fbpx

Таро-прогноз з 13 по 19 грудня: тиждень буде щедрим на події, які можуть призвести до колосальних змін у житті

Овен

Тиждень починається з карти «Відлюдник», мета якої — закликати Овнів до обережності. Перш, ніж активно діяти, необхідно скоригувати плани і усунути недоліки, і тоді успіх не забариться.

По карті «Вежа» Овнам належить змінити світогляд і відмовитися від усього, що заважає просуванню. По Аркану колишні стереотипи вже не актуальні, і настає пора змін, які обов’язково приведуть до щастя.

Наприкінці грудневого тижня за картою «Колісниця» Овни зможуть зробити рішучий крок, залучити удачу та просунутися у запланованих справах. Потрібно діяти рішуче, але не забувати про обережність та не брати на себе непосильні зобов’язання.

Телець

Аркан «Правосуддя» закликає Тельців у всьому покладатися на чесність і не дурити себе та оточення. Непідкупність та неупередженість допоможуть провести тиждень вдало та отримати нагороду за чесну роботу.

“Дурень” у розкладі – карта щасливих змін, для яких Тельцям доведеться піти на розумний ризик. Події розвиватимуться стрімко, і до них потрібно підлаштуватися, щоб залучити щастя.

Аркан «Смерть» символізує перехідний етап, коли настав час попрощатися зі старими планами. По цій карті Тільцям потрібно звільнити місце для нового, і щоб у життя прийшли добрі події, важливо відмовитись від усього, що втратило актуальність.

Близнюки

Аркан “Мир” відкриває тиждень, вказуючи Близнюкам на швидке досягнення мети. По цій карті немає перешкод на шляху, а отже, можна сміливо займатися запланованими справами. Гармонія у всьому допоможе досягти нових успіхів.

По карті «Імператор» Близнюки зможуть здобути хорошу репутацію завдяки активній роботі та прийняттю мудрих рішень. Порада картки – підходити до вирішення питань без поспіху і використовувати накопичені знання собі на благо.

Аркан «Місяць» символізує таємниці та загадки, які можуть як допомогти, так і нашкодити. Близнюкам важливо довіряти своїй інтуїції, а не покладатися на чутки та домисли, які заведуть у глухий кут.

Рак

Карта «Сонце» є однією з найпозитивніших у колоді Таро. По ній Раки зможуть досягти успіхів, завершити складні справи та насолодитися перемогою. Розділити радість можна з близькими, влаштувавши вечірку.

Аркан «Поміркованість» закликає не поспішати та зважувати кожне рішення. Раки зможуть набути успіху, якщо працюватимуть обережно, відмовляючись від потурання руйнівним емоціям і не йдучи на поводу забаганок.

Карта «Імператор» вказує на прорив у справах, коли Раки завдяки прийняттю відповідальних рішень зможуть не лише отримати відмінну репутацію, а й розширити бізнес, а також залучити фінансове благополуччя.

Лев

Леви на початку тижня зможуть знайти порозуміння як із близькими, так і з діловими партнерами. Аркан «Ієрофант» символізує чесність та вміння домовлятися, пошук компромісів та можливість набуття нового досвіду.

Аркан «Сонце» говорить про те, що у житті Левів відбуватимуться позитивні зміни. По цій карті немає причин для хвилювання, і можна сміливо втілювати в життя проекти, не боячись оступитися чи помилитися.

Аркан «Смерть» говорить про перетворення, коли Леви зможуть змінитися внутрішньо, попрощатися зі старими проблемами і поставити крапку в справах, що тягнуться з минулого. Карта описує ситуацію, коли потрібно зважитися на зміни, щоб не зупинятися у розвитку.

Діва

По карті «Зірка» Діви зможуть повною мірою довіритись інтуїції та йти вперед, покладаючись на передчуття. Аркан говорить про те, що успіх не за горами, і досягти його не важко, якщо налаштуватися на оптимізм і не згортати з обраного шляху.

За картою «Суд» Діви зможуть звільнитися від проблем та турбот. Рішучі та обдумані дії допоможуть поставити крапку та відстояти свою думку, а також заробити чудову репутацію та отримати нагороду.

Аркан «Дурень» обіцяє Дівам зміни. По цій карті важливо не боятися невідомості та бути відкритими до нових подій, щоб не проґавити подарунків долі. Діви стоять на порозі нових відкриттів і кінець року принесе багато приємних новин.

Терези

На початку тижня по карті «Відлюдник» Терезам належить відійти від справ і зосередитися на своєму внутрішньому світі. Привівши почуття та емоції в рівновагу, буде простіше впоратися зі справами та розпочати новий тиждень із позитиву.

Аркан «Диявол» попереджає про невдачі, якщо Терези потуратимуть примхам. По цій карті важливо зберігати самовладання та залишатися чесними. У такому разі протистояти спокусам буде значно легше.

«Поміркованість» у розкладі — карта, що закликає Терезів сповільнитися і не поспішати. Гармонійна атмосфера та спокій допоможуть прийняти правильні рішення та не помилитися під час виконання важливих завдань.

Скорпіон

Аркан «Правосуддя» закликає Скорпіонів розпочати тиждень із чесної роботи. Все, що відбувається зараз, луною відбиватиметься в майбутньому, і помилки пізніше вимагатимуть пильної уваги, а також витрат сил.

Аркан «Закохані» говорить про необхідність вибору, який підніме Скорпіонів на новий рівень успіху. По цій карті не можна поспішати, щоб не розчаруватися в майбутньому і не йти шляхом, обраним помилково.

По карті «Сила» Скорпіонам будуть під силу будь-які труднощі. Активність і енергійність разом із оптимістичним настроєм зарядять на успіх, і Скорпіони зможуть досягти нових вершин, отримуючи не тільки задоволення від роботи, а й гарний заробіток.

Стрілець

Карта «Помірність» вказує Стрільцям на необхідність дотримуватися норм і не брати на себе зайвий вантаж, який може призвести як до невдач, так і відпливу життєвих сил. Поміркованість у всьому призведе до нових успіхів.

По карті «Вежа» Стрільців чекають грандіозні зміни, пов’язані зі зміною світогляду та новими планами. Згідно Аркану важливо залишити колишні ідеали, щоб продовжувати розвиток.

«Диявол» у розкладі — карта, що закликає Стрільців відмовитися від потурання поганим уподобанням. Обережність та увага до деталей допоможуть знайти вихід зі складного становища або вирішити важливе завдання.

Козеріг

Для Козерогів ключем до нових успіхів буде дотримання рівноваги. Карта «Помірність» закликає відмовитися від поспіху та різкої зміни планів. Завершити розпочате буде простіше, якщо поринути у роботу і не відмовлятися від запропонованої допомоги.

Аркан «Закохані» говорить про те, що життя незмінно змінюється, і щоб зміни були на краще, потрібно зробити правильний вибір. Козероги зможуть ухвалити самостійне рішення, яке призведе до нових успіхів.

За картою «Самітник» у Козерогів буде час для того, щоб поміркувати та скоригувати плани на найближчий час. Аркан закликає зосередитися на своєму житті, щоб позбавитися всього, що заважає щастю і забирає позитивну енергію.

Водолій

Аркан «Маг» символізує чудовий початок тижня, коли Водолії зможуть наважитися на нові експерименти. По цій карті важливо зберігати оптимізм і слідувати за мрією, не боячись змінюватись і розвиватися всебічно.

Аркан «Місяць» описує сумніви та страх, які заважатимуть розвитку. Водоліям доведеться попрацювати над собою, щоб безпричинне занепокоєння не стало каменем спотикання для подальшого розвитку.

По карті «Відлюдник» Водоліям варто взяти паузу, щоб зібратися з думками і остаточно впоратися з тривогами, які ставали на заваді. Аркан вказує на можливість стати сильнішим і зосередитись на справах, якщо працювати над собою.

Риби

«Повішений» у розкладі — карта, яка закликає Риб призупинити справи та перейти на інші завдання. Невеликі перешкоди не повинні заважати розвитку, тому важливо змінювати плани або шукати обхідні шляхи.

За картою «Сила» Риби зможуть подолати тимчасові труднощі чи перешкоди. Сила волі, оптимістичний настрій та бажання досягти нових успіхів допоможуть стати єдиним цілим із самими собою.

Аркан «Смерть» говорить про значні зміни, які неминуче увірвуться у життя Риб. Їх неможливо запобігти, а отже, потрібно підлаштуватися та винести корисні уроки, які допоможуть у майбутньому.

You cannot copy content of this page