Таро-прогноз на тиждень з 4 по 10 липня: новий місяць принесе позитивні зміни і стане для когось щасливим періодом

Овен

Овнам на початку липневого тижня доведеться скоригувати плани, щоб не зайти в глухий кут. Аркан «Повішений» дає можливість переосмислити те, що відбувається, поглянути на проблеми під іншим кутом і вирішити їх, використовуючи нові методи.

Аркан «Імператриця» обіцяє приємні зміни як в особистому житті, так і в діловому середовищі. Овнам для залучення нових успіхів не потрібно поспішати – доля все розставить на місця. Порада карти – йти обраним шляхом і слухати своє серце, щоб знайти гармонію.

Наприкінці тижня на Овнів чекають довгоочікувані зміни. Аркан «Вежа» з’являється в розкладі, коли настає час вийти з рамок, що стискують, усвідомити свою силу і направити енергію в потрібне русло.

Телець

Тиждень починається з карти «Правосуддя», яка закликає Тельців не хитрувати та не йти на угоди із совістю. Чесність та вміння приймати самостійні рішення убережуть від промахів.

Карта «Диявол» у розкладі застерігає Тельців. За цим Арканом представники Знаку мають пройти випробування, за результатами якого вони отримають нагороду або осуд. Уникнути неприємностей вийде, якщо не потурати миттєвим забаганкам і шкідливим звичкам.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Раки зможуть піднятися на новий щабель успіху, якщо мудро правитимуть своїм життям і прийматимуть рішення лише після ретельного аналізу. По цій карті вдасться поправити матеріальне становище, якщо не гнатися за наживою, а вибрати собі нішу та працювати в одному напрямку.

Близнюки

На початку тижня Близнюки малюють оступитися, якщо поспішатимуть. Аркан «Колесо удачі» вказує на час змін, які увірвуться стрімко і можуть змусити похвилюватися. Представникам Знаку потрібен час для усвідомлення того, що відбувається, і прийняття єдино вірного рішення.

По карті «Помірність» Близнюкам варто сповільнитися, щоб не прогаяти важливих дрібниць. Успіх прийде до тих, хто аналізує те, що відбувається перед тим, як щось зробити, і не квапить часу.

Кінець тижня принесе довгоочікуване звільнення від проблем і турбот, незважаючи на страшну назву, карта «Смерть» вказує на благополучні зміни, в ході яких все старе та неактуальне залишиться за спиною, звільняючи місце новим подіям та приємним змінам.

Рак

Цей тиждень буде не з простих, проте Раки зможуть подолати будь-які труднощі. Аркан «Ієрофант» говорить про те, що допомога прийде з боку впливової людини, яка поділиться своїм досвідом і допоможе ухвалити правильне рішення.

Аркан «Місяць» закликає до обережності: Раки мають боротися з сумнівами і страхами, які заважають приймати вірні рішення. Порада карти – заспокоїтися і прислухатися до себе, щоб звільнитися від негативних думок та ухвалити вірне рішення.

Аркан «Мир» стабілізує ситуацію, вказуючи на порятунок від негараздів. Карта обіцяє прогрес, а значить, можна сміливо братися за роботу і не переживати марно. Раки можуть впевнено йти вперед, займаючись улюбленою справою.

Лев

Левам початок тижня принесе довгоочікуване визволення. Карта «Колісниця» закликає зробити останній ривок, щоб дійти поставленої мети, отримати свою нагороду та насолодитися успіхами.

У середині тижня по карті «Самітник» з’явиться час для роздумів. Леви зможуть взяти паузу, щоб без поспіху скласти план дій, вчасно відмовитися від застарілих ідей і неквапливо взятися за важливу роботу.

Аркан «Імператор» говорить про нові успіхи, які будуть можливі завдяки активній роботі. Левам доведеться випробувати себе на міцність, взяти кермо влади в свої руки і вести за собою людей, об’єднаних однією метою.

Діва

Дів на початку тижня чекає рішуча боротьба за свій добробут. Карта «Сила» вказує на сприятливий час, коли можна більше не зволікати і починати вирішення серйозних завдань, які не піддавалися раніше.

У середині тижня Дівам варто покластися на свою інтуїцію. Аркан «Верховна жриця» закликає довіряти шостому чуттю та не поспішати з рішеннями. Увага до дрібниць та внутрішня впевненість допоможуть подолати тимчасові перепони на шляху до наміченої мети.

За картою «Помірність» у життя Дів прийдуть щасливі зміни, але для цього потрібно бути терплячими та не прискорювати перебіг подій. Порада Аркана – дотримуватись у всьому золотої середини.

Терези

Тиждень пройде успішно, якщо Терези прислухатимуться до своїх передчуттів і не поспішатимуть. Аркан “Верховна жриця” говорить про тимчасове затишшя, коли потрібно уважно стежити за подіями. Така тактика допоможе вчасно розпочати гру і швидко вирішити важливі завдання.

Аркан “Закохані” говорить про відповідальність. Терезам належить кардинально змінити життя, поступитися деякими благами заради великих успіхів у майбутньому. Вибір потрібно робити самостійно, щоб не піти чужим для себе.

Аркан «Помірність» завершує липневий тиждень закликаючи представників Знаку не поспішати і в усьому дотримуватись золотої середини. Успіх не відвернеться, якщо залишити поспіх і залишатися в стані спокою.

Скорпіон

Цей тиждень буде чудовим для залучення в життя благополучних змін. Карта «Сонце» говорить про заслужену нагороду та час, який можна витратити на себе. Скорпіони зможуть насолодитися успіхами, відновити сили та відзначити чергову перемогу у колі близьких.

Аркан “Зірка” вказує на правильно обраний шлях, пройти яким потрібно до кінця. Проблем і перешкод не виникне, якщо слухати своє серце і не квапити подій, які йдуть своєю чергою.

Наприкінці тижня на Скорпіонів чекають відмінні новини. Карта «Суд» говорить про завершення негараздів та довгоочікувану розв’язку. Чесність та вміння постояти за себе допоможуть звільнитися від впливу токсичних особистостей та кривдників.

Стрілець

Стрільцям на початку тижня важливо пам’ятати про стриманість. Аркан «Помірність» закликає не поспішати з висновками, особливо якщо ситуація видається неоднозначною. Залучити позитивні зміни і не оступитися допоможе увага до деталей та відсутність поспіху.

По карті «Смерть» Стрільців чекають серйозні зміни, які вже давно готові увірватися в життя. Сприятливими вони будуть у тому випадку, якщо представники Знаку не чинитимуть опір і чіплятимуться за минуле, що віджило.

Аркан «Суд» говорить про подолання перешкод, звільнення від турбот та всього, що заважало щасливому життю. Карта закликає Стрільців бути чесними та неупередженими, щоб відстояти свою репутацію та обминути конфлікти.

Козеріг

На початку тижня від Козерогів буде потрібна максимальна відповідальність. Аркан “Правосуддя” говорить про те, що перемога не за горами, проте для її досягнення необхідно грати за правилами і не намагатися перехитрити долю.

«Сонце» у розкладі — один із позитивних Арканів, який говорить про відсутність проблем та перешкод. Козероги зможуть обирати будь-який напрямок для розвитку, отримувати подарунки долі та з легкістю долати перепони на шляху до щастя.

Наприкінці тижня по карті «Сила» Козерогам важливо зібратися та розпочати вирішення складних справ. Наполегливість, чесність і сила волі допоможуть досягти бажаної мети та отримати гідну нагороду за свою працю.

Водолій

Аркан «Сила» відкриває тиждень, закликаючи Водоліїв без зволікання приступати до намічених справ. Аркан обіцяє перемогу та успіхи, якщо не сумніватися у своїх силах і повною мірою користуватися здобутими раніше навичками.

«Місяць» у розкладі — карта сумнівів, які треба перебороти. Тому Аркану не можна потурати страхам і боятися зробити крок уперед, інакше блукання в лабіринті власних думок затягнеться надовго.

Наприкінці тижня по карті «Колісниця» Водолії відчую приплив сил, який допоможе дійти наміченої мети. Водоліям важливо налаштуватися на позитивну хвилю , щоб дрібні негаразди не збили зі шляху і не завели в глухий кут.

Риби

Початок тижня задаватиме тон, а отже, Рибам потрібно зосередитись. Аркан «Ієрофант» закликає розставити пріоритети, щоб не відволікатися через дрібниці та вчасно завершити розпочаті справи.

«Колесо удачі» у розкладі — карта несподіваних подій, які призведуть до позитивних змін, якщо не втручатися в те, що відбувається. Порада карти – не поспішати і вникнути в суть, щоб знову взяти кермо влади в свої руки.

Карта «Смерть» говорить про переродження, і Рибам настав час змиритися з тим, що життя не стоїть на місці. Настав час позбутися всього, що заважає руху вперед і не дає розвиватися.