fbpx

Таро-прогноз з 7 по 13 червня: цього тижня варто визначитися з цілями, залишити в минулому проблеми і вчасно відмовитися від тих планів, які вже застаріли

Овен

Початок тижняпо карті «Місяць» буде сумбурним. Овнам важливо відокремлювати правду від домислів, не довіряти чуткам і прислухатися до інтуїції. Порада карти – не йти на поводу сумнівів і страхів, щоб уникнути проблем.

По карті «Вежа» Овни повинні бути готові до змін, які неминуче увірвуться в життя. Переломний момент потребує стриманості, щоб не зробити необачних дій, що заважають розвитку.

Карта «Диявол» закликає Овнів звільнитися від усього, що перешкоджає розвитку і щасливому життю. Прощання з шкідливими звичками допоможе не тільки стати позитивнішими, а й залучити в життя фінансове благополуччя.

Телець

Аркан «Ієрофант» говорить про необхідність почати тиждень з планування, щоб не забути про обіцянки і займатися дійсно важливими справами. Така тактика приведе Тельців до успіху.

В середині тижня по карті «Вежа» Тельці зможуть скинути кайдани, що заважають щасливому життю. Аркан закликає розширювати горизонти, без сумнівів прощатися з ілюзіями і прагнути до нових досягнень.

Тиждень завершиться в спокійному ритмі. По карті «Верховна жриця» Тельцям важливо відмовитися від поспіху, який буде згубним для ведення справ. Увага до дрібних деталей допоможе не упустити знаки, що вказують на шлях до успіху.

Близнюки

Аркан «Імператриця» відкриває тиждень, вказуючи на благополучний розвиток подій. Карта говорить про зростання і процвітання, а значить, Близнюкам необхідно присвятити себе творенню, щоб закласти фундамент майбутніх перемог.

Карта «Ієрофант» говорить про час, коли Близнюки зможуть знайти підтримку з боку мудрих наставників. З цього Аркану важливо працювати чесно і не знімати з себе відповідальність, і тоді успіх не змусить себе чекати.

По карті «Місяць» Близнюків може підвести невпевненість, що заважає бачити перспективи і відкривати нові горизонти. Справитися з необґрунтованою тривогою допоможуть дихальні вправи і заспокійливі настої трав.

Рак

Аркан «Суд» відкриває тиждень, вказуючи Ракам на швидку розв’язку. За цією карткою проблеми вирішуються легко, якщо не зволікати і не боятися відповідальності. Чесні вчинки і неупереджені судження приведуть Раків до перемоги.

По карті «Ієрофант» Раки зможуть налагодити відносини в діловому середовищі або з близькими людьми, набути впевненості в завтрашньому дні і спиратися на свої кращі риси характеру. Порада картки – не потурати руйнівним емоціям, щоб не псувати свою репутацію.

Карта «Імператор» завершує тиждень, закликаючи Раків зосередитися. Аркан вказує на чудову нагоду заявити про себе, досягти нових успіхів за рахунок вміння приймати відповідальні рішення і діяти по ситуації, залишаючись чесними і неупередженими.

Лев

Карта «Диявол» закликає Левів не втрачати пильності. Аркан вказує на ситуацію, коли Левам належить показати свою волю, відмовитися від сумнівних заходів і не йти на поводу чужої думки або своїх забаганок, щоб досягти нових успіхів.

Аркан «Імператриця» вказує на сприятливий час, коли Леви зможуть розкрити свої таланти, досягти успіху і в справах, і особистому житті, якщо перестануть поспішати і почнуть прислухатися до голосу серця.

Аркан «Колісниця» завершує тиждень, закликаючи Левів зібрати сили для останнього ривка. За цією карткою буде можливість впоратися з будь-якими справами і завданнями, якщо не зволікати і мислити позитивно.

Діва

Аркан «Сонце» відкриває тиждень, вказуючи на сприятливий період, коли Діви зможуть досягти успіху в будь-якій сфері життя. Карта каже про хороше самопочуття і настрій, впевненість в завтрашньому дні і відсутності перешкод на шляху до бажаних цілей.

По карті «Місяць» Діви можуть зайти в глухий кут, якщо будуть потурати сумнівам і вірити чуткам. Карта описує ситуацію сумнівів і припущень, які ніяк не наблизять до успіху. Порада Аркана – повірити в свої сили і йти до світла, вірячи лише фактами.

Аркан «Зірка» завершує тиждень, вказуючи на вірно обраний шлях. Діви можуть бути впевнені в тому, що попереду їх чекає удача, якщо вони не стануть звертати з обраного шляху і будуть довіряти своїм передчуттям.

Терези

Аркан «Смерть» закликає Терезів почати тиждень з очищення. Аркан обіцяє зміни, які прийдуть в життя, коли Терези звільнять для них місце. Це означає, що настала пора позбутися сумнівів, попрощатися зі старими планами та ідеями, які гальмують розвиток.

В середині тижня по карті «Ієрофант» Терезам важливо займатися лише тими справами, які ведуть до успіху. Аркан говорить про час, коли творча праця допоможе закласти міцний фундамент, на якому Терези зможуть побудувати своє щасливе життя.

Аркан «Закохані» описує ситуацію вибору, коли Терезам необхідно розширити горизонти, не боятися змін і відповідально ставитися до всього, що відбувається в житті. Малі жертви окупляться, і життя заграє яскравими фарбами.

Скорпіон

По карті «Місяць» Скорпіонам на початку тижня доведеться поборотися за своє благополуччя. Карта описує ситуацію, коли легко зайти в глухий кут, якщо вірити чуткам і боятися невідомості. З цього Аркану шлях до щастя буде тернистим, якщо потурати слабкостям і плекати страхи.

Аркан «Суд» говорить про прорив, а значить, Скорпіони зможуть впоратися з сумнівами, щоб почати шлях до щастя, досягти благополуччя і відстояти свою репутацію. Порада карти – діяти чесно, щоб не давати заздрісникам можливості вплинути на майбутні успіхи.

Аркан «Сила» закликає Скорпіонів направити енергію в русло творення. Оптимістичний настрій і готовність до боротьби за своє щастя допоможуть не упустити перспективні можливості, що ведуть до успіхів.

Стрілець

Початок тижня, судячи по карті «Сонце», буде оптимістичним. Аркан вказує на благополучний час, коли перешкод на шляху немає, і Стрільці зможуть з легкістю втілити в життя сміливі плани і набути впевненості в завтрашньому дні.

Карта «Суд» обіцяє зміни, які будуть на краще, якщо Стрільці будуть дотримуватися правил. Чесна гра допоможе обійти як заздрісників, так і конкурентів, отримати нагороду і насолодитися своїми успіхами.

Аркан «Правосуддя» описує двояку ситуацію. Стрільці можуть отримати нагороду, якщо вони діяли чесно, або ж осуд і необхідність провести роботу над помилками, якщо на початку тижня були спроби схитрувати або обдурити долю.

Козеріг

Аркан «Імператриця» відкриває тиждень, закликаючи Козерогів не поспішати і грунтовно вирішувати питання в міру їх надходження. Відсутність поспіху дозволить побачити значущі деталі, і завдяки цьому примножити достаток, а також знайти гармонію у стосунках.

По карті «Ієрофант» Козероги зможуть втілити в життя сміливі проекти. Порада карти – не забувати про деталі, не здійснювати необачних дій, щоб виключити помилки і швидко прийти до поставленої мети.

По карті «Суд» Козерогів чекає довгоочікуване завершення труднощів. Аркан вказує на благополучний результат затіяного судового розгляду, успіх у справах і можливість поставити на місце кривдників.

Водолій

Аркан «Місяць» відкриває тиждень, попереджаючи Водоліїв про можливі проблеми. Карта описує ситуацію, коли необгрунтовані страхи і сумніви можуть негативно впливати на хід подій, і з ними важливо боротися, щоб не упустити свого щастя.

По карті «Повішений» Водоліям треба буде розв’язати серйозні питання, що допоможе їм вибратися з глухого кута і продовжити розпочаті раніше справи. Робота над помилками, проведена вчасно, допоможе не зупинятися надовго і не втрачати приємних перспектив.

Завершує тиждень Аркан «Верховна жриця», який закликає Водоліїв зберігати спокій, але при цьому бути готовими до рішучих дій. Карта говорить про необхідність довіряти інтуїції, щоб не упустити хороших можливостей.

Риби

По карті «Повішений» Риб на початку тижня чекає неминуча ізоляція. Це може бути тимчасова перерва в роботі для відновлення сил або ж робота над накопиченими помилками.

По карті «Мир» Рибам не важко вирішити труднощі, прийти до компромісних рішень з близькими або колегами, вирішити розбіжності і насолодитися новими успіхами. Порада карти – робити все з любов’ю і прагнути стати кращою версією себе.

Карта «Сонце» завершує тиждень, і Риби зможуть насолодитися своїми успіхами. Аркан обіцяє процвітання і довгоочікуваний тріумф, можливість почати щось захоплююче і не стикатися з проблемами на шляху до заповітної мети.

You cannot copy content of this page