fbpx

Таро-прогноз з 30 травня до 5 червня: тиждень для багатьох буде доленосним

Овен

Овнів чекає насичений тиждень, який розпочнеться з позитивного Аркана «Сонце». По цій карті можна чекати хороших новин і без побоювань розпочинати шлях до бажаної мети. Головне – не відкладати нічого на потім, щоб не відштовхувати успіх.

Аркан «Зірка» символізує шлях, який не затьмарений негативними подіями. Карта вказує на вірний вибір, отже, Овни можуть спокійно займатися справами та отримати нагороду наприкінці шляху.

Карта «Смерть» завершує черговий етап життя, вказуючи Овнам на необхідність змін. Тому згідно Аркану проблем і перешкод не виникне, якщо вчасно прощатися з минулим і сміливо змінювати плани.

Телець

Тельцям за картою «Суд» варто розпочати тиждень із активних дій. Карта говорить про успіх і везіння, проте для цього потрібно немало потрудитися, а також вести чесну гру, щоб не втратити репутацію.

По карті «Поміркованість» Тельці повинні пам’ятати про те, що поспіх і метушня не приведуть ні до щастя, ні до нових перемог. Порада карти – не квапити подій і спокійно працювати, слідуючи заздалегідь складеному плану.

Наприкінці тижня за картою «Закохані» Тельцям належить зробити серйозний вибір, від якого залежатиме майбутнє. Аркан закликає слухати своє серце, щоб знайти щастя і не піти чужою для себе дорогою.

Близнюки

Аркан «Імператор» відкриває тиждень, закликаючи Близнюків зосередитись на справах. По цій карті успіх не забариться, якщо активно працювати і приймати мудрі рішення. Чесність та неупереджене ставлення до оточуючих допоможуть завоювати відмінну репутацію.

По карті «Смерть» Близнюків чекають серйозні зміни. Карта випадає в розкладі, коли черговий життєвий етап добігає кінця, а значить, настав час прощатися з минулим і відкривати для себе нові горизонти.

Завершує тиждень карта «Повішений». Нею Близнюки зможуть взяти паузу, щоб обдумати те, що відбувається, і скласти план дій на літо. Аркан дає можливість відійти від суєти, щоб почути себе та прийняти вірні рішення.

Рак

Початок тижня пройде вдало, якщо не поспішати та прислухатися до інтуїції. Карта «Імператриця» обіцяє Ракам зростання та розвиток, проте події не будуть стрімко розвиватися. Це означає, що діяти треба впевнено та без суєти.

У середині тижня на Раків чекають непередбачені події. Аркан «Колесо удачі» говорить про те, що доля піднесе нові можливості, проте діяти потрібно не відразу. Чекаючи час, Раки зрозуміють суть того, що відбувається, і зможуть повернути контроль над тим, що відбувається.

Завершує тиждень Аркан «Диявол», мета якого – попередити Раків про можливі неприємності. По цій карті важливо бути відповідальними та обачними, щоб не зайти в глухий кут і не відштовхнути удачу через поспішні дії.

Лев

Початок тижня буде важливим та відповідальним для Лева. Карта «Самітник» закликає не починати активних дій без точного плану. На самоті Леви зможуть визначитися з цілями і приступити до важливої ​​роботи без страху.

Аркан «Мир» говорить про сприятливий час, коли перешкод на шляху немає. По цій карті Леви зможуть впоратися з будь-якими складними проектами та насолодитися своїми успіхами, розділивши радість із близькими.

Завершує тиждень Аркан “Закохані”. По цій карті Лев має зробити важливий вибір, який стане початком нового і щасливого життєвого етапу. На початку шляху можуть виникати складності, проте їх подолання надихне і допоможе розкрити сплячі здібності.

Діва

Тиждень починається з карти “Закохані”, яка завжди означає зміни. Тому згідно Аркану Дівам належить вибрати нову мету, і щоб не помилитися, важливо слухати себе і не ігнорувати внутрішнього голосу.

Аркан “Сила” говорить про можливість впоратися з будь-якими труднощами, якщо не зволікати. Активність та позитивний настрій допоможуть Дівам подолати сумніви, що заважають залученню щастя.

Завершує тиждень Аркан «Дурень», який закликає Дів бути уважними. Випадкові події допоможуть знайти вірні рішення та отримати щастя без особливих зусиль. Головне — не проґавити знаків долі.

Терези

На початку тижня, судячи з карти «Суд», Терези зможуть звільнитися від проблем та впоратися зі складними завданнями. Секрет успіху простий: віра у свої сили, чесність та відповідальність за свої вчинки.

Карта «Верховна жриця» закликає Терезів бути уважними до передчуттів. Інтуїція не підведе. Коли потрібно буде ухвалювати серйозні рішення. Порада картки – не поспішати і залишатися в стані спокою, щоб успіх не відвернувся.

Завершує тиждень Аркан «Смерть», мета якого — попередити Терезів про зміни, що насуваються. Впоратися з ними буде простіше, якщо не противитися тому, що відбувається, і вчасно відпускати минуле, що віджило.

Скорпіон

Карта «Закохані» розкриває розклад, закликаючи Скорпіонів до відповідальності. Незабаром представникам Знаку належить зробити важливий вибір, який допоможе здобути щастя. Навіть якщо доведеться з чимось попрощатися, сумувати не варто: життя прийдуть позитивні події.

По карті «Помірність» Скорпіонам важливо пам’ятати про відповідальність та обережність. Поспішні дії не призведуть до успіхів, тому діяти треба без суєти та необдуманих кроків.

Тиждень завершує карта «Вежа», за якою Скорпіони зіткнуться з неминучими змінами. Настає етап, коли потрібно переглянути свої плани, попрощатися з минулим та відкрити нові обрії.

Стрілець

На початку тижня по карті «Імператор» Стрільці зможуть досягти нових успіхів у діловому середовищі. Справитися з поставленими завданнями буде простіше, якщо скласти список справ та розставити пріоритети.

Аркан «Ієрофант» закликає Стрільців бути відповідальними та чесними. Доля даватиме випробування, пройти які важливо для здобуття щастя. Також по цій карті з’явиться шанс знайти наставника, здатного наставити на вірний шлях.

Аркан «Закохані» вказує на необхідність змінювати життя та плани. Тому згідно Аркану Стрільці повинні бути готові пожертвувати малим, щоб почати шлях до блискучого майбутнього і щастя.

Козеріг

«Сила» в розкладі початку тижня — карта, що закликає Козерогів до активних дій. Труднощі на шляху не повинні лякати — вони допоможуть тренувати силу волі та відповідально ставитися до того, що відбувається.

Аркан «Ієрофант» говорить про те, що Козеріг може знайти шлях до щастя, і для цього їм важливо правильно розставити пріоритети. Приділяти увагу важливо першорядним завданням, щоб встигнути все вчасно.

По карті «Дурень» Козероги ризикують оступитися, якщо будуть необачними. Аркан закликає бути відповідальними та обережними, щоб подолати труднощі на шляху та отримати нагороду за докладені зусилля.

Водолій

На початку тижня Водоліїв чекають потрясіння. Аркан Башта символізує неминучі зміни, які можуть здатися лякаючими. Насправді з життя йде те, що втратило актуальність. Пил уляжеться, і Водолії зможуть повернути контроль пекло подіями.

По карті “Верховна жриця” важливу роль відіграє інтуїція. Водоліям важливо залишити поспіх, щоб не проґавити важливих деталей, а також прислухатися до своїх передчуттів. Вони вбережуть від проблем та неприємностей.

Аркан “Правосуддя” символізує закономірний результат. По цій карті Водолії пожинатимуть плоди своєї роботи та оцінюватимуть свої дії. Якщо результати виявляться незадовільними, то важливо провести роботу над помилками та отримати цінні уроки.

Риби

Карта «Місяць» відкриває тиждень, закликаючи Риб до відповідальності. За цим Арканом можуть виникати неоднозначні ситуації, вирішити які вдасться лише у стані спокою та повної впевненості у своїй правоті.

По карті «Сила» настає період активної роботи. Риби повинні пам’ятати про те, що труднощі загартовують, отже, боятися важкої роботи не потрібно. Відповідальність та чесність допоможуть подолати будь-які бар’єри на шляху до щастя.

«Маг» у розкладі – карта винахідливості та оптимізму. По ній Риби зможуть розвивати свої таланти та шукати нові способи подолання труднощів. Для того, щоб успіх не забарився, потрібно йти до мети і не відкладати справ на невизначений термін.

You cannot copy content of this page