Таро-прогноз з 16 по 21 лютого: Розклад карт Таро на черговий тиждень лютого допоможе зорієнтуватися і не упустити свого успіху

Овен

Аркан «Правосуддя» відкриває тиждень, і по ньому Овни зможуть завершити розпочаті раніше справи з успіхом. Карта вказує на сприятливий період для активної роботи з інвесторами та партнерами, але діяти потрібно чесно, інакше удача обійде стороною.

Карта «Імператриця» обіцяє сприятливий час для особистого життя. З цього Аркану Овни зможуть знайти гармонію в сім’ї або знайти справжню любов. Процвітання чекає представників Знака і в діловому середовищі, якщо не поспішати і не гнатися за двома зайцями одночасно.

«Місяць» у розкладі на вихідні – карта, яка закликає Овнів діяти з обережністю і не вірити чуткам. Аркан описує ситуацію, коли майбутнє туманне, але якщо боятися зробити крок вперед, можна залишитися ні з чим і упустити перспективні можливості.

Телець

«Вежа» в розкладі для Тельців – карта, закликає не чіплятися за ілюзії і не намагатися закрити очі на те, що відбувається. З цього Аркану в життя приходять закономірні зміни, які стануть ковтком свіжого повітря, якщо не чинити опір.

«Диявол» в розкладі несе попередження. За цією карткою Тельцям не можна потурати своїм примхам і витрачати гроші необгрунтовано, інакше проблем в майбутньому не уникнути. Неприємності можуть виникнути як з репутацією, так і з відтоком фінансових потоків.

Аркан «Зірка» – карта надій і здійснення мрій. По ній Тельці зможуть завершити тиждень на позитивній ноті і не сумніватися в тому, що вибрали вірний напрямок. Порада карти – не звертати з шляху і не довіряти чуткам, щоб не зайти в глухий кут.

Близнюки

Аркан «Сонце» віщує добрий початок тижня, і Близнюки зможуть отримати не тільки вигідні пропозиції по роботі, але і довгоочікувані виплати, затримані раніше. З цього Аркану можна сміливо брати невелику перерву, щоб відновити сили і відсвяткувати свій тріумф.

Карта «Закохані» вказує Близнюкам на те, що в середині тижня їм належить прийняти серйозне рішення. Не виключено, що для цього доведеться пожертвувати чимось малим, але незабаром з лишком це компенсувати.

Аркан «Диявол» закликає Близнюків не довіряти чуткам і відмовитися від імпульсивних витівок. Ця карта описує ситуацію глухого кута, якщо Близнюки не зможуть відмовити собі в потуранні поганим звичкам.

Рак

По карті «Помірність» Раки зможуть досягти процвітання і благополуччя, якщо перестануть поспішати і слідувати примхам оточення. Карта закликає думати своєю головою, зважувати рішення, що приймаються і не поспішати з висновками.

Аркан «Імператриця» говорить про гармонію і досягненні благополуччя. За цією карткою Раки можуть бути впевнені в тому, що незабаром в життя прийдуть позитивні зміни, проте квапити події не має сенсу – в поспіху можна упустити знаки долі, які будуть вказувати на шлях до щастя.

В кінці тижня по карті «Сонце» Раки зможуть побачити свій шлях і отримати заслужену нагороду. Карта описує період безтурботного щастя, коли можна не тільки відпочивати, але й братися за нові складні справи, вірячи в те, що успіх не за горами.

Лев

Карта «Сонце» символізує позитивний початок тижня, і по ній Леви можуть бути спокійні за своє сьогодення і майбутнє. Аркан закликає насолодитися моментом тріумфу і не відкладати втілення в життя грандіозних планів.

Аркан «Ієрофант» говорить про важливість дотримуватися у всьому балансу, не потурати своїй тіньовій стороні особистості і не боятися просити про допомогу. Мудрі поради дасть людина, наділена владою.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка вказує на необхідність діяти гранично чесно. Неупередженість та об’єктивне судження дозволять Левам успішно завершити необхідні справи, не зіпсувати свою репутацію і уберегтися від роботи над помилками.

Діва

«Мир» в розкладі – карта, яка закликає Дів почати тиждень неспішно. З цього Аркану на шляху не буде перешкод, а значить, Діви зможуть пройти його до кінця і незабаром отримати нагороду за свою працю.

По карті «Дурень» Діви будуть стояти на порозі нових відкриттів, яким не варто чинити опір. При належній увазі і відмові від необачних вчинків у життя прийдуть позитивні зміни.

«Вежа» в розкладі – карта, яка вказує на крах планів. Аркан описує ситуацію, коли Діви зіткнуться з неможливістю втілити в життя якісь з витівок. Доля буде підштовхувати до очевидних висновків: якщо справи не рухаються, значить, Діви вибрали не той напрямок або настала пора від них відмовитися, вибравши нові актуальні цілі.

Терези

Аркан «Повішений» обіцяє Терезам час змін і випробувань. Не виключено, що на початку тижня доведеться відмовитися від планів через нові обставини, почати щось заново або виконати роботу над помилками, щоб розчистити собі шлях до щасливого майбутнього.

Карта «Сила» говорить про енергійність і бажанні досягти мети. За цією карткою Терези можуть не сумніватися в своїй правоті і сміливо йти невторованим шляхом, знаючи, що попереду чекають успіх і визнання.

Аркан «Місяць» несе в собі застереження. За цією карткою Терезам можна вірити чуткам, які можуть збити з шляху і принести лише біль і розчарування. Важливо вірити в себе і не боятися робити кроки в невідомість.

Скорпіон 

Аркан «Закохані» закликає Скорпіонів зосередитися, щоб на розвилці вибрати вірний шлях і не помилитися. Важливим супутником успіху на початку тижня буде увагу до інтуїції – передчуття допоможуть обійти стороною неприємності.

Аркан «Маг» говорить про приховані здібності, які допоможуть Скорпіонам піднятися на довгоочікувану вершину, завоювати довіру і отримати заслужену нагороду. Порада карти – не боятися експериментів, які допоможуть спростити життя завдяки нововведенням.

Карта «Зірка» означає приплив творчих сил, натхнення і нові ідеї. З цього Аркану перешкод на шляху немає, і Скорпіони можуть неспішно йти обраним шляхом, знаючи, що в кінцевому підсумку прийдуть до поставленої мети.

Стрілець

Аркан «Дурень», випадаючи на початок тижня, закликає Стрільців не противитися змінам, навіть якщо вони спочатку здаються абсурдними. Пройде час і стане зрозуміло, що все було не дарма.

По карті «Імператриця» Стрільцям важливо направити енергію на творення. Карта закликає відмовитися від руйнівних емоцій, щоб не опинитися в пастці через власну недалекоглядність.

Карта «Сонце» означає досягнення мети і фінансове благополуччя . З цього Аркану Стрільці отримають гідну нагороду за свою працю і зможуть насолодитися своїм тріумфом, розділивши радість з близькими людьми.

Козеріг

Аркан «Мир» обіцяє Козерогам зміни, завершення труднощів і набуття свого місця під сонцем. За цією карткою можна поспішати, інакше можна випустити з уваги значущі деталі, з яких і складеться успіх.

Карта «Сила» означає здатність впоратися з завданнями, подолати труднощі, не намагаючись їх обійти. Козерогам по цій карті важливо спрямовувати емоційну енергію в творче русло, щоб впоратися з перешкодами на шляху до щастя.

Аркан «Сонце» означає особисті успіхи, матеріальне процвітання, щастя і достаток. З цього Аркану Козероги зможуть отримати приємні новини і винагороду за прикладені раніше зусилля.

Водолій

Аркан «Місяць» попереджає Водоліїв про те, що все йде не так, як здається. Сумніви і тривога можуть зіграти злий жарт, а значить, важливо знайти внутрішню рівновагу, щоб не піддаватися на провокації і не закривати собі шлях до щастя.

Карта «Імператриця» символізує інтуїтивне осяяння, яке дозволить Водоліям приймати правильні рішення. З цього Аркану потрібно не поспішати, уважно прислухатися до свого внутрішнього голосу і довіряти шостому відчуттю.

Аркан «Суд» описує ситуацію, коли події підходять до свого логічного завершення. За цією карткою Водолії зможуть завершити судові розгляди в свою користь, відстояти свою репутацію і впоратися з будь-якими труднощами.

Риби

Початок тижня, судячи по карті «Смерть», буде для Риб знаковим. З цього Аркану в життя приходять неминучі зміни, які дозволять Рибам залишити за спиною віджиле минуле. Чинити опір цьому не варто, інакше подарунки долі можуть обернутися пастками.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість і вміння приймати правильні рішення. За цією карткою Рибам важливо зберегти репутацію відмовитися від поспіху, щоб не упустити вигідних пропозицій і не стати заручниками шахраїв.

Аркан «Дурень» завершує тиждень, і по ній Рибам важливо відмовитися від імпульсивних вчинків і халатного ставлення до справ. Робота абияк призведе до незворотних наслідків, причому не в кращий бік, а також може плачевно позначитися на репутації.