Таро-прогноз на тиждень з 7 по 13 вересня: розклад на тиждень дозволить знакам Зодіаку визначитися з цілями і без зусиль обійти перешкоди на шляху до щастя

Кожен розклад карт індивідуальний, і для знаків Зодіаку одні і ті ж карти можуть означати різне. Тарологи рекомендують уважно вивчити прогнози карт, щоб точно знати про те, що принесе прийдешній тиждень. Завдяки своєчасним підказкам вийде обійти неприємності стороною і вчасно відкрити двері, що ведуть до нових перемог.

Овен

Аркан «Верховна жриця» відкриває тиждень, і по цій карті Овнам будуть доступні приховані раніше знання. Завдяки їм вдасться знайти вихід зі скрутного становища і з легкістю прийти до довгоочікуваної перемоги.

Карта «Сила» вказує на час, коли Овни можуть не сумніватися в своїх силах і наполегливо просуватися до поставленої мети. Оптимізм і готовність до боротьби дозволять з легкістю вирішити проблеми.

Аркан «Вежа» закликає Овнів до уваги і відмови від помилкових цілей. За цією карткою звичні підвалини руйнуються, і їм на зміну приходять нові ідеали і цілі. В кінці тижня Овни зможуть відмовитися від застарілих планів на користь реальних справ.

Телець

Аркан «Дурень» попереджає Тельців про те, що на початку тижня можуть відбутися події, що уповільнюють шлях до успіху. Уникнути такого стану справ вийде, якщо уважно поставитися до своїх обов’язків.

По карті «Імператор» Тельці зможуть розраховувати на допомогу владної людини. Карта говорить про гарні перспективи, Тельцям для залучення успіху важливо показати себе з кращого боку і не боятися відповідальності

«Повішений» в розкладі – карта тимчасової паузи, коли Тельцям доля надасть можливість попрацювати над помилками і звернути увагу на справи, залишені раніше. З цього Аркану уберегтися від промахів допоможуть пильність і увага до деталей.

Близнюки

«Мир» в розкладі для Близнюків – карта, яка вказує на перемогу. З цього Аркану на початку тижня вдасться прийти до перемоги, набути впевненості в завтрашньому дні і з легкістю подолати труднощі в спілкуванні з оточенням.

Карта «Колесо фортуни» віщує час глобальних змін. З цього Аркану в житті будуть відбуватися події, якими в перший час не вдасться управляти. Порада карти – витримати час, щоб зрозуміти суть того, що відбувається і взяти ситуацію під контроль.

Аркан «Суд» віщує прорив і успіх. За цією карткою Близнюки повинні бути наполегливими, щоб уберегтися від впливу маніпуляторів і відстояти за собою право приймати рішення, які дійсно важливі для особистого благополуччя.

Рак

Аркан «Повішений» вказує Ракам на те, що в їх житті можуть виникнути труднощі. Карта говорить про придбання корисного досвіду, проте він може бути болючим. Не виключено, що Ракам належить відмовитися від частини ідей.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає раків потурати емоціям. За цією карткою успіх не за горами, і для того, щоб життя змінилося на краще, важливо спокійно пройти весь шлях до кінця, не забуваючи виконувати свої обов’язки в термін.

Карта «Диявол» в розкладі випадає на вихідні дні і обіцяє проблеми. З цього Аркану Раки можуть піддатися спокусам, втративши час на непотрібні справи. Необдумані дії можуть стати причиною проблем, тому Ракам важливо проявити свідомість.

Лев

По карті «Колісниця» Леви зможуть почати тиждень активно. З цього Аркану перешкоди на шляху не повинні лякати, адже Леви володіють усіма необхідними знаннями, щоб спритно подолати перешкоди на шляху до щастя.

Аркан «Пустельник» говорить про час, коли Левам потрібно ізоляція для вирішення важливих особистих питань. За цією карткою Леви зможуть на час віддалитися від справ, щоб поміркувати, провести роботу над помилками або скласти план дій.

«Імператриця» в розкладі – карта, яка вказує на благополучний результат затіяної справи. З цього Аркану успіх прийде, але не відразу, і Левам потрібно налаштуватися на розмірений темп роботи, щоб не упустити важливі деталі.

Діва

Карта «Імператриця» служить покровителем сміливих і налаштованих на перемогу особистостей. З цього Аркану плани реалізуються, і Діви зможуть досягти успіху. Визначившись з метою, Дівам буде простіше домогтися втілення в життя планів.

«Закохані» в розкладі – карта, яка закликає Дів до пильності. В середині тижня належить зробити важливий вибір, який може доставити якийсь дискомфорт. Діви зможуть прийти до особистого щастя, відмовившись від малого, щоб отримати більше.

Карта «Дурень» в розкладі є нагадуванням про те, що тривалі роздуми можуть віддалити від поставленої мети. Цей Аркан з’являється в розкладі, коли потрібно здригнутися і перестати витати в хмарах.

Терези

Карта «Мир» обіцяє Терезам дуже добрий початок тижня. З цього Аркану немає перешкод на шляху до успіху, і Терези зможуть прийти до довгоочікуваної перемоги. Також карта обіцяє примирення з оточенням і відновлення доброї репутації.

Аркан «Маг» говорить про те, що Терези самі вирішують свою долю, а значить, в кінці тижня можна сміливо йти назустріч мрії і не сумніватися в своїх силах. Креативні ідеї та вирішення питань нестандартним шляхом дозволять Терезам змінити життя на краще.

По карті «Колесо фортуни» в житті Терезів відбудуться неминучі зміни. Порада Аркана – не боятися тимчасового переполоху в житті, щоб вчасно зреагувати на знаки, що ведуть до можливості взяти ситуацію під контроль.

Скорпіон

Аркан «Мир» символізує гармонію, і по цій карті Скорпіони на початку тижня зможуть без перешкод вирішити складні питання, знайти компромісні рішення з близькими, а також досягти того, про що мріяли.

По карті «Сонце» Скорпіонів чекає відмінна середина тижня. Позитивний Аркан обіцяє тільки приємні новини, а значить, можна сміливо братися за складні справи, а також ділитися з близькими першими успіхами.

«Суд» в розкладі – карта, що несе звільнення. З цього Аркану в житті відбуваються зміни, які допомагають звільнитися від усього, що заважало розвитку, і Скорпіони зможуть закрити двері віджилого минулого назавжди.

Стрілець

Карта «Ієрофант» обіцяє Стрільцям дуже добрий початок тижня, але для цього важливо грамотно розставити пріоритети. Правильно побудований план дозволить з легкістю виконати необхідні справи і без зволікання досягти потрібних результатів.

По карті «Закохані» Стрільцям належить зробити важливий вибір, щоб продовжити шлях до щастя. Не завжди рішення даються з легкістю, проте навіть втративши мале, Стрільці зможуть знайти набагато більше.

Аркан «Вежа» говорить про час змін. Стрільцям належить попрощатися з ілюзіями і застарілими ідеалами, щоб впустити в життя нові позитивні події. Цей період може бути нервовим, проте Стрільці зможуть прийняти вірне рішення.

Козеріг

Карта «Мир» обіцяє не тільки успіх, але і досягнення бажаного. З цього Аркану Козероги зможуть виконати найбільш сміливі мрії, але для цього важливо діяти за правилами. Хитрість і спроба зшахраювати приведуть до неприємностей.

«Вежа» в розкладі – карта, що символізує зміни, які готові увірватися в життя. Козерогам з цього Аркану не варто опиратися, щоб якомога швидше прийти до довгоочікуваної мети.

Аркан «Смерть» також обіцяє зміни, які можуть викликати бурю обурення. Однак за негативом часто ховається необхідність переступити через минуле, щоб найближчим часом почати шлях до нових досягнень.

Водолій

По карті «Диявол» Водоліям на початку тижня не можна сподіватися на випадок. Аркан говорить про те, що на шляху будуть зустрічатися спокуси, потурання яким не просто віддалить від цілей, але і може стати причиною фінансових труднощів.

Карта «Ієрофант» закликає Водоліїв бути уважніше. Дотримання правил і традицій дозволить зберегти хорошу репутацію, а позитивний настрій позбавить від необхідності стримувати негативні емоції.

«Дурень» в розкладі вказує на можливість перепочити у вихідні дні. З вечора п’ятниці і до неділі Водолії зможуть відновити сили, зустрітися з близькими друзями і подуріти, позбавляючись від напруги.

Риби

Карта «Дурень», що випадає на початок тижня, несе в собі застереження. Рибам не можна халатно ставитися до своїх обов’язків і пускати справи на самоплив. Увага і гранична обережність вбережуть від промахів.

По карті «Верховна жриця» Рибам не варто ігнорувати передчуття – вони допоможуть обійти стороною неприємності і знайти спосіб прийти до успіху найкоротшим шляхом. Тим, хто прислухається до внутрішнього голосу, буде простіше справлятися з питаннями.

Аркан «Маг» символізує бажання керувати своїм життям і виражати індивідуальність. За цією карткою у Риб буде можливість внести нововведення в життя, щоб відчути прогрес і прийти до успіху.