fbpx

Таро-прогноз на жовтень: ознайомтеся з порадами аби другий місяць осені приніс лише позитивні зміни і став часом для нових успіхів і заслужених нагород

Овен

На початку жовтня Овнам важливо боротися з поганими звичками і всім тим, що заважає щасливому життю. Аркан «Диявол» вказує на випробування, пройшовши які, Овни зможуть звільнитися від будь-якого негативу, якщо будуть покладатися на кращі риси характеру.

По карті «Зірка» Овни можуть не переживати за результат започаткованих справ – все пройде без проблем, якщо зосередитися, не квапити події і не міняти тактику. Залучити успіх допоможе і програмування свідомості.

«Мир» в розкладі – карта, яка вказує на позитивне завершення жовтня. Аркан говорить про довгоочікувану перемогу, гармонії з собою і зовнішнім світом, а також знаходження свого місця під сонцем.

Телець

Карта «Правосуддя» відповідає за ясність і об’єктивність. По ній Тельцям важливо почати жовтень з чесних вчинків, щоб в майбутньому не мати справу з роботою над помилками. Аркан обіцяє успіхи, якщо підходити до вирішення нагальних питань з усією відповідальністю.

Аркан «Суд» говорить про те, що в середині місяця Тельці зможуть впоратися з важкими справами, поставити крапку в проектах, які тягнуться і набути впевненості . За цією картою можна покладатися на волю випадку: кувати залізо треба, поки воно гаряче.

«Зірка» в розкладі на кінець жовтня – карта, яка вказує на вірно обраний шлях або стратегію. Тельці можуть не сумніватися в тому, що діють вірно, а значить, можна сміливо займатися наміченими справами і покластися на долю.

Близнюки

Карта «Зірка» відкриває жовтень, вказуючи Близнюкам на швидке досягнення мети. З цього Аркану перешкод на шляху не буде, якщо з оптимізмом дивитися в майбутнє і не звертати з обраного шляху.

Аркан «Колісниця» вказує на період, коли Близнюки зможуть зробити ривок. За цією карткою можна зволікати, щоб не упустити перспективних можливостей, а також сумніватися: у Близнюків є необхідні знання, щоб впоратися з поставленими завданнями.

По карті «Суд» Близнюки в кінці місяця зможуть звільнитися від усього, що заважає на шляху до щастя. Це можуть бути справи з минулого, незакриті питання, а також застарілі ділові або романтичні стосунки.

Рак

Аркан «Правосуддя» закликає Раків почати місяць з боротьби. На шляху будуть зустрічатися спокуси або випробування, які важливо пройти з честю, щоб не зганьбити репутацію і не віддалитися від поставлених завдань.

По карті «Смерть» Ракам не варто переживати за майбутнє: Аркан вказує на перехідний період, коли потрібно очиститися від негативу, попрощатися з застарілими планами і підготуватися до прийдешніх змін.

В кінці жовтня по карті «Імператриця» Раки зможуть насолодитися кожним днем ​​свого життя. Аркан говорить про позитивний розвиток подій, налагодження стосунків і нові можливості, упускати які не має сенсу.

Лев

Леви на початку місяця зможуть побачити результати прикладених раніше зусиль. Аркан «Суд» говорить не тільки про позбавлення від проблем, а й про те, що настав час відповідати за вчинки недавнього минулого, а значить, результати будуть рівні виконаній роботі.

Аркан «Верховна жриця» закликає Левів до неквапливої ​​роботи і вдумливого аналізу. В середині місяця на перше місце вийде інтуїція, завдяки якій буде простіше орієнтуватися в подіях, що відбуваються і приймати правильні рішення.

Завершує жовтня карта «Повішений», по якій Левам належить на час ізолюватися від зовнішнього шуму. Така тактика допоможе знайти відповіді на складні питання, скорегувати плани і відмовитися від того, що більше не отримає розвитку.

Діва

Аркан «Імператриця» закликає Дів не зневірятися, якщо кінцева мета ще не досягнута. За цією картою перемога прийде в термін, а значить, можна заспокоїтися і продовжувати роботу над проектом або поставленим завданням.

«Зірка» в розкладі – карта, яка передвіщає позитивні зміни. Аркан символізує щасливий випадок, який приведе Дів до перемоги над будь-якими труднощами, якщо вони будуть залучати позитивні думки і налаштуватися на успіх.

Аркан «Пустельник» говорить про необхідність усамітнення. Діви в кінці жовтня зможуть відновити сили вдома або в санаторії, поміркувати про майбутнє, запланувати щось нове і скорегувати цілі.

Терези

По карті «Суд» Терези на початку місяця будуть пожинати плоди своєї роботи. Аркан вказує на благополучний результат подій, якщо не було обману і спроб схитрувати, тому Терези повинні бути готові не тільки до нагороди, а й до роботи над промахами.

В середині місяця Терези повинні бути гранично чесними і уважними. Карта «Правосуддя» говорить про те, що йти на угоди зі своєю совістю не вийде – відповідати доведеться за кожне слово і дію, тому так важливо залишатися зібраними і нести відповідальність.

«Колесо фортуни» в розкладі – карта непередбачених подій. З цього Аркану в кінці жовтня Терезів чекає ситуація, вплинути на яку з наскоку не вийде. До перемоги приведуть обдумані дії і розуміння всієї картини того, що відбувається.

Скорпіон

По карті «Колесо фортуни» Скорпіонів чекають непередбачені ситуації, в які краще не втручатися на перших порах. Навіть якщо здається, що все йде не за планом, варто почекати: пил осяде, і події розвиватимуться конкретним шляхом.

Карта «Маг» закликає Скорпіонів до активності. З цього Аркану прояв творчих здібностей піде на користь, як і нові ідеї, які знайдуть втілення в життя. Зволікати і боятися не можна – конкуренти не дрімають.

Аркан «Помірність» говорить про спокійне завершення місяця, коли Скорпіони зможуть розслабитися після напруженої роботи і спокійно зайнятися наміченими справами. Успіх не обійде стороною, якщо залишатися в гармонії з собою і навколишнім світом.

Стрілець

«Вежа» в розкладі на початок жовтня – карта, яка закликає відмовитися від витання в хмарах. Стрільці стоять на порозі нових відкриттів, і для того, щоб впустити в життя позитивні зміни, важливо об’єктивно оцінювати свої сили і працювати над будівництвом успішного майбутнього.

По карті «Ієрофант» в пріоритеті повинні бути чіткі плани. Стрільцям варто скласти списки завдань, щоб встигнути все в строк і не упустити важливих дрібниць, з яких будується майбутній успіх і покладена за зусилля нагорода.

Аркан «Верховна жриця» закликає Стрільців не зупинятися в розвитку і обов’язково практикуватися, щоб не тільки чути доводи розуму, а й вміти розрізняти внутрішній голос. Передчуття допоможуть знайти розуміння того, що відбувається і без зусиль досягати всього, що потрібно для щастя.

Козеріг

Карта «Імператриця» вказує на позитивний розвиток подій, проте Козерогам не варто поспішати. Недбале ставлення до обов’язків може призвести до проблем, тому так важливо залишатися вдумливими і врівноваженими.

Аркан «Зірка» служить дороговказом, і Козероги можуть спокійно займатися своїми справами, знаючи, що матимуть успіх. Секрет успіху простий: бути захопленими своєю справою і не звертати з обраного шляху.

По карті «Дурень» Козерогам не можна халатно ставитися до цих подій в їх житті. Уважність і спостережливість допоможуть не оступитися і не накликати на себе додаткових проблем.

Водолій

Аркан «Місяць» закликає Водоліїв почати місяць з роботи над собою. Внутрішні сумніви і страхи будуть заважати залученню щастя, а значить, від них потрібно позбутися якнайшвидше, щоб набути впевненості і гармонії.

По карті «Ієрофант» Водоліям доведеться обміркувати дії перед тим, як зробити перший крок назустріч до своєї мрії. Правильно розставлені пріоритети прискорять здійснення задуманого.

В кінці місяця по карті «Повішений» Водоліям не варто поспішати з рішеннями: деякі з планів можуть не збутися або здійснитися не так, як було задумано. Для залучення успіху Водоліям важливо усвідомлювати свої дії.

Риби

Аркан «Смерть» закликає Риб почати другий місяць осені активно і без жалю. Карта показує, що настала пора попрощатися з минулим, відмовитися від нездійсненних планів і поставити перед собою реальні завдання.

По карті «Імператриця» Риб чекають зміни, проте вони не наступлять в одну мить. Порада Аркана – набратися терпіння і не поспішати, щоб не злякати свою удачу і не зайти в глухий кут через поспішні дії.

Карта «Суд» означає успіх і прорив. З цього Аркану Риби зможуть поставити на місце своїх кривдників і обійти конкурентів, якщо не будуть зволікати. За цією карткою важливо діяти чесно, щоб не накликати на себе неприємностей.

You cannot copy content of this page