fbpx

Таро-прогноз на тиждень з 9 по 15 серпня

Овни

“Місяць” в розкладі для Овнів — карта, яка закликає почати тиждень з звільнення від будь-яких залежностей. Це можуть бути шкідливі звички, спілкування з токсичними людьми, імпульсивність та інші фактори, що заважають розвитку і духовному зростанню.

Аркан “Правосуддя” обіцяє Овнам нові успіхи і можливість заявити про себе. Порада карти — чинити чесно і обмірковувати кожен крок, щоб не повторювати своїх або чужих помилок і не витрачати час на їх виправлення.

Карта “Сила” вказує на можливість залучити успіх. В кінці тижня від Овнів потрібно рішучість і вміння контролювати емоції, щоб взяти гору над проблемами і досягти бажаної мети.

Тельці

Карта “Повішений” попереджає про неможливість активних дій. З цього Аркану Тельцям необхідно розібратися з поточними проблемами, щоб розчистити собі шлях і продовжити шлях до нових успіхів.

По карті “Ієрофант” Тельці зможуть зайнятися духовним розвитком, знайти відповіді на хвилюючі питання і відокремити важливе від наносного. Аркан закликає направити енергію в творче русло і оточити себе людьми, які допоможуть не зупинятися на досягнутому.

“Смерть” в розкладі — карта, яка вказує Тельцям на неминучі зміни. В кінці тижня важливо залишити за спиною все те, що заважає зростанню і розвитку, попрощатися зі старими планами і налаштуватися на новий етап.

Близнята

Карта “Місяць” закликає Близнят відмовитися від віри і зайнятися роботою над собою. Безпідставні переживання і сумніви закриють шлях до успіху, а значить, їх потрібно побороти, щоб стати щасливими.

“Імператриця” в розкладі — карта, що вказує на зростання і розвиток. За нею Близнятам немає сенсу поспішати — все йде своєю чергою, і увага до деталей дозволить Близнятам не помилитися з вибором шляху і вчасно відмовитися від провальних справ.

Аркан “Помірність” закликає уповільнити біг і приділити увагу тому, що дійсно важливо. В кінці тижня буде час для того, щоб розібратися з поточними завданнями і розв’язати старі вузлики.

Раки

Аркан “Вежа” вказує Ракам на зміни, які будуть на краще, якщо їм не чинити опір. Відкрити нові горизонти Раки зможуть без праці, якщо візьмуть себе в руки і не стануть тривожитися через дрібниці.

Карта “Маг” закликає до активних дій і готовності йти своїм шляхом. По цій карті важливо жити в злагоді з собою, щоб розкрити сплячі таланти і знайти справу всього життя, яка буде приносити не тільки задоволення, але і хороший дохід.

“Дурень” в розкладі — карта, що закликає Раків бути уважними. З цього Аркану не можна покладатися на випадок — діяти потрібно рішуче, але при цьому з обережністю, щоб не зробити прикрих помилок.

Леви

На початку тижня Левам по карті “Відлюдник” потрібно зосередитися на вирішенні нагальних питань, не намагаючись забігти вперед. Це допоможе вчасно поставити крапку в поточних справах і без праці почати щось нове.

“Правосуддя” в розкладі — карта, що закликає до чесності і обачності. По цій карті Леви зможуть досягти нових висот, якщо не стануть поспішати і намагатися обманом залучити в життя процвітання.

По карті “Повішений” Левам необхідно розібратися зі старими питаннями і проблемами, щоб звільнити собі шлях до нових вершин. Аркан обіцяє успіхи, якщо не відкладати справи на безвік.

Діви

На початку тижня Дівам по карті “Вежа” належить попрощатися з ілюзіями і знайти в собі сили для того, щоб залишити за спиною старі ідеї і почати шлях до вдосконалення. Аркан говорить про позитивні зміни, якщо не чинити опір і йти шляхом розвитку.

Аркан “Дурень” попереджає про те, що необачні вчинки не приведуть Дів ні до чого хорошого. По цій карті важливо залишатися зібраними, щоб виключити прикрі промахи і неминучу після цього роботу над помилками.

По карті “Суд” Діви в кінці тижня зможуть звільнитися від проблем і поставити крапку в складному питанні. Аркан вказує на чесну боротьбу, коли гра за правилами не тільки принесе перемогу, але і допоможе завоювати авторитет.

Терези

По карті “Мир” Терези зможуть почати тиждень без побоювань. Аркан вказує на можливість вирішити розбіжності, прийти до гармонії з собою і зовнішнім світом, а також отримати нагороду за виконану раніше роботу.

Карта “Помірність” закликає не поспішати зі справами і рішеннями. З цього Аркану важлива вдумливість і копітка робота, завдяки якій вийде обійтися без прикрих промахів.

Аркан “Зірка” вказує на сприятливе завершення тижня, коли Терези зможуть отримати гідну винагороду, а також наблизитися до виконання своєї мрії. Головне — не згортати зі шляху і не намагатися прискорити біг часу.

Скорпіони

“Місяць” в розкладі на початку тижня — карта, яка вказує на неминучі проблеми в тому разі, якщо Скорпіони будуть потурати страхам і сумнівам. Аркан закликає взяти себе в руки, щоб відкрити двері в щасливе майбутнє.

По карті “Колісниця” Скорпіони зможуть активно працювати над успішним майбутнім. Карта закликає не зволікати і втілювати в життя сміливі ідеї, які незабаром принесуть свої плоди.

По карті “Диявол” Скорпіонам важливо проявити наполегливість, не потурати бажанням відкласти справи на безвік і не піддаватися спокусам. Обережність і уважність допоможуть уникнути неприємностей.

Стрільці

По карті “Вежа” Стрільцям на початку тижня належить скорегувати свої плани і залишити ті, які більше не актуальні. Карта закликає не відмовлятися від змін, які змінять життя на краще.

Аркан “Мир” обіцяє Стрільцям процвітання. Карта вказує на благополучне вирішення проблем і можливість налагодити відносини як з близькими, так і в діловому середовищі. З цього Аркану важливо залишатися в гармонії з собою, щоб удача не відвернулася.

Карта “Колесо Фортуни” завершує тиждень, вказуючи на те, що Стрільці не зможуть змінити хід подій. Рада Аркана — покластися на долю і стежити за тим, що відбувається, щоб вчасно вступити в гру і отримати заслужену нагороду.

Козероги

Карта “Правосуддя” закликає Козерогів до чесності і неупередженості. Така тактика вбереже від промахів і роботи над помилками. Аркан символізує беззастережну перемогу, якщо діяти законними методами.

По карті “Верховна жриця” Козерогам варто покластися на свою інтуїцію. Передчуття допоможуть уникнути промахів і неприємностей, а також дозволять знайти вірний шлях до успіхів і процвітання.

Аркан “Вежа” говорить про неминучі зміни. Вони будуть на краще, якщо Козероги перестануть чинити опір і намагатися сховатися за ілюзіями. По цій карті відбувається крах стереотипів, коли потрібно змінюватися і грати за новими правилами.

Водолії

Аркан “Вежа” закликає Водоліїв попрощатися зі старими звичками, що заважають розвитку. По цій карті зміни неминучі, і щоб вони були на краще, необхідно зайнятися саморозвитком.

По карті “Колесо Фортуни” Водоліїв в середині тижня чекають події, які здадуться дивними. Аркан закликає не починати активних дій, щоб не оступитися, і почекати, поки ситуація не проясниться.

Аркан “Ієрофант” завершує тиждень, вказуючи Водоліям на можливість отримати підтримку від впливового оточення. Карта символізує хороші взаємини і нові можливості, якщо бути відповідальними і не відволікатися від справ.

Риби

Аркан “Зірка” закликає Риб не відмовлятися від роботи і докласти зусилля, щоб отримати свою нагороду. По цій карті шлях чистий, а значить, не доведеться переживати за результат справ. Нові перспективи не змусять себе чекати, якщо Риби будуть відповідальні і уважні.

Карта “Імператриця” обіцяє Рибам зміни, які будуть на краще, якщо не пасувати. По цій карті можливий кар’єрний ріст, зміна професії і залучення фінансового благополуччя.

“Сила” в розкладі — карта, яка вказує на можливість зробити останній ривок і досягти бажаної мети. Порада карти для Риб — не зупинятися на досягнутому і діяти рішуче.

You cannot copy content of this page