Таро прогноз на тиждень з 5 по 11 жовтня: карти Таро підкажуть варіанти розвитку майбутнього, і за допомогою щотижневого прогнозу можна скласти план дій, щоб успішно завершити всі намічені справи

Овен

На початку тижня Овнам по карті «Мир» вдасться вирішити складні питання і знайти шлях до щастя. Аркан говорить про те, що удача не залишає представників Знака, а значить, всі шляхи відкриті.

По карті «Ієрофант» Овнам доведеться скорегувати плани, щоб займатися дійсно важливими справами, не втрачаючи час на пусте дозвілля. Аркан обіцяє допомогу з боку владної людини і просування по кар’єрних сходах.

В кінці тижня по карті «Смерть» Овнам доведеться попрощатися з минулим. Карта символізує перехідний період, коли настає час залишити за спиною все, що заважає розвитку і просуванню вперед.

Телець

Карта «Вежа» відкриває тиждень, і по ній Тельцям потрібно зберігати пильність. Ілюзії і замки з піску не допоможуть вирішити нагальні питання, тому настає пора, коли потрібно поміняти світогляд і перестати блукати в сутінках.

Аркан «Суд» говорить про те, що з вівторка Тельці зможуть прийматися за складні справи і благополучно завершать те, що раніше здавалося недосяжним. Чесність перед собою і оточенням допоможе заслужити відмінну репутацію і залучити в життя гроші.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає довіритися інтуїції і залишити поспіх. По ній Тельці зможуть знайти вірне рішення, якщо спочатку оцінять ситуацію, а потім почнуть діяти. Обачність не дасть зайти в глухий кут.

Близнюки

Аркан «Суд» обіцяє Близнюкам дуже добрий початок тижня. З цього Аркану завершується чорна смуга і неприємності залишаються за спиною. Близнюки зможуть швидко вирішити суперечливі ситуації, а також дати відсіч своїм кривдникам.

По карті «Імператор» Близнюкам потрібна дисципліна і самоконтроль, щоб досягти запланованого. Аркан говорить про мудрість і вміння пристосовуватися до будь-якої ситуації, вигідному співробітництві і можливості піднятися по кар’єрних сходах.

В кінці тижня Близнюкам належить зробити важливий вибір, судячи з карти «Закохані». Аркан говорить про можливість наблизитися до успіху, але для цього Близнюкам важливо прислухатися до себе і не залежати від думки оточення.

Рак

Карта «Помірність» символізує гармонію і внутрішню рівновагу, завдяки яким Раки зможуть почати тиждень успішно. З цього Аркану удача чекає тих, хто не поспішає з рішеннями і вміє вичікувати.

Аркан «Диявол» вказує на можливі помилки і промахи. Ракам в середині тижня важливо відмовитися від потурання примхам, які можуть привести до провалу і віддалити від поставлених цілей.

Карта «Ієрофант» говорить Ракам про круговерть подій, в яких не можна втрачати голову. Уміння розподіляти сили і розставляти пріоритети дозволить Ракам без зусиль виконати все, що необхідно, і отримати заслужену винагороду.

Лев

По карті «Дурень» Левам на початку тижня не варто ставитися до всього того, що відбувається занадто серйозно. Уміння іронізувати над собою допоможе швидше впоратися зі стресом.

Карта «Ієрофант» закликає Левів зосередитися на роботі. З цього Аркану важливо працювати чесно і докласти всіх зусиль, щоб не зупинитися на середині шляху. Відповідальність і вміння розподіляти сили дозволять досягти успіхів в короткий термін.

Аркан «Помірність» говорить про спокійне завершення тижня. Леви зможуть вирішити складні питання, якщо будуть діяти без властивого їм напору, а також навчаться знаходити компромісні рішення.

Діва

Карта «Дурень» відкриває тиждень і обіцяє Дівам відмінний старт. З цього Аркану оптимізм і воля до перемоги допоможуть подолати тимчасові труднощі, а увага до дрібниць не дасть помилитися при прийнятті важливих рішень.

Аркан «Помірність» закликає Дів відмовитися від ризикованих витівок і перестати підганяти час. Помірність у всьому і вміння грамотно розподіляти сили допоможуть впоратися з будь-якими труднощами.

По карті «Місяць» Дівам не можна йти на поводу домислів і емоцій. Необдумані кроки можуть завести в глухий кут і показати слабкість, яка буде на руку недоброзичливцям. Дівам в кінці тижня не завадять вправи по зміцненню біополя і тренування сили волі.

Терези

Аркан «Правосуддя» обіцяє Терезам вирішення складної ситуації на свою користь. За цією карткою правда завжди перемагає, і Терезам важливо дотримуватися закону, щоб відстояти свою думку і не стати заручниками власної недалекоглядності.

Позитивна карта «Сонце» символізує перемогу і везіння. З цього Аркану в житті відбуваються зміни на краще, коли Терези можуть не сумніватися в правильності дій і вибору.

В кінці тижня по карті «Смерть» Терезам належить попрощатися з усім, що більше не актуальне. Порада Аркана – залишити минуле позаду, щоб воно не заважало досягати нових успіхів і не закривало шлях до щастя.

Скорпіон

Аркан «Дурень» говорить про те, що Скорпіонам варто поквапитися з рішенням, щоб бездіяльність не стало причиною краху надій і планів. Активність і оптимізм допоможуть подолати складності і почати тиждень з перших успіхів.

«Пустельник» в розкладі несе в собі попередження. Скорпіонам не потрібно поспішати при ухваленні відповідальних рішень, щоб не рубати зопалу і не шкодувати про скоєне. Неприємності чекають лише тих, хто стане ігнорувати доводи розуму.

За Арканом «Мир» швидко вирішуються питання з фінансами, здоров’ям й інформацією, яка надходить Скорпіонам. Біг сповільнюється, і можна спокійно оцінити вкладені зусилля, скоригувати подальші кроки і не поспішаючи завершувати справи.

Стрілець

Карта «Дурень» вказує на готовність до змін. Буквальне значення Аркана – несподівані зміни, про які Стрільці поки не підозрюють. Ці зміни будуть на краще, навіть якщо спочатку здасться інакше.

«Зірка» в розкладі – карта вибору вірного шляху, безтурботності і захисту згори. З цього Аркану Стрільці зможуть досягти всього, що потрібно для щастя, якщо перестануть квапити події і кидатися з крайності в крайність.

По карті «Імператриця» Стрільці можуть отримати підтримку в особі найвпливовішої жінки, яка зможе вказати вірний шлях і захистити від можливих неприємностей. Також Аркан говорить про те, що в житті відбуваються зміни на краще.

Козеріг

По карті «Правосуддя» від Козерогів будуть потрібні чесність і порядність. Уміння протистояти спокусам допоможе обійти стороною неприємності і в доступному для огляду майбутньому не витрачати час на відпрацювання помилок.

Аркан «Дурень» попереджає про те, що час діяти, інакше Козероги упустять момент. Ухвалення рішення не можна відкладати, інакше доведеться починати спочатку, втрачаючи дорогоцінний час.

«Колісниця» в розкладі – карта рішучих дій. По ній Козерогам не варто сумніватися в своїх силах. Все, що необхідно, у них є, а значить, в кінці тижня завдяки вольовому зусиллю вийде поставити крапку в складній справі.

Водолій

Водоліям на початку тижня по карті «Повішений» може здатися, що справи зайшли в глухий кут. Такий стан справ не повинен лякати, адже головна порада Аркана – знайти помилки, якщо вони є, або направити сили на другорядні справи, щоб не втрачати часу дарма.

Аркан «Закохані» має двоякий сенс, який вказує і на налагодження особистого життя, і на вибір, який належить зробити Водоліям. За цією карткою потрібно йти своєю дорогою, що веде до щастя і благополуччя.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка закликає Водоліїв до обережності. Аркан вказує на відповідальність, і за кожне слово і дію представники Знака отримають нагороду, якщо надійдуть чесно. В іншому випадку незабаром їм належить робота над помилками.

Риби

Аркан «Імператриця» обіцяє Рибам спокійний початок тижня. За цією карткою перешкод на шляху немає і незабаром Риби зможуть досягти всього, що було в планах, якщо будуть обачні і відмовляться від поспішних рішень.

По карті «Закохані» Рибам в середині тижня належить підвести риску, щоб зробити важливий вибір, який призведе до благополучного життя. Порада Аркана – прислухатися до свого серця, щоб не помилитися.

Аркан «Ієрофант» символізує мудрість і вміння вибирати тих людей, які здатні допомогти в подоланні труднощів. Рибам в кінці тижня належить розставити пріоритети, щоб займатися лише тими справами, що мають сенс, і не відмовлятися від руки допомоги.