, довіряти доводам розуму і не потурати емоціям. За цією карткою завершити тиждень з успіхом вийде і в тому випадку, якщо приділяти увагу першорядним завданням, не відволікаючись на розваги.

You cannot copy content of this page