fbpx

Таро-прогноз на з 17 по 23 травня: завдяки своєчасним порадам цього тижня вдасться взяти долю у свої руки і з легкістю залучити в життя позитивні зміни

Овен

Карта «Пустельник» закликає Овнів почати тиждень не з активної роботи, а з міркувань. Така пауза допоможе зібратися з силами, ще раз обміркувати плани на найближчий час, а також своєчасно відмовитися від застарілих ідей.

По карті «Смерть» Овнів чекають зміни, готові увірватися в життя. Аркан закликає не відмовлятися від нововведень, без жалю прощатися з минулим і залишати за спиною ілюзії, що заважають розвитку.

Аркан «Помірність» завершує травневий тиждень. За цією карткою Овнам важливо знайти баланс між емоціями і розумом, щоб не зробити непоправних помилок, пішовши на поводу сильних переживань.

Телець

Аркан «Мир» вказує на відмінний початок тижня, коли Тельці зможуть знайти своє місце під сонцем. Карта обіцяє успіхи, благополучне вирішення проблем і складних питань, а також налагодження відносин в діловому середовищі і особистому житті.

По карті «Повішений» Тельцям потрібно працювати над помилками і виправленням ситуації, що склалася. Аркан вказує на можливість вийти з глухого кута, якщо проявити старанність і чесно визнати вчинені промахи.

Карта «Імператор» вказує на те, що Тельці з успіхом впораються з будь-якими складними справами, якщо будуть об’єктивні і відповідальні. Карта вказує на допомогу з боку, від якої Тельцям не варто відмовлятися.

Близинюк

На початку тижня Близнюкам по карті «Помірність» вдасться пом’якшити розбіжності, прояснити ситуацію і знайти оптимальне рішення важливого завдання. Аркан обіцяє приємні зміни, якщо не гарячкувати і не діяти на поводу у емоцій.

По карті «Ієрофант» Близнюкам належить визначити першорядні цілі, відмовитися від обману і не знімати з себе відповідальність. Аркан говорить про благополучний результат загубленої справи, якщо не хитрувати.

Аркан «Смерть» говорить про сприятливі зміни. Близнюки відчують близькість нового життєвого етапу, наповненого новими можливостями, але перейти в нього важливо без вантажу минулого.

Рак

Аркан «Сила» закликає Раків почати тиждень активно і оптимістично. Карта описує приємні перспективи, якщо Раки направлять енергію в творче русло і не зупиняться під напором внутрішніх розбіжностей або сумнівів.

По карті «Правосуддя» Ракам належить «заплатити по рахунках». Аркан вказує на період, коли настає пора звітувати за свої дії, відповісти по справедливості і отримати заслужену нагороду. Заохочення це буде або осуд – буде залежати від вчинків недавнього минулого.

В кінці цього тижня травня по карті «Місяць» Ракам необхідно тримати емоції під контролем. Агресія або ревнощі, заздрість або зневіра не приведуть ні до чого хорошого – лише вкрадуть успіх, везіння і хороше самопочуття.

Лев

Аркан «Ієрофант» закликає Левів до відповідальності. На початку тижня деякі їхні плани можуть різко змінитися, і Леви повинні бути готові підлаштуватися під обставини, щоб не втрачати дорогоцінного часу.

«Вежа» в розкладі – карта, яка вказує на руйнування ілюзій. За цією карткою Левам не можна ховатися від відповідальності і боятися зробити крок у невідомість.

По карті «Місяць» Леви зможуть досягти успіху, якщо почнуть роботу над своїми страхами і сумнівами. Аркан закликає не вірити чуткам, перевіряти факти і покладатися на свою інтуїцію, щоб знайти вихід зі складної ситуації.

Діва

Аркан «Пустельник» вказує Дівам на можливість зануритися у внутрішній світ, привести почуття до рівноваги і знайти гармонію. За цією карткою початок тижня варто провести розмірено, щоб виключити промахи.

Карта «Вежа» вказує на завершення чергового життєвого етапу, коли Дівам важливо відмовитися від старих планів й ідей, щоб не топтатися на місці. Пора закрити двері минулого, щоб впустити в життя зміни.

В кінці тижня по карті «Імператриця» настає період зростання і розвитку. Аркан вказує на звільнення, коли Діви зможуть почати шлях до щастя, не побоюючись, що плани можуть бути зруйновані.

Терези

По карті «Зірка» Терези можуть почати тиждень без сумнівів і побоювань. Аркан вказує на вірно обраний шлях, коли немає причин для занепокоєння. Важливо лише не поспішати, щоб уникнути промахів.

«Сила» в розкладі – карта, яка закликає Терезів не зволікати. З цього Аркану шлях чистий, а значить, можна досягти нових успіхів, якщо налаштуватися на успіх і мислити позитивно.

По карті «Вежа» Терезам в кінці тижня належить перейти на новий етап, залишивши за спиною минуле. Аркан закликає не боятися змін, які все одно прийдуть у життя.

Скорпіон

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, і по ньому Скорпіони зможуть зробити ривок, що наближує до поставленої мети. За цією карткою немає причин сумніватися в собі – відповідальність та активна робота приведуть до перемоги.

По карті «Пустельник» Скорпіони зможуть поставити крапку в справах, розібратися в собі і вибудувати подальші плани. Аркан закликає відновити сили, привести почуття до рівноваги, і вже після приступати до відповідальної роботи.

Аркан «Сонце» означає безумовний успіх. За цією карткою йдуть проблеми, вирішуються розбіжності, і Скорпіони зможуть досягти нових перемог, якщо не будуть зволікати і сумніватися в своїх силах.

Стрілець

Аркан «Дурень» закликає Стрільців бути відповідальними. За цією карткою важливо дотримуватися обережності, щоб не зайти в глухий кут – легкість може бути оманливою, тому Стрільці повинні бути готові до рішучих дій.

По карті «Місяць» Стрільцям не можна довіряти чуткам і піддаватися на провокації. Аркан описує ситуацію, коли ні в чому не можна бути впевненими, якщо немає прямих доказів, а значить, потрібно проявити пильність, щоб не помилитися.

В кінці тижня по карті «Верховна жриця» Стрільцям необхідно задіяти інтуїцію і постаратися не поспішати. Позитивні зміни не змусять себе чекати, якщо Стрільці зможуть утриматися від поспішних рішень.

Козеріг

По карті «Смерть» на початку тижня Козерогам належить попрощатися з черговим життєвим етапом і підготуватися до змін. Вони будуть позитивними, якщо не чинити опір і на якийсь час покластися на долю.

Карта «Суд» вказує на завершення труднощів. В середині травневого тижня Козероги зможуть покінчити з неприємностями, звільнитися від стороннього впливу і взяти долю у свої руки. Головними супутниками успіхів для Козерогів стануть чесність і вміння судити неупереджено.

По карті «Диявол» Козерогам не можна потурати спокусам або бажанням залишити справи на догоду примхам. Аркан говорить про перевірку на міцність, коли Козерогам потрібно бути відповідальними, щоб уникнути неприємностей.

Водолій

Водоліям на початку тижня по карті «Повішений» не можна поспішати і покладатися на волю випадку. Аркан вказує на період, коли від кожного слова і дії буде залежати майбутнє, і щоб не зайти в глухий кут, потрібно бути уважними.

По карті «Вежа» Водоліям необхідно відмовитися про тих планів і ідей, які втратили актуальність. Аркан закликає без жалю закривати двері минулого, щоб не упустити приємних перспектив в сьогоденні.

Аркан «Смерть» завершує тиждень, закликаючи Водоліїв підготуватися до стрімких змін, які давно назрівали. Порада карти – не чинити опір тому, що відбувається, щоб не упустити нові можливості.

Риби

Аркан «Ієрофант» закликає Риб не відмовлятися від допомоги і не боятися говорити близьким про необхідну підтримку. Такий підхід допоможе Рибам вибрати вірний шлях і впоратися з наміченими справами.

Карта «Дурень» говорить про те, що Рибам в середині тижня можна розслаблятися. При уявному благополуччі можуть виникнути непередбачені ситуації, що вимагають швидкого реагування та вирішення.

В кінці тижня по карті «Суд» Риби зможуть звільнитися від проблем і перешкод на шляху, а також вирішити складні ситуації на свою користь. Порада Аркана – діяти чесно, щоб в майбутньому не витрачати час на усунення помилок.

You cannot copy content of this page