fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 червня

Овен

Цей тиждень червня буде позитивним. Перша карта «Сонце» говорить про можливість досягти успіху у справах і легко піднятися на новий щабель успіху. Аркан обіцяє перемогу у складних справах та здобуття фінансового благополуччя .

Друга карта розкладу “Маг” вказує на необхідність бути активними та наполегливими. Настав час показати себе у всій красі, користуватися навичками та вродженими талантами, щоб заробити відмінну репутацію і знайти своє місце під сонцем.

Завершує тиждень Аркан «Вежа», метою якого є попередити Овнів про час змін. Карта говорить про те, що представникам Знаку настав час розширювати горизонти і розсовувати межі можливого, позбавляючись стереотипів і сумнівів у власних силах.

Телець

Цей тиждень вимагатиме від Тельців відповідальності. Аркан «Колісниця» закликає не зволікати з діями: настав час починати нові проекти, переглядати плани і відмовлятися від усього, що заважає розвитку.

Середина тижня пройде спокійніше. Аркан «Верховна жриця» закликає сповільнитись і не поспішати з висновками. Увага до інтуїції та передчуттів допоможе Тельцям вчасно вступити в гру та не упустити чудових можливостей.

Завершиться тиждень карткою «Самітник». За цим Арканом у Тельців буде час обдумати те, що сталося на тижні, розставити пріоритети та заповнити запас енергії , необхідної

Близнюки

Близнюкам, судячи з розкладу карт, цього тижня знадобиться не тільки витримка, а й уміння чути внутрішній голос. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що події розвиватимуться стрімко, проте вплинути на них відразу не вийде. Близнюкам важливо усвідомити, що відбувається, щоб розпочати гру і зірвати куш.

Аркан «Імператриця» обіцяє зростання та розвиток, набуття гармонії у стосунках та позитивні зміни. По цій карті не варто чекати миттєвих результатів: вдумлива робота та відсутність поспіху призведуть до мети.

Аркан «Ієрофант» служить Близнюкам нагадуванням: не можна братися за кілька справ одночасно. Правильно розставлені пріоритети наведуть потрібні результати. Близнюкам важливо спиратися на найкращі риси характеру, щоб залучити успіх.

Рак

Ракам цього тижня доведеться пережити безліч потрясінь, які будуть на краще, якщо не поспішати з рішеннями. Аркан “Повішений” вказує на неможливість ведення поточних справ, а отже, потрібно повернутися до раніше відкладеної роботи. Наведення ладу у справах минулого допоможуть звільнити шлях для нових звершень.

По карті «Колесо удачі» починаються глобальні зміни. Аркан закликає Раків до статичності: поспішні висновки та необдумані дії можуть завести в глухий кут, тому так важливо вичікувати і уважно стежити за тим, що відбувається.

Наприкінці тижня по карті «Самітник» з’явиться час для себе. Раки зможуть віддалитися від суєти, присвятити час своїм потребам, відновити сили та навіть змінити імідж. Головне – внутрішня впевненість, виховання якої відкриє нові горизонти.

Лев

На початку тижня Леви мають бути готовими до різкого повороту подій. Аркан «Колесо удачі» обіцяє нові можливості та інформацію, яку потрібно використовувати з розумом. Порада картки – не поспішати з остаточними висновками та ретельно обміркувати отримані новини.

По карті «Смерть» настає час, коли потрібно прощатися зі застарілими планами, розривати токсичні прив’язки та звільнятися від того, що гнітить. Аркан обіцяє позитивні події тим, хто готовий до змін, зокрема внутрішніх.

Карта «Імператор» завершує тиждень, вказуючи Левам на довгоочікуваний період активних дій. Тому згідно Аркану важливо пам’ятати про честь і гідність, які стануть запорукою відмінної репутації і допоможуть керувати своїм життям.

Діва

Початок тижня, судячи з карти «Колесо удачі», буде сумбурним. Аркан говорить про те, що життя Дів змінюється, і для того, щоб залучити позитивні події, не можна поспішати з висновками. Вміння вичікувати та аналізувати те, що відбувається, убереже від помилок.

Карта «Смерть» підводить межу, яку треба переступити, не оглядаючись. Це означає, що настав час залишити в минулому все те, що втратило сенс. Навіть якщо йдеться про людей. Усім, хто тягне на дно і заважає розвиватися, настав час сказати «прощай».

Карта «Колісниця» вказує Дівам на можливість досягти успіху в запланованих справах. Для того, щоб успіх не відвернувся, не можна зволікати і сумніватися в собі. Вправи щодо підвищення самовпевненості допоможуть здобути успіх.

Терези

Аркан «Верховна жриця» говорить про те, що Терези зможуть досягти успіху у справах. По цій карті не можна поспішати та ігнорувати передчуття, завдяки яким вдасться обійти стороною перешкоди та труднощі на шляху до мети.

По карті «Вежа» Терези мають бути готові до змін. Аркан з’являється в розкладі, щоб перервати період застою, відкрити очі на те, що відбувається, і підштовхнути до активних дій. Терезам час зняти рожеві окуляри і змінювати життя, звільняючись від негативу і скутості.

Наприкінці тижня за картою «Поміркованість» Терези повинні пам’ятати про те, що міра потрібна у всьому. Дотримуючись правила золотої середини, представники Знаку зможуть обійти стороною негаразди та залучити успіх.

Скорпіон

Тиждень починається з карти «Правосуддя», за якою Скорпіони отримають результати своєї роботи. Вони можуть бути як позитивними, так і такими, що потребують роботи над помилками — все залежить від зусиль і способів досягнення поставлених завдань.

Друга карта розкладу – “Помірність”. Цей Аркан обіцяє позитивні зміни в тому випадку, якщо Скорпіони знайдуть баланс між почуттями і доказами розуму, дотримання розміреності у всьому дозволить набути впевненості і не помилитися при вирішенні серйозних завдань.

Тиждень завершує Аркан «Імператор», яким Скорпіони зможуть зайняти лідерські позиції. Утримаються на постаменті вдасться, якщо бути неупередженими та залишити спроби схитрувати.

Стрілець

На початку тижня Стрільцям потрібно бути уважними та обачними. Аркан «Дурень» попереджає про те, що недбалість до своїх обов’язків призведе до нових проблем і закриє шляхи розвитку.

По карті «Колісниця» настає період активних дій. Стрільцям не можна зволікати – доля не часто дає можливість зробити останній ривок до мети, звільняючи шлях від перешкод і труднощів.

Наприкінці тижня на Стрільців чекають випробування. Аркан «Диявол» говорить про те, що потурання слабкостям та поганим звичкам будуть згубними як для кар’єри, так і для взаємин із оточуючими.

Козеріг

Карта «Ієрофант» закликає Козерогів розпочати тиждень із планування та розстановки пріоритетів. Завдяки такій роботі вдасться врахувати всі деталі і не прогаяти нічого значущого для вирішення важливих завдань.

Друга карта розкладу говорить про те, що успіх не залишить Козерогів. Аркан «Верхова жриця» обіцяє приємні зміни в тому випадку, якщо дослухатися своєї інтуїції, не довіряти пліткам і чуткам, а також виховувати силу волі.

По карті «Дурень» Козероги повинні пам’ятати, що віра в диво прекрасна. Проте без активної роботи та старанності не вийде залучити до життя щастя. Порада картки – спиратися на свої найкращі риси і не відволікатися від роботи через дрібниці.

Водолій

Цей тиждень буде позитивним для Водоліїв. Аркан «Імператриця» говорить про те, що причин для занепокоєння немає: шлях обраний правильно, і його потрібно пройти до кінця, не зупиняючись і не даючи слабини.

Аркан «Самітник» говорить про період, коли буде можливість присвятити час собі. Водолії зможуть розпорядитися ним на власний розсуд: відпочити, змінити імідж або зайнятися плануванням.

Аркан “Зірка” говорить про те, що мета близька і шлях вільний. Ця карта закликає Водолієм бути оптимістичними та відкритими для змін. Життя налагоджується, проблеми залишаються позаду.

Риби

Тиждень для Риб починається з карти “Дурень”. За цим Арканом запорукою успіху стане вдумлива робота. Недбале ставлення до справ і принцип дії «на авось» не допоможуть залучити позитивні зміни.

Карта «Сонце» говорить про завершення проблем та труднощів. По цій карті всі шляхи відкриті, а отже, Риби зможуть вибрати будь-який напрямок для розвитку, насолодитися своїми успіхами та з легкістю досягти бажаних цілей.

Карта «Мир» вказує на можливості, упускати які не можна. За цією картою життя грає яскравими фарбами, а отже, не треба сумніватися та боятися. Зміни на краще на порозі — треба лише відчинити двері та запросити їх у своє життя.

You cannot copy content of this page