Таро прогноз з 6 по 12 липня: після цього розкладу тиждень буде успішним та щасливим

Тлумачення старших Арканів Таро – захоплююче заняття, яке дозволяє не просто заглядати в майбутнє, а й змінювати долю, керуючи подіями. Астрологи і тарологи пропонують прогноз на другий тиждень липня 2020 року, щоб представникам усіх знаків Зодіаку було простіше справлятися з труднощами і планувати кожен день, залучаючи успіх.

Овен

Другий тиждень липня розпочнеться для Овнів з карти «Диявол». Аркан говорить про пастки на шляху, які можуть створювати як люди, так і обставини. Овнам важливо залишатися пильними, щоб вчасно зреагувати і обійти неприємності стороною.

«Пустельник» в розкладі – карта, яка вказує Овнам на необхідність залишитися наодинці з собою, щоб зібратися з думками. В середині тижня у них буде можливість впоратися зі стресом, знайти відповіді на хвилюючі питання і намітити план дій на час, що залишився до кінця тижня.

По карті «Помірність» Овнам не можна поспішати з висновками і діяти необачно. Аркан говорить про удачу, яка чекає їх, якщо вони будуть працювати розмірено і не стануть довіряти словам незнайомців. Уміння слухати інтуїцію дозволить уникнути негараздів і з успіхом завершити розпочате.

Телець

По карті «Зірка» Тельців чекає спокійний початок тижня, коли проблеми більше не турбують і перешкод на шляху до мети немає. Порада Аркана – не звертати з обраного шляху, і тоді успіх не змусить себе чекати.

Аркан «Закохані» говорить про важливість вибору, який належить зробити Тельцям. З цього Аркану важливо мобілізувати сили, щоб не помилитися і не піти шляхом, що веде в глухий кут. Вибір не можна довіряти оточенню, щоб не жити чужими мріями та ідеалами.

По карті «Верховна жриця» Тельцям не можна ігнорувати внутрішній голос. Довіра інтуїції дозволить впоратися з труднощами і знайти ті двері, що ведуть до щастя і успіхів. Порада карти – помічати деталі, завдяки яким вийде скласти пазл і відповісти на складні питання.

Близнюки

Аркан «Мир» обіцяє Близнюкам вдалий початок тижня. За цією карткою складні питання вирішуються без надмірних зусиль і в житті настає момент, коли кожен зможе знайти своє місце і досягти успіхів без особливих зусиль.

«Колісниця» в розкладі говорить про те, що Близнюки зможуть зробити ривок і поставити крапку в розпочатій справі, якщо не будуть зволікати. Карта каже про сприятливий час для залучення в життя нових успіхів.

Аркан «Імператор» обіцяє Близнюкам продуктивну роботу, коли завдяки грамотним рішенням вийде підвищити авторитет, а також претендувати на довгоочікувану посаду або вдало змінити вид діяльності.

Рак

Згідно Аркану «Сила», на початку місяця Раки зможуть зробити прорив в справах. Ця карта говорить про те, що сила волі допоможе Ракам подолати будь-які труднощі, а оптимізм не дасть піддатися на провокації з боку недоброзичливців.

Карта «Верховна жриця» повідомляє, що Раки зможуть обійти неприємності стороною, якщо прислухаються до внутрішнього голосу. Аркан обіцяє успіх тим, хто не стане поспішати і робити необачних вчинків на хвилі емоцій.

По карті «Сонце» Раків чекає нагорода за їхню працю і успіх в будь-яких починаннях. Раки зможуть залучити позитивні зміни, якщо будуть з оптимізмом дивитися в майбутнє.

Лев

Початок тижня, судячи по карті «Закохані», пройде в роздумах. Левам належить прийняти непросте рішення, від якого залежатимуть подальші події. Порада карти – слухати своє серце, щоб вибрати правильний шлях, що веде до благополуччя.

Аркан «Повішений» в розкладі вказує на тимчасову бездіяльність. Левам належить зрозуміти причину уповільнення справ, щоб провести роботу над помилками, винести цінні уроки на майбутнє і не повторювати подібних помилок.

По карті «Імператор» Леви зможуть знайти надійних партнерів як в справах, так і в особистому житті. Дружні, ділові або любовні зв’язки будуть міцними, якщо відмовитися від гордині і навчитися знаходити компроміс.

Діва

Аркан «Колесо Фортуни» говорить Дівам про те, що на початку тижня вони потраплять у вир подій. Порада карти – не поспішати з висновками, витримати час, щоб зрозуміти причину подій, і діяти тільки після того, як знайдеться вірне рішення.

Карта «Верховна жриця» закликає Дів збирати інформацію і уважно стежити за тим, що відбувається навколо. Інтуїція допоможе приймати правильні рішення і не випускати з уваги важливі деталі.

Аркан «Смерть» означає завершення чергового етапу і перехід на новий рівень. За цією карткою в житті відбуваються зміни, тому Діви в кінці тижня зможуть попрощатися з минулим і звільнитися від усього, що заважає розвитку.

Терези

Карта «Правосуддя» обіцяє Терезам благополучний результат започаткованих справ, але для цього діяти потрібно чесно. З цього Аркану в житті відбуваються позитивні зміни, якщо працювати і не звертати з обраного шляху.

Аркан «Колісниця» закликає Терезів до активних дій. Порада карти – не зволікати, щоб отримати від долі приємні подарунки, досягти успіху в обраній справі і швидко вирішити питання, які тягнуться з минулого.

По карті «Смерть» Терезів чекає завершення чергового етапу, коли настає пора поставити крапку і знайти для себе новий напрямок, не чіпляючись за минуле. Потрясінь і неприємностей вдасться уникнути, якщо діяти впевнено і не шкодувати про те, що вже віджило.

Скорпіон

Аркан «Повішений» попереджає Скорпіонів про те, що недбалість може призвести до проблем. Порада карти – не випустити з уваги навіть найдрібніших деталей, щоб вчасно обійти неприємності стороною.

Карта «Вежа» обіцяє зміни, і Скорпіонам для цього важливо відмовитися від застарілих планів, а також перестати будувати замки з піску. Практичність і далекоглядність допоможуть скорегувати плани і займатися лише тими справами, які принесуть користь.

Аркан «Імператриця» вказує Скорпіонам на благополучний результат справ, але для цього не можна поспішати і піддаватися на провокації. Мудрі рішення і стабільна робота приведуть до перемоги і нових успіхів.

Стрілець

Відкриває тиждень карта «Правосуддя», по якій Стрільці можуть відстояти своє чесне ім’я, впоратися з недоброзичливцями і поставити крапку в складній справі. РПорада Аркана – надходити чесно, щоб в майбутньому не створювати собі додаткових проблем.

«Зірка» в розкладі – позитивна карта, яка вказує на вірний вибір та успіх в кінці шляху. З цього Аркану проблеми вирішуються легко і Стрільці зможуть досягти всього, що було заплановано, якщо не відмовляться від своїх задумів.

Карта «Смерть» вносить сумніви в думки і почуття, лякаючи багатьох. Однак її призначення – вказати на те, що черговий етап життя завершено. З минулим час попрощатися, і Стрільцям для залучення благополуччя час залишити позаду все, що утримує і заважає особистісному росту і розвитку.

Козеріг

Карта «Колісниця» говорить Козерогам про те, що з понеділка важливо взяти себе в руки і рухатися назустріч своїй мрії. Позитивний Аркан говорить про час, коли активні дії ведуть до успіхів, а роздуми і побоювання, навпаки, сприяють залученню неприємностей.

Аркан «Місяць» повідомляє, що Козерогам будуть доступні приховані раніше знання. Все навколо стане явним, і з’явиться можливість визначити, з ким із оточення не по дорозі. Інтуїтивно буде простіше знайти тих людей, які намагаються нашкодити і будують підступи за спиною.

«Верховна жриця» в розкладі вказує на впливовість Козерогів. Від прийнятих ними рішень буде залежати щастя інших людей, тому Козерогам важливо бути пильними. Егоїзм і образи краще залишити в минулому, щоб неупереджено судити про успіхи колег чи підлеглих.

Водолій

Аркан «Помірність» закликає Водоліїв до відповідальності. За цією картою не можна поспішати: велика ймовірність в поспіху пропустити значущі події і накликати на себе неприємності. Вдумливі рішення дозволять швидко розібратися в ситуації, що склалася і залучити успіх.

Карта «Суд» вказує на благополучне завершення справ, які викликали сумніви і тривогу. Водолії зможуть вийти переможцями зі скрутної ситуації і не тільки перемогти власні страхи, а й поставити на місце кривдників і недоброзичливців.

Аркан «Верховна жриця» обіцяє Водоліям підтримку в особі владної людини, а також вказує на володіння достатніми знаннями і досвідом для нових звершень. Не виключено, що Водоліям потрібно усамітнення для складання плану і роздумів.

Риби

Аркан «Диявол» говорить про помилки і промахи, і Рибам потрібно навчитися бути обачнішими, стримати запал і тверезо оцінювати свої сили. Так вийде повернутися на шлях, що веде до благополуччя.

Карта «Повішений» говорить про деякі сумніви і тривоги. Внутрішня напруга і небажання озиратися може призвести до невірного рішення, а значить, Рибам потрібно бути пильними.

Аркан «Вежа» обіцяє Рибам завершення чергового етапу шляху. Назад дороги немає, зате попереду відкриваються прекрасні перспективи. Рибам варто відмовитися від застарілих планів, щоб відкрити двері, що ведуть до благополучного життя.