fbpx

Таро-прогноз на вересень: що буде відбуватися у вересні і які дії дозволять швидше прийти до намічених цілей

Перший місяць осені – час відповідальний і активний.

Овен

«Імператор» в розкладі на початок місяця – карта лідерства та наполегливості. З цього Аркану Овни зможуть досягти нових висот у діловому середовищі, якщо вони не стануть перекладати відповідальність з себе на інших.

Аркан «Мир» вказує на прекрасну середину місяця, коли Овни можуть знайти своє призначення, вирішити конфліктні ситуації і впоратися з будь-якими труднощами. У цьому їм допоможе вміння зберігати внутрішню рівновагу.

По карті «Закохані» в кінці вересня Овнам доведеться зробити серйозний крок, який визначить їх майбутнє. Приймати рішення важливо не поспішаючи: скасувати зроблений не вийде, а значить, потрібно зважувати кожен крок, щоб залучити позитивні зміни.

Телець

«Сонце» в розкладі на початок вересня – карта, яка вказує на стабільність і можливість подальшого зростання. Аркан символізує успіхи, фінансове благополуччя і нові цілі, коли Тельці зможуть досягти процвітання за рахунок активної роботи.

По карті «Закохані» Тельцям важливо робити вибір, покладаючись на своє серце і не йдучи на поводу у сторонніх. Прийняте рішення допоможе змінити життя на краще, тому Тельцям потрібно бути гранично зібраними.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає завершити вересень без поспіху. З цього Аркану Тельцям необхідно прислухатися до інтуїції і вірити передчуттям, щоб не зробити необдуманих дій, що ведуть до негараздів.

Близнюки

Аркан «Пустельник» відкриває місяць, закликаючи Близнюків відмовитися від суєти і поспіху, зануритися у свій внутрішній світ і знайти відповіді на хвилюючі питання. Близнюки зможуть знайти внутрішню рівновагу і набратися сил для рішучого ривка до мети.

«Повішений» в розкладі – карта, яка вказує Близнюкам на неможливість впливати на деякі події. Порада Аркана – обійти перешкоди, щоб не витрачати дорогоцінного часу, і повернутися до невирішених завдань пізніше.

Аркан «Дурень» завершує вересень, закликаючи Близнюків до пильності. Навіть якщо справи йдуть як треба, не можна халатно ставитися до своєї роботи, щоб не допустити промахів, які суттєво сповільнять шлях до успіху.

Рак

Карта «Імператриця» обіцяє Ракам позитивний розвиток подій. З цього Аркану можна сміливо покластися на долю, знаючи, що негативу не буде, якщо не квапити події і не приймати рішення на емоціях.

«Маг» в розкладі – карта, яка закликає Раків не боятися нових ідей. Завдяки впровадженню нововведень буде простіше справлятися з щоденними обов’язками, а також досягати прекрасних результатів і отримувати додатковий прибуток.

По карті «Помірність» Раки зможуть завершити місяць успішно. Аркан закликає не поспішати і не довіряти чуткам, а прислухатися до себе і спрямувати сили в русло творення. Така тактика допоможе не помилитися і правильно розставити пріоритети.

Лев

Аркан «Закохані» закликає Левів почати вересень зі змін. З цього Аркану необхідно зробити вибір, який призведе до нових успіхів, проте Леви повинні розуміти, що повернутися до колишнього життя не вийде, а значить, потрібно приймати зважені рішення.

По карті «Маг» Леви зможуть довести свою спроможність і вміння підлаштовуватися під обставини, що змінюються. Карта говорить про нові можливості, які увірвуться в життя, якщо не чинити опір неминучому і з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Аркан «Правосуддя» закликає Левів бути чесними. За цією карткою важливо зберігати спокій і діяти без поспіху, щоб в майбутньому не мати справу з труднощами через невірно зроблені кроки.

Діва

Аркан «Повішений» закликає Дів покластися на долю і не нервувати через дрібниці. На початку вересня деякі справи доведеться відкласти, проте це не повинно лякати: Діви зможуть переключити увагу на інші обов’язки і не втрачати часу дарма.

По карті «Імператриця» Діви зможуть відчути зміни на краще, проте події будуть розвиватися поступово. В середині вересня важливо зберігати спокій і не поспішати, щоб не зробити дій, що ведуть до проблем.

Аркан «Місяць» завершує вересень, закликаючи Дів не потурати сумнівам і страхам, особливо якщо вони безпідставні або нав’язані оточенням. Карта закликає залучати позитивні емоції, які допоможуть подолати тимчасові труднощі.

Терези

Терезам на початку вересня має перегорнути сторінку і почати новий життєвий етап. Аркан «Смерть» закликає залишити за спиною все те, що втратило актуальність, а значить, Терези зможуть відмовитися від застарілих ідей і почати нове перспективна справа.

По карті «Вежа» Терези зможуть попрощатися з ілюзіями, припинити спілкування з токсичними особистостями і знайти сили для рішучого ривка до поставленої мети. Все, що заважає щастю і процвітанню, має бути викреслено з життя.

По карті «Мир» Терези зможуть завершити перший місяць осені на позитивній ноті. Карта обіцяє набуття свого місця, досягнення поставлених завдань і позитивні зміни. Все це буде можливо, якщо Терези будуть жити в злагоді з собою і зовнішнім світом.

Скорпіон

Аркан «Місяць» закликає почати вересень з позбавлення від страхів і ілюзій, що заважають щасливому життю. За цією карткою Скорпіони повинні чути себе, не довіряти чуткам і не покладатися на домисли, які можуть завести в глухий кут.

По карті «Колісниця» Скорпіони зможуть досягти поставлених завдань, якщо не будуть зволікати. Аркан вказує на відсутність перешкод, а значить, можна сміливо приступати до справ, знаючи, що все вийде.

По карті «Помірність» Скорпіонам важливо дотримуватися золотої середини у всьому, не поспішати з висновками і не намагатися обманом залучити в життя благополуччя. Чесна копітка робота стане запорукою успіху.

Стрілець

«Вежа» в розкладі на початок вересня – карта, яка закликає Стрільців залишити в минулому ілюзії і старі плани. Аркан вказує на зміни, які увірвуться життя. Їм не варто чинити опір.

По карті «Дурень» Стрільцям необхідно залишатися пильними, щоб виключити промахи, які буде складно виправити найближчим часом. Аркан вказує на позитивний розвиток подій, якщо бути оптимістичними і при цьому не забувати про свої обов’язки.

По карті «Маг» Стрільці зможуть знайти нове джерело доходу, знайти фінансову стабільність і заробити відмінну репутацію. Порада Аркана – втілювати в життя сміливі ідеї і не бояться нововведень.

Козеріг

Аркан «Мир» вказує Козерогам на благополучний початок місяця, коли вдасться досягти поставлених цілей, знайти точки дотику з потрібними людьми і знайти гармонію із зовнішнім світом.

По карті «Місяць» Козероги повинні бути пильні. В середині місяця недоброзичливці можуть завдати клопоту, а значить, від них потрібно захиститися . Козероги зможуть обійтися без неприємностей, якщо будуть довіряти своїй інтуїції і не вірити чужим домислам.

Аркан «Суд» завершує місяць, і по цій карті Козероги отримають результати своєї праці. Чи будуть вони позитивними, залежить від прикладених зусиль. Порада карти – довіритися долі, але при цьому готуватися до активної роботи, щоб поліпшити результати.

Водолій

Водоліям на початку місяця важливо зберігати пильність. Аркан «Дурень» вказує на несподіваний хід подій, коли Водоліям буде необхідно приймати серйозні рішення і швидко реагувати на те, що відбувається.

По карті «Місяць» Водоліям важливо вести себе обережно, щоб не накликати на себе неприємності необережними словами або діями. Порада карти – не розпочинати роботу без повної картини і вірити перевіреній інформації, а не чутками або домислам.

Аркан «Смерть» завершує місяць, вказуючи Водоліям на неминучі зміни. За цією карткою важливо завершити черговий етап життя, щоб почати новий. Зміни будуть на краще, якщо не чинити опір неминучому і не намагатися воскресити минуле.

Риби

«Правосуддя» в розкладі на початок вересня – карта, яка закликає Риб діяти акуратно і не піддаватися спокусам. Аркан вказує на успіх, якщо приймати відповідальні рішення і не йти на поводу у руйнівних емоцій.

По карті «Помірність» Риби зможуть досягти нових висот, якщо будуть пам’ятати про те, що помірність має бути в усьому. Приємні перспективи не змусять себе чекати, якщо не поспішати і не перегинати палицю.

Карта «Ієрофант» закликає Риб розставити пріоритети, щоб завершити вересень успішно. З цього Аркану може стати в нагоді допомога близьких людей, і Риби не повинні боятися просити про неї.

You cannot copy content of this page