fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 6 по 12 грудня: якщо постаратися, можна досить вдало провести час, і навіть успішно завершити рік

Овен

Карта Сонце відриває тиждень, вказуючи Овнам на сприятливий час для просування нових ідей та планів. Впевненість та оптимістичний настрій допоможуть здобути щастя та підкорити нові вершини.

Аркан «Самітник» описує ситуацію тимчасової ізоляції. По цій карті Овнам важливо взяти перерву, щоб скоригувати плани, залишити у минулому застарілі ідеї та знайти для себе нові цілі.

За картою «Ієрофант» Овни зможуть стати мудрими наставниками, дати цінні поради, а також розвиватися духовно. Щоденні практики допоможуть зазирнути в себе і знайти відповіді на хвилюючі питання.

Телець

По карті «Верховна жриця» Тельцям доведеться сповільнитись. Така тактика допоможе почути свій внутрішній голос та уберегтися від помилок. Тому по Аркану залучити удачу допоможуть стриманість і вміння приймати виважені рішення.

Аркан «Смерть» закликає Тельців залишити у 2021 році все те, що застаріло і втратило сенс. Карта говорить про часи змін, які прийдуть на заміну старим планам, а значить, можна без жалю попрощатися з усім, що більше не актуально.

Карта «Сонце» позначає успіхи та можливість розпочати нові справи. Наприкінці 2021 року Тельці повинні бути сміливими та рішучими, щоб не проґавити нові можливості та залучити до життя щасливі події.

Близнюки

Аркан “Правосуддя” відкриває тиждень грудня, і по ньому Близнюки отримають результат своїх зусиль. Карта обіцяє нагороду чесним і засудження тим, хто схитрував заради благополуччя або досягнення будь-якої мети.

Карта «Місяць» говорить про страхи, сумніви та домисли, що заважають розвитку та заводять у глухий кут. Близнюкам важливо боротися з негативними емоціями та думками, щоб не позбутися нових можливостей та перспектив.

Аркан «Суд» обіцяє Близнюкам завершення важкого періоду. По цій карті активна робота допоможе залучити позитивні зміни, а чесність – звільнитися від впливу недоброзичливців та поставити на місце кривдників.

Рак

За картою “Верховна жриця” Ракам не варто форсувати події. Аркан вказує на благополучні зміни, якщо взяти себе в руки і не поспішати з прийняттям відповідальних рішень. Мудрість і обережність допоможуть обійти підводне каміння.

Карта “Колісниця” говорить про можливість подолати перешкоди на шляху до поставленої мети. По ній Раки зможуть залучити позитивні зміни, якщо не зволікатимуть. Доля дає шанс і їм потрібно скористатися повною мірою.

По карті «Диявол» Ракам важливо залишатися спокійними та зібраними. Аркан говорить про проблеми, уникнути яких вдасться завдяки витримці та вмінню приймати логічні рішення, прислухаючись до голосу розуму, а не емоцій.

Лев

Аркан «Колесо удачі» відкриває цей тиждень, вказуючи Левам на подарунок долі. Події будуть стрімко розвиватися, і на них не можна буде вплинути. Зміни будуть на краще, і успіх не залишить Левів у потрібний момент.

По карті «Місяць» Левам не можна поспішати і перевіряти себе на міцність. Аркан вказує на період, коли Левам важливо залишатися в стані спокою, не роблячи активних дій, якщо немає повної впевненості.

Карта «Помірність» закликає Левів не поспішати та звернутися до найкращих рис свого характеру. Доброта і чесність допоможуть подолати труднощі, зберегти репутацію та залучити до життя благополучні зміни.

Діва

За картою «Смерть» Діви мають бути готові до змін. У 2021 році варто залишити все, що заважає розвитку, застаріло чи втратило актуальність. Аркан говорить про перехідний етап, необхідний для появи нових подій, які прийдуть на зміну всьому, що віджило.

За картою «Вежа», яка перегукується з першою картою розкладу, Діви зможуть подолати труднощі, по-новому поглянути на своє життя, змінитись на краще і залишити в минулому старі переконання.

Карта «Дурень» вказує на нові можливості, і Діви можуть ризикнути, зайнявшись чимось новим та захоплюючим. Оптимістичний настрій і увага до деталей допоможуть знайти впевненість у завтрашньому дні і легко впоратися з поставленими завданнями.

Терези

Аркан «Сонце» віщує нові перемоги та успіхи. Терези повинні вірити в себе і не боятися майбутнього, щоб здобути щастя. За цією картою 2021 завершується на позитивній ноті, і попереду чекає успіх.

По карті «Поміркованість» Терезам важливо довести розпочату справу до кінця, зберігаючи внутрішню гармонію. Спокій та відсутність поспіху допоможуть впоратися з тимчасовими перешкодами на шляху до щастя.

Наприкінці тижня по карті «Повішений» Терезам не варто йти напролом. Аркан вказує на необхідність шукати обхідні шляхи, приймати нестандартні та сміливі рішення, щоб досягти поставленого завдання.

Скорпіон

По карті «Відлюдник» Скорпіонам варто завершити 2021 рік на самоті, щоб розібратися з насущними питаннями і поставити крапку в поточній роботі. По цій карті важливою складовою успіху буде чіткий план дій, скласти який вдасться в тиші та спокої.

«Імператор» у розкладі – карта мудрості та сміливості. По ній Скорпіони зможуть відстояти свою точку зору, звільнитися від токсичних прив’язок і подолати проблеми. Наполегливість та чесність допоможуть упоратися з будь-якими складнощами.

По карті «Зірка» Скорпіони можуть не переживати: успіх не залишить їх, якщо не квапити події та не змінювати плани. Аркан вказує на вірно обрану стратегію, що призведе до нових успіхів у майбутньому.

Стрілець

Аркан «Імператриця» відкриває тиждень, закликаючи Стрільців не панікувати і не поспішати марно. Події розвиватимуться поступово, але вже зараз стане зрозуміло, що справи рухаються у правильному напрямку, і міняти плани не варто.

«Колесо удачі» в розкладі — карта призначення, яке належить прийняти. Стрільці можуть розгубитися через те, що події розвиваються стрімко, проте трохи пізніше стане зрозуміло, що доля прихильна, а зміни — на краще.

По карті «Маг» Стрільці зможуть досягти нових вершин, якщо розвиватимуть свої таланти та повною мірою користуватимуться отриманими раніше знаннями. Сміливість, активність та вміння мислити нестандартно відкриють нові горизонти.

Козеріг

«Диявол» у розкладі – карта, що закликає Козерогів боротися зі злом та несправедливістю. За цим Арканом чесність, вміння залишатися в гармонії із собою та світом окупляться, і Козероги вийдуть переможцями з непростої ситуації.

Аркан «Поміркованість» говорить про можливість вирішити конфлікти та непорозуміння мирним шляхом, зміцнити взаємини з близькими та у діловому середовищі. Карта говорить про щастя та удачу, якщо Козероги будуть дружелюбні та доброзичливі.

По карті «Імператор» Козероги зможуть розібратися у складних питаннях та досягти успіху. Аркан вказує на необхідність діяти чесно і не відлинювати від роботи, щоб якнайшвидше дійти особистої перемоги.

Водолій

«Маг» у розкладі початку тижня — оптимістична карта. Водолії зможуть завершити 2021 рік на оптимістичній ноті, вирішити проблеми та труднощі, якщо діятимуть активно та не побояться нововведень.

Аркан «Сила» вказує на нові перемоги та удачу. По цій карті Водоліїв чекає захоплююча подорож або відрядження, нові знайомства та можливості. Такий шанс, подарований долею, не можна упускати.

За картою «Вежа» Водоліям доведеться попрощатися зі стереотипами та планами, які вже застаріли. Наприкінці тижня з’явиться можливість переглянути поставлені завдання, відмовитись від деяких справ на користь нових та актуальних.

Риби

Аркан “Суд” вказує на можливість розібратися з будь-якими труднощами. По цій карті Риби зможуть подолати перешкоди на шляху до поставленої мети, якщо перестануть зволікати та сумніватися у своїх силах.

“Імператриця” в розкладі – карта нових можливостей. По ній Риби зможуть досягти нових успіхів, розвивати сміливі ідеї та втілювати їх у життя. Карта обіцяє зростання і розвиток, якщо повірити в себе.

По карті «Колесо фортуни» Риб чекають події, керувати якими вийде тільки в тому випадку, якщо прийняти свою долю і підлаштуватися під обставини, що змінюються. Зміни будуть на краще, а отже, сумніватися і лякатися нема сенсу.

You cannot copy content of this page