Таро-прогноз з 8 по 14 лютого: Другий тиждень лютого може здатися складним і для того, щоб уберегтися від промахів, варто заздалегідь дізнатися про те, що буде відбуватися

Овен

Початок тижня по карті «Колесо фортуни» буде оптимістичним. Овни відчують зміни на краще, якщо не будуть чинити опір змінам. На початку другого тижня лютого біля них почнеться новий життєвий етап.

Аркан «Пустельник» вказує Овнам на необхідність призупинитися і переглянути свої плани. За цією карткою важливо проаналізувати події, які відбулися на початку тижня, щоб в подальшому не оступитися і не повторити минулих помилок.

По карті «Повішений» Овнів чекають випробування. Аркан говорить про непідвладні їм обставини, коли важливо буде залишатися спокійними, скоритися долі і уважно стежити за подіями. Інтуїція допоможе знайти вірний вихід і прийти до успіху.

Телець

Аркан «Диявол» несе в собі попередження. За цією карткою розум може бути затуманений, і такий стан справ призведе до неминучих помилок і погіршенням як у діловій, так і в особистій сферах життя.

«Дурень» в розкладі – карта, яка закликає Тельців не боятися змін, але при цьому не втрачати пильності. З цього Аркану в життя приходять нові події, і вони будуть позитивними, якщо відмовитися від необачних кроків.

Карта «Суд» говорить про логічне завершенні подій, коли Тельці зможуть поставити крапку в складних справах, отримати гідну винагороду. Аркан обіцяє успіхи, але лише в тому випадку, якщо чинити чесно, не намагаючись обдурити або схитрувати.

Близнюки

По карті «Колісниця» Близнюки на початку тижня можуть зробити ривок вперед. Важливо не втрачати часу даремно і вирішувати питання в міру їх надходження. В такому випадку вдасться швидко завершити все, що було заплановано, і не допустити помилок.

Карта «Імператриця» вказує на сприятливий час. Близнюки можуть бути впевнені в тому, що вибрали вірний напрямок. Події будуть розвиватися поступово, але їх не потрібно прискорювати, щоб не оступитися.

«Вежа» в розкладі – карта, яка пророкує закономірні зміни. Близнюки повинні бути готові до того, що частина планів стане неактуальною, і їх потрібно буде переглянути. Ховатися від рішення проблем не вийде, адже без активних дій не вдасться змінити життя на краще.

Рак

Аркан «Суд» віщує зміни, коли в житті Раків настане вирішальна фаза. У такий період важливо дотримуватися обережності, щоб поспішні рішення не стали причиною фінансових труднощів.

По карті «Імператриця» Раків чекає процвітання і везіння, особливо якщо мова йде про налагодження особистого життя. Порада карти – не квапити час і довіряти інтуїції, щоб опинитися в потрібному місці в потрібний час.

Карта «Зірка» вказує Ракам на можливість завершити те, що було заплановано. З цього Аркану потрібно використовувати накопичені знання і вміння, вірити в себе і не боятися руху вперед.

Лев

По карті «Імператриця» на початку тижня Леви зможуть побороти свою нерішучість, щоб знайти щастя в особистому житті. Аркан обіцяє успіх і процвітання, якщо не поспішати і уважно аналізувати те, що відбувається.

Аркан «Пустельник» закликає Левів зробити паузу, щоб ще раз скорегувати плани, позбутися страхів і сумнівів, що заважають залученню потрібних змін. За цією карткою Леви отримають можливість відновити енергію і сили.

Карта «Колісниця» говорить про динамічне завершення тижні. Аркан закликає Левів зробити рішучий ривок, щоб досягти мети і знайти те, до чого вони прагнули. Порада карти – не боятися активності, завдяки якій вийде обійти конкурентів.

Діва

На початку тижня по карті «Помірність» Дівам не можна нервувати і намагатися змінити хід подій. Аркан обіцяє зміни на краще, якщо довіряти своїй інтуїції і звертати увагу на знаки долі.

«Місяць» у розкладі – карта, що описує складне становище. По ній Дівам не можна піддаватися на провокації і довіряти чуткам. Впевненість в собі допоможе знайти вихід з ситуації, що склалася.

По карті «Колісниця» Діви зможуть подолати труднощі завдяки рішучим діям. До успіхів вони прийдуть, якщо не будуть боятися невідомості і перестануть жити стереотипами.

Терези

На початку тижня по карті «Закохані» Терези зіткнуться з неминучістю вибору. Аркан закликає до аналізу ситуації, щоб не помилитися з напрямом шляху і залучити в життя дійсно позитивні зміни.

Карта «Ієрофант» описує ситуацію, коли Терезам можна потурати емоціям. За цією карткою важливо спрямувати сили на вирішення першочергових питань і завдань, не відволікаючись на те, що не має особливого значення.

Аркан «Правосуддя» говорить про удачу в справах, особливо якщо вони пов’язані з судовими розглядами. Терези повинні розуміти, що будь-яка брехня або обман можуть призвести до ураження і погіршення поточного становища.

Скорпіон

Карта «Місяць» закликає Скорпіонів не довіряти чуткам і не покладатися на домисли оточення. Уміння вчасно слухати інтуїцію і помічати деталі вбережуть від промахів.

Аркан «Верховна жриця» говорить про необхідність набратися терпіння. В середині тижня Скорпіони можуть бути втягнуті в конфлікти, з яких потрібно буде вийти з честю і гідністю, не опускаючись до рівня опонентів.

«Суд» в розкладі – карта, яка вказує на перемогу. По ній Скорпіони зможуть набути впевненості в своїх силах, поставити на місце кривдників і не заплямувати свою репутацію необдуманими вчинками.

Стрілець

Карта «Повішений» описує ситуацію, коли Стрільці будуть на роздоріжжі. Їм доведеться зробити вибір: досягти мети, пішовши на необхідні жертви, або ж відмовитися від задуманого, якщо здається, що ціна занадто висока.

Аркан «Мир» говорить про те, що Стрільці володіють необхідними знаннями та навичками для завершення поставленого завдання. Мета буде досягнута, якщо не пасувати і не перекладати відповідальність на третіх осіб.

По карті «Місяць» Стрільцям не можна боятися того, що відбувається в житті. Аркан описує ситуацію плутанини, коли сумніви можуть стати каменем спотикання. За цією карткою потрібно покладатися на інстинкти та інтуїцію, щоб змінити ситуацію на краще.

Козеріг

Аркан «Суд» відкриває тиждень, і по ньому Козероги можуть сміливо займатися вирішенням юридичних питань. Ініційовані справи завершаться успіхом, якщо не поспішати і бути чесними у всьому.

По карті «Сила» Козероги зможуть впоратися з будь-якими завданнями і подолати труднощі, якщо направлять енергію в русло творення. Аркан обіцяє прорив, якщо Козероги знайдуть в собі сміливість зважитися на зміни.

Карта «Диявол» закликає Козерогів бути уважнішими і не потурати примхам. В кінці тижня є ризик потрапити в пастку через необачність і руйнівних емоцій.

Водолій

Карта «Суд» відкриває тиждень, і по ній Водолії зможуть домогтися справедливості по відношенню до себе. Чесність і вміння законними шляхами відстоювати свої права допоможуть Водоліям позбутися труднощів.

Аркан «Смерть», незважаючи на назву, обіцяє лише закономірне завершення чергового життєвого етапу. За цією карткою Водоліям доведеться поставити крапку в справах і більше не тягнути за собою минуле.

Карта «Зірка» перегукується з Арканом «Смерть», і по ній Водолії можуть бути впевнені в правильному виборі шляху. Перешкод більше не буде, якщо не звертати з обраного напрямку.

Риби

Аркан «Суд» закликає Риб боротися за свої права. За цією карткою з’явиться можливість обірвати стосунки з токсичними людьми, відстояти свою свободу і більше нікому не дозволяти собою маніпулювати.

По карті «Вежа» Риби зіткнуться з неминучими змінами, які можуть здатися жорстокими. Частина планів впаде, звільняючи місце для нових подвигів. Рибам не варто чинити опір тому, що відбувається: пил уляжеться, і напрямок шляху стане очевидним.

Карта «Колісниця» не дарма випадає в кінці розкладу. По ній Риби зможуть оговтатися від події, взяти ситуацію під контроль. Рішучі і обдумані дії призведуть до успіхів.