Таро-прогноз з 4 по 10 жовтня: тиждень буде динамічним та непередбачуваним. Зверніть увагу на підказки

Овен

На цьому тижні жовтня Овни зможуть змінити своє життя в кращий бік. Аркан «Вежа» закликає відмовитися від ілюзій, попрощатися з застарілими планами і почати шлях до нових вершин.

Карта «Імператриця» говорить Овнам про те, що вони рухаються в правильному напрямку і незабаром зможуть зібрати плоди своєї роботи. За цією картою немає сенсу квапити події – можна покластися на долю і спокійно займатися справами.

По карті «Верховна жриця» Овнам необхідно прислухатися до свого серця, щоб не йти на поводу у сьогохвилинних примх і не потрапити в пастку маніпуляторів, здатних нашкодити планам.

Телець

По карті «Місяць» Тельцям не варто починати тиждень з потурання емоціям і довіри чуткам. Аркан попереджає про проблеми, які з’являться в тому випадку, якщо сумніватися в собі і не перевіряти інформацію, що надходить.

Карта «Колесо фортуни» віщує зміни, до яких Тельці можуть бути не готові. За цією картою не варто діяти необачно: набагато важливіше знайти внутрішній баланс, щоб спокійно поміркувати і знайти єдино вірний вихід з ситуації, що склалася.

В кінці тижня по карті «Зірка» проблеми Тельців вщухнуть. Аркан вказує на вірно обрану тактику, коли немає причин для занепокоєння і поспіху. Займаючись обраною справою вдумливо, Тельці швидко прийдуть до успіху.

Близнюки

Аркан «Колісниця» говорить про стрімкий розвиток подій, коли Близнюкам варто застосовувати свої знання на практиці, а не відсиджуватися в тіні. За цією картою успіх приходить до тих, хто не зволікає і приймає правила гри, підлаштовуючи їх під свої потреби.

По карті «Імператор» Близнюки зможуть здійснити задумане не тільки своїми силами, але і завдяки підтримці з боку впливових людей. Порада карти – залишатися чесними і неупередженими, щоб тимчасова влада не запаморочила голову.

Карта «Помірність» застерігає Близнюків від імпульсивних вчинків, які можуть стати причиною як тимчасових труднощів, так і втрати авторитету серед оточення. Відсутність поспіху і вдумлива робота набагато швидше приведуть до нових перемог.

Рак

По карті «Повішений» Ракам належить зробити нелегкий вибір, який, однак, допоможе вийти зі складної ситуації. Аркан вказує на події, коли необхідно пожертвувати чимось малим для того, щоб знайти вихід з глухого кута.

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність поповнювати багаж знань, не зупинятися в розвитку і грамотно розставляти пріоритети. Навчившись цьому, Ракам не важко керувати своєю долею.

В кінці тижня по карті «Сила» проблеми будуть йти, і Раки зможуть не тільки відчути себе спокійніше, але і слідувати до поставлених цілей без остраху помилитися. Головне – використовувати отримані навички на практиці.

Лев

Аркан «Мир» говорить про відмінний початок тижня. За цією картою вирішити нагальні питання буде в рази легше, а значить, настала пора розібратися з поточними справами, набути впевненості і без зусиль рухатися назустріч своїй мрії.

Успіх обіцяє і карта «Імператор». По ній Близнюкам важливо дотримуватися правил і діяти відповідно до закону. Приймаючи мудрі рішення, представники знаку зможуть завоювати відмінну репутацію і залучити в життя потрібні зміни.

По карті «Диявол» Левів чекає не найвдаліше завершення тижня. Карта говорить про спокуси, потурання яким виб’є з колії, і про необачні вчинки, які не найкращим чином вплинуть на майбутнє. Левам необхідно бути обережними, щоб не оступитися.

Діва

Карта «Колесо фортуни» відкриває тиждень, попереджаючи Дів про стрімкий розвиток подій, вплинути на які навряд чи вийде. Порада карти – не намагатися перехитрити долю. Усе стане на свої місця, якщо на перших порах аналізувати те, що відбувається без активних дій.

Аркан «Зірка» закликає Дів не відмовлятися від своєї мрії. В середині тижня буде шанс прийти до поставленої мети, тому так важливо залишатися активними і налаштуватися на позитивні думки.

Карта «Маг» завершує тиждень, вказуючи Дівам на можливість розширити горизонти. Впевненість і вміння підлаштовуватися під обставини дозволять без зусиль залучити в життя щасливі зміни.

Терези

Карта «Суд» для Терезів – заклик до активних дій. На початку тижня буде можливість поставити на місце кривдників, довести свою правоту і звільнитися від труднощів за рахунок копіткої роботи.

Аркан «Місяць» закликає Терезів до обережності. В середині тижня можна спиратися на чутки і довіряти стороннім людям. Увага до інтуїції і оптимістичний настрій допоможуть знайти вихід з важкої ситуації.

Аркан «Дурень» вказує на швидкі зміни, і для того, щоб вони були на краще, Терезам важливо бути уважними. Халатність і поспіх неприпустимі для тих, хто хоче змінити своє життя і побудувати успішне майбутнє.

Скорпіон

Аркан «Дурень» закликає Скорпіонів не відмовлятися від нового. За цією карткою в житті будуть відбуватися події, здатні змінити світогляд, і до них не можна ставитися халатно. Уміння підлаштовуватися під обставини допоможе залучити важливі зміни.

По карті «Диявол» Скорпіони будуть змушені стримувати себе, щоб не нашкодити своїй репутації. За цією карткою можна потурати примхам і піддаватися на провокації, щоб не зайти в глухий кут.

Карта «Закохані» говорить про необхідність щось міняти. З цього Аркану Скорпіонам належить зробити важливий вибір, який потрібно зробити самостійно, прислухаючись до свого серця.

Стрілець

По карті «Імператриця» Стрільці зможуть залучити в життя потрібні зміни, але зробити це в поодинці буде складно. Порада карти – покластися на близьких, які допоможуть з прийняттям важливих рішень і підтримають у важку хвилину.

Аркан «Сонце» обіцяє Стрільцям перемоги і тріумф. За цією карткою важливо бути оптимістично налаштованими і не боятися майбутнього, щоб відкрити двері на щастя. Також карта вказує на набуття незалежності і фінансове благополуччя.

По карті «Місяць» Стрільці зможуть дізнатися раніше приховану істину і розпорядитися отриманими знаннями на свій розсуд. Діяти буде простіше, якщо підключити інтуїцію, яка допоможе знайти вірне рішення.

Козеріг

Аркан «Сонце» обіцяє Козерогами приємні події і можливість без зусиль завершити складну справу. За цією картою успіх не змусить себе чекати, якщо з оптимізмом дивитися в майбутнє і не сумніватися в собі.

Карта «Правосуддя» відновлює справедливість, а значить, Козероги зможуть знайти чесне ім’я і відкрити двері в щасливе майбутнє. Аркан не терпить брехні і зради, тому важливо усвідомлювати і не намагатися перехитрити оточення.

По карті «Смерть» Козероги повинні бути готові до того, що минуле час відпустити. Аркан не несе проблем в тому випадку, якщо відмовитися від застарілих ідей і планів, дозволивши собі відкрити двері в майбутнє, де немає місця сумнівам і страхам.

Водолій

По карті «Імператриця» Водолії не будуть самотні. Аркан вказує на позитивні зміни і можливість досягти поставлених завдань, якщо не відмовлятися від запропонованої підтримки. Завдяки спільним зусиллям буде простіше знайти те, що заплановано.

Карта «Сонце» говорить про тріумф, а значить, Водолії зможуть знайти те, до чого прагнули і над чим працювали. Перемогу і успіх варто розділити з близькими, які надавали посильну допомогу і надихали.

«Закохані» в розкладі – картка належного вибору. З цього Аркану Водолії зможуть змінити життя на краще, якщо прислухаються до свого серця і перестануть мислити стереотипами.

Риби

Аркан «Колісниця» говорить про оптимістичний початку тижня. Рибам варто бути активними, щоб не упустити приємні перспективи, а також не чекати випадку – діяти потрібно зараз, і тоді щасливе майбутнє стане реальністю.

Аркан «Диявол» говорить про час, коли Рибам доведеться пройти перевірку на міцність. Потурання слабкостям і спокусам закриють шлях до щастя, а значить, їм потрібно чинити опір і йти назустріч своїй мрії.

По карті «Вежа» звичний світ Риб зазнає зміни. Аркан вказує на необхідність подивитися правді в очі, відмовитися від застарілих ідей і планів, котрі лише сповільнюють шлях до щастя.