fbpx
Гороскоп

Таро-прогноз з 26 квітня по 2 травня: на цьому тижні багато знаків Зодіаку будуть завершувати поточні справи

Овен

Овнам на початку тижня важливо бути гранично зібраними. Аркан «Диявол» попереджає про те, що в житті можуть з’явитися спокуси, здатні завести в глухий кут, позбавити репутації і значної частини накопичень.

По карті «Повішений» Овнам доведеться тимчасово уповільнитися, коли доведеться вибрати: змінити рід діяльності або принести невелику жертву, щоб продовжити розпочате. Аркан вказує на період, коли не можна поспішати з рішеннями, щоб не зайти в глухий кут.

Карта «Сонце» завершує тиждень. По ній Овни зможуть насолодитися успіхами і перемогами, отримати гідну нагороду за свою працю, а також почати щось нове і грандіозне з урахуванням, що вистачить сил для завершення задуманого.

Телець

Аркан «Маг» закликає Тельців почати тиждень активно і не звертати з обраного шляху. За цією карткою є можливість почати щось нове, впустити в життя зміни, діяти чесно і неупереджено. Така тактика призведе до перемоги.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка закликає Тельців уповільнити біг. Аркан вказує на можливість виправити допущені промахи, знайти відповіді на хвилюючі питання і звільнитися від усього, що заважало щасливому життю.

Аркан «Мир» завершує тиждень і відкриває останній місяць весни. По ньому Тельці зможуть знайти своє місце, досягти того, до чого прагнули, а також побачити нові перспективи, шлях до яких не буде тернистим.

Близнюки

Аркан «Вежа» попереджає Близнюків про те, що їхнє життя незабаром зазнає колосальних змін. Удавана стабільність ось-ось завалиться, оголюючи реальність, і Близнюки повинні бути готові до прощання з усім, що втратило актуальність.

Карта «Помірність» закликає Близнюків довіритися інтуїції і не поспішати з прийняттям доленосних рішень. Аркан говорить про успішний результат, якщо залишити поспіх і на час сповільнитися, щоб не допустити фатальних помилок.

«Верховна жриця» завершує тиждень, і по цій карті Близнюки зможуть знайти вихід з важкої ситуації, повернути події на свою користь і отримати важливий урок. Він полягатиме в тому, що довіряти можна лише собі і своїм почуттям, а не йти на поводу оточення.

Рак

«Зірка» в розкладі для Раків – карта, яка закликає не звертати з обраного шляху і йти до кінця. З цього Аркану не буде перешкод і труднощів, якщо діяти чесно і залучати в життя позитивні думки.

Аркан «Імператор» обіцяє успіх, але лише в тому випадку, якщо Раки відмовляться від упереджених суджень і спроб схитрувати. Не виключено, що в середині тижня Раки отримають допомогу від впливової людини, яка допоможе вирішити важкі питання.

Карта «Колісниця» говорить про те, що тиждень варто завершити активно. З цього Аркану потрібно правильно оцінювати свої сили і братися лише за посильні справи. У цьому випадку успіх гарантований.

Лев

Початок тижня буде для Левів часом випробувань. Карта «Закохані» вказує на необхідність вибору для того, щоб не упустити нові можливості і наблизити успіх. Леви повинні пам’ятати про відповідальність і про те, що скасувати скоєне не вийде.

«Колесо Фортуни» в розкладі – карта непередбачених подій, на які Леви не зможуть вплинути. З цього Аркану важливо покластися на долю і дати подіям статися, щоб зрозуміти сенс і знову взяти кермо влади в свої руки.

Аркан «Повішений» закликає Левів розібрати помилки або усунути неточності в планах. За цією карткою можна поспішати і покладатися лише на емоції – лише глибокий аналіз подій допоможе знайти вірний шлях до успіху.

Діва

Аркан «Імператриця» вказує Дівам на період творчого підйому, коли справи будуть сперечатися. Порада карти – не квапити подій і приділяти увагу деталям, щоб прийти до успіху без промахів і затримок.

По карті «Закохані» Дівам належить зробити серйозний крок, приносячи малі жертви для успіху в майбутньому. За цією картою рішення скасувати не вийде, тому діяти потрібно відповідально.

«Правосуддя» в розкладі – карта, яка закликає Дів до чесної праці. З цього Аркану будь-яка дія відіб’ється на майбутньому, а значить, потрібно бути готовими до того, що доведеться проводити роботу над помилками.

Терези

Аркан «Смерть» відкриває тиждень, закликаючи Терезів зважитися на сміливий крок. Карта описує ситуацію, коли минуле стає неактуальним, і цей баласт час зняти, щоб не заважати собі рухатися назустріч щасливому майбутньому.

Аркан «Зірка» говорить про те, що Терези вибрали вірний напрямок. Їм для досягнення успіхів потрібно дотримуватися простих правил: не звертати з шляху і не боятися нововведень.

Карта «Повішений» символізує ситуацію глухого кута, коли Терези будуть змушені на час зупинитися, щоб знайти відповіді на хвилюючі питання, а також скорегувати плани.

Скорпіон

По карті «Верховна жриця» Скорпіонам важливо почати тиждень неспішно, але бути готовими до рішучих дій в будь-який момент. Увага до знаків і передчуттів допоможе вчасно зробити крок до перемоги.

Аркан «Маг» закликає Скорпіонів до розвитку своїх талантів і впровадження нововведень в справи. Нововведення полегшать працю, а також допоможуть вийти з тіні більш успішних людей і забезпечать кращий результат.

Карта «Сила» завершує тиждень, і по ній на початку травня Скорпіони не повинні боятися відповідальності. Аркан закликає не кидати почате, але при цьому діяти без агресії і напору, направляючи енергію в творче русло.

Стрілець

Тиждень для Стрільців починається з Аркана «Пустельник». Карта закликає до тиші і спокою, які допоможуть розібратися в своїх потребах, відновити енергію і сили для нових перемог, а також знайти відповіді на ті питання, які хвилюють найбільше.

«Місяць» у розкладі – карта, яка закликає відмовитися від віри чуткам. З цього Аркану Стрільці не зможуть знайти вихід із скрутного становища, якщо боятимуться і потурати думкам про те, що нічого не вийде.

«Вежа» в розкладі – карта, яка вказує на руйнування колишньої концепції. На початку тижня Стрільці побачать реальний стан речей, і їм доведеться подолати страх невідомості, зробити крок вперед і розширити межі можливого.

Козеріг

Аркан «Диявол» в розкладі для Козерогів виступає попередженням. На початку тижня важливо залишатися стриманими і не потурати своїм примхам, щоб не зайти в глухий кут.

Аркан «Вежа» вказує на необхідні трансформації, завдяки яким Козероги зможуть впоратися з проблемами і прийти до успіху. Для цього важливо не відмовлятися від нового і залишати за спиною все те, що віджило.

Аркан «Закохані» відкриває травень, і по ньому Козерогам потрібно прийняти важливе рішення, яке допоможе досягти нових успіхів. Карта закликає не боятися відповідальності і довіряти своєму серцю, щоб не помилитися.

Водолій

По карті «Пустельник» Водоліям не варто починати тиждень з рішучих дій. Аркан закликає на час віддалитися від суєти, щоб зрозуміти, що ж насправді потрібно для щастя.

«Імператор» в розкладі – карта, що описує ситуацію, коли Водолії зможуть зайняти лідируючі позиції. Для цього їм важливо бути неупередженими і відповідально підходити до своїх обов’язків.

Аркан «Диявол» закликає Водоліїв відмовитися від ризику і необдуманих вчинків. За цією карткою успіх чекає тих, хто впорається з випробуваннями і буде протистояти всьому, що веде до регресу.

Риби

«Колісниця» в розкладі для Риб – карта, яка закликає не зволікати з втіленням планів. З цього Аркану важливо усвідомлювати відповідальність і розраховувати свої сили, щоб не здатися в кроці від перемоги.

Аркан «Зірка» говорить про поліпшення фінансового становища та вирішенні труднощів. Рибам потрібно лише продовжувати розпочате і не звертати з обраного маршруту.

«Закохані» в розкладі – карта вибору, зробити який доведеться. Риби на початку травня зможуть попрощатися з тим, що стало неактуальним, і вийти на новий рівень як у справах, так і в особистому житті.

You cannot copy content of this page