fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз з 12 по 18 жовтня: цього тижня підказки старших Арканов не тільки відкривають завісу таємниці над майбутнім, але і допомагають приймати правильні рішення в сьогоденні

Тарологи рекомендують заздалегідь дізнатися про те, які події можуть відбутися в найближчі сім днів, а також отримати можливість керувати власною долею.

Овен

Аркан «Вежа» обіцяє Овнам зміни, які почнуться на початку жовтневого тижні. За цією карткою Овнам доведеться поміняти світогляд, відмовитися від ілюзій і переглянути плани на найближчий час, щоб не витрачати сили на те, що вже застаріло і не має значення.

По карті «Диявол» Овнам не можна забувати про обережність. Перепади настрою можуть стати причиною конфліктів і неприємностей, а значить, не можна потурати миттєвим примхам і діяти зопалу, не перевіривши інформації.

Карта «Повішений» говорить Овнам про можливість виправити помилки і неточності. У вихідні дні Овни зможуть ще раз переглянути плани, щоб в майбутньому не витрачати час на марну роботу і переробки.

Телець

Аркан «Мир» обіцяє Тельцям гармонійний початок тижня. За цією карткою проблеми закінчуються, і Тельці зможуть без зусиль подолати будь-які складнощі на шляху до особистого щастя і процвітання.

«Дурень» в розкладі – карта несподіванок. По ній події не піддаються контролю, і Тельцям в середині тижня належить довіритися долі. Через деякий час стане зрозуміла причина того, що відбувається, і ситуацію вдасться взяти під свій контроль.

По карті «Іерофант» Тельцям варто дотримуватися правил, щоб не оступитися і не стати жертвами обставин, що склалися. Аркан говорить про те, що мудрість і зважені рішення дозволять Тельцям впоратися з будь-якою роботою і не упустити приємних перспектив.

Близнюки

По карті «Дурень» Близнюкам не варто боятися. Аркан говорить про те, що сміливість і увага до деталей будуть винагороджені, і Близнюки зможуть досягти успіхів, якщо перестануть зволікати і сумніватися.

Карта «Верховна жриця» вказує Близнюкам на ситуацію, коли від них буде потрібно витримка. З цього Аркану довіра передчуттям вбереже Близнюків від промахів і неприємностей як на роботі, так і в особистих відносинах.

Карта «Смерть» говорить про те, що в кінці тижня Близнюків очікує новий життєвий етап. З цього Аркану час поставити крапку в деяких справах, щоб не позбавляти себе можливості почати щось нове і цікаве.

Рак

Аркан «Помірність» в розкладі – це порада дотримуватися «золотої середини». Ракам з цього Аркану потрібно стримувати емоції і прагнути до внутрішньої рівноваги0. Набуття гармонії поліпшить самопочуття і настрій, а також допоможе знайти вихід з важкої ситуації.

Аркан «Маг» говорить про те, що Раки зможуть досягти нових успіхів і вершин, якщо візьмуть ініціативу в свої руки. Тому не000 можна ховатися в тіні оточення, інакше Раки можуть позбутися перспективних можливостей.

Аркан «Диявол» служить застереженням. За цією карткою Раки можуть стати заручниками власної недалекоглядності, якщо будуть потурати миттєвим примхам. Аркан обіцяє успіхи лише в тому випадку, якщо бути обережними і не піддаватися на провокації.

Лев

Карта «Пустельник» символізує для Левів тимчасову ізоляцію. З цього Аркану з’являється можливість виправити минулі помилки, усамітнитися і відновити сили, поміркувати про майбутнє і скласти план дій.

Аркан «Місяць» вказує на подолання страхів, які заважають втілити в життя давні плани. Карта говорить про те, що перший крок буде найголовнішим випробуванням, і його потрібно зробити, якщо Леви не хочуть і далі «блукати в пітьмі».

«Закохані» – карта вибору, який Левам належить зробити самостійно. Рішення, що приймаються без поспіху, будуть найвірнішими, якщо до того ж слухати своє серце і не йти на поводу порадників.

Діва

Аркан «Маг» обіцяє Дівам дуже добрий початок тижня, коли вони вільні вибирати будь-який напрямок. За цією карткою успіх приходить до тих, хто вміє не тільки старанно працювати, але і підлаштовуватися під обставини, з легкістю змінюючи плани.

Карта «Ієрофант» в розкладі символізує шлях чесноти і чесності. За нею Діви зможуть прийти до перемоги, якщо будуть проводити неупереджену політику щодо всього, що відбувається навколо, і присвятять час дійсно важливих справ, не відволікаючись на дрібниці.

«Помірність» – карта, яка закликає Дів на вихідних відмовитися від імпульсивних рішень. Дотримуючись золотої середини, Діви зможуть прийти до довгоочікуваної мети в рази швидше.

Терези

По карті «Імператор» Терези зможуть почати тиждень з нових перемог. Аркан обіцяє удачу в діловому середовищі, але для цього Терезам важливо зберегти хорошу репутацію і діяти обдумано, щоб не оступитися.

Аркан «Верховна жриця» вказує Терезам на те, що в середині тижня можна поспішати. Відповідальність і вміння використовувати інтуїцію допоможуть впоратися з тимчасовими труднощами і залучити в життя позитивні зміни.

Карта «Правосуддя» нагадує Терезам про важливість обмірковування кожного кроку. За цією карткою за кожен вчинок Терези будуть або винагороджені, або покарані. Порада Аркана – діяти чесно, щоб не займатися роботою над помилками.

Скорпіон

Карта «Повішений» вказує Скорпіонам на тимчасове припинення всіх справ, яка не повинна лякати або бентежити. За цією карткою в життя приходять зміни, і для того, щоб вони були на краще, Скорпіонам доведеться потренувати витримку.

«Колісниця» в розкладі – карта дії. По ній Скорпіонам не можна роздумувати і зволікати. Активність і бажання боротися за своє благополуччя допоможуть швидко впоратися з роботою і незабаром отримати першу винагороду.

Карта «Ієрофант» символізує мудрість і наполегливість. По ній Скорпіони зможуть домогтися справедливості і поставити на місце кривдників, якщо будуть діяти по совісті і не стануть йти на поводу руйнівних емоцій.

Стрілець

По карті «Пустельник» Стрільці на початку тижня повинні привести почуття до гармонії, щоб не стати заручниками власної необачності. Аркан говорить про час, коли перед рішучим ривком потрібно налаштуватися емоційно, щоб уникнути невірних рішень.

«Закохані» в розкладі – карта належного вибору, який допоможе Стрільцям стати успішніше і залучити в життя позитивні зміни. Порада карти – не поспішати і оцінити обстановку, щоб не зайти в глухий кут.

Аркан «Смерть» говорить про закономірні зміни, які відбудуться у вихідні. За цією карткою Стрільці зможуть підвести риску, залишити за спиною минуле і стати на порозі нових відкриттів.

Козеріг

Аркан «Пустельник» говорить про необхідність «пригальмувати», щоб ще раз оцінити сили, які знадобляться для запланованих справ. Карта каже про сприятливий час, коли з’являється можливість виключити помилки і знайти шлях до щастя.

Карта «Сонце» символізує перемогу і нагороду за докладені раніше зусилля. В середині тижня у Козерогів буде вибір: вирушити на нетривалий відпочинок або почати нову справу, яка незабаром принесе хороші дивіденди.

«Вежа» в розкладі – це руйнування і творення одночасно. Козерогам варто прийняти той факт, що все виконати неможливо. Їм потрібно визначитися з конкретною метою, щоб «викластися по повній» і насолодитися черговою перемогою.

Водолій

Карта «Імператриця» символізує не тільки жіноче начало, а й справжню мудрість, притаманну людям, здатним на визнання помилок і прагнення їх виправити. Водоліям по цій карті належить знайти особистий шлях до щастя, спираючись на свої кращі риси.

«Місяць» у розкладі – карта, по якій Водоліям доведеться вступити в боротьбу зі своїми страхами і побоюваннями. З цього Аркану блукання в темряві не призведе до потрібного результату, а значить, настала пора, коли потрібна сміливість, щоб зробити перший крок до щастя.

Аркан «Суд» говорить про можливість залишити минуле позаду, вирішивши суперечливі питання і виправивши помилки. Успіх чекає на тих, хто в кінці тижня завершить розпочате і накопичить сили для рішучого ривка.

Риби

Карта «Імператриця» вказує на необхідність згадати про свої бажання і не баритися з їх втіленням в життя. Цей Аркан закликає Риб до гармонії, що важливо для душевної рівноваги і налагодження відносин з близькими родичами.

По карті «Повішений» Риби можуть зайти в глухий кут, якщо не стануть прислухатися до доводів розуму. З цього Аркану прийняття рішень має бути обдуманим, інакше Риби ризикують своєю репутацією.

Аркан «Маг» обіцяє Рибам успіхи в тій сфері життя, яку вони вибрали пріоритетною. За цією карткою з’являється можливість досягти нових висот у кар’єрі, налагодити особисте життя, розібратися з фінансовим труднощами.

You cannot copy content of this page