Таро-прогноз на жовтень: Осінь – час перепадів настрою і нудьги, які заважають активності і радості. Цей розклад допоможе заздалегідь дізнатися про майбутні події, щоб скласти план дій і досягти успіхів

Старші Аркан, за допомогою яких тарологи складають прогнози, точно описують ситуацію, однак для грамотного розуміння прогнозів важливо зіставляти попередження карт з реальним життям. Неспішний аналіз дозволить побачити загрози і перспективи, завдяки чому кожен зможе без зусиль прийти до успіхів.

Овен

Другий місяць осені почнеться для Овнів з випробувань на міцність. Аркан «Диявол» вказує на період, коли важливо дотримуватися обережності і довіряти інтуїції, щоб не стати заручниками емоцій і шкідливих звичок .

Аркан «Правосуддя» говорить про важливість дотримання правил. За цією картою Овнам не можна потурати слабкостям, інакше незабаром доведеться проводити роботу над помилками, віддаляючись від мети.

Карта «Дурень» в розкладі вказує Овнам на можливість змінити своє життя. З цього Аркану Овни вільні вибирати будь-який напрямок і з оптимізмом дивитися в майбутнє, не боячись нічого.

Телець

Аркан «Місяць» задає ритм на початок жовтня, і по цій карті Тельцям не можна вірити чуткам і боятися того, що невідомо. Карта обіцяє приємні зміни, якщо зібратися з силами і зробити крок вперед, довіряючи лише своєму серцю.

По карті «Закохані» Тельцям доведеться переглянути свої плани, а також зробити важливий вибір, який, можливо, позбавить малого, але дасть необхідне для подальшого розвитку. Рпорада Аркана – не поспішати, щоб в поспіху не упустити важливі деталі.

Карта «Помірність» закликає Тельців стримати запал, щоб завершити жовтень на позитивній ноті. З цього Аркану відсутність поспіху і суєти допоможе досягти бажаного результату і не забути про важливі дрібниці, з яких і складається щасливе майбутнє.

Близнюки

«Дурень» в розкладі для Близнюків – карта, яка вказує на несподіваний поворот долі. З цього Аркану Близнюкам буде надана можливість переграти, заново побудувати життя, спираючись на сьогодення, а не на минуле.

Аркан «Смерть» обіцяє Близнюкам період, коли потрібно відпустити все, що віджило, відкритися новому і без роздумів розширювати горизонти. За цією карткою не виникне перешкод, якщо Близнюки перестануть жаліти себе і налаштуватися на те, що випробування роблять сильніше і сміливіше.

По карті «Суд» Близнюки зможуть поставити крапку в складній справі і звільнитися від турбот, які заважали втіленню в життя планів й ідей. Також Аркан говорить про те, що період застою зміниться активністю, і Близнюків чекають зміни на краще.

Рак

Карта «Закохані» закликає Раків зосередитися на своєму житті, щоб прийняти вірне рішення, яке допоможе залучити позитивні зміни. Аркан вказує на необхідність вибору, який важливо зробити серцем, а не під впливом оточення.

Аркан «Верховна жриця» говорить про важливість передчуттів. Інтуїція допоможе приймати правильні рішення і вичікувати час, щоб точно виконати все, що було в планах, і досягти поставлених завдань.

«Сила» в розкладі – карта, яка вказує на готовність до боротьби. Ракам знадобиться мобілізувати сили, щоб з оптимізмом подивитися в майбутнє і без зусиль впоратися з тимчасовими труднощами.

Лев

Карта «Вежа» символізує розвал існуючого порядку життя. На початку жовтня Левам належить переглянути свої плани, щоб не гнатися за ілюзіями і не ставати заручниками своєї недалекоглядності.

По карті «Пустельник» у Левів буде можливість на час відсторонитися від справ, щоб розібратися в собі і без поспіху знайти відповіді на важливі питання. З цього Аркану важливо досягти внутрішньої гармонії, яка допоможе залучити в життя потрібні зміни.

Карта «Правосуддя» говорить про те, що всі вчинки Левів будуть оцінені справедливо. Це означає, що в кінці місяця представники Знака можуть отримати як нагороду, так і осуд, якщо діяли нечесно і йшли на поводу сьогохвилинних бажань.

Діва

По карті «Смерть» Діви повинні бути готові до того, щоб відпустити ситуацію. Аркан обіцяє зміни, і вони приведуть до кращого, якщо повірити в себе і свої сили. Перешкоди на шляху не повинні зупиняти, адже вони дані саме для того, щоб подолати страхи.

Карта «Закохані» говорить про необхідність вибору. Взаємодіючи з Арканом «Смерть», карта означає, що Дівам важливо йти за велінням серця, а не через примху оточення. Діви повинні бути готові до малих жертв, щоб отримати набагато більше згодом.

Завершує місяць карта «Сила», по якій у Дів відкриється нове дихання. Оптимізм і воля до перемоги допоможуть знайти вірний шлях і впоратися з будь-якими труднощами, які заважають особистому щастю і процвітання.

Терези

Аркан «Повішений» символізує тимчасове припинення справ, коли Терези зможуть подумати про насущні проблеми, повторити пройдене і знайти для себе правильні рішення про те, як чинити далі.

По карті «Імператриця» в середині жовтня Терезів чекає підйом, коли справи йдуть на лад, і перешкод на шляху до мети немає. Також карта говорить про те, що буде простіше налагодити сімейні відносини, забути про самотність і зустріти ту саму людину.

Карта «Суд» обіцяє зміни на роботі, завершення важкого періоду і активне зростання. З цього Аркану Терези зможуть поставити крапку в складній справі, залишити за спиною заздрісників і тих, хто намагався нашкодити словом чи ділом.

Скорпіон

По карті «Імператор» Скорпіони зможуть досягти нових висот у житті, знайти гармонію і розуміння в сім’ї. З цього Аркану чесність і неупередженість допоможуть Скорпіонам заробити хорошу репутацію і залучити в життя потрібні зміни.

«Мир» в розкладі – карта здобуття. По ній Скорпіони зможуть поставити крапку в складній справі, знайти гармонію із зовнішнім світом і розраховувати на нові позитивні події. Карта обіцяє успіх, якщо Скорпіони не будуть зволікати і відкладати справи в довгий ящик.

«Маг» – карта, що символізує спритність і вміння пристосовуватися до швидко мінливих обставин. По ній Скорпіони зможуть досягти нових висот у діловому середовищі, якщо перестануть діяти за шаблоном і навчаться використовувати будь-який шанс, наданий долею.

Стрілець

Карта «Колесо фортуни» говорить про те, що в житті Стрільців на початку місяця відбудуться події, які змінять їх світогляд. З цього Аркану сумніви і нерішучість можуть завести в глухий кут, тому Стрільцям не можна приймати поспішних рішень.

Аркан «Сила» повторює першу карту розкладу, і по ній Стрільці зможуть вибрати правильний напрям, який приведе до успіху. Оптимізм і готовність до боротьби за своє щастя стануть запорукою підкорення нових вершин.

По карті «Диявол» Стрільцям належить подолати випробування. А значить, тренувати силу волі. Перешкоди на шляху не повинні зламати дух, який допоможе вистояти під час труднощів.

Козеріг

Карта «Закохані» закликає Козерогів почати місяць з вибору подальшого шляху, який не можна відкласти на потім. Аркан говорить про те, що Козероги готові до нового етапу життя, але для цього важливо прийняти вольове рішення, слідуючи заклику серця.

Аркан «Маг» в роскладі – карта лідерства і рішучості. Козероги зможуть взяти контроль над обставинами і використовувати не тільки отримані навички, а й свою інтуїцію, щоб досягти важливої ​​мети.

Карта «Суд» закликає Козерогів відмовитися від помсти й інших руйнівних емоцій. Досягти успіхів і поставити крапку в складних питаннях Козероги зможуть, якщо перестануть спиратися на думку оточення.

Водолій

По карті «Верховна жриця» Водоліям не варто вриватися в жовтень активно. Аркан символізує успіхи лише в тому випадку, якщо представники Знака зможуть почекати, щоб помітити потрібний момент для рішучих дій.

Аркан «Суд» означає для Водоліїв можливість приступити до нових справ, отримати нагороду за докладені зусилля і досягти бажаної мети. За цією картою немає перешкод, а значить, середину жовтня можна сміливо присвятити втіленню в життя ідей.

Карта «Колісниця» віщує активність, і Водолії повинні бути готові до несподіваних подорожей. Це можуть бути відрядження, довгоочікувана відпустка, а також нові справи, які зажадають переміщень.

Риби

Карта «Зірка» вказує на приплив творчих сил, натхнення і готовність до втілення в життя нових ідей. Риби зможуть початок жовтень активно і повірити в те, що вибрали вірний шлях, що веде до нових успіхів.

По карті «Колісниця» Рибам не можна зволікати. У представників цього Знака є необхідні знання для того, щоб втілити в життя ідеї і без зусиль заслужити гарну репутацію.

Аркан «Закохані» завжди означає вибір, і для того, щоб його зробити, Рибам важливо слухати себе і своє серце. Шосте чуття не підведе, якщо довіряти внутрішньому голосу і не йти на поводу оточення.