fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз з 22 по 28 лютого: останній тиждень лютого буде не найпростішим, проте завдяки своєчасним застереженням можливо уникнути проблем і знайти вихід з важких ситуацій

Своєчасні підказки старших Арканов допомагають складати плани на майбутню тиждень, приймати правильні рішення і обходити стороною небезпеки. Астрологи рекомендують завершити зиму на позитивній ноті, зустріти перші дні весни з перемогою і чіткими цілями. В останній тиждень лютого більшу роль буде грати інтуїція – увага до передчуттів.

Овен

Початок останнього лютневого тижня почнеться у Овнів з карти «Диявол». Аркан вказує імпульсивним Овнам на те, що важливо стримувати емоції і впертість, які згубно позначаються на репутації і заважають залученню успіху.

Карта «Повішений» описує ситуацію глухого кута, коли Овни не можуть продовжити розпочату справу. Порада карти – не намагатися виконати те, що не виходить, і перевести увагу на інші обов’язки, щоб не втрачати час дарма.

Аркан «Імператриця» обіцяє Овнам процвітання і успіх в майбутньому. Справи рухаються повільно, проте квапити час не варто – в поспіху можна упустити значущі деталі, і в майбутньому доведеться проводити роботу над помилками.

Телець

Аркан «Зірка» відкриває тиждень, і по цій карті Тельці можуть бути впевнені в тому, що рухаються в правильному напрямку. Карта закликає довіряти внутрішньому голосу, щоб обійти пастки на шляху до кінцевої мети.

По карті «Повішений» Тельцям важливо залишатися зібраними, щоб через халатне ставлення до справ не зайти в глухий кут. Карта описує ситуацію ступору і збитків, які трапляться, якщо неуважно стежити за подіями, що відбуваються.

По карті «Верховна жриця» Тельці зможуть вирішити важливі питання, якщо виявлять кмітливість та наполегливість. Довіра до інтуїції допоможе обійти стороною перешкоди і не потрапити в незручне становище через поспіх.

Близнюки

Аркан «Сила» описує ситуацію, коли у Близнюків будуть і сили, і можливості для того, щоб подолати тимчасові труднощі. Наполегливість, оптимізм і використання накопичених знань допоможуть звільнитися від неприємностей в короткий термін.

Карта «Маг» вторить карті «Сила», і по ній Близнюкам не можна зупинятися. Енергії вистачить для завершення необхідних справ, а значить, потрібно йти до поставленої мети з високо піднятою головою.

Аркан «Помірність» обіцяє вирішення неприємностей до кінця тижня. За цією карткою не можна поспішати і квапити події, щоб не втратити важливі деталі. Помірність у всьому і обачність будуть супутниками успіху.

Рак

Аркан «Зірка» описує період, коли Раки відчувають безтурботність, і попереду у них ясні перспективи. Карта вказує на перспективні можливості, успіх і процвітання в майбутньому, якщо не звертати з обраного шляху і не поспішати, приймаючи відповідальні рішення.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка закликає Раків до чесної праці та неупередженого відношення до подій. З цього Аркану приходить успіх, вирішуються фінансові труднощі, залишаються позаду проблеми і перешкоди.

Аркан «Імператор» говорить про мудрість і вміння приймати рішення, що ведуть до благополучного життя. Раки в кінці тижня зможуть поставити крапку в складній справі, отримати гідну винагороду і визнання.

Лев

Аркан «Колесо фортуни» відкриває тиждень і позначає новий етап життя. З цього Аркану зміни неминучі, і навіть якщо спершу здається, що все йде не за планом, впадати у відчай не варто. Порада карти – дати події статися, щоб пізніше взяти долю у свої руки.

Карта «Мир» обіцяє Левам заслужену нагороду за працю. Аркан відповідає за виконання бажань, кінець шляху і початок нових подій. Леви зможуть досягти бажаного, якщо складуть план дій і не будуть відхилятися від нього.

Аркан «Суд» говорить про зміни в кращий бік. Карта обіцяє Левам благополучне завершення справи, шлях до якої був тернистий і важкий. Порада карти – чинити чесно, і тоді удача посміхнеться.

Діва

Аркан «Диявол» несе в собі застереження. Діви на початку тижня можуть схилитися до темної сторони свого «я», що спричинить за собою безліч неприємностей, а також може стати причиною фінансових труднощів.

Карта «Ієрофант» закликає Дів слідувати правилам і не порушувати їх. Розсудливість і готовність присвячувати час першорядним справах призведе до успіху і дозволить без зусіль досягти поставленого завдання.

Карта «Повішений» говорить про час випробувань. У Дів можуть зірватися плани через непередбачені обставини, і в такий момент важливо мобілізувати внутрішні сили, щоб емоції не взяли верх і не змусили топтатися на місці.

Терези

Аркан «Колесо фортуни» віщує Терезам несподівані події. На початку тижня життя увійде в крутий віраж, і Терезам не варто втручатися в хід подій. Увага до деталей допоможе вибрати правильний момент, щоб взяти під контроль відбувається.

По карті «Диявол» Терезам важливо бути відповідальними і не потурати бажанням відкласти справи на невизначений термін. Своєрідні випробування в середині тижня випробують Терезів на міцність, і від їх дій буде залежати подальший розвиток подій.

Карта «Ієрофант» закликає Терезів слідувати обраному шляху і діяти чесно. З цього Аркану не виключена допомога з боку впливової людини, але приймати її чи відмовитися – вирішувати Терезам.

Скорпіон

Аркан «Зірка» закликає Скорпіонів йти своїм шляхом, не звертаючи уваги на сторонніх радників. За цією карткою перешкод на шляху не буде, якщо діяти своїм розумом, а не переслідувати чужі нав’язані ідеали.

Карта «Ієрофант» закликає Скорпіонів не зупинятися на досягнутому. Навчання допоможе розширити горизонти і залучити в життя процвітання, якщо зосередитися на розширенні кругозору.

Аркан «Імператор» обіцяє успіх, але для цього Скорпіони в кінці тижня повинні бути готові до того, щоб приймати неупереджені рішення, мудро розпоряджатися своїм часом і не боятися нести відповідальність.

Стрілець

Карта «Повішений» віщує зміни в житті, і з цього Аркану Стрільцям доведеться чимось пожертвувати заради світлого майбутнього. Це може бути тимчасова відмова від матеріальних благ, коли потрібно зібратися і не витрачати зайвого, щоб прийти до довгоочікуваної мети.

Аркан «Імператор» говорить про прекрасні можливості, але для цього Стрільцям не можна забувати про відповідальність. Мудре правління і отримання нагороди можливо, якщо виключити поспіх і прийняття імпульсивних рішень.

«Диявол» в розкладі – карта, яка закликає Стрільців бути обережними. Аркан описує ситуацію перекосу в бік матеріального, бажання потурати своїм примхам, забуваючи про відповідальність. За цією карткою бажання відкласти вирішення важливих справ на догоду розваг і неробства обернуться великими проблемами в недалекому майбутньому.

Козеріг

Аркан «Закохані» закликає Козерогів на початку тижня прийняти серйозне рішення, від якого буде залежати майбутнє. З цього Аркану не можна поспішати – важливо зважити своє рішення, скасувати яке не вийде.

По карті «Імператор» Козероги зможуть досягти нових висот у кар’єрі, якщо не побояться брати на себе відповідальність і відмовляться від упередженого ставлення. Мудрість і накопичені знання допоможуть вийти переможцями.

«Місяць» у розкладі – карта, що описує ситуацію паніки і страху. З цього Аркану Козероги можуть боятися невідомості, однак блукання в сутінках не допоможе вирішити ситуацію. Діяти потрібно сміливо, не зациклюючись на чутках і домислах.

Водолій

Аркан «Місяць» говорить про події, які відбуваються за спиною і вимагають уваги. Водоліям важливо прислухатися до внутрішнього голосу, щоб не зайти в глухий кут і не стати жертвами маніпуляторів або ошуканців.

Про те, що зміни наближаються неухильно, говорить карта «Колісниця». Вона обіцяє Водоліям активні дії, можливі подорожі або відрядження. З цього Аркану не можна зволікати, інакше перемога дістанеться конкурентам.

Карта «Пустельник» говорить про те, що Водолії можуть взяти невелику паузу, щоб скорегувати плани, відпочити і заповнити запас сил перед рішучим ривком до поставленого завдання.

Риби

Аркан «Імператор» відкриває тиждень, і по цій карті Риби зможуть досягти нових висот, якщо будуть дотримуватися чесної гри. Карта обіцяє шану і фінансову незалежність тим, хто сміливо долає перешкоди і не боїться відповідальності.

Карта «Диявол» вказує Рибам на їх слабкості. Порада карти – переглянути свій спосіб життя, відмовитися від згубних звичок і людей, які тягнуть на дно і заважають розвитку. Риби повинні уважно перевіряти інформацію, не довіряючи стороннім людям, щоб уникнути проблем в майбутньому.

Аркан «Мир» обіцяє позбавлення від проблем і виконання заповітних бажань. За цією карткою Риби зможуть подолати труднощі і насолодитися своїм успіхом. Карта закликає не відмовлятися від сміливих планів, втілити в життя які вийде вже незабаром.

You cannot copy content of this page