fbpx
Гороскоп

Таро прогноз з 16 по 22 листопада: Цього тижня багатьох чекають успіхи, однак для цього важливі відповідальність, наполегливість і прагнення до поставлених цілей

Овен

Овнам на початку тижня карта «Сила» обіцяє успіх в боротьбі за своє благополуччя. З цього Аркану вміння користуватися своїми навичками і приборкувати емоції, пускаючи їх в русло вирішення проблем, приведе до беззастережної перемоги.

Аркан «Правосуддя» говорить про необхідність нести відповідальність за слова та вчинки. Ухвалення обдуманих рішень вбереже від помилок надалі і допоможе швидко поставити крапку в розпочатій справі.

«Імператриця» в розкладі – карта, яка закликає Овнів до терпіння. Поява цього Аркана означає, що справа вже наближається до розв’язки, і Овнам залишається лише продовжувати розпочате, не звертаючи з наміченого шляху.

Телець

Карта «Сила» означає внутрішню енергію і наполегливість у досягненні поставлених завдань. Аркан обіцяє Тельцям успіх, якщо вони не будуть покладатися на емоції, а прислухаються до голосу розуму і направлять енергію в мирне русло.

Аркан «Правосуддя» говорить про відповідальність, яка допоможе Тельцям не помилитися і не проводити в подальшому роботу над помилками. Карта показує, що ніщо не дається дарма, але перешкод не буде, якщо Тельці готові відповідати за свої вчинки.

«Колесо фортуни» в розкладі – карта, яка вказує на непередбачені обставини. У вихідні дні Тельці можуть бути збентежені тим, що відбувається, але панікувати не варто. Карта обіцяє добрі зміни тим, хто вміє вичікувати і не поспішає з рішеннями.

Близнюки

Аркан «Колесо фортуни» відкриває тиждень і обіцяє Близнюкам безліч цікавих подій. За цією карткою можна вплинути на те, що відбувається, і Близнюкам належить потренувати витримку. Зачекавши певний час, вони зможуть взяти обставини під контроль.

«Закохані» в розкладі – карта, що означає вибір, навіть якщо справа не стосується любові. Прийняте рішення буде незворотнім. Близнюки зможуть змінити життя на краще, прийнявши вірне рішення без поспіху.

Аркан «Імператриця» вказує зростання і пожвавлення діяльності. За цією карткою зміни на краще вже відбуваються, проте потрібні терпіння і активна робота, спрямована на досягнення поставленої мети.

Рак

У понеділок Ракам можна плисти за течією. Аркан «Диявол» попереджає про проблеми, які можуть бути викликані недбалим ставленням до обов’язків. Ракам важливо уважно стежити за тим, що відбувається, щоб вчасно усунути помилки.

По карті «Дурень», яка відлунює першому Аркану розкладу, Ракам потрібно зосередитися і серйозно поставитися до того, що відбувається в житті. Попереджувальні сигнали допоможуть вибрати правильний шлях і не помилитися при прийнятті відповідальних рішень.

«Мир» в розкладі – карта, яка вказує на досягнення цілей. Судячи з цього Аркану, Раки зможуть впоратися з труднощами тижня, отримати заслужену нагороду, відпочити і відновити сили для подальших перемог.

Лев

Аркан «Ієрофант» закликає Левів до відповідальності. На початку цього тижня з’являється можливість зробити щось, дійсно значуще. За цією карткою потрібно не триматися за старі правила, а шукати внутрішній зміст кожної справи, щоб виконати її точно і в строк.

По карті «Повішений» Левам може здатися, що вони зайшли в глухий кут. Аркан закликає розширити горизонти, щоб не зациклюватися на тому, що не виходить, і спрямувати сили на вирішення нових питань, завдяки чому вдасться залучити в життя потрібні зміни.

В кінці тижня по карті «Місяць» Леви можуть відчувати страх і відсутність упевненості в завтрашньому дні. Порада Аркана – об’єктивно оцінити ситуацію, щоб позбутися від стримуючих факторів, які насправді надумані і лише заважають руху вперед.

Діва

Аркан «Повішений» відкриває тиждень, і по ньому Дівам важливо не зупинятися, навіть якщо здається, що вони зайшли в глухий кут. Аркан закликає поміняти тактику і не слідувати за звичними шаблонами: це допоможе вибратися з пастки.

По карті «Сила» з вівторка по четвер Діви відчують приплив сил, і цей час буде вдалим для здійснення прориву. Аркан говорить про те, що енергії буде достатньо, щоб виконати значну частину роботи або досягти довгоочікуваної мети, якщо не зволікати і не сумніватися.

Аркан «Імператриця» закликає Дів покластися на долю і дати подіям йти своєю чергою. Згодом прийде розуміння того, що шлях обрано правильно, і залишиться лише пройти по ньому, щоб отримати заслужену винагороду.

Терези

«Правосуддя» в розкладі на початок тижня – Аркан, який закликає Терезів до відповідальності. Карта говорить про відновлення справедливості, і все, що ми робимо, відлунює в навколишньому світі, що відповідає добром на добро і злом на зло.

Карта «Зірка» віщує Терезам перемогу в затіяному справі, але для цього треба буде пройти обраним шляхом до кінця. З цього Аркану успіх не за горами, якщо не звертати і покладатися на своє чуття.

Аркан «Закохані» вказує на період, коли необхідно приймати важливі рішення. За цією карткою Терезам належить проаналізувати події, щоб визначитися з вибором, скасувати який не вийде.

Скорпіон

Карта «Сонце» в розкладі на початок тижня обіцяє Скорпіонам відмінний старт. Фінансові проблеми вщухають, і стає зрозуміло, як ефективно використовувати ресурси. Карта віщує успіх у діловому середовищі, якщо Скорпіони зможуть повірити в свої сили і будуть відповідальними.

Аркан «Мир» говорить про досягнення поставленої раніше мети. Скорпіони можуть бути впевнені в тому, що нагорода не змусить себе чекати, в житті будуть відбуватися лише позитивні зміни, а неприємності залишаться позаду.

Карта «Смерть» говорить про те, що Скорпіонам доведеться поставити крапку і залишити в минулому все те, що вже віджило. З цього Аркану немає сенсу чіплятися за минуле, яке буде заважати розвитку і гальмувати на шляху до нових успіхів.

Стрілець

Аркан «Маг» символізує спритність і рішучість. По ньому на початку тижня Стрільці зможуть використовувати свої навички для досягнення поставлених цілей, причому вони не підуть перевіреним шляхом, а знайдуть нові способи для залучення успіху.

По карті «Імператор» Стрільцям важливо слідувати доводам розуму і логіки, а не спиратися на оманливі емоції. Аркан символізує владу і успіх, але для цього Стрільцям важливо довести свою спроможність і чесність, інакше проблем не уникнути.

«Повішений» в розкладі – карта, яка вказує на вимушену паузу, коли справи приймають небажаний оборот. Порада карти – не втручатися в хід подій і спрямувати сили на вирішення другорядних завдань.

Козеріг

Аркан «Закохані» закликає Козерогів не поспішати з рішеннями і не йти на поводу оточення. За цією карткою можна буде скасувати те, що зроблено, а значить, потрібно ретельно зважити свій вибір і з легким серцем крокувати в майбутнє.

Карта «Пустельник» означає період ізоляції, коли Козероги зможуть зібратися з думками, провівши якийсь час на самоті. З цього Аркану важливо не просто перебувати наодинці з собою, а й аналізувати те, що відбувається, щоб не упустити знаки долі.

«Сонце» в розкладі – щаслива карта, яка вказує на успіх і процвітання. З цього Аркану у вихідні дні Козероги отримають хороші новини, а також зможуть втілити в життя сміливі ідеї без затримок і перешкод.

Водолій

Карта «Ієрофант» обіцяє Водоліям успішний результат справ, але для цього потрібно зосередитися на основній меті. Увага до деталей дозволить швидко впоратися з роботою і отримати гідну винагороду.

«Смерть» в розкладі не віщує біди, а лише вказує, що черговий життєвий етап, який підходить до завершення. За цією карткою Водоліям потрібно поставити крапку в справах і лише потім починати щось нове.

Аркан «Колісниця» символізує ривок вперед, а це значить, що до вихідних вдасться завершити справи, щоб направити сили на нові проекти. Рішучість і впевненість в своїх силах допоможуть Водоліям швидко просунутися вперед.

Риби

Аркан «Зірка» обіцяє Рибам дуже добрий початок тижня. За цією карткою чорна смуга і невдачі залишаються позаду, і якщо Риби не звернуть з наміченого шляху, то в їхньому житті будуть відбуватися позитивні зміни.

По карті «Колісниця» будь-яка ситуація вирішиться вдало, хоча і не без конкурентної боротьби. Карта говорить про прагнення до успіху, наполегливості і відвазі, а значить, Рибам не можна губитися і потурати сумнівам.

Аркан «Дурень» описує ситуацію, коли доля вимагає «відпрацювати» минулі помилки, перш ніж буде надана можливість заново розпочати будівництво свого життя.

You cannot copy content of this page