Таро-прогноз на тиждень з 7 по 13 лютого: наближається дуже важливий період

Овен

Цей тиждень буде не найпростішим для Овнів. Аркан «Поміркованість» закликає відмовитися від поспіху та турбуватися про свій душевний стан. Набуття внутрішньої гармонії допоможе стати спокійнішим і не помилитися при прийнятті важливого рішення.

По карті «Повішений» Овни мають бути готовими до того, що не всі справи будуть йти так, як заплановано. Порада Аркану – не гаяти часу даремно і зайнятися іншою роботою, щоб змінити рід діяльності і відволіктися.

Аркан «Самітник» символізує період ізоляції, необхідної для щасливого життя. За цією картою Овни зможуть залишитися наодинці зі своїми думками, розібратися в тому, що відбувається, та ухвалити важливі рішення.

Телець

По карті «Зірка» Тельцям важливо не зраджувати своїх ідеалів і не змінювати планів цього тижня. Уміння наполегливо трудитися і вірити в те, що зусилля приведуть до відмінних результатів, принесуть довгоочікувану перемогу.

По карті «Вежа» Тельцям належить попрощатися з ілюзіями, які заважають не лише розвитку, а й щасливому життю. По цій карті не можна чинити опір змінам, які допоможуть звільнитися від усього, що сковує і не дає можливості досягати нових цілей.

«Імператор» у розкладі вказує на період, коли Тельці зможуть завоювати авторитет і просунутися кар’єрними сходами. Аркан говорить про необхідність залишатися чесними та неупередженими, щоб не псувати репутацію і не зайти в глухий кут.

Близнюки

Близнюків чекає насичений подіями тиждень. Карта «Сонце» вказує на час, коли можна сміливо дивитися в майбутнє та розпочинати справи, які давно були у планах. Шлях вільний, тому можна не зволікати.

«Смерть» у розкладі — карта неминучих змін, коли настає час залишити минуле і відкрити двері в світле майбутнє. Трансформації торкнуться як справ, так і свідомості, і Близнюки зможуть змінитися внутрішньо і розпочати новий етап життя.

За картою «Колесо фортуни» Близнюків чекає кругообіг подій, які відбуватимуться незалежно від їхнього бажання. Порада картки – не чинити опір тому, що відбувається, зайняти позицію вичікування і не поспішати з висновками, щоб виключити помилки та промахи.

Рак

Карта «Сонце» обіцяє Ракам чудовий початок тижня. За цим Арканом немає перешкод на шляху до поставлених цілей, а значить, можна сміливо братися за справи і втілювати в життя плани, які раніше здавалися нездійсненними.

Аркан “Помірність” закликає Раків не поспішати з висновками, щоб унеможливити помилки. За цією картою до успіху приведе вміння дотримуватися золотої середини у всьому: від слів до активних дій.

Наприкінці тижня по карті «Маг» Раків виручить винахідливість і вміння швидко підлаштовуватися під обставини, що змінюються. Увага до інтуїції також не можна скидати з рахунків – внутрішній голос допоможе не помилитись.

Лев

На початку тижня перед Левами буде відкрито нові перспективи. Аркан «Колісниця» говорить про необхідність активних дій, які призведуть до довгоочікуваної перемоги. Левам не варто забувати про розумну обережність, і тоді успіх буде не за горами.

По карті «Сила» Левів чекають випробування, які вони зможуть пройти без труднощів, якщо узгодять доводи розуму з емоційною складовою. Аркан говорить про те, що впевненість та чесність допоможуть упоратися із запланованими справами.

По карті «Повішений» Леви будуть змушені зупинитися. Тому згідно Аркану важливо попрацювати над помилками, які призвели до труднощів, або ж повернутися до раніше залишених справ, щоб поставити в них крапку.

Діва

Карта «Суд» відкриває тиждень, і по ній Діви зможуть здобути щастя, якщо будуть чесні та неупереджені. Активна робота та вміння не відволікатися на другорядні завдання швидко приведуть до успіху.

По карті «Місяць» Дівам відкриються несподівані секрети, і розпоряджатися інформацією треба розумно. Довіряти потрібно собі та своїм почуттям, а не домислам та чуткам, щоб не помилитися при прийнятті серйозних рішень.

Аркан “Імператор” говорить про нові можливості. Діви наприкінці тижня зможуть втілити в життя сміливі плани та розпочати кар’єрне зростання, якщо будуть гранично уважні та залишать спроби схитрувати.

Терези

Цей тиждень лютого буде вдалим для Терезів. Аркан “Зірка” говорить про те, що бажання здійсняться, якщо не змінювати напрямок і не опускати руки. Карта обіцяє успіх, якщо бути наполегливими та цілеспрямованими.

По карті «Мир» події розвиватимуться так, як заплановано, і Терези можуть не переживати за результати задуманих справ. За цим Арканом настає період, коли будь-які негаразди можна залагодити без втрати сил і часу.

По карті «Правосуддя» Терезам не варто забувати про те, що кожна дія впливатиме на події в майбутньому, а отже, діяти потрібно обережно. Чесність та пильність допоможуть уникнути проблем.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня варто більше уваги приділяти інтуїції, щоб приймати правильні рішення. Аркан «Самітник» закликає почати тиждень із планування, щоб встигнути все вчасно і не забути про важливі дрібниці.

По карті «Ієрофант» Скорпіонам важливо розставити пріоритети, щоб не відволікатися на несуттєві справи. Така тактика допоможе виконати поставлені завдання вчасно та отримати нагороду за свою роботу.

Наприкінці тижня на карті «Верховна жриця» Скорпіонам не варто поспішати з активними діями. Ситуація буде неоднозначною, і щоб вийти з неї успішно важливо аналізувати все, що відбувається.

Стрілець

Аркан “Маг” відкриває тиждень, закликаючи Стрільців скористатися своїми талантами. По цій карті активність та вміння використовувати можливості приведуть до нових перемог та відчинять двері у щасливе майбутнє.

У середині тижня по карті «Імператриця» справи йтимуть у гору, проте швидкого результату очікувати не доведеться. Стрільці повинні бути терплячими і послідовними, щоб дійти потрібного результату.

По карті «Помірність» Стрільці зможуть вирішити розбіжності мирним шляхом, знайти компромісні рішення та впоратися із труднощами. Порада картки – не поспішати та діяти розмірено.

Козеріг

Карта «Смерть» відкриває тиждень, закликаючи Козерогів зачинити двері минулого. Тому згідно Аркану в житті відбуватимуться серйозні зміни, і для того, щоб вони були на краще, не варто чинити опір тому, що відбувається.

По карті «Імператор» Козерогам важливо активно працювати і не перекладати відповідальність на людей. Чесність та прийняття мудрих рішень допоможе завоювати авторитет та набути корисних ділових зв’язків.

Наприкінці тижня по карті «Колесо удачі» Козероги мають бути готові до того, що події будуть розвиватися не за планом. Уникнути неприємностей вдасться, якщо не поспішати з висновками.

Водолій

«Ієрофант» у розкладі на початок тижня — карта, яка закликає Водоліїв розставити пріоритети та займатися тими справами, які мають першочергове значення. Така тактика допоможе швидко розібратися з поставленими завданнями та отримати нагороду.

По карті «Вежа» Водолії мають бути готові до того, що їхнє життя зміниться. Аркан вказує на необхідність прийняти те, що відбувається, щоб якнайшвидше взяти кермо влади в свої руки.

Наприкінці тижня по карті «Диявол» Водоліїв чекають випробування. Аркан вказує на те, що жадібність, спроби схитрувати або потурати поганим звичкам дуже ускладнять життя, а отже, треба виявити силу волі.

Риби

“Дурень” у розкладі для Риб – карта, що вказує на необхідність вникати в події, що відбуваються. Тому згідно Аркану не можна втрачати пильність, щоб не оступитися за крок від довгоочікуваної перемоги.

Аркан «Зірка» обіцяє Рибам свободу від неприємностей та проблем. По цій карті шлях до поставленої мети буде чистим, якщо не змінювати плани і не опускати руки. Можливостей буде безліч – важливо лише ними скористатися.

Наприкінці тижня по карті «Колесо фортуни» на Риб чекають несподівані події, вплинути на які поки що не вдасться. Для того, щоб розібратися в тому, що відбувається, важливо зрозуміти причину і лише діяти.