Таро-прогноз з 28 грудня по 3 січня: 2020 рік добігає кінця і багато хто хоче знати про те, що принесе перехідний тиждень

Розклади карт Таро допомагають виходити з важких життєвих ситуацій, а також передбачити швидкі події. Тарологи пропонують проаналізувати черговий прогноз, завдяки якому вийде обійти неприємності і почати новий 2021 рік з успішних і безпрограшних справ. При аналізі карт важливо задіяти інтуїцію: так буде простіше прийняти рішення, які приведуть до щастя і позитивних змін.

Овен

Карта «Сонце» обіцяє Овнам відмінне завершення року. Аркан вказує на успіх і позитивні події, і Овни можуть насолодитися результатами своєї роботи, а також без зволікання взятися за виконання нових справ.

Аркан «Вежа» закликає Овнів відмовитися від ілюзій, які будуть лише заважати. Порада карти – відмовитися від застарілих планів, залишити їх у минулому і почати 2021 рік з чистого аркуша.

Аркан «Колісниця» говорить про активний початку січня, коли не можна зволікати, якщо Овни хочуть залучити в життя позитивні зміни. За цією карткою оптимістичний настрій допоможе подолати тимчасові труднощі.

Телець

Аркан «Вежа» закликає Тельців не будувати повітряні замки і не відвертатися від назріваючих проблем. Завершити рік варто справжніми перемогами – не потрібно жити минулими досягненнями.

По карті «Колісниця» Тельці зможуть без зусиль досягти заповітної мети. Аркан не сприймає пауз, тому так важливо діяти тут і зараз. Активність і цілеспрямованість допоможуть Тельцям завершити рік на позитивній ноті.

Карта «Смерть» в розкладі символізує відмову від застарілого. Тельцям доведеться увійти в 2021 рік без вантажу минулого, яке не змінити. Порада карти – не зволікати в світле майбутнє все те, що застаріло і остаточно втратило будь-яку цінність.

Близнюки

На початку тижня по карті «Колісниця» Близнюкам належить зробити заключний ривок, завдяки якому вдасться досягти заповітної мети. Цей Аркан віщує нові перемоги, якщо не зволікати і не боятися відповідальності.

«Зірка» в розкладі – карта надії. Аркан вказує на виконання заповітних бажань, і Близнюки можуть сміливо дивитися в майбутнє, не відмовляючись від планів. Карта символізує спокійний шлях без проблем і потрясінь.

Карта «Місяць» на початок січня обіцяє Близнюкам неприємності лише в тому випадку, якщо потурати страхам і сумнівам. Хибні уявлення заважати будуть заважати, і від них краще звільнити свідомість, щоб не топтатися на місці.

Рак

Аркан «Пустельник» вказує Ракам на необхідність завершити поточні справи і взяти паузу, щоб відновити сили і енергію . Вони знадобляться для нових перемог і звершень, які вже не за горами.

Карта «Зірка» вказує на успіх, і Раки можуть не сумніватися в тому, що вибрали вірний напрямок. Аркан обіцяє виконання бажань, а також відсутність перешкод на шляху до мети. Раки можуть не переживати за результат подій, якщо не звернуть з наміченого шляху.

«Сонце» в розкладі – Аркан, який відкриває Ракам безліч шляхів розвитку, і на початку нового року можна вибирати будь-який напрямок. Також по цій карті з’явиться можливість взяти перерву, щоб насолодитися успіхами і як слід відпочити.

Лев

«Імператриця» – карта, яка закликає Левів стримати емоції, які можуть перешкодити вибудовувати гармонійні стосунки. З цього Аркану успіхи чекають Левів в діловому середовищі, якщо вони навчаться йти на компроміси.

Аркан «Ієрофант» радить Левам не розпорошувати по дріб’язках і зосередитися на виконанні першочергових справ, щоб не переносити важливу роботу в 2021 рік.

Аркан «Колісниця», який випав на початок січня, – карта, яка закликає не зволікати. У Левів будуть всі шанси зробити ривок, щоб вже на початку року отримати перші результати. Завдяки активності та винахідливості вийде залишити за спиною конкурентів.

Діва

По карті «Помірність» Діви зможуть вирішити складні питання, які раніше їм не піддавалися, здобути повну впевненість і управляти обставинами. За цією карткою важливими супутниками успіху будуть стриманість і терпіння.

«Ієрофант» в розкладі – карта мудрих рішень. По ній Дівам належить важлива робота, яка не терпить недбалого ставлення до неї. Аркан також говорить про те, що допомогу можуть надати близькі люди, і від неї не варто відмовлятися.

«Мир» в розкладі – приємна новина для Дів. За цією карткою настає період, коли життя стає чітким і зрозумілим, проблеми йдуть і настає повна гармонія як з внутрішнім «я», так і з зовнішнім світом.

Терези

Аркан «Правосуддя» закликає Терезів діяти законно і чесно, і тоді успіх не змусить себе чекати. За цією карткою вдало завершуються судові тяжби, вдається відстояти чесне ім’я і припинити тривалі конфлікти.

Карта Таро «Сонце» символізує процвітання, щастя і достаток. Терези володіють майстерністю і прагненням до досягнення мети і можуть бути впевнені в тому, що їх досягнення отримають визнання.

Карта «Помірність» свідчить про довіру і оптимізм. Проблеми, що виникають на початку року, можна розв’язати, але Терези повинні правильно оцінити обставини і збалансувати свої внутрішні суперечності.

Скорпіон

Карта «Пустельник» закликає Скорпіонів до обережності. В кінці року їм варто взяти тайм-аут, щоб проаналізувати своє становище. Пошук рішень найкраще проводити наодинці з собою, щоб виключити поради з боку.

Аркан «Верховна жриця» говорить про наявність знань і умінь, необхідних для вирішення різних питань. Відповідь лежить не на поверхні, і Скорпіонам потрібно кмітливість і наполегливість, щоб досягти мети в термін.

По карті «Помірність» Скорпіонів чекає гармонійне завершення тижня. Аркан символізує вміння управляти ситуацією, вирішувати конфлікти мирним шляхом і знаходити компромісні рішення.

Стрілець

«Місяць» у розкладі – карта, яка закликає Стрільці не надумувати собі проблеми. З цього Аркану важливо відокремити реальність від ілюзій, а також прислухатися до інтуїції, щоб не зайти в глухий кут через власних думок або почутої думки з боку.

Аркан «Дурень» символізує важливий вибір і рішення на початку нового життєвого циклу, який був не запланований. Стрільці повинні бути готові до несподіваного повороту подій, щоб не запанікувати.

Карта «Маг» описує людину, що володіє упевненістю і енергією для трансформації ідей в корисні дії. Ці таланти Стрільцям потрібно застосовувати на практиці, щоб досягти бажаних результатів.

Козеріг

Аркан «Вежа» символізує крах планів, проте Козерогам не варто сильно переживати. З життя готове піти все наносне і віджиле, щоб поступитися місцем новому і перспективному. Опір змінам рівносильно закриттю всіх шляхів до щастя.

Карта «Пустельник» означає, що Козерогам необхідно відвернутися від якоїсь ситуації, щоб оцінити становище. Аркан вказує на необхідність спокійних роздумів протягом деякого часу, щоб Козероги зуміли далеко від повсякденної суєти визначити істинні потреби.

Аркан «Місяць» передбачає невірно зрозумілі слова, здогади і неясності, які разом утворюють певний вакуум, що не дає розвиватися. Козерогам важливо вийти з нього, довіряючи собі, а не стороннім домислам і нав’язаним думкам.

Водолій

Аркан «Зірка» означає період спокою і безтурботності, коли труднощі вже позаду, і перед Водоліями вимальовується чітка перспектива. Карта говорить про фізичне і духовне оновлення, досягненні заповітних цілей.

По карті «Колесо фортуни» події і обставини будуть непідвладні Водоліям, але зміни будуть позитивними, судячи з наявності карти «Зірка» на початку розкладу. Водоліям важливо не робити необачних вчинків, щоб не порушити хід подій.

Аркан «Колісниця» говорить про період інтенсивної роботи, боротьби з невдачами і проблемами. З цього Аркану Водолії зможуть прийти до успіху, якщо не стануть зволікати і сумніватися.

Риби

«Імператриця» в розкладі – карта, що позначає гармонію і задоволення в багатьох сферах життя. З цього Аркану Риби можуть бути впевнені в успішному результаті започаткованих справ, однак просуватися вони будуть неспішно.

Аркан «Суд» символізує переродження і оновлення. Новий статус, вдала можливість вирішення проблем, – все це буде доступно Рибам. Цим шансом потрібно скористатися, щоб залишити в минулому році все те, що заважало щастя.

«Місяць» – карта сумнівів, через які Риби можуть блукати в сутінках, не маючи можливості вибратися з замкнутого кола. Порада карти – прислухатися до себе, щоб знайти двері, що ведуть на щастя.

Фото спеціально для Особлива