Таро-прогноз з 29 червня по 5 липня: які сюрпризи готує вам життя

Завдяки своєчасним підказкам буде набагато простіше планувати справи і справлятися з тимчасовими труднощами. Не варто забувати про те, що карти несуть рекомендаційний характер, і кожен представник Зодіакального сузір’я зможе самостійно приймати ті чи інші рішення, міняючи своє життя на краще.

Овен

Аркан «Правосуддя» завершує червень і по ньому Овнам не можна потурати спокусам. Чесність і порядність стануть синонімами успіху і вбережуть від промахів і прикрих помилок. Завершити справи вийде лише в тому випадку, якщо Овни зможуть зосередитися на цілі і не відволікатися на розваги.

По карті «Імператриця» Овни можуть бути впевнені в успішному результаті започаткованих справ, проте успіх прийде не відразу. Вдумлива робота і відсутність поспіху дозволять зосередитися і поставити крапку у важливих питаннях.

Карта «Суд» говорить про те, що липень почнеться з визволення від усього, що гнітить і заважає розвитку. Овнам в кінці тижня вдасться відкрити шлях до щасливого життя завдяки впевненості та відповідальності в роботі і спілкуванні.

Телець

Аркан «Дурень» закликає Тельців до уважності та обережності. Ці риси допоможуть завершити червень на позитивній ноті і не займатися роботою над помилками в липні. За цією карткою оманливий спокій може в будь-яку хвилину обернутися несподіваними сюрпризами, до яких потрібно бути готовим.

По карті «Смерть» в середині тижня Тельцям доведеться переглянути свої плани і відмовитися від тих, що застаріли. Аркан говорить про новий етап життя, в який не варто привносити минуле, що заважає розвитку і процвітанню.

«Імператор» в розкладі – карта мудрості та успіхів. З цього Аркану в кінці тижня Тельцям вдасться створити відмінну репутацію, але для цього доведеться потрудитися і відмовитися від потурання слабкостям.

Близнюки

Аркан «Дурень» завершує червень і по цій карті Близнюкам не варто халатно ставитися до своїх обов’язків. Карта попереджає про промахи, які трапляться, якщо неуважно стежити за подіями і покладатися на удачу.

Аркан «Сонце» говорить про нові успіхи і приємні звістки. Карта символізує добрий початок липня, коли можна займатися впровадженням в життя нововведень і не відмовляти собі в відновленні сил в компанії близьких людей.

По карті «Суд» Близнюків чекає позбавлення від когось або чогось. Карта говорить про можливість розірвати відносини і більше не потурати шкідливим звичкам, помінявши спосіб життя і поставивши перед собою нові цілі.

Рак

Відкриває тиждень карта «Пустельник», по якій у Раків буде час для відпочинку і обмірковування планів. Аркан символізує тимчасову ізоляцію, під час якої можна залишити зовнішні турботи і зайнятися відновленням душевної рівноваги.

Аркан «Сила» говорить про можливість здійснити останній ривок до мети. Ця карта вказує Ракам на можливість впоратися з будь-якими труднощами, якщо не пасувати і вміти приймати самостійні рішення, не піддаючись на провокації маніпуляторів і недоброзичливців.

По карті «Зірка» липень розпочнеться з приємних звісток. Карта говорить про можливість виконати заповітне бажання, а також досягти поставленої раніше мети без проблем і перешкод. Все, що для цього буде потрібно – впевненість і чесність.

Лев

Карта «Колесо фортуни» віщує безліч подій на початку тижня, серед яких буде складно зорієнтуватися швидко. Порада карти для Левів – витримати час, щоб вчасно вступити в гру і підпорядкувати обставини собі. Нахрапом притягнути удачу в життя не вийде.

«Закохані» в розкладі – карта вибору і самопожертви. Леви в середині тижня мають прийняти серйозне рішення і, можливо, позбутися малого, щоб досягти набагато більшого.

По карті «Іерофант» Левів чекає спокійне завершення тижня. Карта мудрості обіцяє процвітання, якщо грамотно розставити пріоритети і займатися лише тими справами, які дійсно важливі для майбутнього і служать для поліпшення життя.

Діва

Позитивний Аркан «Сонце» відкриває тиждень і обіцяє Дівам лише приємні новини. За цією карткою можна як відновити сили в кінці червня, так і планувати нові справи, не боячись за їх втілення в життя.

Середина тижня, судячи по карті «Помірність», повинна пройти в штатному режимі без злетів і падінь. Дівам не варто поспішати і прислухатися до сторонніх коментарів, щоб успішно завершити розпочате і з чистою совістю перейти в новий місяць.

Карта «Зірка» говорить Дівам про те, що вони рухаються в правильному напрямку, а значить, досягнення запланованого – лише питання часу. Удача буде на їхньому боці, тому пасувати перед тимчасовими труднощами не має сенсу.

Терези

Карта «Помірність» вказує на необхідність дотримуватися золотої середини. Терезам на початку тижня важливо прийти до внутрішньої гармонії, щоб не засмучуватися через дрібниці і не ніяковіти, якщо на шляху зустрічаються проблеми.

Аркан «Ієрофант» закликає Терезів відмовитися від гордині і не хвалитися досягнутими результатами, щоб уникнути зустрічі з заздрісникам. Також за цією карткою середину тижня важливо присвятити першочерговим справам, щоб завершити червень і почати липень з втілення нових ідей.

«Сила» в розкладі – карта волі до перемоги, яка повинна бути підкріплена впевненістю. Афірмації на успіх допоможуть Терезам не звертати з обраного шляху і вже на початку липня отримати перші позитивні результати своєї діяльності.

Скорпіон

По карті «Диявол» Скорпіони ризикують зіткнутися з проблемами. Аркан говорить про спокуси, потурання яким не просто віддалить успіх, але і може згубно вплинути на репутацію, а також стати причиною фінансових труднощів.

«Маг» в розкладі – карта, яка вказує на можливість вибирати будь-який напрямок і розвиватися в тій справі, яку приносить задоволення. Скорпіони з середини тижня можуть сміливо починати щось нове і не боятися нововведень, які полегшать працю і приведуть їх на п’єдестал успіху.

Порада карти «Імператор» на початок місяця – прислухатися до себе і не забувати про дані обіцянки. Аркан говорить про успіхи, але для цього Скорпіонам важливо зберегти хорошу репутацію і не відмовлятися від виконання даних обіцянок.

Стрілець

Згідно з картою «Пустельник», у Стрільців буде можливість поміркувати про майбутнє, знайти відповіді на важливі питання, а також скорегувати плани, щоб на початку липня приступити до їх виконання з чіткою впевненістю в тому, що все йде як треба.

«Ієрофант» – Аркан, що попереджає про неприємності в тому випадку, якщо Стрільці будуть поспішати з висновками і здійснювати необачні вчинки. Порада карти – займатися лише осмисленою працею і не відкидати допомогу людей, які можуть направити в потрібне русло і дати цінні поради.

По карті «Смерть» липень варто почати з нового життєвого етапу, залишивши старі плани і цілі в минулому. Карта говорить про те, що прийшла пора оновлення, коли можна запросто позбутися важкого тягаря і почати місяць з нових захоплюючих пригод.

Козеріг

Карта «Колесо фортуни» віщує Козерогам час, коли події можуть піти не за планом. Такий стан справ може стати причиною помилок, якщо поквапитися з висновками. Козерогам на початку тижня варто почекати, щоб зрозуміти, як саме потрібно вчинити в обставинах, що склалися.

По карті «Ієрофант» Козерогам важливо вміти контролювати емоції, щоб вони не завадили вдумливій роботі. В середині тижня також потрібно звернути увагу на першочергову роботу і не намагатися виконати кілька справ одночасно.

Аркан «Верховна жриця» говорить про необхідність прислухатися до внутрішнього голосу, щоб не промахнутися з вибором подальшого шляху. За цією карткою немає перешкод до успіху, крім сумнівів і невпевненості.

Водолій

Карта «Смерть» віщує активний початок тижня. З цього Аркану потрібно бути готовим до різких змін, які можуть змінити світогляд Водоліїв, проте лякатися не варто. Всі зміни будуть на краще, якщо налаштуватися на позитив.

Аркан «Повішений» говорить про уповільнення, коли справи можуть зайти в глухий кут. Порада карти – не поспішати з висновками. Пил вляжеться і Водолії зможуть знайти вихід з ситуації, що створилася без особливих зусиль.

По карті «Імператор» Водолії отримають можливість досягти успіхів у сфері фінансів, проте для цього будуть потрібні витримка і вміння працювати в колективі. Уважність і вміння підлаштовуватися під мінливі обставини стануть запорукою нових перемог.

Риби

Аркан «Мир» вказує Рибам на прекрасний початок тижня, коли приплив сил дозволяє швидко приходити до бажаного результату. У них буде можливість знайти компроміси з незговірливими людьми і помиритися з близькими.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка вказує на час для роздумів і побудови планів. З цього Аркану Риби зможуть з’ясувати, чого вони насправді хочуть від життя, поставити крапку в колишніх справах і почати новий шлях без вантажу на душі.

По карті «Дурень» Рибам належить зробити важливий вибір, поставитися до якого Риби можуть несерйозно, що спричинить за собою проблеми. Порада карти – здійснювати тільки обдумані вчинки, щоб в майбутньому не прирікати себе на роботу над помилками.