Таро-прогноз з 24 по 30 травня: травень добігає кінця, і на цьому тижні удача чекає багатьох представників знаків Зодіаку. Не втратити свого щастя допоможуть своєчасні підказки

Овен

Завершальний тиждень травня розпочнеться з Аркана «Імператор». За цією карткою важливо зберігати внутрішню рівновагу, щоб приймати зважені рішення. Овни зможуть зарекомендувати себе чудовим спеціалістом якщо будуть відповідальні і неупереджені.

По карті «Суд» Овнам буде простіше впоратися з труднощами і відстояти свою думку. Аркан говорить про те, що Овни зможуть поставити на місце кривдників і знайти шлях до щастя, якщо не будуть йти на поводу руйнівних емоцій.

Аркан «Смерть» вказує на логічне завершення поточних справ, і Овнам доведеться поставити крапку, перегорнути сторінку, і почати новий життєвий етап. Порада карти – не зволікати і відкривати нові двері, не забуваючи закривати ті, що ведуть в минуле.

Телець

Карта «Суд» відкриває тиждень, і по ній Тельцям важливо довіряти голосу розуму, а не потурати емоціям. Аркан говорить про можливість завершити складні справи, щоб отримати гідну винагороду і поліпшити репутацію.

По карті «Диявол» Тельцям потрібно залишатися чесними, щоб виключити помилки як в справах, так і в спілкуванні з оточуючими. З цього Аркану будуть виникати ситуації, які перевірятимуть Тельців на міцність, і ці випробування необхідно пройти з честю.

Аркан «Місяць» закликає Тельців не блукати в сутінках і не боятися відповідальних рішень. Карта вказує на необхідність відкинути сумніви і покладатися на себе, а не на домисли або чутки.

Близнюки

Аркан «Колісниця» відкриває тиждень, і по ньому Близнюкам не варто зволікати. Карта вказує на сприятливий час і масу нових можливостей, але для цього потрібні рішучість, наполегливість і оптимістичний настрій.

По карті «Правосуддя» Близнюкам необхідно зважувати вчинки і слова, щоб не помилитися і не зайти в глухий кут. Аркан закликає відмовитися від поспіху, а також не піддаватися спокусі вчинити нечесно або схитрувати.

Карта «Повішений» описує ситуацію, коли одну зі справ буде неможливо продовжити. З цього Аркану близнюкам потрібно знайти причину проблеми і усунути її, або на час переключитися на вирішення інших питань.

Рак

Аркан «Зірка» говорить про прекрасний початок тижня, коли Раки можуть не сумніватися у виборі напрямку. Їх веде провидіння, і якщо не сходити з обраного маршруту, старання обов’язково будуть винагороджені.

Аркан «Верховна жриця» закликає Раків довіритися внутрішньому голосу, який допоможе обійти стороною сумнівні ситуації і знайти свій шлях до щастя. За цією картою позитивні зміни не змусять себе чекати, якщо навчитися терпінню і відповідально підходити до вирішення питань.

Аркан «Помірність» вторить другий карті розкладу, і по ньому Ракам важливо залишатися в гармонії з собою. Карта говорить про неспішний розвиток подій, але якщо не поспішати, то шлях до щастя не займе багато часу.

Лев

По карті «Диявол» Левам не можна починати тиждень з необдуманих вчинків. Аркан закликає виховувати силу волі, щоб не потурати спокусам, які відводять від потрібних цілей і не дають нічого, крім помилкових надій і розчарування в майбутньому.

«Смерть» в розкладі – карта, яка передвіщає зміни. Левам не варто від них відмовлятися, щоб перехідний етап був безболісним. Завдяки наполегливості та вмінню бачити наперед Леви зрозуміють, що настала пора змінити своє життя.

Аркан «Сонце» завершує тиждень, вказуючи Левам на перемогу і тріумф. За цією карткою справи приймають успішний результат, проблеми вирішуються, і попереду видно ясні перспективи.

Діва

По карті «Ієрофант» Дівам необхідно розставити пріоритети, щоб почати тиждень з вирішення важливих питань. Порада карти – судити об’єктивно і не відмовляти в допомозі, якщо комусь буде потрібна підтримка.

Аркан «Імператор» говорить про можливість вийти в лідери, але для цього Дівам необхідний натиск і справедливість. Уміння швидко вирішувати поставлені завдання і об’єднувати людей для досягнення мети приведуть до нових успіхів.

«Верховна жриця» в розкладі – карта, яка закликає Дів мислити глибше і не шукати відповідей на поверхні. Карта говорить про наявність чуття, яке призведе до успіху, якщо довіряти внутрішньому голосу.

Терези

По карті «Імператриця» Терези зможуть почати тиждень з втілення в життя сміливих ідей, використовувати свої таланти для досягнення нових результатів і займатися творчою працею. Карта обіцяє хороші перспективи тим, хто розмірено йде до своєї мети.

Аркан «Суд» говорить про те, що труднощі незабаром вирішаться, але Терезам не можна втрачати пильності. Терези зможуть зробити крок назустріч до свободи, зруйнувати кайдани, але для цього важливо бути чесними і не зупинятися на середині шляху.

Аркан «Смерть» завершує тиждень, і разом з картою «Суд» закликає не боятися невідомості, чи не ніяковіти перед труднощами і не дозволяти собі тягнути вантаж віджилого минулого в щасливе майбутнє.

Скорпіон

На початку тижня Скорпіони по карті «Повішений» можуть потрапити в глухий кут через неправильні рішення або недостатньо продуманої стратегії. Карта закликає давати звіт своїм діям, щоб виключити такого роду неприємності.

По карті «Імператор» Скорпіонам важливо спиратися на доводи розуму, мислити логічно і не піддаватися спокусі зняти з себе відповідальність. Активність і розумна обережність приведуть до успіхів і допоможуть поправити матеріальне становище.

Аркан «Закохані» вказує на необхідність вибору, який допоможе розпочати новий життєвий етап, Скорпіонам доведеться пожертвувати чимось малим, щоб в майбутньому з лишком окупити тимчасові труднощі.

Стрілець

На початку тижня по карті «Маг» Стрільці зможуть почати шлях до своєї мрії, втілити в життя сміливі ідеї та досягти успіху у всіх сферах життя. Порада Аркана – бути наполегливими, впевненими і чесними.

Аркан «Мир» говорить про те, що мета близька, і залишається кілька кроків, зробити які потрібно усвідомлено. Карта вказує на можливість м’яко вирішити розбіжності, знайти спільну мову як з близькими, так і з діловим оточенням.

«Колесо фортуни» в розкладі – карта, яка вказує на неминучі, але раптові зміни, які спочатку можуть збити Стрільців з пантелику. За цією карткою важливо якийсь час бути пасивними, але уважно спостерігати, щоб в потрібний момент взяти ситуацію в свої руки.

Козеріг

Аркан «Пустельник» дає Козерогам можливість перепочинку. За цією карткою на початку тижня буде час на роздуми і відновлення сил, необхідних для рішучих дій і отримання нагороди.

Аркан «Сонце» говорить про впевненість і оптимістичний настрій, який допоможе Козерогам вирішити поставлені завдання і блискуче завершити складні справи. Карта вказує на фінансове благополуччя і відсутність труднощів.

По карті «Місяць» Козероги повинні довіряти не чуткам й ілюзіям, а фактам. Аркан вказує на можливість помилок, якщо йти на поводу почуттів, а також на умілих маніпуляторів, здатних нашкодити, якщо не зібратися і не дати їм відсіч.

Водолій

По карті «Сонце» Водоліїв чекає відмінний початок тижня. Карта каже про тріумфальну перемогу, можливості виконати свої мрії і звільнитися від проблем, які заважали щасливому життю.

Аркан «Помірність» закликає Водоліїв знайти золоту середину, щоб дотримуватися її. Така тактика допоможе не упустити важливі деталі і не допустити промахів у вирішенні важливих ділових або особистих питань.

«Верховна жриця» – карта, яка вказує на необхідність довіряти не тільки фактам, а й внутрішньому голосу. Інтуїтивно вийде зрозуміти вірний напрям, знайти рішення серйозного завдання, а також уникнути зустрічі з неприємними людьми.

Риби

Початок тижня у Риб по карті «Сила» буде оптимістичним, однак для того, щоб привернути успіх, потрібно попрацювати. Впевненість в своїх діях і вміння швидко підлаштовуватися до обставин допоможуть Рибам досягти нових висот.

Аркан «Колесо фортуни» вказує на зміни, які будуть на краще, якщо Риби перестануть поспішати і робити необачні кроки. Карта говорить про необхідність довіритися долі, щоб подолати непростий період.

Карта «Повішений» завершує тиждень, і Рибам слід знайти правильний шлях для виходу зі складної ситуації. Порада карти – діяти рішуче і не упускати важливих деталей, які допоможуть швидко знайти проблему і вирішити її.