Таро-прогноз на тиждень з 4 по 10 січня: на початку року багато хто все ще відпочиває, проте час не чекає і удача буде в руках тих, хто готовий її прийняти

Овен

На початку тижня по карті «Мир» Овни можуть не переживати за результат започаткованих справ. Аркан обіцяє час, коли вдасться завершити все, що тягнеться з минулого року, і отримати заслужену нагороду. Карта також віщує приємні зміни в особистому житті і завершення сварок між членами сім’ї.

«Вежа» в розкладі – карта, яка закликає Овнів не жити ілюзіями. Фантазії і мрії повинні стати реальністю або ж від них потрібно звільнитися. Так, якщо хочеться схуднути, не потрібно чекати понеділка для того, щоб почати курс вправ, а якщо розбагатіти – слід йти до мети, нехай навіть маленькими кроками.

По карті «Диявол» в кінці першого тижня січня Овни повинні бути готові до боротьби. За цією картою можна потурати своїй темній стороні і негативним рисам характеру, інакше можна запросто втратити повагу з боку оточення.

Телець

Карта «Повішений» закликає Тельців бути уважними та обачними. З цього Аркану початок тижня буде пасивним, проте за цим фасадом будуть критися глибинні зміни. Тельці зможуть перетворитися внутрішньо і звільнитися від бар’єрів підсвідомості.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Тельці підійшли до розвилки, і їм потрібно вибрати правильний напрям для подальшого розвитку. За цією карткою можна буде передумати і змінити рішення, а значить, потрібно прислухатися до голосу серця.

«Місяць» у розкладі – Аркан, який закликає Тельців не блукати в сутінках підсвідомості. Страхи і побоювання – не привід зупинятися, а прекрасна підмога в боротьбі за добробут. Увага до інтуїції допоможе вчасно обійти неприємності.

Близнюки

По карті «Сонце» Близнюки зможуть почати тиждень з активного завершення поточних справ або втілення нових проектів. Аркан символізує перемогу над обставинами і відкриті шляхи, і вибирати можна будь-який напрямок.

Аркан «Закохані» закликає Близнюків до відповідальних рішень, які змінять їхнє життя на краще. Не виключено, що їм доведеться попрощатися з малим, щоб досягти більшого, а значить, шкодувати за втраченим не має сенсу.

Карта «Місяць» говорить про невпевненість у завтрашньому дні і власних знаннях. Навіть знаючи, що об’єктивних причин для страху немає, людина все одно продовжує боятися. Порада Аркана – позбутися від надуманих тривог, які не допоможуть досягти щастя.

Рак

Аркан «Вежа» символізує період, коли колишні концепції перестануть виручати, і Ракам належить переглянути не тільки плани, але і світогляд. Карта підштовхує до нових рішень і змін, від яких залежить подальший успіх.

«Ієрофант» в розкладі – карта, яка закликає Раків відмовитися від потурання слабкостям. З цього Аркану середину тижня потрібно присвятити найважливішим справам, щоб встигнути все в строк і не ставати заручниками прокрастинації.

Аркан «Імператриця» говорить про зростання і розвиток, і Раки можуть бути впевнені в тому, що вибрали вірний напрямок. Успіх прийде не відразу, але невеликі перемоги трапляться вже незабаром, що буде мотивувати до подальших подвигів.

Лев

Початок тижня, судячи по карті «Сонце», буде оптимістичним. Левам вдасться подолати глибинні страхи, звільнитися від помилок і почати шлях до щасливого життя, не затьмареного побоюваннями.

Карта «Мир» підтверджує остаточну перемогу над страхами і символізує щасливе завершення певних подій. З цього Аркану Леви зможуть досягти мети, знайти гармонію всередині себе і насолоджуватися кожним прожитим днем.

Аркан «Місяць» закликає Левів не ігнорувати голос інтуїції, щоб не зайти в глухий кут через власну неуважність. Передчуття допоможуть вчасно дізнатися про те, що чекає попереду і в разі небезпеки підготуватися до подолання перешкод найбільш легким шляхом.

Діва

Поява Аркана «Імператриця» в розкладі обіцяє Дівам швидку позитивну розв’язку подій. За цією картою настає період, коли можна покластися на долю, не поспішати і не нервувати – все трапиться вчасно і складеться якнайкраще.

Аркан «Мир» віщує Дівам набуття гармонії, так необхідної для благополучного життя, в якому немає місця неприємним подіям. За цією карткою проблеми йдуть, змінюючись позитивними змінами.

Карта «Зірка» обіцяє Дівам позитивні зміни. У них з’явиться можливість спокійно займатися справами, знаючи, що в кінці їх чекає нагорода, а не розчарування. Ця карта означає, що можна не переживати про те, що буде в майбутньому.

Терези

Аркан «Ієрофант» в розкладі Терезів на початок тижня обіцяє їм зустріч з людиною, яка допоможе їм вирішити труднощі і навіть зможе стати їх наставником. За цією карткою може знадобитися також допомога самих Терезів, і їх авторитетна думка дозволить звернулася за допомогою вирішити проблеми.

«Вежа» – карта, яка закликає Терезів розібратися з цілями, щоб не переслідувати те, що вже віджило і не варто прикладених зусиль. Впоравшись із цим завданням, буде простіше досягти потрібних успіхів.

Аркан «Повішений» символізує припинення справ і говорить про ситуацію, коли Терези не зможуть рухатися вперед, поки не проведуть роботу над помилками і не виключать неточності. Така робота допоможе винести урок і в майбутньому не стикатися з подібними неприємностями.

Скорпіон

Аркан «Пустельник» дає Скорпіонам можливість побути наодинці з думками. Карта говорить про необхідність на час призупинити активну діяльність, щоб спокійно вибрати єдино вірний шлях до свободи і успіху.

«Місяць» у розкладі – карта, яка закликає Скорпіонів не нервувати через дрібниці. Здогадки і уривки розмов не варто приймати за істину в останній інстанції, щоб не опинитися обдуреними власними безпідставними сумнівами.

По карті «Суд» Скорпіонів чекає звільнення від складнощів, і в кінці тижня нарешті вийде впоратися з обставинами. Карта обіцяє успіхи тим, хто не сумнівається в своїх силах і веде чесну боротьбу за благополучне життя.

Стрілець

По карті «Сила» Стрільці зможуть почати тиждень активно і швидко прийти до бажаного результату. Порада карти – не сумніватися в собі, адже навичок і умінь Стрільців досить для того, щоб отримати винагороду і виконати роботу бездоганно.

В середині тижня по карті «Диявол» Стрільцям доведеться боротися з собою, протистояти спокусам і негативним рисам характеру. Цей бій буде успішним, якщо не давати негативним емоціям брати верх.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає Стрільців довіряти інтуїції. Внутрішній голос допоможе вибрати правильний напрям і не дати себе обдурити. Карта говорить про сприятливий розвитку подій, якщо Стрільці не будуть поспішати і уважно поставляться до своїх обов’язків.

Козеріг

На початку тижня по карті «Повішений» Козероги можуть зіткнутися з ситуацією, коли продовжувати якусь важливу справу стане неможливо. У цьому випадку важливо не панікувати, а знайти сили проаналізувати те, що відбувається без поспіху. Можливо, доля таким чином вказує на помилки.

«Колісниця» в розкладі – карта активних дій, коли зволікання може коштувати дуже дорого. З цього Аркану Козероги зможуть реалізувати внутрішній потенціал і завдяки збільшеній активності знайти матеріальне благополуччя.

Аркан «Зірка» в розкладі вказує на гармонійний розвиток подій, коли можна покластися на долю і зайнятися справами. Аркан говорить про вдалий збігу обставин і відсутність перешкод.

Водолій

Аркан «Смерть», незважаючи на назву, несе Водоліям позбавлення від важких обставин, токсичних людей і помилкових цілей. Важливо лише зібратися з силами, щоб залишити все це позаду.

Карта «Вежа» має на увазі руйнування ілюзій і відмову від усього зайвого і застарілого. Водолії більше не зможуть закривати очі на те, що відбувається, і їм належить поміняти світогляд, щоб не залишитися ні з чим.

Аркан «Місяць» застерігає Водоліїв від необдуманих рішень, заснованих на безпідставних здогадах або плітках. Будь-яку інформацію потрібно перевіряти, щоб не опинитися в неприємному становищі.

Риби

Аркан «Маг» відкриває тиждень, і по ньому Рибам відкриваються нові перспективи. Карта обіцяє процвітання і зростання, якщо Риби не будуть сумніватися в своїх силах і боятися йти невторованими шляхами.

Карта «Вежа» говорить про крах стереотипів, і Риби повинні бути готові до того, що життя зробить різкий поворот. Застарілим ідеям в ньому не буде місця, а значить, має початися новий етап, наповнений позитивними подіями.

Карта «Пустельник» уособлює мудрість і зважені рішення, які Риби зможуть прийняти, на час відсторонившись від справ. Період спокою – час для вибудовування нових стратегій і заповнення прогалин у знаннях.

Фото спеціально для особлива