fbpx

Таро-прогноз з 27 липня по 2 серпня: дізнайтеся, що вам подарує прийдешній тиждень і чого варто уникати

Розклади старших Арканів – відмінна підмога для тих, хто звик тримати під контролем події і швидко реагувати на зміни. Астрологи і тарологи рекомендують представникам зодіакальних сузір’їв не поспішати з тлумаченням карт, щоб не упустити важливі деталі. Використовуючи інтуїцію і зіставляючи застереження з реальними подіями життя, буде простіше справлятися з роботою і справами на тижні з 27 липня по 2 серпня.

Овен

Кінець липня почнеться для Овнів не з активної роботи, а з розстановки пріоритетів. По карті «Ієрофант» важливо визначитися з першочерговими справами, щоб витрачати час і сили лише на те, що має значення.

«Вежа» в розкладі говорить про перехідний етап. Овнам доведеться позбутися ілюзій і не привласнювати собі перемоги, не досягнувши їх. Аркан вказує на непростий час, коли потрібно діяти не навмання, а з чітким розрахунком і прислухаючись до доводів розуму.

Аркан «Місяць» несе в собі попередження. Овнам на початку серпня важливо впоратися зі своїми страхами і не пасувати перед невідомістю. Взявши себе в руки, вони зможуть досягти нових успіхів вже на початку місяця.

Телець

Тельцям Аркан «Диявол» говорить про те, що завершення липня пройде успішно, якщо відмовитися від потурання слабкостям і не діяти на поводу емоцій. За цією карткою необхідно слідувати планам і не відкладати вирішення важливих питань.

«Імператриця» в розкладі – карта, яка вказує на успіхи, але не в найближчому часі. З цього Аркану Тельцям доведеться набратися терпіння і без поспіху продовжувати роботу, заплановану раніше.

Аркан «Суд» обіцяє Тельцям позбавлення від всього, що заважає просуванню до щастя. За цією карткою вийде обійти неприємності стороною, впоратися з недоброзичливцями і подолати будь-які труднощі.

Близнюки

Початок тижня, судячи по карті «Мир», пройде вдало. Близнюки зможуть залучити в життя потрібні зміни, а також поставити крапку в складних справах і взятися за втілення нових проектів.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Близнюки не зможуть рухатися далі, поки не розберуться в проблемах, що тягнуться з минулого. Порада Аркана – поставити крапку в справах, не відкладаючи їх на потім.

По карті «Імператор» Близнюків очікує активний початок серпня. Аркан обіцяє визнання, пошану і успіх, але для цього Близнюкам належить показати себе з кращого боку і не намагатися піднятися над оточенням.

Рак

Карта «Дурень» попереджає Раків про те, що їм знадобиться відповідальність. За цією карткою можна халатно ставитися до своїх обов’язків, щоб уникнути промахів і помилок. Порада карти – самостійно і в строк виконати заплановані справи.

Карта «Смерть» попереджає про завершення чергового життєвого етапу. Ракам належить попрощатися з минулим і відкрити двері в майбутнє, де не буде місця застарілим ідеям і планам.

Аркан «Правосуддя» говорить про зміни на краще. Для того, щоб Раки змогли прийти до успіху, від них буде потрібно виконання даних раніше обіцянок. За цією карткою мета близька, але досягти її можна лише чесним шляхом.

Лев

Аркан «Сила» обіцяє Левам дуже добрий початок тижня. За цією карткою перешкод на шляху немає, а значить, можна сміливо братися за нові справи або без особливих зусиль завершувати раніше розпочате.

По карті «Імператриця» Левів чекають процвітання та успіх. Аркан говорить про те, що вибрано правильний напрям, і якщо не звертати з шляху, то незабаром можна отримати перші позитивні результати.

Карта «Місяць» вказує на події, що відбуваються, і Левам по ній не можна потурати своїм страхам. Переживання здебільшого безпідставні, а значить, потрібно спиратися на доводи розуму, а не йти на поводу суперечливих емоцій.

Діва

По карті «Помірність» Дівам не варто починати тиждень з активних дій. Карта говорить про те, що поспіх може стати причиною безлічі неприємностей, тому з понеділка Дівам краще налаштуватися на спокійну і вдумливу самостійну роботу.

«Ієрофант» в розкладі – карта, яка закликає Дів до отримання нових знань. З цього Аркану навчання пройде успішно, якщо покладатися не тільки на себе і не соромитися просити допомоги у мудрих наставників.

Аркан «Смерть» говорить про те, що Дівам незабаром належить поставити крапку в справах і почати щось грандіозне. Для того, щоб перехід від минулого до сьогодення не приніс дискомфорту, варто подбати про завершення всіх поточних справ.

Терези

Аркан «Дурень» обіцяє Терезам випробування на початку тижня. За цією карткою події будуть розвиватися не за планом, і щоб не помилитися, Терезам доведеться бути уважними і діяти обачно.

По карті «Місяць» в середині тижня Терези будуть відчувати тривогу, однак це не повинно ставати причиною відмови від справ. Заспокоїтися допоможуть медитації або техніка холотропного дихання.

Карта «Ієрофант» говорить про швидкі успіхи. Терезам для досягнення заповітних цілей належить грамотно розставити пріоритети, щоб займатися виключно важливими справами, не втрачаючи час на розваги і марнування часу.

Скорпіон

Карта «Сила» обіцяє Скорпіонам дуже добрий початок тижня. З понеділка не ​​буде перешкод на шляху до поставлених завдань, і Скорпіони зможуть докласти всіх зусиль до того, щоб поставити крапку в складній справі або вирішити нагальні питання без проблем.

Карта «Зірка» говорить про те, що середина тижня пройде спокійно, без злетів і падінь. З цього Аркану немає перешкод для руху вперед, і Скорпіони з легкістю зможуть вибрати саме той напрямок, який призведе до нових перемог.

Аркан «Закохані» закликає Скорпіонів до відповідальності у вирішенні особистих питань. За цією карткою в кінці тижня потрібно приділити час сім’ї і стосунках, щоб знайти компромісні рішення і уникнути непотрібних конфліктів на грунті розбіжностей.

Стрілець

Карта «Вежа» говорить про те, що на початку тижня Стрільцям для успіхів в майбутньому належить попрощатися з ілюзіями і спрямувати сили на досягнення цілей, а не на будівництво замків з піску.

Аркан «Ієрофант» говорить про знання і мудрість, які Стрільці застосують на цьому тижні в повній мірі. Також вони зможуть знайти собі наставника. З його допомогою вдасться з легкістю поставити крапку в складних справах і питаннях.

Карта «Дурень» в розкладі попереджає Стрільців про необхідність нести відповідальність за слова та вчинки. Уміння вчасно зупинитися і не поспішати вбереже від помилок.

Козеріг

По карті «Імператриця» Козероги зможуть почати тиждень без неприємних пригод. Аркан обіцяє зростання і розвиток, і для того, щоб успіх не забарився, Козерогам не варто відволікатися від запланованих справ.

Карта «Місяць» віщує, що таємниці скоро стануть явними. Козероги зможуть розібратися в подіях, що відбуваються, а внутрішній голос допоможе побачити знаки долі, що вказують вірний напрям.

Аркан «Повішений» говорить про те, що Козерогам в кінці тижня треба буде розв’язати складне питання, яке допоможе зрушити з точки застою. Порада карти – не поспішати, щоб знайти вірне рішення.

Водолій

По карті «Ієрофант» Водолії зможуть реалізувати свої амбіції, якщо перестануть потурати слабкостям і відкладати втілення в життя сміливих ідей. Допомоги можна попросити у мудрих наставників.

Аркан «Правосуддя» закликає Водоліїв до обережності в судженнях. За цією карткою кожне слово буде повернуто назад, як і дія, а значить, помилятися не можна. В іншому випадку незабаром Водоліям потрібно зробити тривалу роботу над помилками.

Аркан «Верховна жриця» говорить про природне чуття, яке допоможе Водоліям обійти неприємності стороною. За цією карткою мудрість і вміння чекати вбережуть не тільки від промахів, але і від зустрічей з небажаними людьми.

Риби

Аркан «Сила» говорить про впевненість в прийнятих рішеннях. Рибам по цій карті не варто боятися сміливих ідей, адже їх втілення в життя стане запорукою не тільки гарного настрою, а й безбідного майбутнього.

По карті «Правосуддя» Риб чекає відповідальна середина тижня, коли помилки можуть привести до проблем і віддалить від мети. Порада карти – чинити чесно і не обманювати довіри оточення.

Карта «Місяць» обіцяє Рибам емоційні перепади, через які можливі неприємності в справах і особистому житті. У зв’язку з цим Рибам важливо зберігати спокій і взяти на замітку вправи, що дозволяють швидко досягти внутрішньої гармонії.

Позначки:
facebook