Таро прогноз з 19 по 25 жовтня: тиждень сповнений сюрпризів, і не всі з них виявляються приємними. Прислухавшись до порад можна вибрати вірний шлях до успіху і залучити в своє життя процвітання

Розклади карт Таро користуються популярністю неспроста. Уміння тлумачити застереження карт допоможе обійти стороною будь-які пастки і бар’єри, а також не втратити перспективні можливості.

Овен

Карта «Сонце» обіцяє Овнам прекрасний початок тижня, коли їм будуть підвладні будь-які справи. З цього Аркану можна як починати щось нове, так і набиратися сил для подальших перемог.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка закликає Овнів до відповідальності. Аркан говорить про те, що кожне слово і дія відіб’ється в майбутньому, і якщо Овни вирішать схитрувати, то незабаром їм належить робота над помилками.

Карта «Сила» обіцяє Овнам завершення труднощів. З цього Аркану будь-які перешкоди на шляху можна зруйнувати, якщо не боятися змін і сміливо дивитися у своє майбутнє.

Телець

По карті «Суд» на початку тижня Тельців чекає звільнення від якихось складних справ або негативних людей. З цього Аркану з життя йдуть неприємності і фактори, що заважають особистісному розвитку.

Аркан «Колесо фортуни» говорить про те, що доля зробить різкий поворот, однак Тельцям не варто робити ніяких дій. Пил вляжеться, і стане зрозуміло в якому напрямку потрібно рухатися для залучення успіху.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає Тельців на час зупинитися. Ізоляція від справ і суспільства дозволить зібратися з думками і силами, щоб почати наступний тиждень з підкорення нових вершин.

Близнюки

Аркан «Зірка» відкриває тиждень і обіцяє Близнюкам удачу у всіх справах. Впевненість і слідування за своєю мрією приведуть до успіхів.

«Закохані» в розкладі – карта вибору. З цього Аркану Близнюкам належить прислухатися до свого серця, щоб не помилитися з вибором напрямку і залучити в життя удачу.

Аркан «Суд» несе позбавлення від складних справ і завдань, а значить, до вихідних Близнюки зможуть поставити крапку в складних питаннях і зняти з себе тягар відповідальності завдяки активній роботі.

Рак

Аркан «Закохані» обіцяє Ракам дуже добрий початок тижня, якщо не зволікати з важливими рішеннями і зробити вибір, який допоможе наблизитися до особистого успіху.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає Раків зайнятися вирішенням особистих питань, розібратися з тим, що турбує, і набратися сил для подальшої роботи.

Карта «Вежа» випадає на кінець тижня, і у Раків будуть вихідні для того, щоб позбутися від ілюзій, перестати будувати замки з піску і звернути увагу на рішення дійсно важливих питань.

Лев

«Колісниця» в розкладі на початок тижня закликає Львів не зволікати і прийматися за важливі справи. За цією карткою Леви зможуть зробити заключний ривок і насолодитися результатами роботи.

По карті «Сила» Леви не повинні розраховувати лише на фізичну активність. Аркан закликає діяти чесно і обережно, щоб не зіпсувати репутацію і не стати ізгоями.

«Дурень» в розкладі – карта, яка закликає Левів не ставитися занадто серйозно до всього, що відбувається. Оптимістичний настрій допоможе подолати труднощі і знайти свій шлях до щастя.

Діва

По карті «Колісниця» Діви зможуть активно розвиватися в обраному напрямку і не боятися промахів. Аркан закликає до активних дій без зволікання: вони допоможуть досягти запаморочливих успіхів.

Аркан «Місяць» вказує на брак інформації, який може викликати труднощі в роботі і в спілкуванні. Дівам варто бути обачнішими, щоб виключити неточності і не піти на поводу ілюзій.

«Імператор» в розкладі обіцяє авторитет і допомогу від впливових людей. Дівам не можна упускати шанс просунутися по кар’єрних сходах завдяки підтримці з боку.

Терези

По карті «Імператриця» Терези можуть не сумніватися в тому, що вибрали вірний напрямок. Незабаром вони зможуть отримати нагороду за свої зусилля.

По карті «Пустельник» Терезам належить зупинитися, щоб поповнити запас сил, а також знайти відповіді на серйозні питання. Така робота над собою допоможе виключити промахи.

Карта «Суд» закликає Терезів не пасувати перед труднощами, які можна подолати завдяки чесності і силі волі. Самостійні рішення допоможуть залишити за спиною неприємності.

Скорпіон

Карта «Помірність» говорить про спокійному початку тижня, а значить, Скорпіони зможуть навести порядок в документах, відносинах з начальством і колегами, налагодити стосунки в родині.

По карті «Місяць» Скорпіонам не можна потурати своїм страхам, які можуть збити з шляху і стати причиною неприємностей як в особистому житті, так і в діловому середовищі.

Аркан «Мир» завершує тиждень і вказує на те, що Скорпіони зможуть відмінно впоратися з проблемами, що виникають, залучити в життя успіх і досягти поставлених цілей.

Стрілець

По карті «Сила» досягти успіхів можна за допомогою неординарного підходу до справ. Аркан вказує на силу духу, за допомогою якого Стрільцям буде простіше справлятися з труднощами.

«Мир» в розкладі – карта, по якій збуваються сміливі мрії. З цього Аркану не можна боятися і ніяковіти, щоб не упустити приємні перспективи.

«Місяць» – карта перехідних станів і змін. Стрільці можуть відчути, що рухаються не в тому напрямку, і вчасно відмовитися від ілюзій, що ведуть в глухий кут.

Козеріг

Аркан «Дурень» несе в собі попередження про те, що поспіх може обернутися проти Козерогів. Обачність і увага до деталей допоможуть виключити неприємності.

Аркан «Диявол» попереджає про те, що спокуси і негативні риси характеру можуть нашкодити успіху Козерогів. Це означає, що їм доведеться протистояти своїм бажанням і виключити авантюри.

По карті «Імператор» Козероги доб’ються прихильності з боку оточення. Це може бути поліпшення репутації на роботі, успіхи в особистому житті. Також Аркан обіцяє прекрасні перспективи для ведення свого бізнесу.

Водолій

Аркан «Сонце» говорить про те, що початок тижня пройде для Водоліїв успішно. За цією карткою можна втрачати пильності, щоб не упустити привабливі пропозиції, адже серед них є саме те, що потрібно Водоліям.

Карта «Пустельник» обіцяє успіх тим, хто займається розумовою працею. За цією карткою приходить розуміння приходить навколо і відкриваються нові шляхи розвитку.

По карті «Диявол» Водолії можуть стати заручниками власних бажань, якщо ті йдуть врозріз з поставленими цілями. Аркан закликає до обережності, щоб не оступитися і не зайти в глухий кут.

Риби

Карта «Ієрофант» обіцяє Рибам успіх в навчанні. Цей Аркан відповідає за вміння зосередитися і виконати всі зобов’язання, що призведе Риб до довгоочікуваного результату і допоможе вийти в лідери.

По карті «Суд» Риб в середині тижня чекають приємні новини. Аркан говорить про вирішення наболілих питань і звільнення від сумнівів.

Карта «Верховна жриця» в розкладі відповідає за вміння збирати інформацію по крихтах, помічати незначні деталі, які допомагають правильно оцінити ситуацію і визначити подальші шляхи розвитку.