fbpx

Таро-прогноз з 28 червня по 4 липня: кожен тиждень може стати часом тріумфу або поразки, і щоб виключити неприємності, важливо заздалегідь знати про те, які події будуть відбуватися

Овен

По карті «Закохані» Овнам в кінці червня належить ухвалити важливе рішення. Аркан вказує на можливість змінити життя на краще і залучити щастя, якщо визначитися з цілями і слухати своє серце.

Аркан «Верховна жриця» закликає Овнів мобілізувати сили, але не поспішати з активними діями. Зрозуміти, що настав час діяти, допоможе інтуїція, а також знаки Всесвіту. Овнам важливо помічати деталі, щоб привернути успіх.

Початок липня, судячи з карти «Імператор», буде активним. Овни зможуть зробити прорив, якщо стануть покладатися на логічні висновки, а не потурати емоційним поривам, що заважає добиватися успіхів.

Телець

Аркан «Зірка» обіцяє Тельцям відмінне завершення червня. За цією карткою можна сміливо займатися своїми справами, не боячись провалів. Важливо лише не звертати з шляху і не кидати розпочатого.

«Суд» в розкладі – карта, яка вказує на перспективні можливості. Тельці зможуть зробити прорив, якщо перестануть сумніватися в собі і почнуть діяти активно, не йдучи на поводу у сторонніх людей.

По карті «Сила» Тельцям важливо мислити позитивно, і тоді складні справи будуть даватися легше. Карта вказує на те, що у Тельців є необхідні сили і знання, щоб знайти успіх і розібратися з проблемами.

Близнюки

Аркан «Сонце» відкриває тиждень, обіцяючи Близнюкам приємні зміни. За цією карткою немає перешкод, які б могли ускладнити життя, а значить, можна сміливо втілювати в життя плани і розвіювати сумніви.

Аркан «Повішений» закликає Близнюків зупинитися і розібрати недоліки. Карта вказує на час, коли без розбору помилок не вдасться продовжити шлях до наміченої мети. Також за цією карткою Близнюкам важливо бути впевненими в собі, щоб сумніви не завадили досягти щастя.

По карті «Імператор» завершити місяць вийде на позитивній ноті в тому випадку, якщо Близнюки не будуть потурати своїм примхам і миттєвим бажанням. Аркан говорить про рішучість, напор, завдяки чому вийде поставити крапку в складній справі.

Рак

По карті «Диявол» Ракам важливо почати тиждень з відмови від шкідливих звичок і потурання слабкостям. Аркан говорить про перевірку на міцність, яку важливо пройти гідно, щоб отримати нагороду.

По карті «Верховна жриця» Ракам важливо слухати внутрішній голос і не квапити події. З цього Аркану удача не змусить себе чекати, якщо не робити необачно нічого і не намагатися прискорити хід подій.

Аркан «Правосуддя» закликає Раків залишатися неупередженими і чесними. За цією карткою кожне слово і дія має вагу, і якщо оступитися зараз, то в недалекому майбутньому належить колосальна робота над помилками.

Лев

На початку тижня по карті «Помірність» Левам важливо зосередитися на поставлених завданнях і без поспіху виконувати покладену роботу. Знайшовши золоту середину, Левам буде простіше справлятися зі справами і контролювати ситуацію.

По карті «Місяць» досягти нових успіхів Левам можуть перешкодити страхи і побоювання, з якими важливо боротися. Більшість з них виявляться безпідставними, а значить, сумніватися не можна, інакше мета віддалиться.

Карта «Пустельник» закликає Левів почати новий місяць з роздумів і відпочинку. Аркан описує ситуацію, коли Леви можуть на якийсь час відійти від справ, щоб ще раз скоригувати плани і відмовитися від вже застарілих ідей на користь нових досягнень.

Діва

Карта «Мир» відкриває тиждень, вказуючи Дівам на сприятливий розвиток подій. З цього Аркану мета близька, і досягти її вийде в найкоротший термін. Карта закликає Дів не гнатися за ілюзіями і зосередитися на реальних завданнях.

По карті «Диявол» в середині тижня Дів чекає випробування. Карта вказує на несприятливий розвиток подій, якщо звернути з наміченого шляху, відмовитися від роботи на догоду примхам і миттєвим бажанням.

Аркан «Місяць» вказує на страхи і побоювання, які будуть заважати Дівам. Карта закликає боротися з ними, щоб не залишатися в полоні власних помилок і не закривати перед собою двері в щасливе майбутнє.

Терези

Тиждень відкриває карта «Ієрофант», що обіцяє Терезам успіхи. Аркан закликає йти шляхом чесноти, діяти чесно і зосередитися на виконанні першочергових значущих справ. З цього Аркану успіх не змусить себе чекати, якщо Терези будуть спиратися на свої кращі риси.

По карті «Диявол» Терезам доведеться боротися зі спокусами. Карта символізує тернистий шлях, який потрібно пройти з гідністю, не потураючи примхам і діючи чесно. Нагорода за виконану роботу буде гідною.

Аркан «Закохані» говорить про необхідність зробити вибір на користь розвитку. У діловому середовищі або в особистому житті Терезам належить зробити прорив, і діяти потрібно, покладаючись на власні відчуття.

Скорпіон

По карті «Сонце» Скорпіонів чекає відмінний початок тижня. Аркан вказує на відсутність перешкод і можливість реалізувати сміливі плани. Скорпіони можуть бути впевнені в тому, що йдуть у вірному напрямку.

Карта «Ієрофант» закликає Скорпіонів слідувати по обраному шляху і займатися усвідомленою працею, не відволікаючись. Така тактика допоможе успішно завершити перший літній місяць і почати липень з нових досягнень.

Карта «Повішений» говорить про необхідність шукати шляхи розвитку, і якщо на шляху є перешкоди, не штурмувати їх, втрачаючи сили, а знаходити нові способи для подолання труднощів, використовуючи отриманий раніше досвід.

Стрілець

Карта «Сонце» відкриває тиждень, обіцяючи Стрільцям прекрасні можливості. З цього Аркану немає нічого неможливого, і Стрільці зможуть досягти успіхів, якщо будуть дивитися в майбутнє з оптимізмом і не стануть опускати рук.

«Помірність» в розкладі – карта, яка закликає Левів не поспішати. З цього Аркану не можна приймати поспішні рішення і квапити події, щоб не упустити значущі деталі, за допомогою яких вийде залучити позитивні зміни.

На початку липня по карті «Суд» Стрільці зможуть звільнитися від труднощів, зробити прорив і завоювати довіру оточуючих. Аркан говорить про можливість завершити справи, які тягнуться з минулого в короткий термін, якщо не лінуватися.

Козеріг

Карта «Вежа» вказує на неминучі зміни, і Козероги більше не зможуть від них ховатися. З цього Аркану відбуваються неминучі трансформації, які призведуть до кращого, якщо не чинити опір і дати подіям статися.

По карті «Колесо Фортуни» Козероги будуть перебувати в епіцентрі подій, не всі з яких будуть зрозумілі. Порада Аркана – плисти за течією, не забуваючи помічати деталі, щоб в потрібний момент приступити до активних дій і залучити в життя щастя.

Завершує тиждень Аркан «Імператор», за яким Козероги зможуть знайти відмінну репутацію і завоювати нові вершини. Карта закликає діяти чесно, допомагати близьким і впевнено дивитися в майбутнє.

Водолій

По карті «Ієрофант» Водоліям на початку тижня необхідно визначитися з планами, щоб працювати на власний добробут і не витрачати час даремно. Карта каже про сприятливий час, коли Водолії зможуть зробити прорив, якщо присвятять себе усвідомленій праці.

По карті «Сила» Водоліям важливо налаштуватися на хвилю оптимізму, щоб тимчасові труднощі не могли зломити силу волі і бажання перемогти. За цією карткою успіх не змусить себе чекати, якщо не відкладати справи в довгий ящик.

По карті «Колесо Фортуни» Водолії зможуть зірвати куш, якщо будуть уважно стежити за ходом подій. Доля надасть шанс досягти нових успіхів, але для цього важливо відмовитися від необачних кроків.

Риби

Аркан «Помірність» відкриває тиждень, закликаючи Риб не поспішати. За цією карткою важливо економити сили і не звертати з обраного шляху, і тоді будь-які тимчасові труднощі будуть по плечу, а нагорода окупить докладені зусилля.

«Сонце» в розкладі – карта перемоги і тріумфу. Риби зможуть поставити крапку в складній справі або відпочити після активної роботи, насолоджуючись заслуженим успіхом. Карта обіцяє шлях, вільний від проблем і негараздів.

Карта «Закохані» передрікає необхідність вибору. По ній Рибам на початку липня буде необхідно визначитися з подальшими цілями, прислухатися до себе, щоб знайти особистий шлях до успіху і процвітання.

You cannot copy content of this page