Таро-прогноз на тиждень з 9 по 15 травня

Овен

Овнам цього тижня травня знадобиться чимало зусиль, щоб прийти до успіху. Аркан «Ієрофант» закликає розставити пріоритети та скласти план дій, щоб упоратися з наміченими справами вчасно.

За картою «Смерть» Овнів чекає переродження. Аркан закликає не тягнути у себе події минулого. З них потрібно винести цінні уроки і залишити віджиле за спиною, щоб не зупинятися на шляху особистого зростання та розвитку.

“Закохані” в розкладі – карта вибору. Мова може йти як про особисті взаємини, так і про серйозні зміни в діловому середовищі. Прийняти правильне рішення і помилитися допоможе увагу до інтуїції.

Телець

Тиждень починається з Аркана «Смерть», який говорить: настав час прощатися з минулим, розправляти крила і відкривати нові горизонти. Тельцям важливо розуміти, що черговий життєвий етап добігає кінця, і попереду чекають нові привабливі пропозиції.

По карті «Сила» Тельцям важливо відстоювати свою позицію та думку, не боятися змін та активно працювати над страхами, що заважають розвитку. Впевненість і спокій допоможуть здобути щастя.

Аркан “Імператриця” говорить про те, що Тельці рухаються у правильному напрямку. По цій карті життя змінюється, і на зміну невдач приходять нові перемоги. Про швидкі результати не йдеться, проте крок за кроком Тельці наближатимуться до свого успіху.

Близнюки

На початку тижня на Близнюків чекає випробування на міцність. Аркан «Диявол» обіцяє проблеми, якщо потурати емоціям і йти на погані звички. Обережність та поміркованість у всьому допоможуть уникнути проблем.

Карта «Колісниця» закликає до дії. Тому згідно Аркану Близнюки зможуть зробити ривок і дійти довгоочікуваної мети. Порада карти – не переоцінювати своїх сил та вмінь, щоб уникнути перевтоми чи вигоряння.

Завершає тиждень карта «Вежа», яка виступає попередженням про те, що плани настав час міняти. Близнюкам настав час подивитися правді в очі і зняти рожеві окуляри, щоб не зайти в глухий кут і не втратити перспективних можливостей.

Рак

Карта «Маг» відкриває травневий тиждень, закликаючи Раків не боятися активності. Тому Аркану важливо прислухатися до своїх ідей і втілювати їх у життя, щоб просунутися в кар’єрі і заробити відмінну репутацію.

“Мир” у розкладі – карта позитивного результату подій. Аркан обіцяє завершення проблем і труднощів, знаходження спільної мови з оточенням та набуття гармонії. Ракам по цій карті важливо прислухатися до інтуїції, щоб зробити правильні висновки.

По карті «Місяць» на Раків чекають непрості вихідні. Аркан вказує на внутрішні сумніви, що заважають щасливому життю, і з ними треба боротися. Довіряти важливо своєму серцю, а не пліткам чи чуткам.

Лев

Цей тиждень починається із позитивної карти «Сонце». Вона обіцяє Левам перемогу над страхами та успіх у всіх починаннях. З понеділка по середу можна сміливо займатися новими проектами та залучати у життя фінанси.

По карті «Помірність» варто вгамувати запал, щоб поспіхом не пропустити нічого важливого. Левам належить завершити важливу справу, яка не терпить поспіху та недбалого ставлення. Уміння приборкати свою вдачу допоможе досягти нових успіхів.

Наприкінці тижня по карті «Самітник» Левів чекає тимчасова ізоляція, коли варто залишитися наодинці із собою та своїми думками. Самотність піде на користь – Леви зможуть правильно розставити пріоритети і відмовитися від того, що втратило свою актуальність.

Діва

Тиждень починається з карти «Самітник», яка закликає Дів не поспішати, приймаючи серйозні рішення. Відповідальність та вміння чути свій внутрішній голос допоможуть здобути щастя та дійти перемоги.

Аркан «Маг» говорить про період, коли Діви зможуть розкрити свої таланти і з їх допомогою досягти карколомних успіхів як у кар’єрі, так і в питаннях особистого життя. Активність та позитивний настрій допоможуть залучити удачу.

По карті «Імператриця» Діви можуть бути впевнені, що вибрали правильний шлях. Його потрібно пройти до кінця і не квапити події, щоб не допустити прикрих промахів і не викликати проблем.

Терези

Терезам на початку тижня варто прислухатися до поради Аркана «Маг». Карта говорить про необхідність знайти баланс між передчуттями та аргументами розуму, щоб знайти вірний шлях до особистого успіху.

По карті «Сила» Терези зможуть здобути щастя, якщо не зупинятимуться на досягнутому. Дрібні неприємності не принесуть проблем, якщо з оптимізмом дивитись у майбутнє та активно працювати над своїм благополуччям.

Аркан «Ієрофант» закликає Терезів не поспішати з прийняттям серйозних рішень без аналізу того, що відбувається. Відсутність поспіху та вміння грамотно розставляти пріоритети вбережуть від неприємних промахів.

Скорпіон

Початок тижня, судячи з карти Імператор, буде активним. Скорпіони зможуть просунутися в роботі, набути впевненості, а також очолити роботу над великим проектом. Порада картки – не забувати про гідність і простягати руку допомоги тим, хто потребує підтримки.

Аркан “Місяць” закликає Скорпіонів до відповідальності. По цій карті не можна довіряти чуткам або домислам, які здатні завести в глухий кут. Не блукати в темряві своїх припущень допоможе вміння узгодити відчуття провини і докази розуму.

По карті «Колесо удачі» Скорпіонів чекають несподівані події, вплинути на які не вдасться. Аркан закликає не поспішати з рішеннями та поспостерігати за тим, що відбувається, щоб зробити правильні висновки та взяти ситуацію під контроль.

Стрілець

«Імператриця» у розкладі початку тижня — карта добрих змін. Аркан обіцяє зростання та розвиток, а значить, настав час активної роботи. Відсутність поспіху та позитивний настрій допоможуть Стрільцям не проґавити нових можливостей.

Карта «Дурень» закликає Стрільців до обережності. Недбале ставлення до роботи та відмова від виконання даних раніше обіцянок не приведуть ні до чого доброго. Це означає, що треба бути пильними та відповідальними.

Аркан «Суд» завершує тиждень, вказуючи Стрільцям на вирішення труднощів. По цій карті вдасться поставити крапку в складній справі, відстояти свою правоту і звільнитися від зобов’язань, що сковують.

Козеріг

Карта «Імператор» обіцяє Козерогам швидке зростання у діловому середовищі. Впоратися з навантаженням буде легше, якщо підтримувати хорошу фізичну форму і вживати більше продуктів, багатих на вітаміни.

Аркан «Диявол» закликає Козерогів до обережності. Негативні риси характеру гальмуватимуть успіх, а отже, треба працювати над собою. Стриманість та відповідальність будуть супутниками нових перемог.

Завершує травневий тиждень карта «Сила». По ній Козерогам не варто затягувати з поставленими завданнями. Досягти необхідних результатів допоможе вміння спрямовувати енергію в потрібне русло, не відволікаючись на другорядні стосунки.

Водолій

Аркан «Суд» говорить про період, коли Водолії зможуть розібратися із важкими справами та здобути перемогу по всіх напрямках. Не злякати примхливу фортуну вдасться, якщо залишатися чесними і не йти на угоди зі своєю совістю.

Карта «Вежа» вказує на період, коли важливо відокремити значуще від наносного, відмовитися від планів, що ведуть у глухий кут. Новий життєвий етап буде щасливим, якщо довіряти доводам розуму.

По карті «Місяць» Водоліям важливо розуміти, що довіра чуткам не приведе їх до успіху. Аркан закликає вірити тільки собі та прислухатися до внутрішнього голосу. Інтуїція допоможе оминути перешкоди.

Риби

Початок тижня за картою «Імператор» буде активним та позитивним. Карта обіцяє успіхи у діловому середовищі, проте Рибам важливо пам’ятати про чесність. Приймати вірні рішення буде простіше, якщо дослухатися мудрих порад.

Аркан “Сила” вказує на період, коли потрібно діяти. Зволікання позбавлятиме Риб нових можливостей, отже, потрібно зібратися з силами і зробити ривок до поставленої мети.

Тиждень завершує карта «Помірність», за якою Рибам варто сповільнитись. Аркан обіцяє приємні зміни в тому випадку, якщо не поспішати з висновками та приймати рішення, узгоджуючи їх із доводами розуму.