Таро-прогноз з 1 по 7 лютого: останній місяць зими наближає до довгоочікуваного тепла, проте багато хто відчуває апатію через холоди і відсутності сонячного світла

Овен

Початок лютого, судячи з карти «Смерть», буде для Овнів часом змін. Аркан закликає перейти на новий життєвий етап, залишивши в минулому провальні ідеї і застарілі плани. Настала пора розширювати межі і без жалю прощатися з усім, що застаріло.

Аркан «Імператор» говорить про силу волі і духу, які допоможуть Овнам впоратися з новими обов’язками і завоювати хорошу репутацію. Карта обіцяє поліпшення в діловому середовищі і можливість залучити фінансові потоки.

По карті «Зірка» Овни зможуть не сумніватися в тому, що рухаються в правильному напрямку. Аркан обіцяє успіх і щастя, якщо не зраджувати своїх ідеалів і не йти на поводу сьогохвилинних примх. Овни можуть не боятися за свої ідеї – їх вдасться втілити в життя.

Телець

Карта «Вежа» обіцяє Тельцям динамічний початок лютого. За нею зміни неминучі, і Тельцям немає сенсу опиратися тому, що відбувається. Тельці стоять на порозі нового етапу життя, який принесе щастя, якщо не боятися дивитися правді в очі.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про нові можливості, які важливо не упустити. Повторюючи першому Аркану розкладу, карта вказує на завершення одного циклу життя і початок іншого, а значить, Тельці стоять на порозі нових відкриттів.

Карта «Верховна жриця» закликає Тельців помічати деталі і довіряти передчуттям, щоб не упустити перспективних можливостей і не зробити необачних кроків, які можуть віддалить від мети.

Близнюки

Аркан «Суд» відкриває лютий, і по цій карті Близнюки зможуть залишити за спиною проблеми і неприємності. З цього Аркану сміливість і чесність допоможуть Близнюкам впоратися з будь-якими труднощами, а активність і цілеспрямованість не дадуть опустити руки.

«Повішений» в розкладі – карта, яка вказує Близнюкам на період, коли одна із задуманих справ не буде просуватися. Порада карти – направити сили на вирішення першочергових питань, щоб не втрачати часу дарма.

По карті «Помірність» Близнюків чекають спокуси і авантюри, яким не можна піддаватися. Щоб досягти успіху, Близнюкам важливо буде знайти компроміс між бажаннями і обов’язками. Така тактика буде успішною і не дасть оступитися в кроці від мети.

Рак

Аркан «Повішений» дає зрозуміти, що в житті Раків назріває криза, яку необхідно пережити. Увага до знаків долі дозволить Ракам уникнути прикрих промахів і не стати заручниками власної недалекоглядності.

По карті «Дурень» Раків чекають несподівані новини і сюрпризи. Аркан закликає не відмовлятися від того, що готове увірватися в життя, інакше удача обійде їх стороною, а нові перспективи дістануться більш впевненим.

По карті «Помірність» Раків чекає боротьба зі спокусами, і їм потрібно тримати себе в руках, відмовлятися від авантюрних справ або сьогохвилинних поривів. Мудрість і відсутність поспіху не дадуть помилитися у прийнятті серйозних рішень.

Лев

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка закликає почати лютий із чесних вчинків, щоб в майбутньому не витрачати часу на роботу над помилками. Аркан обіцяє успіхи, якщо йти обраним шляхом і чесно боротися за щасливе майбутнє.

Карта «Мир» уособлює внутрішню рівновагу і удачу. По ній Леви зможуть прийти до довгоочікуваної мети, досягти взаєморозуміння в діловому середовищі і з близькими, а також знайти своє місце під сонцем.

Аркан «Вежа» символізує кризу, яка покликана розставити все по місцях. За цією карткою відбуваються неминучі зміни, які допомагають позбутися від сумнівів, побачити, що відбувається навколо, і вибрати правильний напрям. Левам по цій карті важливо не сховатися від того, що відбувається в ілюзорному замку з піску.

Діва

Аркан «Дурень» відкриває лютий, і по цій карті Діви повинні бути готові до непередбачуваних подій. Сумніви можуть поставити в глухий кут, і Дівам важливо залишатися спокійними і впевненими, щоб не зробити необачних кроків.

Карта «Колісниця» закликає Дів твердо стояти на ногах і направляти сили на досягнення того, що було заплановано. З цього Аркану цілі досягаються без особливих затримок і проблем, якщо є тверда впевненість і бажання йти до кінця.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає Дів зосередитися. У представників Знака є вірне рішення, і для того, щоб не зраджувати своїм планам і цілям, потрібно на час віддалитися від справ, щоб набратися сил і поставити крапку у важливій справі.

Терези

По карті «Вежа» життя Терезів зазнаватиме змін, які можуть здатися жорстокими і нераціональними. Терезам не варто лякатися, адже з плином часу стане зрозуміло, що події розвиваються за вірним сценарієм і обіцяють позитивні зміни.

Карта «Дурень» з’являється в розкладі, щоб вказати на ті аспекти, які Терези залишили без уваги. Порада карти – помічати деталі, щоб події, що відбуваються за спиною, не застали зненацька і не стали причиною прикрих промахів.

Аркан «Верховна жриця» говорить про те, наскільки важливо помічати кожну деталь, щоб успішно завершити всі поточні справи, а також реалізувати свої ідеї і задумки. За цією карткою Терезів чекає успіх, якщо не поспішати і продумувати кожен крок.

Скорпіон

«Колісниця» в розкладі – карта, яка закликає Скорпіонів не зволікати. Мета або мрія будуть досягнуті в найкоротший термін, якщо не пасувати перед тим, що відбувається і вірити в те, що сил вистачить для подолання тимчасових труднощів.

Аркан «Маг» говорить про публічні успіхи. За цією карткою Скорпіони можуть досягти слави і популярності, якщо залишать спроби покрасуватися перед оточенням, не роблячи крім цього ніяких дій.

Карта «Помірність» закликає не тільки звертати увагу на свої потреби, а й дбати про оточуючих людей. Егоїстичність призведе до неприємностей, а самозамилування не тільки віддалить від мети, але і буде не кращим чином впливати на репутацію.

Стрілець

Карта «Зірка» обіцяє Стрільцям спокійний початок лютого. По ній немає перешкод, а значить, можна впевнено просуватися до мети, не забуваючи уважно стежити за подіями, що відбуваються.

По карті «Сила» Стрільцям важливо спиратися на свої навички і знання, а також не боятися відповідальності. Аркан закликає знайти в собі мужність, щоб зустріти неприємності з високо піднятою головою і не боятися діяти активно.

«Вежа» в розкладі – карта, яка закликає не відмовлятися від майбутніх змін. По ній Стрільці будуть на порозі нових відкриттів, які приведуть до кращого життя. З цього Аркану руйнуються колишні стереотипи, завершуються справи, поступаючись місцем новим подвигам і діям.

Козеріг

Аркан «Повішений» закликає Козерогів зупинитися, щоб ще раз скоригувати плани. Не виключено, що в них закралася помилка, через яку Козероги можуть вибрати невірний шлях, який віддаляє від поставленої мети.

Карта «Маг» говорить про те, що Козероги можуть сміливо братися за масштабні проекти, керувати командною роботою, яка принесе задоволення і матеріальний прибуток. З цього Аркану нововведення покращать життя, і від них не варто відмовлятися.

Аркан «Імператриця» в розкладі символізує боротьбу за щастя. Успіх прийде до Козерогів, якщо вони будуть не тільки дбати про своє благополуччя, а й приділять увагу потребам колег і близьких.

Водолій

Аркан «Колесо фортуни» попереджає про зміни, які Водолії будуть не в силах запобігти. За цією карткою очікується активність і рух вперед, тому важливо заспокоїтися і довіритися долі.

Карта «Вежа» говорить про неминучість змін. Аркан означає, що в житті пора щось змінювати, інакше успіх не прийде. Водоліям потрібно зосередитися на реальних подіях.

Карта «Помірність» обіцяє успіх в тому випадку, якщо Водолії залишаться спокійними в критичних ситуаціях і не будуть приймати рішення під впливом емоцій. Розміреність і впевненість допоможуть швидко прийти до поставленої мети.

Риби

Карта «Суд» сповіщає про те, що Риби рухаються в правильному напрямку. За цією карткою важливо продовжувати розпочату справу, щоб довести її до логічного завершення. Чесність в боротьбі за добробут буде в пріоритеті.

Аркан «Повішений» попереджає про те, що витання в хмарах і небажання помічати зміни, що відбуваються чреваті плачевними наслідками. Рибам належить проаналізувати ситуацію, а не намагатися сховатися в світі ілюзій.

Карта «Диявол» вказує на пороки або погані пристрасті, від яких варто звільнитися найближчим часом. Тренування сили волі дозволить Рибам зійти зі шляху, що веде до саморуйнування, і почати новий шлях, наповнений змістом і радістю.