Таро-прогноз на тиждень з 8 по 14 листопада

Провести черговий тиждень листопада успішно допоможуть своєчасні підказки старших Арканів. Така підмога буде актуальною для тих pнаків Зодіаку, хто хоче досягти нових вершин і не зіткнутися із серйозними проблемами.

Овен

Черговий тиждень починається для Овнів із успіху. Аркан «Мир» обіцяє досягнення поставленої мети, завершення труднощів та отримання заслуженої нагороди. По цій карті налагоджуються особисті стосунки, і Овни зможуть зміцнити кохання.

Аркан “Місяць” віщує проблеми лише в тому випадку, якщо Овни будуть чинити необачно. По цій карті важливо залишатися у стані спокою та помічати деталі. Інтуїтивно Овни зможуть знайти правильне рішення та залучити удачу.

Завершує тиждень карта «Колесо удачі». Вона віщує грандіозні зміни, вони будуть на краще, якщо Овни не втручатимуться в перебіг подій. Спокій та уважність допоможуть Овнам змінити життя на краще.

Телець

Rfhnf «Маг» відкриває тиждень, вказуючи Тельцям на необхідність розвивати свої таланти. Винахідливість та нестандартні рішення допоможуть вирішити складні завдання та заробити відмінну репутацію, а активність та сміливість не дадуть упустити нових можливостей.

По карті «Помірність» на Тельців чекають благополучні зміни. Аркан закликає не поспішати і не потурати емоціям, які завадять ухвалити правильне рішення. Тільці зможуть подолати тимчасові труднощі, якщо оптимістичні і впевнені в тому, що роблять.

Наприкінці тижня Аркан «Смерть» закликає Тельцsв підготуватися до того, що їхнє життя зміниться. Карта говорить про необхідність залишити спроби воскресити минуле: його потрібно залишити його за спиною, щоб нові перспективи не змусили на себе чекати.

Близнюки

За картою «Помірність» Близнюкам варто розпочати тиждень із завершення важливої ​​справи, щоб у майбутньому не втрачати дорогоцінного часу. Зберігаючи спокій та гарний настрій, Близнюки зможуть подолати труднощі та здобути нагороду.

Карта «Місяць» говорить про необхідність подолати внутрішні страхи та сумніви, які заважають щасливому життю. Набуття внутрішньої гармонії та вміння чути свій внутрішній голос допоможуть Близнюкам знайти правильне рішення та вихід із скрутного становища.

Завершує тиждень Аркан «Імператриця», і на нього Близнюків чекають зміни на краще. Доля прихильна, і Близнюки зможуть покластися на неї, рухаnися lj поставленої мети без поспіху та сумнівів.

Рак

На початку тижня на карті «Колесо удачі» Раків чекають грандіозні зміни. За цим Арканом вплинути на те, що відбувається, спочатку не вийде, і Раки повинні залишатися спокійними, щоб не злякати успіх і не відштовхнути успіх.

Аркан “Сила” говорить про необхідність активної роботи. Раки зможуть впоратися з наміченими справами, якщо не зволікатимуть. За цією картою Ракам важливо досягти гармонії із собою, щоб керувати долею залучати позитивні події.

По карті «Місяць» Раки зможуть отримати відповіді на хвилюючі питання, якщо будуть уважні та drk.xfnbvenm свою інтуїцію. Внутрішній голос допоможе і вкаже правильний напрямок, а також застерігає від необдуманих дій.

Лев

Карта «Gecntkmybr» говорить про необхідність взяти паузу, щоб скоригувати плани. Така тактика допоможе Левам уберегтися від помилок у майбутньому та втілити заплановані справи вчасно.

Аркан “Ієрофант” вказує Левам на нові перемоги, але для цього потрібно правильно розставити пріоритети і не змінювати планів. Карта обіцяє допомогу з боку мудрої людини, і на її думку варто прислухатися.

По карті «Сонце» Леви отримають нагороду за виконану роботу, а також зможуть намітити нові цілі. Перешкод на шляху не буде, тому Леви можуть відсвяткувати перемогу та зайнятися підкоренням нових вершин.

Діва

«Закохані» у розкладі початку тижня — карта вибору. Дівам належить ухвалити важливе рішення, яке допоможе їм вийти на новий рівень успіху. Поспішати не потрібно – скасувати зроблене не вдасться.

Аркан “Сонце” говорить про нові перспективи. Дівам не можна сумніватися в собі і боятися робити перші кроки. Доля буде в їхніх руках, і керувати yt. треба мудро. Позитивний Аркан обіцяє процвітання, отже, шлях чистий.

Карта «Сила» закликає Дів знайти гармонію між почуттями та розумом, щоб не приймати необачних рішень. По Аркану впоратися з будь-якими перешкодами на шляху до щастя буде простіше, якщо вірити в успіх.

Терези

Терезам Аркан «Суд» вказує на активний початок тижня, коли в їхніх силах буде подолати труднощі та впоратися з вирішенням складних завдань. Порада Аркана — діяти чесно і справедливо, щоб не викликати проблем і нових випробувань.

По карті «Імператриця» Терезів чекає спокійна середина тижня. Справи будуть просуватися неспішно, проте наприкінці тижня Терези будуть винагороджені за старанність та вміння стримувати емоційні пориви.

Аркан “Повішений” вказує на деякі труднощі, які уповільнять шлях до успіху. Терезам важливо знайти обхідні шляхи і бути винахідливими, щоб не зупинятися за крок від довгоочікуваного успіху.

Скорпіон

Цей тиждень буде досить спокійним, і карта «Ієрофант» закликає Скорпіонів зосередитись на першочергових завданнях. За цим Арканом слід слухати голос розуму, а також переймати мудрість наставників.

Аркан “Дурень” вказує на нові події, які приведуть Скорпіонів до успіхів. По цій карті не можна недбало ставитися до своїх обов’язків, і Скорпіони повинні розуміти, що безтурботність, що здається, не повинна збити зі шляху і змусити працювати абияк.

За картою «Мир» на Скорпіонів чекає позитивне завершення листопадового тижня. Аркан вказує на можливість досягти успіхів у розпочатій справі, знайти гармонію у стосунках, а також знайти точки дотику в ділових колах.

Стрілець

На початку тижня карта «Повішений» закликає Стрільців відмовитися від поспіху та суєти. Аркан вказує на час, коли потрібно поринути у себе, розставити пріоритети та відновити енергію для активної боротьби за свій добробут.

По карті «Імператор» Стрільців чекають нові успіхи, але досягти їх буде не просто, якщо діяти стрімко та безрозсудно. Карта закликає мудро правити своїм життям і не принижувати переваг оточення, а працювати в команді.

Аркан «Верховна жриця» знову закликає Стрільців сповільнитись. Карта говорить про благополучні зміни, які прийдуть у життя не відразу. Знаки долі допоможуть знайти правильний шлях до успіху, якщо уважно стежити за подіями та довіряти інтуїції.

Козеріг

«Правосуддя» у розкладі початку тижня — карта, що вказує на необхідність діяти по совісті. За цим Арканом кожен вчинок і слово луною відбиватимуться в майбутньому, і Козероги повинні бути пильні. Заслужити нагороду та відмінну репутацію вийде лише чесним шляхом.

По карті «Мир» Козероги зможуть підбити проміжні підсумки та завершити ті справи, які потребують уваги. Аркан говорить про можливість отримати нагороду за роботу та планувати нові досягнення.

Наприкінці тижня по карті «Місяць» Козероги зіткнуться з неоднозначними ситуаціями, коли ухвалювати рішення потрібно з обережністю. Інтуїція допоможе визначитися з напрямком дій і не зайти в глухий кут.

Водолій

За картою «Колісниця» Водоліїв чекає активний початок тижня. Аркан вказує на сприятливий час для просування планів, проте Водолії повинні бути обережними, щоб не допустити промахів.

По карті «Зірка» Водолії можуть сміливо займатися справами, знаючи, що на них чекає успіх. Порада картки — не звертати з дороги та оптимістично дивитися в майбутнє, не намагаючись обдурити чи схитрувати для досягнення добробуту.

Карта «Сонце» завершує тиждень, вказуючи Водоліям на беззаперечну перемогу. Аркан обіцяє завершення труднощів, матеріальне благополуччя та можливість підкорювати нові вершини. Порада карти – не зупинятися і продовжувати вдосконалювати себе та своє життя.

Риби

По карті «Місяць» Риби можуть збитися зі шляху, якщо потуратимуть сумнівам і тривозі. Аркан обіцяє успіх у тому випадку, якщо вірити у свої сили та йти назустріч своїй мрії, прислухаючись до інтуїції та не поспішаючи з прийняттям важливих рішень.

Аркан “Закохані” вказує на ситуацію, коли Риби повинні бути впевнені в тому, що ухвалили правильне рішення. Скасувати його не вийде, тож до вирішення питань Риби мають підійти відповідально.

За картою «Сила» Риби зможуть завершити розпочаті справи, а також успішно втілити в життя плани. Порада Аркана — бути чесними та оптимістично дивитись у майбутнє, щоб дрібні негаразди не змогли зламати духу перемоги.