fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз з 15 по 21 червня: що підготував для кожного з вас прийдешній тиждень

Старші Аркан Таро слід тлумачити, виходячи з реалій життя і пам’ятаючи просте правило: кожна карта може по-новому заграти в розкладах для різних людей. Поради не варто сприймати буквально або як заклик до дії. Кожен Аркан лише вказує на можливі події, які можна змінити, якщо вчасно звернути з шляху або відмовитися від частини своїх планів. Астрологи рекомендують вивчити розклади і спланувати тиждень таким чином, щоб успіх сам йшов в руки.

Овен

По карті «Колісниця» Овнів чекає активний початок тижня. Аркан вказує на успіхи в тому випадку, якщо Овни не стануть зволікати і докладуть усіх зусиль для залучення в життя благополуччя і процвітання.

«Місяць» у розкладі говорить про невпевненість і сумніви. В середині тижня Овнам доведеться зрозуміти причину такого стану і знайти спосіб впоратися з нервозністю. Аркан найчастіше вказує на необгрунтовані страхи, які на перевірку виявляються безпідставними.

Карта «Іерофант» обіцяє Овнам нові знайомства і кориснізв’язки, а також заступників, здатних допомогти у вирішенні складних питань або проблем. З цього Аркану кінець тижня пройде успішно, якщо грамотно розставити пріоритети.

Телець

Згідно з картою «Повішений», Тельцям не варто починати тиждень з спроб щось змінити. Аркан вказує на проблеми, які не вийде усунути, якщо не знайти причину, інакше час буде витрачено даремно.

Аркан «Помірність» в розкладі віщує успіх. За цією карткою Тельцям варто провести середину тижня в розміреному темпі, щоб не упустити знаки, що вказують шлях до благополуччя.

Карта «Мир» говорить про прекрасне завершення тижня: проблеми вирішаться і не буде перешкод на шляху до наміченої мети. З цього Аркану Тельці зможуть також знайти необхідний компроміс і залишити розбіжності за спиною.

Близнюки

Аркан «Імператор» обіцяє Близнюкам перспективне початок тижня. За цією карткою є можливість як піднятися по кар’єрних сходах, так і заслужити авторитет. Близнюкам важливо дотримуватися правила і навчитися знаходити компромісні рішення.

Карта «Смерть» повідомляє про неминучі зміни. Близнюкам в середині червневого тижня належить попрощатися з планами, такими, що втратили актуальність. Також у них з’явиться можливість розірвати відносини з тими, хто намагається жити за чужий рахунок і маніпулювати.

«Сила» в розкладі на кінець тижня – карта говорить про готовності до боротьби. Оптимістичний настрій і бажання наблизитися до бажаної мети дозволять Близнюкам швидко зорієнтуватися і вибрати найкоротший шлях до особистої перемоги.

Рак

Аркан «Імператриця» віщує Ракам початок тижня. За цією карткою важливо прислухатися до своєї інтуїції, яка допоможе прийняти вірне рішення і не оступитися, піддавшись на провокації.

Карта «Сонце» обіцяє успіх: Раки в середині тижня зможуть як завершити складні справи, так і почати щось нове і цікаве. Позитивна карта вказує на відсутність перешкод і на період, коли успіх сам йде в руки.

Карта «Маг» говорить про необхідність наполегливо і рішуче домагатися поставлених цілей. За цією карткою Раки зможуть не тільки досягти успіху на обраному терені, але і заробити хорошу репутацію.

Лев

По карті «Смерть» Левам на початку тижня варто змиритися з тим, що черговий життєвий етап добігає кінця. Зміни неминучі і Левам не варто засмучуватися з приводу віджилого минулого. Настає пора закладати фундамент для нових перемог і звершень.

«Ієрофант» в розкладі – карта, яка вказує Левам на необхідність розставити пріоритети перед початком роботи. Добре складений план дозволить уникнути тяганини і присвятити час дійсно важливим речам.

В кінці тижня Левам потрібно проявити розумну обережність. Аркан «Диявол» вказує на небезпеку і неприємності, які можуть статися в тому випадку, якщо Леви будуть потурати своїм шкідливим звичкам.

Діва

Карта «Суд» вказує Дівам на можливість відстояти своє право на спокійне життя. Аркан говорить про важливість прийняття виважених рішень і протистояння натиску з боку.

Карта «Імператриця» означає в розкладі мудрість і зростання. За нею Діви зможуть домогтися успіхів, якщо перестануть поспішати і хапатися за всі справи разом. Розміреність і увага до деталей дозволять швидко завершити все, що було в планах.

Аркан «Мир» говорить про гармонійне завершенні тижні, коли перешкоди зникають і життя грає новими фарбами. Порада карти – чинити по совісті і не відмовляти в допомозі тим, хто її дійсно потребує.

Терези

Карта «Правосуддя» відкриває тиждень і обіцяє Терезам успіх, але лише в тому випадку, якщо їх вчинки будуть справедливими. У разі промахів Терезам доведеться проводити роботу над помилками, а значить, потрібно бути пильними і не спокушатися можливістю схалтурить.

Аркан «Закохані» завжди позначає вибір, але не завжди він буває простий. Терезам в середині тижня доведеться зважити всі плюси і мінуси, щоб обійтися малими втратами і отримати набагато більше.

«Сонце» символізує перемогу і успіхи, і з цього Аркану Терези зможуть завершити тиждень на позитивній ноті. Карта каже про удачу, яка буде супроводжувати на кожному кроці, а значить, за вихідні дні можна встигнути більше, ніж за цілий тиждень.

Скорпіон

На початку тижня по карті «Ієрофант» Скорпіонам доведеться не відразу рватися в бій, а спершу розставити пріоритети. Планування допоможе швидко розібратися з поточними справами і не витрачати час на малозначні завдання.

«Вежа» в розкладі – карта неминучих змін. По ній Скорпіонам доведеться зіткнутися з проблемами, що виникають через переоцінку своїх сил. Порада картки – не витати в хмарах і раціонально підходити до вирішення виникаючих питань.

Аркан «Колісниця» говорить про винахідливості і підприємливість, які допоможуть Скорпіонам залучити в життя позитивні зміни. Рішучість і відмова від прокрастинації дозволять швидко розібратися з нагальними проблемами і прийти до прекрасних результатів.

Стрілець

Аркан «Смерть» обіцяє Стрільцям неминучі зміни. За цією карткою настає пора попрощатися з тим, що готово піти в минуле, розірвати токсичні зв’язку та знайти шлях, що веде до благополучного життя і нових успіхів.

Карта «Суд» означає звільнення від неприємностей і токсичних людей. З цього Аркану Стрільці зможуть впоратися з будь-якими труднощами і вистояти в боротьбі з тими, хто намагається маніпулювати або обманювати.

«Маг» – карта винахідливості і лідерства. Стрільці зможуть взяти контроль над обставинами, проявити себе і досягти успіхів завдяки креативному підходу до вирішення питань, які виникають

Козеріг

По карті «Вежа» Козероги на початку тижня можуть зіткнутися з тим, що деякі з планів впадуть. Такий стан справ не повинен ставати причиною поганого настрою, адже завдяки цим обставинам Козероги зможуть присвятити час новим перспективним справам.

Аркан «Колесо фортуни» обіцяє Козерогам вир подій, які можуть йти не за планом і застати зненацька. Порада карти – не поспішати з висновками, щоб встигнути зорієнтуватися і прийняти правильні рішення.

Згідно з картою «Смерть», Козероги до вихідних днів зможуть попрощатися з віджилим минулим. За цією карткою Козероги стоять на порозі нового майбутнього, повного цікавих і перспективних занять. Відмова від змін загрожує застоєм і відсутністю удачі.

Водолій

Аркан «Ієрофант» відкриває тиждень, і по цій карті у Водоліїв з’являється шанс на зміни на краще. Порада картки – не чіплятися за старі правила і ритуали, а діяти на свій розсуд і наполегливо просуватися назустріч мрії.

«Мир» в розкладі – карта вірного шляху і досягнення цілей. З цього Аркану Водолії зможуть здійснити сміливі ідеї, знайти своє місце під сонцем і перемогти власні слабкості, що заважають розвитку і залученню благополуччя.

Аркан «Правосуддя» символізує ясність і об’єктивність. Водоліям доведеться завершити тиждень з чистою совістю, щоб потім не повертатися до роботи над помилками.

Риби

«Правосуддя» в розкладі для Риб – карта, що несе в собі попередження. По ній не можна звертати з наміченого шляху і намагатися обдурити оточення. Чесність і неупередженість допоможуть впоратися з труднощами і залучити в життя позитивні зміни.

Карта «Маг» обіцяє Рибам запаморочливі успіхи, але для цього потрібно буде повірити в себе і навчитися користуватися своїми талантами. Креативний підхід до вирішення питань заощадить і сили, і час.

Аркан «Імператор» говорить про те, що Риби зможуть досягти успіху в діловому середовищі, якщо не стануть відмовлятися від привабливих перспектив. Чесність і вміння мудро керувати не дадуть помилитися.

You cannot copy content of this page