fbpx

Таро-прогноз: що приготував для вас тиждень з 20 по 26 травня

Старші Аркани у розкладі для Знаків Зодіаку вказують на події, які можуть відбутися. Це означає, що від вирішення конкретної людини, обставини можуть змінитися, тому важливо не поспішати з висновками та прорахувати ризики. Все це допоможе спритно обійти перешкоди на шляху до заповітної мети.

Експерти радять кожному зі Знаків Зодіаку не просто познайомитися з прогнозом, але і приміряти ситуацію на себе, щоб точно знати, які саме події описують старші Аркани.

Овен

«Імператриця» вказує Овнам на можливість спрямувати енергію в русло творчості, розвинути нові таланти та з їх допомогою підкорити недоступні раніше вершини. По цій карті Овни зможуть також розібратися зі справами, пов’язаними з будинком: почати або завершити ремонт, придбати необхідні речі, переїхати або купити житло.

Аркан «Суд» передбачає звільнення від проблем. Овни в середині тижня зможуть поставити крапку в спірній справі, відстояти свою правоту і позбутися від тяжкого вантажу. З цього Аркану в їх житті почнуть відбуватися зміни в кращу сторону, а неприємності залишаться за спиною.

По Аркану «Правосуддя» Овни зіткнуться з минулим, а також зможуть оцінити результати своїх рішень і дій. До тих, хто не робив помилок, незабаром прийде нагорода, а ті, хто вчинив нечесно, отримають по заслугах. Також карта справедливості попереджає Овнів про важливість поступати чесно, не намагаючись нажитися шляхом неправомірних дій.

Телець

«Правосуддя» вказує Тельцям на те, що за всі вчинки й слова треба нести відповідальність. Будь-яка дія має бути виваженою та об’єктивною, інакше в майбутньому не уникнути безлічі проблем і перешкод на шляху до щастя.

Аркан «Зірка» обіцяє Тельцям приємні новини та відсутність труднощів на шляху. По цій карті важливо лише не відволікатися від справ, щоб уникнути прикрих промахів, а також відмовитися від розголошення задумів, щоб вороги не змогли зашкодити.

Аркан «Дурень» попереджає Тельців про те, що вони можуть потрапити у непередбачену ситуацію, якщо не будуть уважно стежити за справами чи словами. По цій карті примарне затишшя може змінитися бурею, якщо виконувати завдання абияк.

Близнюки

По карті «Сила» на початку тижня Близнюкам доведеться впоратися зі своїми емоціями, щоб необдуманими словами чи діями не нашкодити власному майбутньому. Порада карти — впевнено йти до своєї мети, не забуваючи про чесність та справедливість.

Аркан «Вежа» вказує на необхідність попрощатися зі старими звичками. Близнюкам доведеться розсунути рамки, якими вони обмежують власний розвиток. По цій карті важливо зрозуміти, що минуле повинно залишитися позаду, а не ставати перешкодою на шляху до нових досягнень.

Головна порада карти «Імператор» полягає в тому, що Близнюкам потрібно критично ставитися до себе, а не до оточуючих, стежити за своєю поведінкою і не допускати негідних вчинків. З цього Аркану з’являється можливість налагодити всі сфери життя, якщо виключити марнославство.

Рак

По карті «Верховна жриця» Ракам важливо не тільки аналізувати події, але й уважно прислухатися до внутрішнього голосу. Завдяки інтуїції вони зможуть уникнути неприємностей, а також відмовитися від прийняття завідомо невірних рішень, що ведуть у глухий кут або віддаляють від поставленої мети.

Аркан «Імператор» вказує Ракам на можливість подолати труднощі як у діловому, так і в особистому житті. Поради цієї карти — йти своїм шляхом, тверезо оцінювати сили та не намагатися перекласти відповідальність на чужі плечі.

«Колесо фортуни» говорить Ракам про шанс, коли вони можуть щось змінити в планах, знайти спосіб прискорити виконання якихось справ або відмовитися від помилкової мети на користь чогось нового, що веде до поліпшення життя.

Лев

На початку тижня у Львів справи істотно сповільняться, судячи по карті «Повішений». Аркан вказує на важливість усунення чи запобігання помилок, які віддаляють від мети, а також закликає Львів до пильності. Це допоможе впоратися зі складними завданнями у відведений для цього термін.

«Луна» вказує на страхи та сумніви, які стають перешкодою. Левам важливо зробити важливий і відповідальний крок у невідомість, щоб зрозуміти, що саме чекає за поворотом. Зважитися на нього Левам допоможуть вправи, спрямовані на тренування сили волі.

По Аркану «Колісниця» наприкінці тижня Леви зможуть подолати всі перешкоди та підготуватися до змін. Вони обов’язково відбудуться, якщо вірити в краще і залучати бажане силою думки.

Діва

«Пустельник» обіцяє Дівам стабільність, якщо вони зможуть звільнитися від усього зайвого, залишити застарілі цілі та знайти час для роботи над помилками. По цій карті початок тижня — не найкращий час для ділових контактів та укладання домовленостей, які можуть не виправдати покладених на них очікувань.

Аркан «Смерть» символізує оновлення, яке відбувається з кожною людиною на певному етапі життя. По цій карті Діви зможуть звільнитися від минулого, яке тягне назад і що заважає розвитку, поставити перед собою нові завдання і цілі, відмовившись від усього, що перестало бути актуальним.

«Колісниця» обіцяє позитивні зміни. По цій карті Діви зможуть реалізувати свій потенціал, відкрити нові грані талантів, що допоможе швидко подолати труднощі та знайти вихід зі сформованої ситуації завдяки абсолютно новому підходу.

Терези

Терезам на початку тижня по карті «Луна» важливо подолати власні сумніви та зважитися на рішучий крок. Тільки так Терези зможуть впоратися з перешкодами, продовжити або почати шлях до нових завоювань і особистих успіхів.

«Дурень» вказує на щасливу випадковість, коли Терези зможуть зірвати куш, якщо будуть звертати увагу на дрібниці. Увага до того, що відбувається навколо, допоможе їм відкрити двері, що ведуть до щасливого життя.

Аркан «Повішений» говорить про тимчасові труднощі, які виникли з-за невірного вибору або необачних рішень. Їх важливо подолати, щоб продовжити шлях, а також винести для себе уроки. Вони допоможуть виключити подібні промахи в майбутньому.

Скорпіон

«Сила» вказує на період, коли Скорпіони в короткий термін можуть досягти цілей, знайти спосіб розвиватися в обраному напрямку і долати труднощі без особливих зусиль. Порада карти — вірити у свої сили та перестати слідувати стереотипам.

Аркан «Відлюдник» говорить Скорпіонам про важливість вирішення питань тут і зараз. З цього Аркану труднощі на шляху до добробуту виникають із-за нерішучості або справ, що тягнуться з минулого. У них важливо поставити крапку, щоб у життя приходили нові позитивні події.

Аркан «Помірність» обіцяє Скорпіонам позбавлення від труднощів, якщо вони будуть дотримуватися правила золотої середини, виключать поспіх і будуть приймати зважені рішення. По цій карті справи в основному просуваються неквапливо, але це дає можливість виключити помилки та промахи.

Стрілець

Аркан «Колесо фортуни» повідомляє Стрільцям про несподіваний поворот долі, до якого варто бути готовими. По цій карті відбуваються позитивні зміни, з’являється можливість впоратися з усім, що було обіцяно або заплановано.

Карта «Закохані» вказує на важливість прийняття рішень серцем. З цього Аркану Стрільці зможуть вибрати для себе прийнятний шлях, який пройдуть самостійно, покладаючись на інтуїтивні рішення.

«Пустельник» вказує на важливість на час зупинитися, вирішити необхідні питання і запастися внутрішніми резервами. З цього Аркану вдумливе заглиблення в себе допоможе зрозуміти, які саме кроки потрібно зробити, щоб уникнути неприємностей і проблем на шляху до добробуту.

Козеріг

«Імператриця» говорить про мудрість і відсутність поспіху. Козерогам на початку тижня не варто квапити події, які йдуть своєю чергою. Аналіз ситуації допоможе прийняти правильні рішення, позбутися від вантажу проблем і знайти спосіб досягти того, що було заплановано.

Аркан «Колісниця» вказує Козерогам на те, що вони зможуть без зволікання досягти цілей, якщо не будуть чекати зручного випадку. Карта говорить про необхідність активно брати участь у всьому, що відбувається в житті, щоб зрозуміти, який шлях приведе до успіху, і пройти по ньому.

Позитивний Аркан «Сонце» говорить про щасливий період життя, коли Козероги зможуть подолати сумніви, уникнути неприємностей і отримати добрі новини. По цій карті легко відбувається примирення сторін, тому Козероги зможуть поставити крапку в конфлікті або розбіжності як в особистому, так і в діловому житті.

Водолій

Аркан «Вежа» вказує Водоліям на можливість вийти з рамок, які стали тісними. Порада карти — не зупинятися і підкорювати нові цілі, не сумніватися у своїх силах і протистояти ліні, яка може стати причиною багатьох невдач.

Порада карти «Відлюдник» для Водоліїв — на час зупинити біг, заглибитися в себе і знайти відповіді на нагальні питання. Завдяки цьому Водолії зможуть проаналізувати минулі промахи та виключити появу подібних неприємних ситуацій в майбутньому.

Аркан «Закохані» завжди означає вибір, який належить зробити самостійно, покладаючись на інтуїцію. Не завжди карта вказує на особисті відносини, але часто — на важливість пожертвувати чимось заради подальшого добробуту.

Риби

Карта «Закохані» вказує Рибам на необхідність зробити відповідальний крок — прийняти важливе рішення, жертвуючи чимось для досягнення більшого. У питаннях про відносини карта не дає однозначного прогнозу — все залежить від вибору і рішень, але обіцяє удачу.

«Пустельник» закликає Риб до тимчасового припинення справ. Необхідна в житті пауза допоможе Рибам зібратися з думками, вирішити складні питання та знайти вірний шлях до успіху, своєчасно відмовившись від помилкових цілей.

«Сила» говорить про можливість впоратися з усіма труднощами разом, якщо до вихідних проявити твердість характеру і не піддаватися на провокації з боку. Критичне мислення та бажання досягти запланованого допоможе Рибам впоратися з будь-якими перешкодами.

You cannot copy content of this page