Таро-прогноз на вересень: чим здивує початок осені кожного зі знаків Зодіаку

Початок осені часто застає зненацька, і перехід від теплих літніх днів до прохолоди і перших заморозків нерідко стає причиною нудьги. Для того, щоб вересень розпочався з позитиву, експерти радять всім без винятку скласти план дій, щоб зайняти себе важливими справами і не сумувати, а також скористатися підказками старших Арканів. Таро-прогноз на перший місяць осені допоможе впоратися з труднощами і вчасно обійти проблеми стороною.

Овен

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що на початку осені Овнам доведеться діяти по совісті, щоб потім не займатися роботою над помилками і не починати знову зіпсовану репутацію. Нагорода прийде негайно, якщо керуватися чесністю у всьому.

«Імператор» в розкладі – карта лідерства й авторитету. По ній Овни зможуть завоювати повагу оточуючих, поліпшити фінансове становище і знайти стабільність. Порада Аркана – не боятися роботи і чесно виконувати свої обов’язки, не перекладаючи відповідальність на третіх осіб.

Аркан «Ієрофант» закликає Овнів до гармонії і порядку. За цією карткою в кінці вересня важливо вибирати лише ті справи, які дійсно важливі, щоб не витрачати час даремно і не відволікатися. Овнам доведеться грамотно розставити пріоритети, щоб отримати винагороду незабаром.

Телець

Аркан «Місяць» символізує побоювання і страхи. За цією карткою Тельцям на початку вересня належить подолати перешкоди, щоб прийти до поставленої мети.

По карті «Смерть» після 10 вересня Тельці повинні бути готові відпустити минуле і почати новий етап життя. Карта не обіцяє проблем і неприємностей, якщо вчасно поставити крапку в справах і не противитися подіям.

Карта «Мир» говорить про досягнення мети, набуття внутрішньої рівноваги і чергову перемогу. З цього Аркану Тельці зможуть завершити вересень на оптимістичній ноті, залишити в минулому проблеми і негаразди, а також отримати винагороду за старанну роботу.

Близнюки

«Колісниця» в розкладі – карта, яка закликає Близнюків до рішучих дій. За нею на початку вересня з’явиться можливість впоратися з труднощами, відкрити шлях до щасливого життя і швидко завоювати авторитет завдяки вірним рішенням.

Аркан «Сонце» вказує на позитивний час, коли Близнюки можуть сміливо втілювати в життя свої мрії, а також з легкістю вирішувати складні завдання. З цього Аркану середина вересня буде ідеальним часом для залучення в життя благополуччя.

Карта «Суд» обіцяє звільнення від усього, що заважало розвитку. По ній Близнюки зможуть поставити крапку в складній справі, впоратися з недоброзичливцями і заздрісникам, а також залучити в життя позитивні зміни.

Рак

Карта «Ієрофант» закликає Раків на початку осені розставити пріоритети, щоб направляти сили на рішення дійсно важливих питань. З цього Аркану успіх не змусить себе чекати, якщо не перекладати відповідальність і займатися дійсно важливими справами.

«Імператриця» в розкладі – карта, що символізує процвітання. По ній Раки можуть бути впевнені в успішному результаті справ, зможуть налагодити відносини з оточенням, а також залучити в життя любов.

Карта «Суд» говорить про те, що вересень буде завершено на позитивній ноті. Аркан говорить про досягнення поставлених цілей, але для цього Ракам належить докласти зусиль і відповідально ставитися до своїх обов’язків.

Лев

Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що вересень для Левів почнеться з несподіваних подій, на які не можна буде вплинути. У такій ситуації Левам варто покластися на долю, щоб зрозуміти причину того, що відбувається і взяти ситуацію під контроль.

По карті «Колісниця» Леви зможуть активно братися до роботи. Аркан повідомляє про те, що період сприятливий для вирішення складних питань і знаходження свого місця під сонцем. За цією карткою перешкод на шляху немає, а значить, можна активно працювати, не боячись промахів.

«Дурень» в розкладі – карта, що попереджає Левів про можливі проблеми. Неприємності виникнуть лише в тому випадку, якщо Леви будуть халатно ставитися до своїх обов’язків і стануть покладатися на волю випадку.

Діва

Аркан «Помірність» говорить про важливість дотримання гармонії у всьому. Працьовитим Дівам не варто починати вересень з сильних навантажень, щоб уникнути занепаду сил. Помірність і грамотний розподіл часу для Дів буде запорукою успіху.

Аркан «Дурень» символізує вміння ставитися до тимчасових труднощів з гумором і не втрачати оптимізму. За цією карткою Діви з легкістю подолають тимчасові перешкоди, якщо стануть ставитися простіше до того, що трапилося.

Аркан «Суд» завершує місяць і обіцяє Дівам звільнення від труднощів. За цією карткою благополучно завершуються судові розгляди, вдається повернути чесне ім’я і звільнитися від сковували обставин.

Терези

Карта «Смерть» в розкладі на початок вересня – відмінна новина для Терезів. Незважаючи на загрозливу назву, Аркан несе в собі простий сенс: зміни. Для того, щоб вони були на краще, Терезам варто залишити за спиною все те, що заважало щастю і процвітанню.

По карті «Місяць» Терези можуть зіткнутися з труднощами вибору і сумнівами. Порада карти – знайти джерело проблем, щоб в спокійній обстановці поміркувати про майбутнє і скласти план дій. Така тактика допоможе мобілізувати сили і уберегтися від помилок.

«Імператор» в розкладі – карта, що символізує успіх і процвітання. З цього Аркану до кінця вересня Терези зможуть піднятися на щабель вище, завоювати авторитет завдяки вмінню приймати неупереджені і зважені рішення.

Скорпіон

Карта «Диявол» в розкладі на початок вересня закликає Скорпіонів до обережності. По ній необачні рішення і необдумані кроки можуть привести до сумних наслідків, а значить, кожен крок потрібно обміркувати, щоб уникнути прикрих промахів.

Аркан «Сонце» говорить про те, що Скорпіони прекрасно справляються з поставленими завданнями і вже скоро зможуть зібрати перші плоди вкладених раніше зусиль. За цією карткою перешкод на шляху до здійснення задуманого немає, тому можна діяти сміливо і без зволікання.

По карті «Вежа» Скорпіонам не можна відволікатися від роботи і халатно ставитися до своїх обов’язків. Аркан говорить про те, що реальний стан речей може виявитися не таким, як уявлялося, і в кінці вересня потрібно докласти зусиль для того, щоб не оступитися.

Стрілець

Аркан «Місяць» вказує на інтриги і навіть зраду. Згідно з цією картою, Стрільці можуть зіткнутися з лукавими людьми, які готують підступи, тому важливо слухати внутрішній голос. Він обов’язково попередить про підготовлений обман і не дасть оступитися.

«Диявол» в розкладі – карта, яка закликає Стрільців до обережності і обачності. З 10 вересня в житті будуть відбуватися зміни, і з цього моменту Стрільцям важливо проявити терпіння, не піддаватися на провокації і вміти швидко приймати рішення.

По карті «Пустельник» Стрільці в кінці вересня зможуть відпочити від напруженої роботи, взявши невелику паузу. Аркан говорить про час, коли можна запросто вирішити складні питання, якщо поміркувати в спокійній обстановці і прислухатися до голосу інтуїції.

Козеріг

Карта «Помірність» вказує на те, що на початку вересня Козероги можуть не переживати за результат справ. За цією карткою можна досягти багато чого, якщо не квапити події і не лізти на рожен. Спокій і холоднокровність не дадуть Козерогам помилитися в рішеннях.

По карті «Пустельник» Козероги зможуть призупинити активність, щоб ще раз звіритися з планом дій, підкоригувати напрямок і усунути дрібні недоліки. Аркан закликає до обережності і розміреності, завдяки яким вийде швидко прийти до поставленої мети.

«Сила» в розкладі – карта, яка вказує на готовність до боротьби і оптимістичний настрій. З цього Аркану перешкоди долаються легко, і Козероги зможуть виконати складні завдання в кінці вересня, не втрачаючи при цьому сил і дорогоцінного часу.

Водолій

По карті «Диявол» Водоліям не варто починати вересень з потурання слабкостям. Карта закликає до обережності і поміркованості, які допоможуть Водоліям протистояти обставинам і не втрачати дорогоцінної репутації.

Аркан «Колесо фортуни» обіцяє вдалий час, і Водоліям для залучення успіху важливо стежити не тільки за просуванням справ, а й за знаками долі. Завдяки їм вдасться знайти вірний шлях і не оступитися в кроці від перемоги.

Карта «Мир» говорить про важливість набуття внутрішньої рівноваги. Водоліям буде простіше справлятися зі справами, якщо емоції будуть позитивними, а настрій – оптимістичним. Також Аркан говорить про можливість поставити крапку в складному питанні і підвищити свій авторитет.

Риби

Початок місяця, судячи з карти «Пустельник», пройде для Риб неспішно. З цього Аркану Рибам належить визначитися з цілями, щоб витрачати час лише на ті справи, які важливі для майбутнього і приведуть до процвітання.

Аркан «Зірка» обіцяє Рибам сприятливу середину місяця, коли перепон на шляху до щастя не передбачається. За цією карткою Риби йдуть вірним шляхом, і для того, щоб залучити позитивні зміни, їм потрібно продовжувати розпочате, розмірено витрачаючи час і сили.

Карта «Сила» вказує на активний кінець місяця, коли Рибам буде під силу впоратися з будь-якими проблемами. З цього Аркану легко вийти в лідери, якщо залишити тривоги і сумніви. Приймати рішення потрібно з розумом і менше часу витрачати на сумніви.