fbpx

Таро прогноз з 5 по 11 квітня: новий тиждень може стати стартом в нове життя, принести несподівані зміни або розчарування

Овен

Овни на початку тижня можуть дивитися в майбутнє без побоювання. Аркан «Сонце» обіцяє позитивні зміни і матеріальне благополуччя. Овни зможуть насолодитися своїм тріумфом і почати нову справу, яка приведе їх до нових успіхів.

«Правосуддя» в розкладі на середину тижня закликає Овнів відмовитися від будь-якого обману, щоб потім не стикатися з неприємностями. Карта обіцяє звільнення від усього, що стало не актуальним, і Овни зможуть перейти на новий життєвий етап з умовою, що будуть грати за правилами.

По карті «Помірність» Овнам слід завершити тиждень без поспіху, приділяючи увагу передчуттям. Внутрішній голос допоможе залучити в життя позитивні зміни і обійти шлях, що веде до проблем.

Телець

По карті «Закохані» Тельців на початку тижня чекають своєрідні випробування на міцність. Їм належить зробити серйозний вибір, скасувати який не вийде. Від нього буде залежати майбутнє, і рішення доведеться приймати самостійно.

«Сила» в розкладі – карта, яка вказує на сприятливий час для прориву. Тельці зможуть з легкістю подолати будь-які труднощі, якщо перестануть пасувати перед невідомістю і принижувати свої переваги.

Аркан «Помірність» закликає Тельців в кінці тижня покластися на інтуїцію. Завдяки їй вийде вибрати правильний момент для рішучих дій і незабаром досягти того, що було в планах.

Близнюки

Карта «Дурень» закликає Близнюків почати понеділок відповідально. Недбале ставлення до справ і обов’язків може призвести до проблем, а значить, приділяти увагу потрібно кожній події, щоб не стати заручниками власної недалекоглядності.

Аркан «Повішений» описує ситуацію тимчасового глухого кута, коли Близнюки не зможуть продовжити розпочату справу. Порада карти – знайти причину проблем, щоб усунути її і позбутися від перешкод на шляху до мети.

«Імператор» в розкладі – карта, яка вказує на прогрес. У розкладі на кінець квітневого тижня ця карта символізує прорив в справах і особистому житті, і для закріплення успіху Близнюкам важливо діяти чесно.

Рак

Карта «Правосуддя» символізує справедливість, яка буде відновлена, якщо Раки будуть слідувати чесним шляхом. З цього Аркану не важко повернути собі чесне ім’я, якщо діяти обачно, не піддаватися на провокації і не потурати руйнівним емоціям.

«Диявол» в розкладі – карта, яка закликає Раків зосередитися на успіх і йти до поставленої мети, не відволікаючись на розваги. Аркан говорить про час випробувань, які потрібно витримати з честю, щоб залучити в життя благополуччя.

Аркан «Повішений» означає паузу в справах, і Раки не повинні боятися того, що вони тимчасово «застрягли». Карта описує можливість переосмислення затіяної справи, коригування планів і відмови від того, що втратило актуальність.

Лев

Карта «Вежа» символізує потрясіння, і Леви повинні бути готові відмовитися від частини планів, які вже застаріли, а також від нав’язаних установок. Аркан закликає дивитися правді в очі і не намагатися сховатися в придуманому ілюзорному світі від проблем.

«Дурень» в розкладі – карта, яка закликає Левів звернути увагу на неточності в справах і усунути їх до того моменту, поки вони не стали загрозою для щасливого майбутнього. Порада Аркана – не дурити самих себе.

Аркан «Помірність» закликає Левів проявити витримку, щоб не зробити необачних вчинків. Карта вказує на благополучне вирішення проблем в тому випадку, якщо Леви не будуть поспішати і приймуть виважені рішення.

Діва

Аркан «Імператор» говорить про те, що Діви зможуть впорається з будь-якими завданнями, якщо будуть підходити до вирішення питань послідовно. Карта обіцяє успіх і шану тим, хто не поспішає з висновками і зважує кожен крок.

«Диявол» в розкладі – карта, що обіцяє випробування на міцність. Діви будуть піддаватися спокусам, від яких важливо відмовитися, щоб не зайти в глухий кут, не втратити розташування оточення і не втратити матеріального благополуччя.

Аркан «Закохані» символізує ситуацію вибору, коли Дівам важливо зважитися на відповідальний крок, здатний змінити життя на краще. Рішення скасувати не вийде, тому важливо підійти до вибору з усією відповідальністю.

Терези

По карті «Суд» Терези зможуть почати тиждень з визволення від труднощів. Аркан означає прорив, завдяки якому Терези зможуть вийти на новий етап життя, в якому немає місця для розчарувань. Головне – діяти чесно і без поспіху.

По карті «Диявол» Терезам належить зіткнуться з темною стороною своєї особистості. Порада карти – боротися за своє благополуччя і виховувати в собі кращі риси, щоб не втратити удачу і не закрити перед собою шлях до щастя.

Карта «Мир» обіцяє Терезам тверду опору. Аркан символізує ясність і завершення труднощів. За цією карткою без зусиль долаються бар’єри на шляху до щастя, вирішуються розбіжності.

Скорпіон

Скорпіонів чекає відмінний початок тижня. Аркан «Імператриця» символізує зростання і процвітання, які прийдуть не відразу, але якщо працювати на своє благо, то успіх неодмінно увірветься в життя.

Карта «Смерть» закликає Скорпіонів до оновлення. Навесні зміни готові увірватися в життя, і Скорпіонам не варто заважати цьому. Преображення буде прекрасним, якщо залишити спроби воскресити минуле.

Аркан «Маг» говорить про нові можливості, які не варто ігнорувати. Карта обіцяє успіхи, якщо Скорпіони будуть розвивати приховані таланти і перестануть шукати схвалення з боку. Впевненість і вибір особистого шляху для розвитку допоможуть швидко притягнути в життя необхідні події.

Стрілець

Карта «Сила» закликає Стрільців до боротьби за своє благополуччя. Аркан вказує на необхідність знайти баланс між емоціями і розумом, щоб направити сили на подолання труднощів і знайти все те, що робить життя щасливим.

Карта «Мир» вказує на можливість знайти своє місце і приємні зміни. Стрільцям для досягнення мети буде потрібна впевненість і відповідальність, які допоможуть уникнути неприємностей і в термін отримати бажане.

В кінці тижня по карті «Вежа» Стрільцям важливо усвідомити той факт, що не все, що здається стабільним, залишиться таким. Аркан обіцяє крах ілюзій, коли потрібно зібратися з силами і подивитися правді в очі.

Козеріг

Аркан «Імператор» закликає Козерогів до відповідальності. За цією карткою успіх прийде до тих, хто не упереджений в судженнях і здатний визнавати свої помилки. Козерогам важливо орієнтуватися на доводи розуму, а не на емоції і чутки, щоб прийти до успіху.

По карті «Закохані» Козерогам належить змінити своє життя, залишивши за спиною минуле. Карта закликає визначитися з напрямком шляху, пожертвувати малим, щоб досягти більшого.

«Суд» в розкладі – карта звільнення. Козероги у вихідні дні зможуть звільнитися від усього, що заважає розвитку і приносить проблеми. Порада Аркана – діяти чесно і не боятися відстоювати свою думку.

Водолій

Аркан «Імператриця» на початок тижня – карта, яка вказує Водоліям на правильно обраний шлях. З цього Аркану успіх не за горами, і для того, щоб прийти до нього незабаром, важливо не змінювати напрямок і відповідально ставитися до своїх обов’язків.

По карті «Повішений» Водоліїв чекає перегляд планів, з частиною з яких доведеться попрощатися, щоб не витрачати час і сили на справи, які вже ніяк не вплинуть на сьогодення і майбутнє.

Аркан «Суд» закликає Водоліїв до боротьби за своє благополуччя. Карта обіцяє вирішення конфліктів і звільнення від труднощів. Водолії зможуть залучити успіх, якщо будуть діяти обачно і чесно.

Риби

«Колесо фортуни» в розкладі на початок тижня – карта, яка закликає Риб не чинити опір подіям. Аркан символізує зміни на краще, а значить, Рибам не варто лякатися, навіть якщо те, що відбувається поки не зрозуміло.

Аркан «Смерть» символізує новий життєвий етап і готовність впустити в життя зміни. Порада карти – відпустити з життя все, що вичерпало себе, і підготуватися до нових подій.

Наприкінці тижня по карті «Правосуддя» Риб чекає заслужена нагорода або робота над помилками. Все буде залежати від того, які вчинки були здійснені протягом тижня.

You cannot copy content of this page